46641
  • bon
    #37298
    Abból kiindulva, hogy az elöző rendszer meghalt és boot képernyő fogadot lehetséges, hogy winyó problémád van. Hd sentinel programot elraknám és megnézném a winyót, van e gond vele.
  • Ironmask
    #37297
    van egy olyanom,hogy Lemez0 ,de inicializálni kellene,viszont nem engedi a gép mindig I/O eszközhibát ír ki.valami ötlete valakinek??
  • bon
    #37296
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Felügyeleti eszközök\Számítógép kezelés\lemezkezelőben mézd meg a meghajtódiat, lehet, hogy csak betűjel hiányzik.
  • Ironmask
    #37295
    Segítséget szeretnék kérni valakitől!Úgy jártam,hogy szombaton bekapcsoltam a gépem,és egy Boot képernyő fogadott be sem tudtam lépni a win7-be,se pedig az Xp-be.Újra telepítettem a 7-et,de viszont a partíció eltűnt,csak egy merevlemez-t lát a gépem,pedig kettő van benne.Lehet,hogy az újratelepítésnél elszúrtam a partíciót??Valaki segítsen már,hogyan lehet visszahozni!!!
  • aate
    #37294
    Microsoft Office 2010
  • riki02
    #37293
    Tudom nem teljese ide illő, de Office csomagból te mit ajánlasz?
  • aate
    #37292
    Ha újra rakod a wint akkor egy ideig csak alap programokat rakjál fel, vírus védő, Office , skype, IE, mást egyenlőre ne, és teszteld!Kodek csomagokat felejtsd el meg a béta verziókat is.
  • aate
    #37291
    Itt találd meg a hibát :D
  • riki02
    #37290
    *Bár
  • riki02
    #37289
    ok. Kedden ha tudom újra lesz telepítve és reménykedem hogy jó lesz. Pár a ti elmondásotok szerint valami belső baja lehet...
  • aate
    #37288
    De laptopod belsejében inkább ne turkálj,nálad más képen van bekötve.
  • riki02
    #37287
    Zoli007:

    De így aate képével már ismerős,meg hát fáradt is vagyok. :D
  • bpeti72
    #37286
    Megpróbálom. Köszönöm
  • aate
    #37285
  • Zoli007
    #37284
    Jézus, ilyen fiatal vagy, hogy csak a SATA-t ismered?
  • kl24h
    #37283
    Futtass le egy Kaspersky Rescue Disc 10, ez egy vírusellenőrző és főleg a boot szektorokat ellenőrizd át és persze legye egy gyors ellenőrzést is végezni, nehogy lenne egy boot-vírus a gépen, de nem hinném. Azért ki lehet próbálni. Nemcsak CD-re lehet kiírni, hanem pendriverre is, meglátod mikor felnyitod a linket.

    Valami csak akadályozza, hogy nem megy a telepítő CD rendesen.
  • riki02
    #37282
    mi az "IDE" kábel?
  • aate
    #37281
    Egyszer nem jöttem rá mi a gond a gépemmel állandó fagyás, de minden teszt jó volt,végül egy IDE kábel volt megtörve.
  • riki02
    #37280
    ez már megvan.
  • aate
    #37279
    Alaplapra nem tudok, de esetleg még ez : GPU-Z teszt
  • riki02
    #37278
    alaplapot tudom valahogy letesztelni?
  • aate
    #37277
    C-t formázd, d-re mentsd az adatokat.Egyre jobban hdd- vagy alaplap hibára gyanakszom :(
  • riki02
    #37276
    Most kapcsolom be a gépet(még bootolt be) amikor egyszercsak lefagyott.(hdd led folyamatosan világít). Ez a jelenség mire utalhat?

    Bevallom tiszta win7-re jelenleg nincs pénzem, de egyik ismerősöm felajánlotta, hogy felteszi nekem azt ami neki van, állítólag tökéletesen működik.

    "formázva a lemezt"
    ez alatt azt érted hogy az egész C meghajtót(ezen van a win) teljesen törölni?
    Más: ha van D meghajtóm arra ugye a fontosabb dolgokat rámenthetem?

    bocs a sok kérdésért.. :D
  • aate
    #37275
    Mindenképpen egy friss win felrakása javasolt ,tisztán formázva a lemezt.
    Ha nem válik be akkor garanciális szerviz.
  • aate
    #37274
    Meg, és ott jelezte az avast hibákat, meg vga hardverhibát is jelez.A GTA is ezért állt le.
  • bpeti72
    #37273
    Ideiglenes fájlok telepítése, és akkor doja ki.
  • bon
    #37272
    Meddig jutt el a telepítő?
  • bpeti72
    #37271
    Onnan akrom de sehogy sem jó.
  • riki02
    #37270
    elküldtem privátba a képeket. megnézted?
  • riki02
    #37269
    Jelenleg Nod32-m azaz Eset smart security-m van fent eredeti. Avast csak régebben volt fent (pár hónapig).
  • bon
    #37268
    Windows alól akarsz telepíteni? Jobb (sőt a legjobb) megoldás a lemezről boot-olva.
  • aate
    #37267
    Cseréld le a vírus irtót a képek alapján legtöbbször az áll le. ,rakd fel a Microsoft Security Essentials(ingyenes ) vagy a nod 32-t
  • bpeti72
    #37266
    advanced system care 4 Ezt a programot indítottam el és onnantól nem jó valami.
  • bon
    #37265
    Úgy ahogy elállítottad, de ha nem tudod akkor nagy valószínűséggel tuningolva sincs a gép.
  • bpeti72
    #37264
    Ezt kipróbálom, és hogy an lehet visszaállítani?
  • bon
    #37263
    Ha tuningolva van a gép akkor állítsd vissza a gyári értékre mindent.
  • bpeti72
    #37262
    Nem jut el odáig sajnos.
  • kl24h
    #37261
    A Windows XP Cd esetében van a Windows Repair Console, addig nem lehet eljutni? Ott is van format.
    Érdekes, hogy "A telepítő nem tudta lekérdezni a számítógép lemezeivel kapcsolatos infókat." Valami gyanús nekem.
  • bpeti72
    #37260
    Próbáltam más gépen ugyanazt a lemezt, de ott simán indul.
  • bpeti72
    #37259
    Átmásoltam pendrive-ra is, ha onnan akarom, akkor ezt írja.
    A telepítő nem tudta lekérdezni a számítógép lemezeivel kapcsolatos infókat.