46641
  • Szebi93
    #45719
    Nem, nem fut. Időközben egy külföldi fórumon találtam rá megoldást, eddig úgy néz ki mükszik.
  • bon
    #45718
    Megjöttek a december havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #45717
    Valami rendszer takarító nem futt le a héttérben időnként?
  • Szebi93
    #45716
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek, hátha tudtok benne segíteni. Én teljesen elakadtam benne. A probléma viszonylag egyszerű és látszólag nem zavaró, viszont nagyon is az: Az ikonok miniatűr előnézeti képei gyakorlatilag pár újraindítás után mindig törlődnek és a rendszer minden egyes alkalom kapcsán szépen újra és újra elkezdi gyorsítótárazni. Teljesen nem értem az egészet, miért nem tartja meg és miért tűnnek el pár rendszer felállás után. A munkámból eredendően - grafikus, fotós - eszméletlenül zavaró, mert jó lenne látni azokat a nyersfájlokat kicsiben is, mielőtt behúznám a programban. Nem nagyon találtam hasonló problémát a google-ban. Valakinek valami tipp?
  • bon
    #45715
    Lehet, hogy valami frissítés volt.
  • Mayorpapa
    #45714
    Köszönöm, ez megoldotta a problémát, már csak azt nem tudom, "ki" tette oda a pipát a négyzetbe, mert én biztos nem...Magától csinált ilyet? Csak erre gyanakszok.
  • bon
    #45713
    Talán ez segít: link
  • SzirmosSzisza
    #45712
    Nekem akkor volt ilyen régen mikor került más felhasználó is a gépre, nézd végig nincs-e nálad is több.
  • Mayorpapa
    #45711
    Sziasztok! A mai indításnál bejött a felhasználói fiókom, és csak miután rákattintottam, indult el a rendszer. Ez eddig nem volt :( Hogyan tudnám ezt a lépést kihagyni, és továbbra is "magától" induljon be a rendszer? (van hogy bekapcsolom a gépet, és elmegyek mást csinálni)
  • KaBuTo666
    #45710
    Sikerült!
    Itt be kellett alapértelmezettbe állítanom: KÉP
  • KaBuTo666
    #45709
    Az alaplapból kijövő kis bluetooth jelfogó is világít, meg a fülesem is. :D
    Minden illesztőszoftvert sikeresen letöltött a windows, a füles oldalán meg tudom állítani a zenét meg el tudom indítani. :D
    Egyedül csak az a probléma hogy nem a fülesen hallom a zenét. :DD
    Utoljára szerkesztette: KaBuTo666, 2015.11.15. 18:25:21
  • KaBuTo666
    #45708
    Megtörtént.
    Sajnos a sz.gépen szól a hang.
    Nem lehet, hogy a realtek szoftvert kellene feltennem és ott valamit állítani?
  • bon
    #45707
    Csatlakoztasd/párosítsd az eszközt.
  • KaBuTo666
    #45706
    Helló,

    Olyan problémám van, hogy vettem bluetoothos JBL E50BT fejhallgatót, és szeretnék vele a számítógépen zenét és filmet hallgatni.
    Felraktam az alaplap bluetooth driverét, és a képen láthatóan be van állítva, érdekes hogy Térerősséget nem mutat, pedig a gépház itt van szinte mellettem. Sajnos nem tudok se wmpn, se vlc-n, se jetaudion zenét hallgatni vele, meg se mukkan.
    Mi lehet a probléma? KÉP

  • bon
    #45705
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • gergely1991
    #45704
    Nocsak a rufus már nem hisztizett?
  • StrikeFor
    #45703
    műkszik ty
  • gergely1991
    #45702
    Letöltöd a syslinux-ot.
    Létrehozol egy konfigfájlt syslinux.cfg néven (a pendrive gyökérkönyvtárjába) ezzel a tartalommal

    default chain.c32
    append fs ntldr=/bootmgr

    Csomagold ki a chain.c32-t a pendrive gyökérkönyvtárjába.
    syslinux.exe-t kicsomagolod és ezt írd be
    syslinux.exe -maf $meghajtó:$

