46641
  • fery02
    #37458
    Sziasztok!
    Mostanában játékok közben a gépem néha dob egy kékhalált, van is egy képem.
    Nem tudom erről kiderül-e valami számotokra.



    Előre is köszönöm, ha van valakinek valami ötlete ez ügyben.
  • aate
    #37457
    Én ezt nem igazán értem ,mert szerintem a két vevő egység nem látja egymást...Ahhoz kell egy adónak is lenni(router ) ....ha wi-fi eszközt talál(pl :TP-Link xx )akkor azt megnevezi, és ahhoz a kapcsolathoz kér jelszót. Maga a laptop wi-fi-d valószínű nem ad jelet hanem vesz, bár létezhet olyan kártya ami csinál átjátszást...de akkor az egy másik adó eszközt továbbit. A mobilod meg szintén csak jelet vesz és nem sugároz a laptop felé.
  • rarobika
    #37456
    Nem igazán mert mindig akkor hozza fel az ablakot és kéri a jelszot a telefon, amikor a gépen az eszköz hozzáadására kattintok.
  • Evin
    #37455
    Nem lehet, hogy az más vki wifi-je?
  • rarobika
    #37454
    Igen azt a ruternél tudom, de itt nincs ruter. Bluetooth ezen a laptopon sajnos nincs ezért szeretném wifi-vel. Hálózatoknál oda megyek, hogy vezeték-nélküli eszköz hozzáadása, akkor elkezdi keresni és fel is jön egyből egy ablak a telefonon, h adjam meg a jelszót a kapcsolodáshoz. Gondoltam hatha van wi-fi nél is vmi sztenderd jelszo mint pl a bluetooth-nál a 0000, de nem sikerült eddig eltalálnom.
  • bon
    #37453
    Wifi jelszót a routerba szokták beállítani, amúgy véletlenül nem bluetooth-al akarod a pc-t és a telefont összepárosítani?
  • rarobika
    #37452
    Sziasztok!

    Elakadtam egy problémában és nem találok megoldást, remélem ti tudjátok a választ. Mobilom szeretném a laptophoz wi-fi kapcsolattal csatlakoztatni, de amikor oda megyek, h eszköz hozzáadássa keresi is az eszközt és a telefon észleli is a pc-t, de kér egy wi-fi csatlakozási jelszot, ezt a jelszot honnan lehet megnézni, h mi az?

    Előre is kösz a segítséget
  • bon
    #37451
    Kompatibilis módban próbáltad már?
  • barmi
    #37450
    Hello!

    itt az sg-n nem tudok szmájlikat beszúrni a beíróablakba . Hiába kattintok rá a kiválasztott szmájlira a beíróablakba nem kerül be . Nem tudjátok ez mitől lehet ? (IE9) Köszi
  • riki02
    #37449
    Kösz. Mondjuk amit kulcsokról írtál nem teljesen értem

    aate: Nem szűntek meg, de most Pesten van a szervízbe. Remélem még a héten visszahozzák.
  • bon
    #37448
    Emsisoft Emergency Kit-et próbáltad már, mert nem mindent talál meg a virusírtó.
  • aate
    #37447
    Fagyásaid megszűntek ?Mert addig felesleges telepítened rá...
  • bon
    #37446
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Programok és szolgáltatásoknál kell lennie az eltávolítónak, már ha szabályosan lett feltelepítve, de nyugodtan rálehet frissíteni az újabb változattal, a telepítő ráfog kérdezni, hogy mi legyen a 2003-as változattal, célszerű az eltávolítást kérni.
    A 2007-es vagy 2010-es office-hoz meg a kóddal nem mész semmire, mert aktiválni kell. De található olyan változat ami nem igényel aktiválást, pl. a mennyiségi kulccsal rendelkezők.
  • riki02
    #37445
    Sziasztok

    A gép újratelepítése után 2003-as office lett felrakva, mert hirtelen más nem volt a tarsolyomban. Most feltennék egy 2007, vagy 2010-es office csomagot csak először törölném/uninstallálnám a 2003-ast, de nem találom hol lehet.
    Ha valaki tud adni vagy tud segíteni, hogy hol találok 2007, vagy 2010 office-hoz kódot azt nagyon megköszönném
  • #37444
    Automata frissítéssel frissült a rendszer. Azóta mikor teljes képernyős módban van (pl. filmnézés, játék) akkor kb. 2 percenként leeszi tálcára.
    Másik gondom, hogy pl. böngészésnél ha olvasok egy oldalt akkor 15-20mp múlva nem lesz aktív az ablak és csak úgy tudom tovább görgetni, ha újra belekattintok az ablakba.
    Gondolom nem a frissítés miatt van, de azután jelentkezett.
    Vírust, trójait néztem nem talált semmit.
    Esetleg valami ötlet?
  • bon
    #37443
    De eltéveszti, itt is többszőr olvasni rendezési problémákról. De Célszerű elolvasni a Súgó Mappák felvétele könyvtárba és hozzá kapcsolódó írásait.
  • Tetsuo
    #37442
    "név, kiterjesztés, dátum, méret rendezési lehetőség." LOL ez van intezoben is. :)
    Hidd el, azert a neveket meg a kiterjesztest nem teveszti el a win sem..
    A lehetosegek hianyarol beszelek, arrol, hogy mast igertek.
  • bon
    #37441
    Mappa átirányítás az más tészta, az támogatott lehetőség, nekem is át van irányítva az összes mappa egy másik meghajtóra, de az átnevezgetés az más dolog.

