46641
  • markuci0
    #37498
    A gothic 4 el is ez van pedig ez előtt felment.Amúgy ilyen gépem van Alaplap:Gigabyte P41T-D3 alaplap
    CPU: Intel Pentium Dual C. E5700 3,0GHz
    Memória: 4 GB 1333 MHz DDR-III
    VGA:nVidia GT440 1024 MB DDR-5
    HDD: 500 GB 7200Rpm 16MB Sata-II
    ODD:LG 22x DVD író
  • aate
    #37497
    Szerintem rossz a telepítőd vagy kevés a rendszerigényed a játékhoz. Nekem simán felment.
    NFSU 2011 Minimális gépigény:
    CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
    RAM: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
    VGA: 256 MB DirectX 9.0 compliant card with Shader Model 3.0 or higher (ATI RADEON X1950, HD 2400/ NVIDIA GeForce 7)
    DX: DirectX 9.0c
    OS: Windows XP SP 3 (32-64 bits) / Windows Vista (32-64 bits) / Windows 7 (32-64 bits)
    http://gepigeny.hu/
    HDD: 6.5 GB
    Hang: DirectX 9.0 compliant sound card
    ODD: DVD-ROM, 8 speed
    Hálózat: 2 - 8 players, 512 Kbps or faster
    Megjegyzés: COMPATIBLE VIDEO CARD CHIP SETS: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series
  • markuci0
    #37496
    Helló.Miért irja azt amikor fel akarom rakni a need for speed hot pursuit 2010 et hogy A fájl nem kompatibilis a windows verziójával.A számítógép rendszeradatai között tekintse meg,hogy a program x86 (32bites) vagy x64(64bites) verziójára van-e szükség,majd lépjen kapcsolatba a szoftver gyártójával.Ilyenkor mit kell tenni?
  • #37495
    Köszi, megpróbáltam.
    Talált jónéhány kártevőt, eltávolította, de sajnos a problámáim ugyanúgy megmaradtak :(
  • fery02
    #37494
    Erre gondoltam én is, mert már 11.5 idején is csinálta, de előtte mintha nem lett volna ilyesféle gond.
    Akkor részben most lenyugodtam. :)
    Csak ne lennének 11.6-ban számomra fontos optimalizálások.

    aate: Mindenek előtt ezt fogom kipróbálni, a gépház oldal leszedést, ez azért kevesebb erőfeszítést igényel, mint visszapakolni régebbi drivert. :)
    Annak tényleg örülök, hogy megint megerősíted, hogy VGA környéki a hiba, mert akkor így már valszeg frankón behatárolódott a hibaforrás.

    Köszi szépen mindenkinek!
  • aate
    #37493
    Vedd le a ház oldalát és teszteld úgy. GF-nél 1 x nálam volt kék halál túlmelegedés esetén. A hiba üzenet is a kártyára- vagy vga drájvere utalt.
    szerintem alap 40 -50 C meghajtva 60 max 80 C
  • zsotesz
    #37492
    Tedd fel a 11.4-es catalystot, a 11.5 és 11.6 valamiért nem igazán jó. Egyik barátomnak tegnap ugyanez volt a baja, neki is 11.6 volt fent, felrakta a 11.4-et, azt mondta, azzal most jó
  • saling5
    #37491
    hali,igen fent vannak csak ezt nem engedi!!
  • fery02
    #37490
    Nem tudom, én annyit hallok csak sok felől, hogy ez a hőmérséklet nem olyan gáz (pl HD4850-nél biztos üzemhőmérséklet).
    Ha melegedne, nem inkább a monitornak kéne kikapcsolnia, lehet akár egyből kékhalál az eredmény biztos?
    Csak mert fél éves kártya, húzva nincs, hűtését se mondják rossznak Gigabyte szériának.

