46641
  • bon
    #37538
    Ha nem segít neki akkor készülék csere, én a helyedbe tuti vásároltam volna egy másikat.
  • Laceee
    #37537
    Sajna nem fog, több mint 1 éve szívok ugyanígy, sok mindent kipróbáltam, ezt is amit írtál, még az x64 XP-nek adok egy esélyt, ha az sem lesz jó akkor marad a Li...
  • bon
    #37536
    Ezt a megoldást azért is javasoltam, mert szerintem is az lesz a helyzet, hogy szerviz teszteket futtatott, ami nem talált hibát, de normál használt nem történt a gépen, noha lehet, hogy pont az okozza, egy sima program hiba.
  • bon
    #37535
    Én a következőket tenném, rendszer újradob, hivatalos driverek fel (nem béta) majd rendszer befrissít, semmi mást nem kell feltenni! Rendszert így piszgálgatni, előjön e a hiba, ha nem akkor fel egy virusírtó vagy tűzfal (ki mit használ) szintén teszt, ha jó akkor jöhet még egy program, pl. Chrome ismét teszt így tovább. Hosszadalmas módszer de beválthat.
  • riki02
    #37534
    Egyébként szerintem a szervízbe is csak teszteket futtattak le.
  • riki02
    #37533
  • Laceee
    #37532
    Ugyanigy jártam énis, vissza vittem, és mondtam nekik, hogy terheléskor nem jön elő a hiba, valamit csináltak, 2 napig jó volt utána újra elő jött, Linuxot felraktam 2 napja hiba nélkül megy (Nem vagyok linux fanatikus, most raktam fel először, vga driver felrakása egy vicc, most már tudom miért nem használják a linuxot), szerintem a Windows memória kezelése vagy energiagazdálkodása lesz a baj.
  • riki02
    #37531
    Free. Nincs fent semmi warez, crakkelt program.
  • biomage
    #37530
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
  • kl24h
    #37529
    Melyik MBAM-ot használod? Free vagy a másikat?
  • riki02
    #37528
    Az automatikusan induló programokra gondolsz ugye. Azokat pontosan hol is találom? Annyira emlékszem hogy valami services...
  • biomage
    #37527
    Azta hogy menyi lehetséges progi van ebben a kis listában amit írtál.

    Minden progit amit felsoroltál törölj ki az indításból, és először nélkülük próbáld megtudni fagy e a gép, ha nem akkor egyesével találd meg a bűnöst

  • riki02
    #37526
    Egyébként semmi olyat ami okozhatná a problémát: Eset smart security(original), CCleaner(még nem használtam), MBAM, VLC, Skype, Chome, Firefox, Office 2003(original), + a szükséges drivereket a hivatalos oldalról. Ennyi.
  • riki02
    #37525
    Tudod az előzményeket?

    biomage: ok.

  • biomage
    #37524
    kérnék képet arról hogy mit telepitetél fel az win7re.
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Programok és szolgáltatások<----

    + arról is készits képet hogy mi fut a memoriában
  • tyukol
    #37523
    Ember!!! Ne idegeskedj ilyenek miatt! Csinálj inkább egy cigit!
  • riki02
    #37522
    De. Most is lefagyott. Mi a f*** lehet?
  • riki02
    #37521
    Most üzemeltem be kb. 15 perce eddig nem. De korábban írtam hogy újratelepítés után is fagyott 2-3-szor.
  • bon
    #37520
    Továbbra is fagy nálad?
  • bon
    #37519
    Még mindig nem írtad meg, hogy milyen hibát vagy hibakódot ír ki.
    Ennyit írtál csak "Windows 7 Service Pack 1 szervizcsomag x64-alapú rendszerekhez (KB976932)
    egy hiba kódot ír"
  • riki02
    #37518
    Üdv, Már lehet hogy kicsit OFF vagyok de ezt már tényleg nem tudom mire vélni.

    Megjött a laptop a szervízből, nem találtak semmi hibát.

