46641
  • bon
    #38024
    Deamon tools lesza bűnős, pláne ha lyelezte, hogy nme kompatibilis. Távolítsd el a gépről, majd a gyártó oldaláról szerezd be a legújabbat.
  • Apocalipto
    #38023
    Jah, akkor azért?
  • barmi
    #38022
    OMG, asszem megvan a megoldás ... ezt a qrva kompatibilitási nézetet kellett kikapcsolni ... éljen ! :PP fff
  • [HUN]FaTaL
    #38021
    Integrált vga?
  • Apocalipto
    #38020
    Hali!

    Adott egy gép amiben 2 GB DDR3-as ram van, de a win7 azt írja hogy 2ből csak 1,5 GB használható. Miért?
  • prezson
    #38019
    Azt hiszem nem. De korábban ugyanazt raktam fel, és bár vinnyogott, hogy nem kompatibilis, biztos folytatom-e a telepítést, telepítettem, mert annyi programnál csinálta ezt a win7 és soha nem volt semmi gond. De ki tudja, lehet, hogy nem is a daemon tools okozta a bajt.
  • barmi
    #38018
    Basszus! IE9 alatt nem látom az SG posztokat csak ha bejelentkezek ... Ez mért van? Win xp és ie8 kombóval ez a probléma nem jelentkezik . Mi a fene ez? Eddig semmi ilyesmi nem volt . wtf?
  • aate
    #38017
    IMIGe burn vagy :Microsoft usb/dvd downloadtoolsott a leírás a használatához csak dvd-t válasz ne usb-t !
    Ez nagyon egyszerű és jó kis programWwin 7 kiíráshoz készítették.
  • bon
    #38016
    Fájl menü nyitás menüpont, betöltöd az imaget és kiírod. De image írásra jobb választás az ingyenesen letölthető ImgBurn program.
  • MaxPayne
    #38015
    Hy all... olyan gondom lenne hogy szeretném a win7-et x32 bitesről 64 bitesre cserélni és a netről szedtem le de Nero-val hogy kell kiírni hogy bootoljon mert már 2 lemezt elrontottam, valaki el tudja mondani részletessen?
  • bon
    #38014
    Legújabb dameon tools-t raktad fel?
  • prezson
    #38013
    csak href-fel tudtam linkelni, mert a kepfeltoltes.hu-t nem engedte :(
  • prezson
    #38012
    sziaztok! újratelepítettem a gépem, mint oly sokszor, felraktam a daemon toolst, telepítette, aztán utána jelentkezett először a kék halál. Lekapcsolt a gép, és ez jött be helyette:
    http://href.hu/x/fmy8

    Utána többször jelentkezett, teljesen függetlenül mindentől. Mi lehet a baj? Van valakinek valami tippje? :S
  • [HUN]FaTaL
    #38011
    Alt+Enter
  • Soldiers
    #38010
    Srácok játszottam a Dirt3- mal és megnyomtam vmi gombot és a játékot ablakként nyitja meg hogy tudom vissztenni rendes-be??
  • grebber
    #38009
    Köszönöm!
  • bon
    #38008
    # Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
    #
    # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
    #
    # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
    # entry should be kept on an individual line. The IP address should
    # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
    # The IP address and the host name should be separated by at least one
    # space.
    #
    # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
    # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
    #
    # For example:
    #
    # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
    # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

    # localhost name resolution is handled within DNS itself.
    # 127.0.0.1 localhost
    # ::1 localhost
  • grebber
    #38007
    Valaki tudna nekem képet mutatni hogy néz ki az eredeti windows hosts fájlt tartalma?(Windows\System32\drivers\etc-ben van)
  • bon
    #38006
    Ha véletlenül nem legális lenne a játék akkor az nfo-ban leírtak szerint van feltörve?
  • Moonchild
    #38005
    Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni hogy veletek is előfordult már hogy valamilyen program(konkrétan nekem a total war új része) nem indul pedig rendesen fel van telepítve? Rákattintok az exe-re de nem történik semmi sem! :(
  • bon
    #38004
    Kutakodni kell a programjaid között, hogy mi próbál kommunikálni vele, szinte bármi lehet ami futt a háttérben folyamatosan, jobb ötletem nincs.
  • bon
    #38003
    Hangkártya szoftverében is prübáltad már, lehet, hogy ott is van hasonló funkció.
  • redmonk
    #38002
    Ott a nincs műveletre van rakva és mégis csinálja. 50 és 80% meg semmi nem változik.
  • biomage
    #38001
    nem nem, kb 15 percenként csipogót tegnap párszor.

