46641
  • Roccio
    #37983
    az egyénin telepítettem vagyis csak akartam ott van a galiba...
  • aate
    #37982
    ,, én újratelepítem.. "tehát csak frissíted ? Rendes tiszta telepítés kell.Törlöd a partíciókat és újra létrehozod őket.
  • bon
    #37981
    Töltesd be az alaplap sata vezérlőjét, beszerezhető az alaplap gyártó oldaláról.
  • kisvory
    #37980
    aate-- próbáltam de igysem jó
  • Roccio
    #37979
    Kösz de nem ez a problémán hanem csak a particionálás nálam nem úgy van kijelezve ahogy azon az oldalon első telepítésnél én újratelepítem.. és csak a frissítés és az illesztőprogram van ott.. és erre kérnék egy egyenes választ hogy hogyan tudnék újat létrehozni ez esetben!!! Köszönöm!
  • Puhos
    #37978
    Nem látszanak. Ok megpróbálom, köszi.
  • aate
    #37977
    Nem is látszanak a nyíl felet az ablakban ?
    Az ikonok "Ikonok és értesítések megjelenítése" állítsd át > csak értesítésekre, és állítsd újra restart után.
  • Puhos
    #37976
    A #37905-re senkinek semmi ötlete?
  • aate
    #37975
    Windows 7 telepítése lépésről lépésre
  • Roccio
    #37974
    Ezt írja alatta, hogy:
    A partíciókon végezhető módosításokhoz újra kell indítani a windows rendszet a telepítőlemezről.
  • Roccio
    #37973
    csak frissítés van meg illesztőprogram de más nincs ott..
  • DarkSector
    #37972
    Van ott valami szó MORE asszem arra nyomj rá és kiadja a többi menüpontot.
  • Roccio
    #37971
    sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy hogy hogy mikor újrateszem a win7 et akkor a partícóknál nincs ott az hogy ÚJ (NEW)??? nem is udom formázni se.
  • zöldeshányás
    #37970
    Win reinstall megoldotta a problémát.
  • biomage
    #37969
    Néha halok egy csipogást, de nem kapok semmit, hol tudom kideríteni mi is volt ez?
  • DarkSector
    #37968
    Nekem a játékom ablak modban elfut, de nincs az ablaknak keret, nem tudom az asztalon mozgatni, van erre valami megoldás trükk?
  • Evin
    #37967
    +1
    8GB multimédiás szerkesztéshez hasznos, játékhoz pénzkidobás.
  • aate
    #37966
    próbál meg ezt : töröld le a flash playert, indítsd újra a gépet majd rakd fel a legújabbat az adobe oldaláról.
  • kisvory
    #37965
    37948-as kérdésre nem tud vki vmit??! köszi előre is :D
  • penge96
    #37964
    Még mindig áll a kérdésem... 8 gb játékhoz? Nincs játék, aminek 4-nél több kéne... teljesen felesleges
  • Bébisólyom
    #37963
    JÁTSZANI? :D
  • aate
    #37962
    lehet kábel , vagy LCD monitor hiba.Csatlakozásokat nézd át.
  • simon007
    #37961
    De ha az LCD tévén nincs semmi probléma a képpel,csak néha az LCD monitor képével akkor a VGA nem lehet hibás, nem?
    Egyiket "szereti", a másikat nem?
  • Tetsuo
    #37960
    A Program Files (x86) -ban van a legtobb programom, pl. alaplapi stb. driverek, es a Mozilla FF is, annak ellenere, hogy mindig, minden esetben 64 bites telepitest valasztottam. :(

    Ez miert van? :S
  • zöldeshányás
    #37959
    Hali!
    Van egy olyan problémám hogy a játékaim ikonjai maguktól eltűnnek az asztalról.Tapasztalt valaki ilyet?Először azthittem hogy haver szórakozik és mindig kitörli.De nem.Maguktól köddé válnak.
  • penge96
    #37958
    A RAM főleg a játékoknál hasznos, vagy nagyobb terhelésű programoknál. (Képszerkesztők, videószerkesztők ilyesmi).
    Nem a leterhelés a lényeg, hanem hogy 32 bittel hiába van 6 gigád, olyan mintha 3 lenne... am meg minek neked 8 giga laptopnál?:D
  • Bébisólyom
    #37957
    igen a faq-ban benne van hogy sokkal több memóriát képes kezelni, de ez azt jelenti hogy nem lehet annyira leterhelni?

