46641
  • daxan
    #37057
    Sziasztok!

    A néha előfordul olyan, hogy a képernyő elsötétül (villog), majd rendbe jön. Én a videókártyára gyanakszom, pedig a legújabb driver van feltelepítve. Tudnátok segíteni megoldani a problémát?
  • bon
    #37056
    Én egy alaplapi driver frissítést megpróbálnék, mert az egyik kékhalált egy alaplapi összetevő okozta.
  • DarkSector
    #37055
    Köszke sikerült, de ez a driverrel kékhalál van. :)

    Mindegy.

    Érdekes hogy ez a win7 Home Premium x86 nem tudja magának felismertetni.
    Viszont ugyanez a TP-Link TL-WN620G-t benyomatom az én win Ultimate x64-embe egyből magának felinstallálja, és felismeri...vicces.
  • aate
    #37054
    képfeltöltőDe most karbantartás miatt nem érhető el.
  • aate
    #37053
    Igen ,vagy a win 7 telepítőt bootolva javítás és ott van win mem teszt.
  • piamania
    #37052
    Memtest programmal?
  • aate
    #37051
    Szerintem RAM hiba. Ram tesztet futtasd le.
  • piamania
    #37050
    adnál egy jó képfeltöltőt?
  • aate
    #37048
    Nagyobb képet adj mert ez nem látszik .
  • piamania
    #37047
    Ez talán jobb méret lesz.Bocsi
    KÉP
  • aate
    #37046
    Passz. keres másik verziót. Nálam a pop try működik csak jól kell beállítani ,majd később 15 h után, privátban segítek ha nem megy ,az kezel több fiókot is.
  • piamania
    #37045
    Hello!
    Az előfordulhat, hogy amikor alvó állapotban van a gép és utána bekapcsolom, akkor kékhalál lesz?Mitől lehet?Nem kedveli az alvóállapotot vagy mi?Bluescreenview-al megnéztem, ezt adja ki:
    Kép
  • Silius
    #37044
    Sajnos ennek egyből leáll a működése amint elindítom:(
  • aate
    #37043
    Gmail Notifier plus
    A progi több Gmail fiókot képes egyszerre kezelni.
  • bon
    #37042
    Eszközkezelőben kézzel telepíted, jobb gomb a hardveren illesztőprogram frissítése.
  • Silius
    #37041
    Köszönöm
    Ebből a gmail értesítő lenne a legjobb, de sajnos az csal egy accountos.
    A poptray meg nem igazán akar együttműködni:(
  • DarkSector
    #37040
    Üdv van egy usb wifi vevőm, de a driverében csak egy x86-os mappa van, és 3 fájl....

    Ezekkel mit csináljak, mert nincs hozzá exe amivel installálni tudom.:S

    athrusb.sys
    athrusbext.cat
    netathrusb.inf

    Ezzekkel mit csináljak win7-nél?
  • lck
    #37039
    3.1 winre hajaz :))
  • PunkZoli
    #37038
    ok kösz, de ez nem ad választ a kérdésemre:) a működését akarom megismerni mit állít, hol
  • mflex #37037
    Újraindítás után megjavult, erre nem is gondoltam, általában vagy alvó, vagy hibernálva van a lapos. Kösz szépen. :D
  • aate
    #37036
    Én ezt használom : Pop tray
  • aate
    #37035
    Gmail_értesitő vagy : poppeeper
  • Silius
    #37034
    Sziasztok
    Van nekem több gmail fiókom is, és az lenne a kérdésem, hogy tudnátok windows 7 alá ajánlani valami tényleg jó (használható) widgetett, vagy akár külön programot is ami jobb oldalt jelzi, hogy friss e-mailem jött?
    Sajnos van fent pár ilyen widget, de ami használható is, az sajnos egy fiókot ellenőriz csak.
  • aate
    #37033
    Láma kérdés de újraindítás után sem jelenik meg ?
  • aate
    #37032
    Szerintem ez a válasz : A lejátszóprogram a hallgatási és nézési szokások alapján automatikusan minősítéseket ad ki a digitális médiagyűjteményhez – a gyakran lejátszott fájlok magasabb minősítést kapnak az 1 és 5 csillag közötti skálán. A számokat saját maga is minősítheti a műsortárban, ezzel segíti az automatikus listák működését, hogy minél többet használja a lejátszót, annál inkább a kedvenc zenéire összpontosíthassanak.
  • Tikal #37031
    HAli

