46641
  • Zoli007
    #36936
    stabilabb es tobbet birja mint egy 32 bites

    What?
  • setuh
    #36935
    Jo azt ertem,csak jobban szeretem a 64 bitest mert sztem stabilabb es tobbet birja mint egy 32 bites.Es azert is kerdem h egy 64 bites laptopon tobb aksit fogyaszt?
  • bon
    #36934
    4gb-tól érdemes 64bit, alatta nem.
  • setuh
    #36933
    Hali!

    Laptopra 3gb rammal erdemes 64 bitet tenni?Vagy az tobbet is eszik?
  • penge96
    #36932
    Igen
  • bon
    #36931
    Akkor nem áll át, ha nem látod. Feltételezem, hogy normál indításnál látszódik.
  • penge96
    #36930
    Basszus, lehet lámakérdés, de honnan kéne látnom, hogy csökkentett módban átáll-e a fényerő vagy sem?:D Mert nem tudom eldönteni
  • bon
    #36929
    Sima jelszavazás bőven jó, a felhasználó fiókja meg a jogosultságokkal védhető.
  • Rotyoka
    #36928
    Ha meg szeretném azt csinálni, hogy legyen 2 felhasználó a gépen, mondjuk egy user1 meg egy user2, de a user1-et le szeretném védeni valami 256 bites kóddal ellenben a user2-t nem, akkor azt hogy tudnám megoldani egyszerűen? (remélem érthető)
  • Hecker007
    #36927
    Köszi mindenkinek!
  • aate
    #36926
    2011-es Tesztek alapján közepesnél jobb eredménye van ,tehát ajánlható.
  • bon
    #36925
    Támogatja a Windows 7-et, így hazsnálható
  • Hecker007
    #36924
    Üdv!
    Lehet hogy egy kicsit off, de nem tudom hol kérdezzem meg.
    Norton Antivirus 2010 mennyire ajánlott Win7 alá?
  • bon
    #36923
    Torko forum
  • ssx22
    #36922
    Honnen tudnék leszedni tiszta, szűz, érintetlen MAGYAR Windows 7 Home Premiumot, a gépemen ugyan van jogtisztába ugyanez de annyira tele van szemetelve minden sz*rral hogy már nagyon unom :(
  • penge96
    #36921
    Még nem próbáltam, majd holnap megnézem és szólok!
  • lck
    #36920
    Próbáltad úgy is hogy nem lomtárba törölsz ?
    Shiftet kell nyomva tartani mikor a törlésre kattintasz.
    Vigyázz ! Veszélyes !
  • bon
    #36919
    Tuti van benne, 7.56-ban és 7.56a-ban is van, minden verziót szoktam használni és mindig volt bennük magyar nyelv. Viszont ha Total Commander hiba lenne akkor nálam is produkálnia kellene több gépen is, ahol 4 magos a gépem + már rég javította volna a fejlesztő. Az intézőben törlést meg használhat más módszert a fájlkezelésre mint a Total Commander.
  • Rotyoka
    #36918
    Hö, mintha azt olvastam volna a 7.56 ról hogy nincs abba magyar nyelv :) De kipróbálom. De tuti Cmd hiba ha sajátgép nem csinálja és már régebbi verzióknál is jelen volt ez a hiba
  • bon
    #36917
    7.56a-t próbáld ki, természetesen tud magyar nyelven, mindegyik tud.
  • Rotyoka
    #36916
    7.55a-t használok a magyar nyelv miatt, de nem crackelt meg semmi.
  • bon
    #36915
    Alap és legújabb a Ghisler oldaláról letölthető változatot használod?
  • Rotyoka
    #36914
    Sajátgép pl nem csinál ilyet
  • Rotyoka
    #36913
    Minden a legfrisebb, már azzal is próbálkoztam hogy a TotalCMD-nek csak 2. magot engedtem akkor valamit mintha javulna de ilyenkor is durva befagyásoakt tud produkálni, konkrétan olyan mintha az explorer.exe lefagyna.
  • bon
    #36912
    Ott valami más gond lesz, nem szabadná megfognia a gépet ha sok fájlt törölsz. Én inkább egy alaplap és sata driver frissítést próbálnék meg.
  • Rotyoka
    #36911
    Van valami 64 bites Total Commander alternatíva WIn7 re ?

    Kezd idegesíteni, hogyha törlök egy olyan mappát ahol van kismillió file (mondjuk Total War) akkor a gép szinte használhatatlan lesz időnként, pedig 4 magos 2,5 ös proci van benn 2 x 2 giga rammal...

    (Nem, Sajátgép nem jó, 2 paneles kell mint a TotalCmd)
  • bon
    #36910
    Csökkentett esetleg vga módban is produkálja a fényerő problémát a gép?
  • penge96
    #36909
    Oké :)
  • bon
    #36908
    Próba képpen a vga csere jó ötlet a többi eszköz hibájának kizárására.
  • penge96
    #36907
    És én szerinted mit csináljak, várjak egy újabbra?
  • bon
    #36906
    Vga driver okozhat furcsaságokat, mégpedig olyanokat amiket még el se bírok képzelni, a munkahelyi gépemben van egy Asus 9600gt 1gb-ram-al még a megvásárlásának évében egy ideig időnként bevibrált a monitor képe, de rendszeres driver frissítgetéseket követően egyszer csak megszűnt. Én a vga driver hibájának tudtam be a jelenséget, azóta egyszer se jelentkezett.
  • penge96
    #36905
    Hát nálam semmi sem normális XD De nekem már tényleg nincs ötletem, lövésem nincs, hogy mi okozhatja... az ugye nem reális, hogy a legfrissebb VGA driver a ludas?-.-'
  • bon
    #36904
    Nem hiazem, hogy az lenne a bűnős, vga az másképpen szokot megpusztulni.
  • penge96
    #36903
    Na, a fényerős gondom továbbra is fennáll... mostmár száz, hogy nem szoftver hiba lesz. Majd valamelyik nap fogom azt letörlök minden Nvidia drivert, és beleteszek egy másik karit azt megnézem, azzal milyen lesz. A monitor is kizárva, bár ez vadiúj, szóval még szép hogy nem szar be pár hó után.

    Szóval szerintetetek lehet, hogy a videókari már nem a régi? (9600 GT)
  • aate
    #36902
    Windows XP rendszer frissítése Windows Vista rendszerre > Link De egyszerűbb ha beszerzed a programok telepítőit és felrakod a win -7-et.
  • vitya79
    #36901
    Ok. Köszönöm.
  • [HUN]FaTaL
    #36900
    32bitre tudsz úgy frissíteni, hogy előbb Vistara, aztán win7re.

    De ettől még kapsz egy kókány szart. Tiszta telepítés ajánlott.
  • vitya79
    #36899
    Van egy progi ami lehetővé teszi zinstall xp7, csak egy a gond vele. 90 $ és nem szeretném azt kifizetni. És 32 bit ?
  • [HUN]FaTaL
    #36898
    Felejtős, nem lehet, pláne 32bit => 64bit váltást.
  • vitya79
    #36897
    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni. Adott egy notebook, amin XP van, és win7 64 bitet szeretnék rá feltelepíteni, de formázás nélkül, mert rengeteg program van rajta, amire szükségem van. Ötlet?