    Meg hogy a memóriából 4GB kell ehhez.. ilyen esetben ha veszek mondjuk egy notebookot aminek 6 GB a memória-mérete, akkor adott esetben érdemes azt a max. 8 GB-ra bővíthetőséget igényelni az adott laptopnál? Sokat dob ez?
  • penge96
    #37956
    Ha visszaolvasol kb 10 kommentet, akkor rájöhetnél, de még a google-t is ajnálom ^^

    64 bit 4 giga ramtól kell, mivel a 32 csak 3-ig kezeli azokat... tömören, de vannak részletes leírások is, de ez a lényege. Meg egyesek szerint stabilabb is (64 bit).

    Amúgy szerintem nincs nagy változás XP és 7 között, a külsőt leszámítva. Persze, belekerült pár plusz dolog, de azt 2 nap alatt megismered
  • Bébisólyom
    #37955
    hali
    mondjatok pár lényeges dolgot hogy mi lesz nagyon más nekem a win XP után, miket érdemes beállítani részletesebben?

    másrészt a 64bit verzió mit jelent, miben különbözik a másiktól?
  • bon
    #37954
    Inkább vga hibára gondolnék.
  • Puhos
    #37953
    Valaki a #37905-re valami okosságot?
  • simon007
    #37952
    Hello!

    Pc-m össze van kötve LCD monitorral és LCD tévével is.
    A monitoron játék közben, / de nem minden játéknál/ néha vízszintes folyamatos csík ugrik be, néha kőzépen, néha alul.
    LCD tévén nincs ilyen.
    Ez monitor hiba?
  • kisvory
    #37951
    Nah letöröltem a codec-et de igyse jó
  • kisvory
    #37950
    Mindent letöltöttem amit kellet körbe néztem még a neten mindenhol amit irtak azokat letöltöttem de nem jó
  • bon
    #37949
    legújabb flash player fent van? Ha vana gépen codec pack akkor töröld.
  • kisvory
    #37948
    Hello olyan problémám lenne hogy nemtudok videokat nézni a neten a hang jó a kép pedig zöld a 2 másodpercben lefagy a böngésző ezeken próbáltam:chrome,mozilla,opera,safari,explorer,slimbrowser!!!
    Köszi előre is
  • bon
    #37947
    Meg a linux és mac os-is. Ha van pae akkor valóban lehet a 4gb memóriát láttatni a rendszerrel , de mint tudjuk a 64bit használatának értlme nem csak a 4gb vagy több memória használatában merül ki.
  • [HUN]FaTaL
    #37946
    "Ez nem az oprendszer, hanem a 32bit határra. "

    Ez így nem igaz, mert a procikban régóta 36bites a címzés (PAE), így a Windows (is) korlátoz.

    Ettől függetlenül ilyen szarokkal biztosan nem gányolnám szét a rendszert.
  • bon
    #37945
    Bármilyen oprendszert is próbálsz, a 4gb támogatása csak úgy igaz, hogy valamenyi memóriafoglalás beleszámítódik, tehát vga, hangkártya, stb. Ezért is mutatt kevesebbet mint 4gb. 4gb memória kihasználásához KELL a 64bit!
    A patch-el meg semmire se mész. Ez nem az oprendszer, hanem a 32bit határra.
  • Laceee
    #37944
    Szerintem ez úgy f@szság ahogy van