    Mikor rákattintok egy videora, kiirja az adatait stb, plusz van ott egy ilyen minősités csillagokkal, ezt hogy lehet használni? :) hiába nyomok rá, nem történik semmi. Tulajdonságokban sem
  • MeTaL
    #37030
    Közben úgy néz ki, hogy a távoli eljárás RPC hiba lesz... De erre sem tudom a megoldást. Automatikusra van állítva hogy elindítsa a szolgáltatást , de valami oknál fogva nem indul el egy fonto szolgáltatás, és ezért bejelentkezni sem lehet.
  • mflex #37029
    Minden a legfrissebb, eszközben nincs hiba. Ami érdekes, hogy véletlenül néztem rá, mert pár hónapja, mikor vettem ezt az új lapost, normálisan működött az élményindex. Most meg csak úgy eltűnt, illetve futtatás után sem jelenik meg semmi.



  • aate
    #37028
    Windows 7 manager leírás
  • overx
    #37027
    Oks köszi, megpróbálok mindent az alábbiakból. Drivereket régóta nem frissítettem.
  • aate
    #37026
    Ha van > Flopy lemezolvasót tiltsd le a biosban .
  • aate
    #37025
    Ha vársz kb 10- 15 percet akkor sem indul el ?
  • aate
    #37024
    Driverek frissek, vga -driver a legújabb ? (ne azokat rakd fel amit a win 7 telepít keress rá a gyártó oldalán ! ) Eszközkezelőben nem ír hibás drivert ? Ez akkor fordulhat elő ha a win nem fejezi be az élményindex futtatását valamiért.
  • overx
    #37023
    Köszi a gyors választ :)
    Másik gépre már raktam föl ezzel, úgy ahogy ennél nem működik. EZért nem értem a dolgot:(
  • bon
    #37022
    Inkább nem megfelelően kiírt telepítőre gondolnék, konkrétan, hogy nem boot képes.
  • overx
    #37021
    Sziasztok

    Néhány napja próbálkozom a windows 7 64 bit fölrakásával a 32 bit helyére.
    Mindenhol azt írják hogy clean install kell, tehát hogy bottoljam be a cdről a windowst és már mehet is a clean ... de
    Nálam azt csinálja mikor berakom a dvd-t újraindítom a gépet, megjelenik az üzenet hogy press any key to boot from cd-dvd, meg is nyomok egy gombot... erre ugyanúgy bebootol a merevlemezről és nem jelenik meg az install képernyő. Biosban első helyen van a dvdről való bootolás.
    Lehet a gépemmel van baj ?

    Ez elvileg elvinné a 64 bitet ?
    Pentium(R) Dual-Core CPU E6300 @ 2.80GHz 2.80GHz
    4GB ram

    Mindenféle ötletet köszönök.
    Üdv
  • MeTaL
    #37020
    Sziasztok,

    Találkozott valaki már azzal a hibajelenséggel amikor windowsba be szeretne jelentkezni egy felhasználó, beüti helyesen a felhasználónevét jelszavát majd a következő hibaüzenet jelenik meg:
    " A rendszer esemény-jelző szolgáltatás nem tudott bejelentkezni. "

    Google-el nem találtam semmit, esetleg tud valaki valamit a hibáról ?
  • mflex #37019
    Az mitől lehet, hogy lefuttatom az élményindexet és végén semmi pontszám nincs? Eredeti 64-es home premium, ettől függetlenül működik minden.



  • PunkZoli
    #37018
    találtam egy win7 manager nevű progit, és van benne valami nem optimalizálás
    na az mi a tököm lehet vajon? mit állíthat be a regisztriben vagy bárhol?
  • bon
    #37017
    1. nem a Windows 7 hibája
    2. Régi gépeknek jó az XP
    3. Ha nincs windows 7-es driver akkor Vista, végső esetben XP driver-t kell feltenni.
    4. veszel valamilyen hangkártyát amihez van Windows 7-es driver.