    A $meghajtó:$ helyére egyértelműen a pendrive meghajtóbetűjelét írod :-al a végén(törekedj arra hogy jót írjál be!)
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2015.11.08. 10:58:24
  • SzirmosSzisza
    #45701
    Nekem a Windowsos sose működött, mindig Flashboot-ot használtam (trial verzióban az USB 1 hónapig lesz bootolható, de sztem ez belefér, újra lehet csinálni, ha kell később is)
  • StrikeFor
    #45700
    srácok USB bootdisk készítővel a 3, USB-n áll meg a folyamat 99%-nál...formáztam NTFS,FAT32-re is mindent és akkor is megáll.....valakinek van ötlete ,hogy tudnám megcsinálni a boot USB-t? RUFUS is leáll 99% on :(
  • acsati
    #45699
    Huh mire gondolsz? A pendrive meg a bill is be van csatlakoztatva. Csak 2.0 van egyébként.
  • gergely1991
    #45698
    Csatlakoztasd a USB 2.0 (vagy a 3.0-ás) portba.
  • acsati
    #45697
    Sziasztok!
    Windows 7-et telepítenék egy laptopra USB-n keresztül pendrive-ról. Boot-olásnál érzékeli is, minden oké, de ahogy beolvassa fekete képernyőn a fájlokat, majd tölt még egy kicsit és jönne a kék Win-es felület, az előtt kikapcsol, elalszik a laptop. Ugyanezzel a pendrive-val telepítettem már másik gépre ezt a Win7-et.
    Mi lehet a gond?
    (az lehet probléma forrás, hogy a laptop billje hibás és egy usb bill van rákötve?)
  • pipusz
    #45696
    Rendben. Köszönöm.
  • bon
    #45695
    Kérdezd meg a játék topic-jában, nem sok köze van a Windows 7-hez.
  • pipusz
    #45694
    Sziasztok! Kérnek egy kis segítséget! Szeretném futtatni a parancsikon végén a force-D3D11 parancsot de sajnos nem tudom, hogyan is kell ezt megtennem. Próbálkoztam de nem sikerült sajnos.
    A parancsikonban hová, és mit kéne beírnom ahhoz, hogy el is induljon?
    Utoljára szerkesztette: pipusz, 2015.10.22. 06:43:33
  • bon
    #45693
    Megjöttek z október havi frissítések jó telepítést!
  • acsati
    #45692
    Aha, már szedtem is! köszi :)
  • acsati
    #45690
    Rákeresek, köszi! :)
  • Met
    #45689
    All in one telepítőkből létezik integrált frissítéses. Westlake a kódneve ;)
  • acsati
    #45688
    Sziasztok!
    Nem tud valaki olyan Win7 Home Premium telepítőt amiben vannak integrálva már frissítések? Van kulcsom a laptophoz, de most ahogy formáztam a HDD-t és telepítettem újra a Win-t, feldobott több száz frissítést, de aztán vmelyiknél megakadt és már hosszú órák óta csak állt 88%-nál semmi nem történt, muszáj voltam kinyomni Csak most meg nem indul el, azt írja ugye, hogy a frissítések konfigurálása nem sikerült és módosítások visszavonása történik. Csak most meg itt áll és pörög, de semmi nem történik
    Ezért szeretnék egy olyat telepíteni, ami már magával felrakja a viszonylag frissebb frissítéseket, ha van ilyen.
  • bon
    #45687
    Bármitől lehet. Rendszer visszaállítást próbálnék meg csökkentet módban, vagy telepítő lemez javítás funkciójával.
  • mono01
    #45686
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám lenne, hogy az Üdvözöljük feliratig betölt a gép, utána semmi ... Újratelepítés gyanús vagy esetleg tudja valaki ez mitől lehet?
  • Wreck86
    #45685
    No, ma már simán ment a betöltés, sztem települhettek még a frissítések.
    Megnéztem csak 1 van,amit használok.
    Érdekes mondjuk.
  • gergely1991
    #45684
    Hali!
    Hmmm.... akkor csinálhat ilyet ha 2-nél több fiók van a gépen.
    Vezérlőpult>Felhasználói fiókok közt nézz körül.
  • Wreck86
    #45683
    Sziasztok!
    Tegnap frissült a win7 (eredeti) és mai gépbekapcsolásnál viszonylag sokáig tartott a betöltés, illetve az elején bedobta, hogy kiválaszthatom az egyetlen,saját userem, pedig eddig ez nem volt.
    Okozhatta egy frissítés ezt az opciót?
    Köszönöm.
  • kl24h
    #45682
    Nekem megvan a eredeti alaplapi és videokártya CD-k. Amikor az XP-n használtam, csak a hálózati driverhez talált frissebbet és a videokártyához. A videokártyának (ATI RADEON 9200 128 MB) van egy változata az amd.com, de az nem volt olyan jó, mint ami van nekem CD-n (msi.com). Másképpen kipróbáltam azt a drivert, ami megvan az amd.com mikor fenn volt a Windows 7, de a conrtastot és a brightnesset nem tudtam állítani (nem volt csúszka).
    Most jelenleg visszatettem az XP (pontosabban visszamásoltam D partícióról a C-be), csak azért is, hogy lássam milyen hibák vannak, mivel nem telepítettem. Sokkal gyorsabban tölt be, de vannak hibák, amit észrevettem, de az Eseménynaplóban nincs semmi hibajelentés. Látszólag tökéletesen megy az XP telepítés nélkül.
  • biomage
    #45681
    Hali

    Hol van a registryben a logoff rész? a run a start de mi a logoff?
    Egy reg fáljban egy reg törlő bejegyzés van, és szeretném hogy kilépés előtt elindítaná ezt a reg fájl.
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2015.09.13. 03:49:25
  • molly15
    #45680
    Kedves BON!
    Te egy Isten vagy!!!
    Kösziiiiiiiiiiiiiiiiii
    Tényleg ott van...máris megírom a többi fórumon...mert két napja ezt keresem....:)Pedig ezerszer voltam abban a menüben is....
    kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • molly15
    #45679
    Nem, nem a nyomtató beállítása....