46641
  • aate
    #38304
    ui : Vistát honosítottam (Hp pavilion )saját laptop volt. Még mindig működik gond nélkül.Meg egy SOny waio-t - nem az enyém de nem jelezték,hogy gond lenne vele.
  • aate
    #38303
    #35020 hsz ! Van lehetőség ,de nem 100%-os előfordulhatnak utána gondok. Én még nem tapasztaltam :P
  • bon
    #38302
    Nyelvi csomag csak Enterprise és Ultimate változathoz érhető el, te esetedbe egy magyar nyelvű telepítő beszerzése (pl. letötlése) és telepítése a megoldás.
  • naaa
    #38301
    Sziasztok

    Angliában vásárolt DELL laptopon az angol wint, hogy tudom magyarítani
    A nyelvi csomagra nem reagál win7 home 64bit

    help
  • [HUN]FaTaL
    #38300
    Mert nem minden formátum támogatja ezt, pl. mkvba nem tudsz ilyet beírni, de asszem flacból sem tudja kiolvasni a win.

    Rendezni meg azért nem enged mert rohadt lassú lenne.
  • bon
    #38299
    Tudnánk rá válaszolni akkor már biztos írt volna valaki.
  • Tetsuo
    #38298
    Vki?
  • aate
    #38297
    Nálam is volt egy freedos-os laptop, volt valahol a menüben freedos eltávolítás, után a már ment a win 7 telepítés.
  • bon
    #38296
    sata vezérlő driver-t kell betölteni pendrive-ról, driver a gyártó oldalán található meg
  • zserrbo
    #38295
    A teljes hozzáférést meg tudtam adni a főmappánál, de az almappának a tulajdonságait se tudom előhozni. Az attribútum hiba akkor jön elő ha az írásvédettség elől veszem ki a bejelölést. Csökkentett módban is ugyanez a helyzet.
  • biomage
    #38294
    lehet az a problémád mint anno nekem volt, nem elsődleges a partíciód.
  • nesto
    #38293
    nincs rajta semmi. (freedos)
    egy ismerősöm azt tanácsolta hogy freedosban formázzam le az egész meghajtót, és utána próbálkozzak a telepítővel, most azt keresem hogy lehet paranccsal formázni :s
    jobb ötletem nincs
  • aate
    #38292
    Linux van a gépen?Azt előbb távolítsd el.
  • nesto
    #38291
    kiírtam de ismét ugyanaz a hiba...
  • aate
    #38290
    2x sebességgel próbáld.
  • nesto
    #38289
    BIOS-ban látszanak a meghajtók.. Megpróbálom mégegyszer kiírni, hátha a lemezzel van gond. Csak az a baj, hogy a gép, amin kiírom iszonyat lassú és gyenge :S
  • aate
    #38288
    1.Lehet rossz a telepítő lemezed (iso képet írd ki bootolható formában > imigeburn )
    2. Biosban látszanak a meghajtók ?
  • nesto
    #38287
    Heló! Megjött a gépem, amin nem volt windows, most próbálok felrakni rá egy win7-et, de telepítésnél ezt írja:
    "nem található eszközillesztő. győződjön meg arról, hogy a telepítési adathordozó tartalmazza a megfelelő illesztőprogramokat"

    mi lehet a gond?
  • macleody
    #38286
    Csökkentett módban próbáltad már?
  • biomage
    #38285
    Szóval ha teljes hozzáférést akarsz adni a mappának akkor ezt írja ki?
    Hiba az attribútumoknak a következő fájlra történő alkalmazáskor: almappa elérési útvonala
  • zserrbo
    #38284
    Csak a főmappánál tudok az engedélyekkel babrálni, igaz nem volt ott a nevem csak hogy Mindenki, de miután teljes hozzáférést adtam se ment. A benne levő mappánál nem tudok am a tulajdonságaira menni nincs is olyan opció. És a főmappa nem írásvédettségét se tudom alkalmazni (tömött a kocka jel) az almappákra mondván:
    Hiba az attribútumoknak a következő fájlra történő alkalmazáskor: almappa elérési útvonala
    A rendszer nem találja a megadott fájlt.

