46641
  • Freddycom
    #37217
    Oh, értem... Köszönöm.
  • bon
    #37216
    Sőt eltávolítás előtt de ha nincs használva akkor is célszerű kikapcsolni a virtuális optikai meghajtó.
  • bon
    #37215
    Kiszedés könnyíti meg. A fekete nyelvet megfogva elhúzod oldal irányba, majd kiemeled.
  • Jakuza001
    #37214
    Mondom nem az office hanem a deamon tools a hibaforras. :D
    el kell tavolitani az sptd driverrel egyutt es utana eltunik a fake meghajto.
  • Freddycom
    #37213
    Az ott a laptop HDD-je, ami kilóg belőle fekete nyelv, az mi célt szolgál?

  • redmonk
    #37212
    Közben jó lett ahogy leírtam legutóbb. Persze én is tudom, hogy baromság. De mikor nem engedett be a Q-ba meg ilyenek és utána ilyen ellenőrzés alkalmával azt írja, hogy olyan fájlok vannak rajta az érdekes.
  • [HUN]FaTaL
    #37211
    Nekem is fent van mindkettő és semmi gond.
  • bon
    #37210
    Office nem kavarhat be, nekem is van fent office 2010 nem trial verzió, daemon tools is és még nem volt ilyen gondom.
  • redmonk
    #37209
    Nos miután töröltem Office-t majd először eszközkezelőben a daemontools-t eltávolítottam letöröltem a programot is majd visszaraktam a DT-t de most pipa volt csak a windows intéző integrálás és talán ami a fő SPTD előtt. Újraindítottam és eltűnt. Most visszarakom az Office-t meglátom mi lesz.
  • redmonk
    #37208
    Furcsa kérdésem van, de van fent neked Office ha igen milyen? Nekem 2010 netről trial verzió. Microsoft Security Essential-t ráküldtem a Q meghajtóra ellenőrzésként és office fájlokat ellenőriz rajta.
  • Ariakus
    #37207
    A windows 7-nél mennyi az a minimum hely a rendszermeghajtón ami mellett még tökéletesen működik? Mert nekem most kb 4.8 giga szabad helyem van. Van egy olyan pont ahol már rosszabbul menne mert olyan kevés hely van vagy esetleg belassul?
  • [HUN]FaTaL
    #37206
    Akkor azt az eszközt ami az o-t adja tiltsd le eszközkezelőben.
  • TomBond
    #37205
    Nincs eredmény.
  • [HUN]FaTaL
    #37204
    Akkor daemon toolsban állíts be előbb 0 meghajtót. Ha végzett akkor tedd újra egyre.
  • TomBond
    #37203
    De ott volt. Eltávolítottam viszont a Q meghajtó nyugodtan vigyorog ugyanott.
  • bon
    #37202
    Vezérlőpult\Rendszer\Eszközkezelőben a dvd/cd meghajtónál nincs ott a daemon tools cucca?
  • TomBond
    #37201
    Ezt írja rá -> DTSoftBusCd00 <- ami ugye a daemon tools-ra utal de hiába távolítom el programot a meghajtó akkor is ott marad (újraindítás után is).

    A betűjelet sem engedi eltávolítani.
  • [HUN]FaTaL
    #37200
    Ja nem olvastam el a korábbi hszeket. Távolítsd el a betájelét a lemezkezelőben aztán kész, akkor nem fog látszani. :D
  • bon
    #37199
    Valami más program is létrehozhata, nem csak a deamon tools képes meghajtót létrehozni. Én még a hardver fülön a problémás meghajtó tulajdonságát is megnézném, hátha ír valami használhatót.
  • TomBond
    #37198
    Nekem is ugyanez a problémám, és szintén Q meghajtóm van. Én is megcsináltam a Daemon tools újratelepítését de semmi változás.

    Fatal: Nem valós meghajtóról van szó! Ez egyszer csak így keletkezik valamitől.
  • [HUN]FaTaL
    #37197
    Megsérült a partíció. GetDataBack-kel másik HDDre lemented, megformázod és visszamásolod az adatokat.
  • redmonk
    #37196
    Továbbra is fent áll a problémám.
    Mutatom:
  • Jakuza001
    #37195
    Deamon tools remove es ujra install, es legkozelebb ne hasznald a menujeben a meghajto eltavolitasa pontot. :D
  • redmonk
    #37194
    Sziasztok