    Ja és jobb Windows mint az előzők, Xp-vel össze se hasonlítható, Vista-val már inkább.

    A mappa rendezgetéshez meg nincs mint mondanom, Intézőt nem használok, csak Total Commmander-t, de ott nekem tökéletesen megfelel a név, kiterjesztés, dátum, méret rendezési lehetőség.
  • Tetsuo
    #37440
    Na ja, de en alapbol atiranyitottam az osszes dokumentummappa tartalmat, hiszen nem a C-n tarolom a dokumentumokat... viszont nekem nem azok a kategoriak vannak, amit a win kitalalt, hanem egyeni, amire elvileg lehetosegem is van. Meg igy is reklamoztak anno.. most meg kiderul, ez azert nem teljesen van igy, raadasul a fajlokat sem rendszerezhetem ugy, ahogy nekem tetszik, csak az elore kitalalt sablonok szerint.. na mind1.
    Azt hittem ez jobb win, mint az elozok.
  • pisztácia
    #37439
    Köszönöm szépen a segítséget. Mostmár működik!
  • bon
    #37438
    Indítsd el a leírt alkalmazást és értelem szerűen ha hang problémád van akkor a hang hibával kapcsolatos javítást válaszd.
  • vizes
    #37437
    Neked is köszönöm!
  • vizes
    #37436
    Köszönöm, megpróbálom!
  • kl24h
    #37435
    Egyelőre csak ennyit teszel!
  • aate
    #37434
    Ms Fix itMedia player hiba keresést futtasd!
  • aate
    #37433
    Ajánlott csökkentett módban egy víruskeresés, meg az Emisoft anti malware futtatása ! Ezt is futtasd le :Microsoft Fix it
  • pisztácia
    #37432
    Ezt most nem értettem. De nem csináltam semmit a vezérlőpultban. Leírrnád mit csináljak?
  • bon
    #37431
    Rendszer részét képező mappa átnevezése nema jánlott, tehát nem csoda, hogy visszaállt alapra. amúgy most direkt kipróbáltam az video mappa átnevezését és rögtön visszaírta alapra, de úgy, hogy mellete meghagyta az általal adott nevűt is. De esetleg még megpróbálhatod azt, hogy a Movies mappát ideglenese elrakod a profil könyvtáróbl más helyre madj megpróbálod átnevezni a Video-t Movies-ra, ha sikerült akkor visszamásolod a tartalmát.
  • Tetsuo
    #37430
    vki?
  • bon
    #37429
    A Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás próbáltad már?
  • vizes
    #37428
    nem látok semmit, vagy ami valószínűbb, hogy nem értek eléggé hozzá és nen tudom, hogy mit nézzek benne...
  • Evin
    #37427
    Ja megvan. Nem ugrott be elsőre te hol értetted, és máshol néztem.
    Szerintem a Fixit agresszív módja is ezt csinálja.
    Semmi változás. Mindig 45%-os letöltésnél hibát dob.
  • bon
    #37426
    Nézd meg az Eseménynaplót, hátha ír valami használhatót.
  • bon
    #37425
    Már hogyne lenne, Windows Update, alulról az 10.nálam.
  • vizes
    #37424
    # 37419, és a defendert sem hagyja bekapcsolni.

    találkozott valaki már ezzel a hibával?

    64 bites win7
  • Tetsuo
    #37423
    Es az miert van, hogy a Libraries-ban nem tudom atnevezni a Video, Music stb.. mappakat egy mar regebben hasznalt nevre?
    A Video-t Movies-ra neveztem, egy adag frissites utan csak ugy magatol, visszarakta Video nevre. Utana probaltam visszanevezni Movies-ra, de nem lehet, csak masra... :S
    Mondjuk ilyenek miatt soha nem is kedveltem a windows sajat mappait, de azt hittem, hogy a 7-ben javitottak rajta..
  • pisztácia
    #37422
    Eddig volt hang. KM playerben ha lejatszok vmit, akkor tökéletes minden. Minden hang van, neten is. Csak a win media playerben nincs.
  • Evin
    #37421
    Másnak van hangja; rendszer, másik lejátszó? Jó helyre van dugva a hangszóró? Van driver telepítve a hangkártyához? Eddig volt hang?
  • pisztácia
    #37420
    Sziasztok!

    Valaki tudja, hogy mitől lehet az, hogy valamiért nincs hangom, amikor lejátszok vmit a win media playerben. Se a filmeknél, se a zenéknél nincs hang...:S nincs lenémítva, se a win-ba. PLS HELP
  • vizes
    #37419
    Sziasztok!

    A számítógép problémák megoldásánál üzenet fogadott, hogy fontos lenne bekapcsolni a biztonsági központ szolgáltatást.
    Megpróbáltam, (eddig be volt kapcsolva) de ezt az üzenetet kaptam:

    a windows biztonsági szolgáltatást nem lehet elindítani

    Mi lehet a gond?