    Am az általad leírt módszert ismertem ugyan (kösz hogy segíteni próbálsz), de vmi mindig nem jó :)
  • biomage
    #38283
    haladunk valahová :D
    Szóval nem tudsz bele nézni, ez egy 1xü munka lesz valszeg :)

    Az almappa tulajdonsága >>> Biztonság fül >>> látsz ott egy felsorolást kiknek milyen engedélye van "csoport vagy felhasználó nevek", ha nincs ott a bejelentkező neved "kb így kell lennie "bejelentkezőnév (bejelentkezönév-PC\bejelentkezőnév)""akkor nyomj szerkesztést, hozzáadás, az objektum nevekbe írd be a bejelentkező neved és nyomj névellenőrzést, ha ez megvan nyomj OK, aztán klikeld a te nevedet a csoportoknál és alul látsz egy olyat hogy teljes hozzáférés engedélyezd és kész is, 2x ok és máris betudsz menni a könyvtárba
  • riki02
    #38282
    Valaki tudna abban segíteni hogy a 2010-es wordben hol lehet mindent az alapértelmezett beállításokra visszaállítani?

    Bocs ha OFF voltam
  • zserrbo
    #38281
    Mp3 fájlok lehettek benne, mert a benne található közvetlen almappa (mellesleg ez a max mélység ameddig bele tudok nézni) neve arra utal, hogy egy rádiót streamelve készült 2009.04-kor. Azóta már volt win7 reinstall is.
  • biomage
    #38280
    mi van benne?
  • zserrbo
    #38279
    Nem CON meg ilyenek :) Átnevezni engedi most épp egy "1"-es a neve.
  • biomage
    #38278
    mi a neve a könyvtárnak?
  • zserrbo
    #38277
    Hali!

    Nem tudok kitörölni egy mappát :( TC-ben azt írja ki törléskor hogy a bizonyos "mappa nem törölhető". Unlocker csak felajánlja, hogy megpróbálhatja a következő újraindításkor törölni, de nem történik semmi. Hiren's boot CD-vel gondoltam megoldódik a dolog, de furcsa módon a File Manager-ek nem látták rendesen a partíciókat így ez kilőve. Érdekesnek találtam. Ezen kívül valami ötletetek van rá hogy töröljem ki a mappát? És igen scandisc is volt /f paraméterrel.
  • Solt
    #38276
    Urak!

    Erre a hibakódra van valakinek ötlete? "0xc00000e9"

    A boot után nem tölti be a fájlokat a telepítő... xp alól viszont elindul és másolgat is.
  • bon
    #38275
    részletek fülön megkeres a hardverazonosítok nevű tulajdonságokat és a beírod ide: link a Vendor search keresőbe a VEN_ utánni rész 4 karakterét majd search gomb ezután a megjelenő listából kikeresed a DEV_ utánni 4 karakter így már meglesz, hogy mi is az a hardver és milyen drivert kell keresni hozzá.

    De amúgy nagy eséllyel az alaplapi driverek még nincsenek fent.
  • Miley Cyrus
    #38274


    Ez mi? És mit kezdjek vele? fogalmam sincs, hogy mi ezxd
  • Banyapapa
    #38273
    köszönöm a választ,lehet megnézem azt,de a hiba az én készülékemben volt.

    msconfigba volt a bibi,pipa volt a memoriánál,pipa ki,restart és eltünt a használható7.12 felirat egyböl

    De kösz a tippet.
  • bon
    #38272
    bios-ba a memory remap funkciót nézd meg.
  • bon
    #38271
    Nem lassú, a hiba nálad van.
  • Banyapapa
    #38270
    hello.
    Miért van 64 bites win7 ultimaten az hogy, rendszernél irja telepitett memoria 8gb,de csak 7.12 a használható.
    Nem alaplapi a vga.
  • [HUN]FaTaL
    #38269
    Nem.
  • Dobronski
    #38268
    Nektek is lassú a másolás usb-n keresztül? Eddig az összes drive-om kva lassú, de xp-n meg ubuntu-n nem...
  • nesto
    #38267
    Köszi a segítséget!
  • bon
    #38266
    32bit-es programok gond nélkül futtnak manapság 64bit-es rendszeren, office meg pláne, de az office 2010-ből már van 64bit-es is.
  • V43 1105
    #38265
    Nyugodtan felteheted a 64 bites Windowst .. (: