46641
  • howarju
    #45759
    Hi!

    Lehet, hogy Nálad is ez a hiba?
    https://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://winaero.com/blog/how-to-fix-the-error-0x0000005-and-non-working-apps-in-windows-7-after-kb2859537-update/&prev=search
  • fcbpetya
    #45758
    sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem,Windows 7 telepítéssel kapcsolatban.

    a gép: 3 magos amd cpu, x3 445,4 gb drr3 1333 mhz,250 gb sata samsung hdd,msi 760gm p34 fx alaplap,dvd író/olvasó,5670 vga

    Épp csinálnék egy gépet,de nem tudom feltelepíteni rá a Win 7 ult. 64(alap) bites verziót. Mindig kiiír egy hibakód üzenetet,és mindig más-más %-nál...
    " A Windows 7 telepítője váratlan hibába ütközött.Ellenőrizze a telepítési forrást,elérhetők-e és indítsa újra a számítógépet."
    hibakód: 0x0000005

    Ezt produkálja állandóan,csak van mikor már 1%-nál van mikor 92-nél..
    Próbáltam már másik lemezzel is ,usb-sen is,de ugyan ez... A 32 bites winnel is próbálkoztam,ott más hibaüzi jön elő : 0x80070570

    A winchestert átnéztem 5-6 progival(hds,hdd regenerator stb),önteszteltem és minden okés vele.
    a ramot is kipróbáltam a saját gépemben és semmi baja!

    Ami még lényeg,hogy ketté van osztva a hdd,és ha D:-re teszem nem produkálja a hibát,akkor szépen felmegy a telepítés.
    Érdekesség,hogy miután hibakódol,probálom ujra ,akkor a C: -re már nem is enged semmit,még formázni sem... viszont ha hibajavítást csinálok,akkor újra kezdi a telepítést,csak ugyan úgy hibakódozik.

    Tanácstalan vagyok mivel minden amira gyanakodtam teljesen rendbe van,a telepítő lemezek is mennek más gépben,tehát ezért írok ide,hátha valaki már járt így..


    köszi előre is a segítséget!
  • howarju
    #45757
    Köszönöm, viszont kívánom! :-)
  • bon
    #45756
    BUÉK!
  • Palinko
    #45755
    úgy látszik Bon ezt megoldottuk, mert amióta a crimson drivert visszacseréltem catalystra, azóta nem volt kékhalál. most lépte túl a 48 órát folyamatos futásban a gép, jó lesz már ez innentől fogva :)
  • Jabar
    #45754
    Üdv!

    Eredeti 64bit-es w7 home premium-om van és olyan problémára keresnék megoldást hogy minden bekapcsolásnál a windows update 25% procit használ, próbáltam hogy hagyom hogy végezze a dolgát de órák után is ugyan úgy tekeri a procit.
    Akkor is ha kikapcsolom az automatikus frissítéseket.
    Erőforrás figyelőben ki tudom kapcsolni, olyankor le is megy proci használat 1-5%-ra.
    Mi okozhatja ezt?
    Windows beépített security essentials van fent illetve időnként lefuttatok egy Malwarebytes Anti-malvare-t is és elméletileg tiszta a gépem.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Palinko
    #45753
    akkor viszont azt hiszem ez egyértelmű ATI driver csere lesz :D

    bár ha figyeled tényleg nem egyezik a hibakód, meg a paraméterek se :D
  • bon
    #45752
    Mit lát az a lényeg, a kékhalál bejegyzései a minidump mappában található.
  • KaBuTo666
    #45751
    Ez a frissítés probléma nálam is fent áll. Ha kijön egy új frissítés vagy frissítések, akkor csak Letöltés 0% és ennyi...újra indítom a rendszert, utána egyből letölti.
  • Palinko
    #45750
    köszi, letöltöttem innen de nem igazán jót mutat, 1 hiba van itt a listán de 2014 szeptemberben omlott össze szerinte, az nem a helyes lesz. egyébként a C:/windows/\MEMORY.DMP töröltem múltkor szóval most csak 1 bejegyzés kéne legyen benne, mert a törlés óta csak egyszer omlott össze, de ez a progi valami mást lát. eleve a c:/windows/Minidump mappában nézelődik
  • bon
    #45749
    Bluescreen viewer progival nézd meg, ott írni szokta a problémát okozó dll-t.
  • Palinko
    #45748
    Sziasztok, karácsonyra meglepett egy kékhalállal a windows:
    STOP 0x00000018 (0xFFFFFA8003ACFA40, 0xFFFFFFA8003F3B620, 0x0000000000000001, 0x0000000000000001)

    Nem tudom mi válthatta ki, új HW nem került bele, AMD drivernek tettem fel a Crimsont és voltak mostanában w7 frissítések, ezek okolhatók? Egyébként a grafikus driver jól működik játék közben, az összeomlások rendszertelenek, van hogy 10+ órát is kell várni rá, van hogy 1-2 óra alatt már megadja magát.