    Ti hogyan, milyen kulcsszavakra keresgélnétek rá amúgy keresőben? Mert amúgy el szórakoznék én vele, csak ne kékhalálozgasson. :/
  • bon
    #37489
    Az csak a Microsoft-nál keres, ott meg nem túl nagy a választék, pláne a friss driverből. Jobban jársz a www.nvidia.com vagy www.amd.com oldalakkal ha vga driver kell.
  • Carmang
    #37488
    Akkor, ha az eszközkezelőben megnézem egy eszköz driver tulajdonságait, és kattintok, hogy "keresés a neten" (vagy ilyesmi), annak semmi értelme? :D
  • aate
    #37487

    win 7 is tudja : Virtual WiFi segítségével többek között akár más eszközökre is megoszthatjuk az internetünket, így egy Access Pointot is kiépíthetünk, erre alkalmas eszköz nélkül. Nézzük akkor hát, milyen módosításokat kell végrehajtanunk az eszközön:

    1. Nyisd meg a parancssort rendszergazdai jogokkal:
    Start menü keresőjébe írd be a cmd szót, majd jobb-egér -> Futtatás rendszergazdaként opció

    2. A konfigurációhoz írjuk be a parancssorba az alábbi utasítást

    netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=teszt key=password

    Az ssid=teszt parancs hatására a hálózat megjelenő neve (SSID-je) a teszt lesz, a key=password miatt pedig a jelszó password

    3. Állítsuk be az internet megosztási lehetőséget az alábbi módon. Menjünk az internetkapcsolattal rendelkező WLAN eszköz Tulajdonságába, majd Megosztás fül alatt a "Megengedem a hálózat más felhasználóinak, hogy ennek a számítógépnek az internetkapcsolatát használják" opciót jelöljük be, és a legördülő menüből válasszuk ki az Otthoni aktuális hálózati kapcsolatot.
    4. Menjünk vissza a parancssorba, majd adjuk ki az alábbi utasítást, mellyel elindítjuk a virtuális eszközt:

    netsh wlan start hostednetwork

    És készen is van a mi kis hálózatunk, amit a Hálózati és megosztási központban tekinthetünk meg. Fontos hogy a hálózati eszközünk driverje támogassa a Virtual WiFi-t, különben a leírás nem fog működni.
  • bon
    #37486
    Én nem sokra tartom az értékeit, de szükséges futtatni, mert Microsoft programok igényelhetik.
  • riki02
    #37485
    A Windows-élményindexnek van valami valóságalapja?
  • rarobika
    #37484
    Huuu ez nagyon jó, Köszi szépen
  • bon
    #37483
    Én ilyenről nem tudok, de kivitelezhetetlennek tűnik, driver telepítése amúgy is célszerű a gyártó oldaláról, sokszor jobb van fent mint a microsoft szerverein.
  • Carmang
    #37482
    Helló! Még jó pár éve olvastam valahol valamit arról, hogy a Microsoftnak lesz (van?) olyan bázisa, ahol az összes WHQL driver fent lesz. Ez létező valami? :) Hogyan lehet elérni?
    Néha próbálom a drivereket a beépített "neten utánanézős" funkcióval frissíteni, de nem talál frissebbet. Ami a VGA esetében, hogy is mondjam... biztosan nem igaz :)
  • aate
    #37481
    Ha nem találsz megoldást akkor a win 7 telepítőt futtasd le frissítés módban Win alól indítva !Elég idő igényes de meg marad minden adatod és beállításod csak a win sérült fájlait írja felül.Ez általában bevált módszer, a lényeg azonos verziót kel futtatni és újra kel majd aktiválni ,telepítés közben kéri majd a jelenlegi serialt is,nem lehet átugorni !
  • bon
    #37480
    De mi a hibakód?
  • aate
    #37479
    windows_7_sp1_telepitesi_problemak talán segít.
  • barmi
    #37478
    OMFG ... Akkor nem tudom mit lehetne tenni . :(
  • saling5
    #37477
    Windows 7 Service Pack 1 szervizcsomag x64-alapú rendszerekhez (KB976932)
    egy hiba kódot ír
  • bon
    #37476
    Ír valami hibát, korábbi frissítések fent vannak?
  • aate
    #37475
    Videokártyák hőmérséklete elég magas lehet, passzív kártyáknál elfogadott a 80-100°C között hőmérséklet, de ha ennyire meleg a kártyánk, akkor javítsunk a kártya/komplett rendszer hűtésén! Aktív hűtős kártyákra is érvényes az előbb megállapítás, de a maximális üzemi hőjüknek már nem szabadna elérni a 80°C-ot!Nálam a GF 430 GT max terhelésen sem éri el az 60 °C-ot !
  • fery02
    #37474
    Driverből legfrissebb 11.6-os van fent, túlmelegedni meg szerintem nem melegszik, 90 fok-ot nem szokta elérni játékok alatt úgy vettem észre.
  • saling5
    #37473
    köszönöm!!!!
  • penge96
    #37472
    Én sem tudtam. Telepítsd ezt, és próbáld meg utána
  • aate
    #37471
    Ingyenes WiFi Hot Spot a gépünkből (Virtual Router Manager)leírás
  • aate
    #37470
    It a program laptop internet megosztása wi-fin keresztül: Virtual router manager
  • saling5
    #37469
    sziasztok. meg tudná nekem valaki mondani,hogy a Windows 7 Service Pack 1 szervizcsomag x64-alapú rendszerekhez való frissítést mért nem tudom telepíteni?
  • penge96
    #37468
    Szevasztok, én vagyok a fényerős gyerek xD

