46641
  • Morgolodo
    #37900
    Eredeti Win 7-est szeretnék ugyan arra a gépre, de másik merevlemezre telepíteni és párhuzamosan használni a kettőt (nem a több, mint egy éve hibátlanul működő rendszerrel akarok "kísérletezgetni"). Kérdésem: Simán aktiválhatom a másikat is? Milyen adatokat küld az eredetiség ellenőrző? Csak hardverről (ami nyilván stimmel), vagy szoftverről is? A logika azt diktálja, hogy ez így rendben van, de jó lenne, ha megerősítené egy tapasztaltabb felhasználó is.
  • Blum
    #37897
    Sziasztok!

    Klasszikus Windows kinézetnél hogykell növelni a programok címsorában megjelenő betűk méretét?
  • aate
    #37896
    Próbáld meg ,hogy a Vga drivert frissíted, eszközkezelőben is nézd meg nem jelez-e driver hibát .
  • barmi
    #37895
    Valószínű hogy az utóbbi volt a probléma. Valamiféle north bigde filter hiányzott a gépről ... (pedig annak idején a alaplaphoz kapott lemezt telepítettem fel cakk-pakk) ez okozta a gondot :) Most már hibátlan audio lemez lett a végerdmény tehát a probléma megoldva :D köszi az infókat! ; )
  • baaka
    #37894
    hi.Van egy lenovo laptopom és win7 prof fut rajta.Eddig semmi gond nem volt vele, de az utóbbi pár napban mikor tölt be a windows(bekapcsolás) és áll össze a 4 színű logo betöltéskor elkezd csíkozódni meg ugrálni a kép. Először azt hittem a laptopban van valami érintkezési hiba, de nem. Ugyanis csak az említett betöltési periódusba csinálja ezt. Mi lehet a probléma?
  • bon
    #37893
    Szerintem sehol, legutóbbi fájlokat meglehet nézni, de programokat nem.
  • bon
    #37892
    Igen, minden program telepítés de sok program ideiglenes fájlai rejtőznek benne, amit nem szokásuk törölni ha már nem kell, így elég nagy méretre is meghízik időnként a könyvtár.
  • piamania
    #37891
    Tényleg törölgetni kell a temp mappát?Erről még életemben nem hallottam.Akkor most töröljem mind a kettő mappa tartalmát?
  • Vicodine
    #37890
    Sziasztok.Olyan kérdésem lenne,hogy hol tudom megnézni win7 alatt, hogy milyen progik lettek utoljára megnyitva a gépemen!?Illetve ezt a lsitat lehet-e üriteni?
  • bon
    #37889
    Users\felhasználó neved\AppData\Local\Temp
  • Soldiers
    #37888
    és azt pontosan hol találom??
  • bon
    #37887
    Igen, különösen a felhasználóhoz tartozó temp mappát, a Windows könyvtárban lévőt elég ritkábban.
  • Soldiers
    #37886
    srácok mint van a XP-nél a temp mappa azt a Windows 7 alatt is törölgetni kell a temp mappát??
  • [HUN]FaTaL
    #37885
    Kábel vagy alaplap probléma.
  • barmi
    #37884
    ja, és azt még elfelejtettem, hogy két oprendszer is van a gépen (xp és w7 is) de mindkettő ilyen végeredményt produkál mindkét íróval. :(
  • barmi
    #37883
    Help! A napokban ilyen hiba! kerül a rendszernaplómba elég gyakran : hibás blokk az eszközön (cdrom0) . audio cd írásnál pl szakadozva kerülnek fel a számok a lemezre. Két író is van a gépemben de mindkettővel ilyen lesz a végerdmény. A neten néhányan azt írták, hogy akár a kápelezéssel is lehet gond (ha hazaérek ez lesz az első dolgom hogy megnézem). Szerintetek?
  • simon007
    #37882
    Kösz az okítást; megfogadom!
  • aate
    #37881
    Személyre szabás, majd jobb egérgomb téma törlése.
  • riki02
    #37880
    Ha telepítettem témát a gépre (microsoft oldaláról) azt hogyna tudom eltávolítani?
  • Jim Morrison
    #37879
    en mindig boot olva inditottam oprendszer telepites.

    #37844: azért mert terveztem az ujboli reinstallt.
  • naaa
    #37878
    Sziasztok
    asztali ikonok összekeverednek ...a jobboldaliak átkerülnek baloldalra és a lentiek fel és stb. ... mitől van ez
    hiába van kipipálva a rácshoz rendezés nem maradnak ott újraíndítás után

    a win angol
  • aate
    #37877
    Fájl rendszergazda jogosultság beállítása : Jobb egérgomb a fájlon majd tulajdonságok >kompatibilitás és ott alul jogosultsági szint futtatás rendszergazdaként. (vagy csak futtatás rendszergazdaként )
  • aate
    #37876
    Szerintem eltévesztetem a hsz-t Válasz 'Brolly' üzenetére ment volna. :P

