46641
  • kl24h
    #37258
    Miért nem tudod formázni, valamit kiír formázáskor?
  • bon
    #37257
    Elvileg hibás a telepítő lemez, írd ki újra, lassan!
  • bpeti72
    #37256
    Jelenleg megy a rendszer, nem tudom formázni.
  • kl24h
    #37255
    Alapos formázás megvolt?
  • bpeti72
    #37254
    sziasztok
    Újra szeretném telepíteni a rendszert, de miután elindul a telepítő ezt a hibaüzenetet dobja ki:
    Hibatörtént egy telepítő mappa létrehozása során: Hibakód:0x80070017
    Köszönöm előre is.
  • riki02
    #37253
    Hamarosan teszek ki neked linkeket (prt sc) és meg tudod nézni. Ezt a TopProcess használatáról amit írtál nem teljesen értem.
  • aate
    #37252
    Próbáld ki ezt : A megbízhatósági jelentésben (start menübe írd be: "reliability", vagy "megbízhatóság" és ki fogja dobni) nézd meg mit ír ki ha a kis piros pöttyökre kattintasz. TopProcessgadgettel figyeled menet (akadozás) közben a futó folyamatokat. Ha fagyás közben valamelyik process látványosan izzasztja a procit, akkor val'szeg ott lesz a kutya elásva.




  • bon
    #37251
    virutális memória áthelyezése, temp könyvtárak kiűrítése, letötlések mappa áthelyezése, dokumentum mappa áthelyezése, asztal áthelyezése, ideglenes internet fájlok áthelyezése
  • #37250
    Vírusírtó van, állandóan fut, frissít és én is futtatom ha éppvan időm, de nem talál vírust. :)
  • #37249
    Milyen módon lehetne csökkenteni a Win 7 által elfoglalt területet?
    Az első W7-t 25gb-os particióra tettem, lassan betelt. Másodszor mikor újra telepítettem (most is ez fut) 35gb-os ebből most is csak 2,5 gb szabad.
    Kevés progi van rá telepítve a játékokat nem is a C-re telepítem, de így is lassan elfogy a hely.
    CC cleanerrel és Advanced System Care-val renszeresen tisztítok, karbantartok.
    Lehet valamilyen más módon, eszközzel, progival csökkenteni a méretét, ha igen akkor milyen módon? Köszi.
  • riki02
    #37248
    mondjuk a hdtune + hdsenitel sem jelzett semmit de ki tudja..
  • riki02
    #37247
    ja ok. előbb írtam mielőtt olvastam volna :D
  • riki02
    #37246
    Igen,csak előtte csinálok egy újratelepítést(jövőhét). És csak Pesten van garacia..
    Akkor feltételezhetőleg szerinted/szerintetek nem oprenszer okozza?
  • aate
    #37245
    Op rendszer hiba szerintem azért nem, mivel fizikai hangja van a lefagyásnak.(de egy újra telepítés kb 1 óra alatt megvan. :P )
  • aate
    #37244
    ,,Pedig ASUS...' ez márka független jelenség. HP Pavilionom volt alaplap hibás.RAM teszted is jó volt és mivel kattogni a merevlemez szokott én ara gyanakszom. De szó volt róla,hogy beviszed a szervizbe....?
  • riki02
    #37243
    "kattog"...

    Lefagyás előtt szokott egyet halkan kattanni/vagy az elején.

    Most legutoljára amikor kapcsoltam be, még be sem jött az ablak ahova a jelszót kell beírni, és már előtte lefagyott ... majd kb 40-45 mp. múlva jelent meg. Már tiszta ideg vagyok, hogy mi lehet. Pedig ASUS...
  • aate
    #37242
    Tudom a Hdd tesztjeid jók voltak,azért én mégis arra gyanakodnék.Pláne, hogy kattog..
  • riki02
    #37241
    Most épp a facebookon voltam amikor lefagyott(kb .35-40mp-re) és lefagyás előtt halkan "kattant" egyet a laptop.
  • bon
    #37240
    Lehet az oprendszer a hibás, ha nem megfelelő a driver, vagy olyan program van fent ami kompatibilitási problémát okoz.
  • riki02
    #37238
    Erre én is gondoltam, azért kérdeztem. Ma is volt olyan, hogy 2 óráig folyamatosan gépeztem és nem fagyott le. Változó. Lehet az oprendszer is hibás?
  • bon
    #37237
    Semmi se biztos, van olyan hardver hiba, amit nem mutat ki teszt program.
  • riki02
    #37236
    Sziasztok!