    3 napig nem volt áramalatt a gép, és 2-szeri indításnál átállt a fényerő normálisra, viszont utána már nem. Most komolyan, ez hol normális?:D Én már csak röhögni tudok rajta. Írtam az Nvidiának, tök jó fejek voltak, mondtak ötleteket meg mindent, de pár válasz után megoldottnak találták a problémat, azzal a címszóval, hogy a vidi karim rossz, annak ellenére, hogy 2343244x leírtam, hogy másikkal is ilyen volt...
  • aate
    #37467
    Chrome :Szerintem ez a fórum hiba !
  • aate
    #37466
    szmájli teszt IE alatt :
    semmi..... :(
  • bon
    #37465
    Teszteltem a jelenséget több gépen is, De nem IE9 függő a dolog, sima XP-s gépen is IE8-al a hiba ugyanúgy fennáll.
  • barmi
    #37464
    Igen, de ugyanez a helyzet. írok valamit a beíróablakba, majd ezután tennék egy szmájlit, megnyomom a szmájlik gombot, előjön a sok szmájli egy külön kis ablakban (ez eddig rendben is lenne), rákattintok az egyikre, ezután visszadob a beíróablakba de a szmájli sehol ... Ez szerintem azóta van így mióta az IE9-et használom.
  • aate
    #37463
    Létezik program mobilra és gondolom laptopra is amit ad át jelet wi-fi hálózaton.
  • rarobika
    #37462
    Köszönöm, pontosan erre gondoltam én is.
    Csak olvastam erről vmi zavaros cikket plusz találtam a vezeték nélküli hálózatoknál (vezérlöpult/hálozati és megosztokozpont/vezeték nélküli hálozatok kezelese/Hozzádás, olyat, hogy Ad hoc hálozat létrehozása és oda volt írva h két gép összekötése 10 percen át fájlcsere ideéig, azt hittem ez működik, ahogy én gondoltam.
  • aate
    #37461
    Videó-kártya vagy driver hiba okozhatja, nem melegszik túl ?
  • bon
    #37460
    Esetleg vga driver probléma.
  • aate
    #37459
    Ha beállítást kér az azért lehet mert nem találja a jelet (mivel az nincs is )Ezért kéri ad meg kézzel a a beállításokat amire rá keres )
    Nálam ez kb Így néz ki :