    Jobb egérgombbal tudsz rendszergazda jogot adni, de másold totalkommanderel át . Addig kapcsold ki a vírusirtót vagy rakd a kivételek közé.A vírus védő beállításai között van ilyen , hogy kivételek hozzáadása Pl :egy mappa összes fájlját ki szeretné zárni, akkor írja be a mappa elérési útját .
  • simon007
    #37875
    Kösz, de sajnos én nem tudok telepíteni, csináltattam, de hogy hogyan csinálta , nem tudom.Utána kérdezek.
    Daemon Toolsba betett cracket lehet valahogy rendszergazdaként átmásolni?
  • aate
    #37874
    MICROSOFT .NET FRAMEWORK 4
  • piamania
    #37873
    Gigabyte GA-MA74GM-S2H.
    Nem új vásárlást jelent, hanem driver frissítést.
    Keretrendszert hogy érted?Mit tegyek még fel?Hivatalos oldalról szedtem le a catalystot és mindig a nagyobb megásat, tehát az egészet.
  • bon
    #37872
    Keretrendszer kelleni szokot neki.
  • bon
    #37871
    Elvileg jó, de közel se biztos. Amúgy milyen alaplap az, amihez nincs Windows 7 dirver? Már ha az Alaplap frissítés új vásárlását jelenti.
  • [HUN]FaTaL
    #37870
    Nem marad legális mert megsérted a liszenszt, de nem tiltják a kulcsokat.

    Kb ugyanaz, mintha crackeled, csak legalább nem bassza szét az OS-t.

    Mondjuk nekem winből MSDNAA-s van fent.
  • Desiderata #37869
    ha "leszarja", akkor mondja azt, hogy amit eddig feltelepítettem az legális marad, csak új kulcsokat nem osztanak ki
    ne nézzenek már bűnözőnek!
  • piamania
    #37868
    Meg a másik, hogy a Catalyst-val vmi gubanc van nálam.Azt írja ki,hogy vmi hibát talált és bezárja.Pedig már újra is raktam és be se jön a kezelő panelja.Hol tudom megnézni, hogy mi a baja?
  • piamania
    #37867
    Alaplap frissítés előtt állok.Keresgéltem drivert,de nincs win7-hez.Ilyenkor ugye jó a Vista-hoz készült is, igaz?
  • [HUN]FaTaL
    #37866
    Nem fog letiltani semmit, leszarja.

    Számlát meg aztán biztosan nem küld. Főleg, hogy az igénylők ~90%-a nem is tud erről.
  • Desiderata #37865
    Tisztaszoftver: elbukták az ingyen Windowst a hallgatók

    vagyis mostantól illegálisan van Windows 7 a gépemen
    szerintetek tesz valami lépést a MS? mondjuk letiltja majd a frissítéseket?
    vagy kiküld majd pár év múlva egy vaskos számlát? mivel adataimat tudják és azt is látják hogy használom
  • aate
    #37864
    Vagy seriállal telepítetted a windowst vagy automatán aktiválodó verziód van .
    Nem szabad automata aktiváltat, és serial beírása nélkül kell telepítened és lesz 30 napod aktiválni más módszerrel. lehetőleg MSDN-röl származó wint használj telepítéshez !
  • simon007
    #37863
    BON!

    Újfent köszönöm segítőkész válaszodat!
    Létezhet, hogy XP-n nem jön elő ez a crackelési probléma
    vagy ez vírusírtó programmtól függ?
  • bon
    #37862
    Én nagyon nem vagyok a szolgáltatás tiltásának híve, de amit esetleg kitiltanék az a java és a google update.
  • bon
    #37861
    Hivatalosan nem lehet, kerülő megoldás létezik rá, de okozhat problémát(és már többszőr okozott is a topicban). Célszerűbb magyar nyelvűt feltelepíteni.

    A paul.dll-t meg valóban a kivételek közé kellene felvenni a virusírtónál, de a felvétel módja probramonként változó.

    Ja és te nem vagy teljes jogú Rendszergazda a gépen, a biztonság növelése véget. jobb gomb futtaást Rendszergazdaként funkció használata célszerű telepítésnél és programok indításánál.
  • bon
    #37860
    Idézet a Miceosoft oldaláról:
    "A 0xC004F035 jelű hibakód
    Jelenség
    Amikor egy KMS-ügyfél vagy egy KMS-állomás segítségével kísérli meg az aktiválást egy vagy több számítógépen, a következő hibaüzenet jelenhet meg:
    0xC004F035
    A szoftverlicencelési szolgáltatás jelentette, hogy a számítógépet nem lehet mennyiségi licences termékkulccsal aktiválni. A mennyiségi licences rendszerek megfelelő operációs rendszerről történő frissítést követelnek meg. Forduljon a rendszergazdához, vagy használjon másféle típusú kulcsot.
    Ok
    Ez a probléma azért fordulhat elő, mert a mennyiségi kiadások csak frissítésre vannak licencelve. A mennyiségi operációs rendszereknek az erre feljogosító operációs rendszerrel nem rendelkező számítógépeken való telepítése nem támogatott.
    Kerülő megoldás
    A probléma kerülő megoldásához telepítse a Microsoft valamely operációs rendszerének egy erre feljogosító verzióját, majd telepítse újra a mennyiségi operációs rendszert."
  • aate
    #37859
    Egy program segítségével : majd nyelvi csomag ,
    használata.>