  • bon
    #45747
    Én professional verziónál tapasztaltam a jelenséget, semmi megoldást nem találtam, két furcsaságot észleltem, extrém nagyra hízott DataStore.edb fájl (1gb) és egy 1,5gb-os svchost fájlt ami 40-50%-ban terhelte a procit. Végül frissítettem a gépet Windows 10-re és azóta elvileg (nem jeleztek problémát) rendben van minden.
  • Mayorpapa
    #45746
    Köszönöm a válaszokat, de korábbi tapasztalatom az, hogy egy frissen felrakott rendszer pár óra alatt (vagy akár még hamarabb) lefrissíti magát, és nem kerül napokba... Itt más lehet a gond, akár egy hátig is hagyhatnám, akkor se frissülne. Kb. egy óráig bírtam várni, de egy frissítést sem talált :( Ez sztem így nem kóser. Igaz, Ultimate verzióm se volt még soha, mindig Professional op. rendszereim voltak, azokkal soha nem volt ilyen gond.
  • Carmang
    #45745
    Szerintem ne menj rá a frissítésre. Feltételezem bődületes mennyiségű frissítést fog találni, hagyd hogy maga telepítse mindet automatikusan. Aztán ha telepített valamit, akkor talál még újakat, hagyd azt is települni magától, és így tovább.
    Jó pár napba bele fog kerülni, készülj fel :)
  • bon
    #45744
    Sajnos nem mindig jön be a türelem, éppen pár napja futottam össze egy olyan frissen telepített rendszerrel ami 1 óra várakozás után se frissült.
  • lck
    #45743
    türelem, türelem, türelem...
  • Mayorpapa
    #45742
    Windows 7, ultimate edition, 64 bites verzió, friss telepítés, frissítésre rámegyek (win update) és csak keres, és keres, és keres, :( van ötlete valakinek, hogy mi lehet a gond?
    Utoljára szerkesztette: Mayorpapa, 2015.12.23. 15:27:54
  • gergely1991
    #45741
    Beírod a "startmenüs" keresőjébe : ncpa.cpl
  • Atisz #45740
    Sajnos csak sima win7-em van. A probléma most az, hogy automatikusan frissít, de (valószínűleg) kompatibilitási problémák miatt nem jön össze az update és így állandóan visszaállítja magát korábbi időpontokra...
  • Atisz #45739
    Köszönöm. Ez szabad felhasználású, vagy fizetős?
  • Carmang
    #45738
    Ó, király, nem is tudtam, hogy van ilyen.
  • bon
    #45737
    Letöltöd pl innét: link
  • SzirmosSzisza
    #45736
    Letöltöd az SP1-eset, kiírod pendrivera és használod azt a kulcsot amit ahhoz kaptál.
  • Carmang
    #45735
    És ha olyan verziód van, ami nem SP1-es, mert akkor vetted, amikor még nem volt SP1? :)
    Pl nekem.
  • Kori
    #45734
    segítséget kérnék
    asus 554l laptop
    win7 ulti
    nem tudok wifit varázsolni rá
    driverek fent vannak
    valamilyen tippet kérnék vagy esetleg ha tud valaki bill kombináciot
  • bon
    #45733
    Alapból SP1 nélkül nem célszerű telepíteni windows 7-et.
  • Carmang
    #45732
    A Comodo régebben elég lassú volt, most nem tudom milyen, én Windows 7 Firewall Controll-t használok (közben Windows 10 lett a neve, ne ijedj meg).
  • Atisz #45731
    A probléma megoldódott: nem szabad semmiféle drivert/applikációt (kivéve alaplapi chip-hez szükségeseket, meg pl. win7 hotfix) telepíteni, amíg nincs fenn a SP1. Ez esetben gond nélkül, 4-5 perc alatt feltölti a frissítéseket.

    Másik kérdés: tud valaki jó tűzfalat Win7 64 bit-hez? Comodo-ról van valakinek véleménye?
  • Atisz #45730
    Sziasztok!

    Windows 7 SP 1 x64 telepítésébe kezdtem, de fél órája a "Preparing your computer..." töltőképernyőnél szórakozik.
    6.1.7601.17514-es verzió.
    Új konfig, LGA 1151-es Z170X-Gaming 7 alaplappal.
    Természetesen 64 bites, Win 7 Professional van rajta.
  • darkSectorxxx #45729
    Na ezt akartam felhozni....win7 és a felett lehetséges a töredezettség,
  • gergely1991
    #45728
    Érdemes drivert telepíteni rá. :)
  • gergely1991
    #45727
    Vírus,gyorsítótár/HDD megtelt,töredezettség,szektorhiba......
  • darkSectorxxx #45726
    Na ez is lehet a melotársaim előszeretettel neteznek összevissza. :D
  • howarju
    #45725
    Hi!
    Valószínűleg dugig van a Temporary Internet Files.
    Töröld ki a tartalmát.
  • darkSectorxxx #45724
    Aha thx, majd megnézem, csak sajna melóhelyen egy melos gép olyan cuccok vannak amikkel vigyázni kell, vagyis lehet majd inkább a főnökkel intéztetem el, de thx.
    Mondjuk amugy sem egy izom gép de ilyen lassú még a mobiltelefonom sem. :)
  • wollnerd #45723
    Szerintem vírus...!
    Ebben az esetben több vírusirtóval is át kell vizsgálni a gépet. Link a víruskereső progikhoz
  • darkSectorxxx #45722
    Üdv mi lehet az hogy csak egyik napról a másikra fogja magát a windows és belassul?
    Nincs csinálva vele semmi.
    Érthetetlen, láttam már sokmindent de ezt nem értem.
  • kjhun
    #45721
    A Windows 7 milyen viszonyban van driverileg az USB3.0-ás portokkal?
  • bon
    #45720
    Csak nem az iconcache.db törlése a megoldás?