    Ez volt a megjegyzés:
    Hdd teszt ok, Memteszt ok, 3Dmark 1éjszakán keresztül folyamatosan futott, fagyások nélkül. CPU ventil tisztítva, bios frissítve. Ajánlott egy opredszer újratelepítés, gyári ASUS driverekkel.
    (ami ugyebár pont a szervíz előtt megtörtént)

    Most aztán már tényleg nem tudom mi legyen
    (És még olyan precízek voltak, hogy ASUS K50IE-SX020D volt ASUS X50IE-SX005D helyett feltüntetve. De ugyanez a nevemmel is.)

  • saling5
    #37517
    Windows 7 Service Pack 1 szervizcsomag x64-alapú rendszerekhez való frissítést mért nem tudom telepíteni?
  • bon
    #37516
    Pedig ez szokot lenni a tipikus hiba.
  • tyukol
    #37515
    Nem hiszem, hogy ez lenne a probléma, mert eddig rendesen működött ugyanerről a telepítőről, csak most új merevlemez lett betéve, de először ennél se volt ilyen gond!
  • lck
    #37514
    Ha 2 kimenete van a videokártyádnak, akkor dugd át a monitort a másikra.
  • tyukol
    #37513
    Üdv mindenkinek!
    Miért van az ha újra szeretném tenni a win 7-et, akkor miután betöltötte a fileokat, és a telepítési beállításoknak kéne bejönnie, ám helyett fekete marad a képernyő?
    Előre is köszi a választ!
  • Evin
    #37512
    A Prime95 stabilitástesztelő program, én nem hiszem, hogy az ellenőrizné a memória állapotát írással-olvasással.
  • Laceee
    #37511
    Boot loaderbe rakott valami ilyesmit az ubuntu, majd elindítom, terhelés alatt nem csinálja nálam ezt a gép, Prime95-t szoktam windows boot után elindítani és akkor megy rendesen, de ahogy leállítom a Prime95-t 10 percen belül beáll a gép (friss rendszer, legújabb driverek).
  • Evin
    #37510
    Nem tudom megmondani, hogy nálad is az-e a baj. Ezt tudom ajánlani.
    Ha ennek a futása közben nem fagy le, akkor a memóriák jók.
  • Laceee
    #37509
    Nekem is hasonló tünetek vannak, csak laptopon, ott is a memóriák hibásak? nemrég raktam fel linuxX64 ubunut és minden rendben, már egy napja nem állt meg a gép.
  • Evin
    #37508
    Nálam a memória miatt csinálta. Az én esetemben nem volt rossz, csak az alaplap nem szerette, és első használattól kezdve fagyott.
  • zeli
    #37507
    Mostanában egyre gyakrabban csonttá fagy az egész rendszer, de minden ok nélkül. Az egér beáll, a billentyűzetre sem reagál (pl Num/scroll/caps lock billentyűknél a visszajelző LED-ek sem csinálnak semmit). De semmi kékhalál, vagy valami, most előbb SG cikkolvasás közben. Ez nem tudjátok miért lehet, és hogyan lehetne megoldani?
  • bon
    #37506
    Ezek szerint megkezdték az igénylések teljesítését ismét, hogy Június 6-án aláírták a megállapodást.
  • kirol
    #37505
    Jé, márciusi igénylésemre megkaptam a tisztaszoftveres kódokat! Király! :)
    Kíváncsi vagyok, most végre jó lesz a az Office 2010-es kód.
  • bon
    #37504
    Rendszergazda is.
  • Zoli007
    #37503
    Te egy suliban vagy rendszergazda?
  • bon
    #37502
    Off

    Már nagyon tele van a t***m a bizonyítványok nyomtatásával! Ritka macerás dolog, mert nincs két egyforma üres bizonyítvány. Plusz a mátrix nyomtató is hangos egy jószág
  • aate
    #37501
    Esetleg még : Driverekböl rakd fel a legújabbakat !
  • markuci0
    #37500
    Oks kössz,megpróbálom.Am 2 hete vettük a gépet nincs rajta vírus.
  • aate
    #37499
    Próbálj meg egy Futuremark - Benchmarks progit lefuttatni. Élményindexed lefut ? esetleg vírus ,féreg irtás.(Emisoft anti malware )