    A mai nap folyamán csak úgy megjelent egy új meghajtó a sajátgépben amivel nem tudok mit kezdeni. Viszont a pertívio kezelő meg nem tud róla.
    Mit tudok tenni az ügyben?
  • RoboKutya78
    #37193

    ebbe a listában szeretném elérni hogy megjelenjen a kmplayer.
    A video fileokhoz hozzá van rendelve a lejátszó.
    Autoban a km a lejátszom.
  • bon
    #37192
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Alapértelmezett programoknál társítsd a kmplayer-t a videó fájlhoz.
  • RoboKutya78
    #37191
    Szeretnék egy kis segítséget kérni.
    Windows 7 alatt kmplayert használok
    Amikor bemontolok egy dvdt lejátszáshoz automatikusan felugrik az automatikus indítási lista
    Szeretném ebbe a listába betenni a kmplayert, de a vezérlőpult alatt nem teszi be a kiválasztható lejátszók közé.
    Valahogy mégis rá lehet venni a Win7 et hogy mutassa a kmplayert a listában?
  • kifli
    #37190
    Easus már megtalálta a dolgokat, most az a rész jönne, hogy ntfs tree build vagymi. A testdisk pedig elkezdett, valami baszothosszù keresést, Ami másik hdd-n kb fél perc...
  • aate
    #37189
    Test disk nem okoz problémát ha nem talál semmit.(pár perc a művelet. )
    A easeus 99%-ban mindent megtalál nálam 12 óra kellett hozzá ! De kel egy másik adat tároló amire átmásolod.
  • aate
    #37188
    Amit linkeltem (test disk )azzal talán vissza állítható de csak akkor ha a merevlemez jó állapotú ha sérült akkor nem talál semmit ! Ha nem sikerül akkor csak az adat mentés helyreállítás marad. A Get Data(lassú ) vagy az easeus data recorvery program (gyorsabb valamivel )de így is több órás folyamat amíg megkeresi és beolvassa az adatokat amit aztán ki lehet másolni.
  • kifli
    #37187
    ok, raw file rendszer a gond, hogyan is hozható helyre?

    számomra azért tűnt el a partició, mert win formázni akarja, mintha nem lenne particionálva
  • bon
    #37186
    A licensz az alaplaphoz kötődik, így nem cserélhető, de meghibásodás esetén ha nem lehet típus azonosra cserélni akkor az újraaktiváláshoz fel kell hívni a Microsoft-ot, ott nagy valószínűséggel ügyintézőt kell kérni, elmesélni a problémát és ha minden jól megy akkor adni fog egy új aktiválási kódot.
  • biomage
    #37185
    Hogy is van ez a szabály?
    Home oem van fent és ha mondjuk kicserélem az alaplapot, akkor nem tudom aktiválni, valaki mondta hogy akkor telefonálnom kell valahová és úgy fogom tudni aktiválni.
    ez hogy is lehetséges?
  • sunlight
    #37184
    Nekem meg az USB-s inviteles internet stickem tüntette el a partíciót, na azt nem lehetett visszahozni.
  • bon
    #37183
    Magától nem tűnik el egy partíció, esetleg RAW fájlrendszerű lesz, de az helyrehozható, de attól még ott van minden adat. De előszokott fordulni a betűjel hiánya is partíciónál telepítés után, de akkor is megvan minden adat, csak betűjelet kell beállítani.
  • kifli
    #37182
    köszi, valami ilyesmit kerestem

    (aztán majd kiderül működik-e)
  • kifli
    #37181
    ismétlem nem formáztam linuxon, csak particiót töröltem, a kettő nem ugyanaz, ahogy itt sem volt formázás, mivel magától tűnt el a prtició...
  • [HUN]FaTaL
    #37180
    A szmájlikat és egyebeket nem.

    #37178: C:\users\felhasználónév\appdata\local\microsoft\messenger (win7).

    c:\documents and settings\felhasználónév\local settings\application data\microsoft\messenger (winxp).

    Rengeteg program beállítását lehet így átrakni (pl. a böngészőkét is) én mindig kimentem ezeket reinstallkor, legalább nem kell minden szart újra beállítani. :)
  • aate
    #37179
    Msnt miért kell importálni ? MSN live fiókod megjegyzi a kapcsolatokat, csak telepítened kell és bejelentkezned.
  • biomage
    #37178
    Hu de jó vagyok :D

    Fogtam a win xpböl minden beállítást és könyvjelzős és importáltam a win 7 be :)
    most már csak az msnt kéne valahogy beimportálnom a win 7 be