    EDIT
    aszem az értesítő.wav et halotam
  • bon
    #38000
    Vezérlőpult/hang kommunikáció füll.
  • bon
    #37999
    Windows használat közbe csipog a gép vagy induláskor? Ha induláskorr akkor keressél rá a bios sípolások kifejezésre a google-ben.
  • redmonk
    #37998
    Sziasztok.

    Olyan gondom lenne, hogy használok TS-t és ha jól tudom valahol OS-ben lehet beállítani, hogy amikor beszélnek akkor a játék hangerejét annyira ne vegye vissza. Ezt hol találom? Valami opció találtam azt mindegyik módban kipróbálva sem jó.
  • biomage
    #37997
    senki?
  • aate
    #37995
    De a win 7ben található szülői felügyelet beállítása is megoldás lehet ,programok tiltására a fájlok letöltését is lehet korlátozni, ha bejelölöd a Fájlletöltések blokkolása jelölőnégyzetet.
  • aate
    #37994
    Egyserübb megoldásként a tűzfalakban lehet szabályokat beállítani, pl: a letöltő klienst, esetleg ilyen jelegű oldalakat letiltod. Vagy weboldalak letiltása Windowsban link >
  • guru55
    #37993
    Köszi aate a gyors választ, este meló után kipróbálom a javaslatot:)!
  • Lbaxta
    #37992
    hol lehet win7-be letiltani,hogy ne tudjanak semmit letölteni?vagy egyáltalán lehet-e?
  • aate
    #37991
    Vagy nézd meg az alaplapi chip készlet drájverei frissek-e. PCI vezérlő stb...
  • aate
    #37990
    Ne a legfrissebb drivert használd,hanem egyel régebbit. Ati kártyáknál már fordult elő hasonló.
  • guru55
    #37989
    Annyit még hozzáfűznék az előzőhöz hogyha leszedem a videokártya driverét és az eszközkezelőben szabványos VGA kártya látható akkor minden ok, de amint újrarakom akár a gyári telepítő CD-ről akár az Ati honlapjáról a legfrisebb drivert ugyanez a helyzet. Mi lehet a gond?
  • guru55
    #37988
    Sziasztok! A véleményeteket szeretném kikérni egy dologban. Kb. 1 hete vettem egy új gépet, Windows 7 fut rajta. Egy pár napja, ha filmet akarok nézni, vagy ha valamilyen "nagyobb" mozgás van a monitoron elkezd ugrálni,villogni a kép, pl.: ha elindítok egy filmet kis ablakban, néha be-be villan a film a monitor szélein, ha kirakom teljes képernyőre ugyanez figyelhető meg. Nem tudom hogy jó helyre írtam e, mert 2 gyanúm van, vagy valami inkompatibilis drivert telepítettem a windowshoz és ez okozza(a windows friss telepítésénél nem volt ilyen probléma)a jelenséget, vagy valami gáz van a videókártyával. Mi a véleményetek erről, essetleg tapasztalt valaki hasonló dolgot? A gép: INTEL CORE I5-2400 4X3100Mhz, 6144MB DDR3 RAM, ATI RADEON HD 5770 DDR5 1024MB DVI/HDMI, LG E2240S LED monitor 22" FULL HD 1920X1080. Előre is köszönöm a segítséget!
  • aate
    #37987
    Ha fent van a win7 akkor a 93-a látod a többit nem ? Akkor menj a lemezkezelőbe nézd meg ott látja -e a többit, ha igen aktivá kel tenni ,betűjelet adni neki.
  • Roccio
    #37986
    ha felteszem rá..
  • Roccio
    #37985
    hát ezek szerint nem látja:( ja csak itt van 298 GB és csak 93 Gb az üres :@@@
  • aate
    #37984
    A telepítő látja a hdd-t ? Mert akkor rakd fel a windowst majd utána megosztod valamelyik Partíció-kezelővel.