    Nemrég írtam a fagyási problémáimról és végül arra jutottam, hogy újratelepítem. Erre ugyan még mindig nem volt időm de a jövőhéten biztosan lesz. A kérdésem az hogy biztosan megnyugodjak, hogy egy hibás op.rendszer miatt(ha egyáltalán az) fagyhat-e a gép? Mert ugyebár megvolt a memtest és a HD senitel tesztelése is. Akkor biztos, hogy az op.rendszerrel van a probléma?
  • Palinko
    #37235
    köszi
  • bon
    #37234
    legújabb
  • bon
    #37233
    Ha Internet Explorer-t használsz akkor a kompatibilitás gombbal próbálkoz.
  • Palinko
    #37232
    win7 sp1 ben milyen net framework van alapból?
  • DAFFANGER
    #37231
    Sziasztok!Lenne pár kérdésem bár nemtudom most a win7-nek vagy valami másnak van köze hozzá.Az a bajom hogy pár oldal kicsibe azaz apróbetüsen jön be.Laptopom van 1600*900 felbontás az asztal is de pár oldal köztük az iwiw is apró betüs meg más oldal most ezt hogyan lehet beállitani hogy széthuzza teljes képbe vmi ötlet?Elöre is köszi!
  • biomage
    #37230
    nincs ilyen ott
  • Jakuza001
    #37229
    Probald meg kompatibilis modban hatha ugy elindul.
  • Jakuza001
    #37228
    Az AMD driverbeallito paneljen belul (Catalyst Control Center) a video menupont alatt.
  • [HUN]FaTaL
    #37227
    Mert szarul van megírva a telepítője. Törölheted miután felrakta.
  • PunkZoli
    #37226
    azt meg tudjátok mondani, hogy miért van az, hogy mikor vcredistet tesz fel a gépem, mindig a meghajtó gyökérkönyvtárát szemeteli tele?
  • biomage
    #37225
    az hol van?
  • bon
    #37224
    Nálam ezek vannak fent:



    A játékkal meg délelőtt végeztem, minden probléma nélkül.
  • barmi
    #37223
    Hello all!

    Az új duke nukem ezt a hibaüzit generálja indítéás után :

    DukeForever.exe caused an Microsoft C++ Exception in module KERNELBASE.dll at 001B:753BB760, RaiseException()+0084 byte(s)

    Register Dump:
    --------------
    EAX=042BEB10 EBX=0405A800 ECX=00000003 EDX=00000000 ESI=027CED20
    EDI=00321DA7 EBP=042BEB60 ESP=042BEB10 EIP=753BB760 FLG=00000212
    CS=001B DS=0023 SS=0023 ES=0023 FS=003B GS=0000

    A saját topikjában azt mondták, hogy a winem a hibás (32 bit w7 ultimate sp1). A rendszerem naprakész, minden frissítés telepítve van, visual c++ -ból pedig ezek vannak telepítve . Mi lehet a probléma? Minden játék megy pöccre csak ez az új Duke nukem nem hajlandó működni. Pls hlp! thx ! :)
  • Jakuza001
    #37222
    A catalystban a Brighter Whites kikapcsolasa nem segit ?
  • biomage
    #37221
    Sapphire Ultimate 3850 512MB
  • penge96
    #37220
    Pár órával később kijavítom magam: mint nekem.
  • penge96
    #37219
    Na, neked is ilyesmi problémád van, mint neked?
    Milyen videókarid van?
  • biomage
    #37218
    néha játszom és amikor ránézek valami másra, például az FFre. nagyom erős a fényerő, próbáltam ezt a szín kalibrálást és müxik de ha visszamegyek a játékba aztán vissza bárhová újra fényes lesz minden, a felbontás és a bit egyezik a játékban és a windowsban 1920x1080 32bit 60 hz

    Segítsetek köszike