46641
  • simon007
    #38344
    Melyik patch javítja?
    1.4 -et próbálom feltenni, kéri az 1.33-at.
    1.33-at próbálom feltenni, erre kéri az 1.31-et és így tovább.
    Vagy valamit rosszul csinálok?
  • penge96
    #38343
    Igen, van rá patch. Mindenkinek ilyen a játék új vassal. A patch megoldja
  • simon007
    #38342
    Elvileg minden frissítve van.
    Just Cause 2 / ami eszi a gépet / simán fut full grafikán.
  • aate
    #38341
    Grafikai beállítások a játékban jók ? DirectX, vga driver friss?
  • aate
    #38340
    Igen arra.(Pláne ha böngészés alatt van a hiba )
  • simon007
    #38339
    Segítene valaki?


    Hogy létezhet, hogy a Far Cry első része Geforce GT450, AMD 9550+, 4 GB Ram géppel
    borzalmasan ronda a grafika és a tenger csak egy nagy világoskék paca?

    Megosztva van XP illetve WIN 7 , de mindkettőnél ez a probléma.

    Van erre patch vagy mi a szösz?

    Korábbi gépemen / Geforce 5700 AMD 2600 512 Mb RAm / XP-n simán futott!!!


  • riki02
    #38338
    Bon: Végülis igen ritkán fordul elő, de akkor elég idegesítő tud lenni.

    aate: az Adoble Flashre gondolsz?

    Kodek nincs!
  • aate
    #38337
    Egy ismerős ötlete alapján lehet flash hiba is. Próbáld a Flasht eltávolítani majd újra telepíteni.(kodek csomag remélem nincs a gépen ! )
  • bon
    #38336
    A hibád nálam is előfordult még a régi kártyámnál, a Windows 7 megjelenésének kezdetén, de nagyon ritkán, én driver hibának tudtam be. A hiba már nem fordul elő, igaz régebbi vga-m már bedöglött.
  • aate
    #38335
    Az jó. 70-80 fok felett van gond.Próbáld ki a régebbi drivert. Mióta csinálja ezt? Nem telepítettél azóta valamit?
  • riki02
    #38334
    COREtemp szerint 46-47 fokos (csak net)
    Videókártya 50-55 fok körül van.

    ("említetted nagyon zajos"
    >Szerintem zajos. Múltkor volt nálam egy HP laptop, annak szinte semmi hangja nem volt.)
  • aate
    #38333
    Valami ott a grafikus kártyával lesz mert a lehetséges lefagyások is oda vezettek vissza.De mióta az új driver van fent nem fagy le.De egy régebbit ki próbálnák.(drivermax behozza a régebbit is ) Az is lehet ki kellene pucolni a ventilátorokat , említetted nagyon zajos.(nem melegszik ? )
  • bon
    #38332
    Régebbi driver?
  • riki02
    #38331
    aate: Képernyő frissítési gyakorisága 60 Hz. Más választási lehetőség nincs is.

    bon: Már korábban újra lett telepítve úgyhogy nem az lesz a gond.
  • riki02
    #38330
    kösz mindenkinek.
  • lck
    #38329
    Egy lehetséges megoldás:
    Bocs hogy angolul, de nekem így van meg:

    1. Goto registry editor (start -> run -> regedit)
    2. Navigate yourself to HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers (make sure GraphicsDrivers is highlighted).
    3. Right click -> New -> DWORD (32-bit) value -> Name it: TdrDelay -> double click it -> Set it to A (hexadecimal) or 10 (decimal).

    The reason for doing this is because the default value before Vista tries to recover the display driver is 2 seconds. When you are playing games or watching HD videos, the display driver is doing complicated calculations and Vista may think it has stopped responding. By prolonging the delay, you’ll receive the message less often and hopefully completely gone.

    UPDATE: I’ve just tried this again. What happen is that my computer would freeze for 10 seconds, then display the message. So if your delay before the message appears has been increased to 10 seconds, I suggest setting the delay to 1 second instead until you find a permanent fix.

    UPDATE2: Try turning off the timeout detection:

    Regedit.
    Navigate to: HKLM\System\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers
    Add the following DWORD: TdrLevel and set the value to 0.
    Reboot.
    See this Microsoft support page for more information.
  • bon
    #38328
    Driver eltávolítása, majd újratelepítése, egy próbát megérne.
  • aate
    #38327
    Még az is lehet túl melegszik a videó kártya. Hőfokot teszteld le.
  • aate
    #38326
    Igen látom jelenleg nincs frissebb. Ötlet : képernyő felbontás a legjobb legyen, a képernyő frissítésnél vegyél vissza a Hertz-böl egy szintet.
  • riki02
    #38325
    más-más programok alatt is csinálja (akkor is ha nem fut semmi)
    Amúgy a legfrissebb van fent
  • aate
    #38324
    Asztali gépnél már tapasztaltam ilyet mikor a beépített vga mellé került egy új videokártya és nem tiltotta le a a másikat automatikusan ,Biosban lekellet tiltani utána jó volt, de nálad (laptop) más a helyzet ez driver hiba lehet.Ha jön ki frissítés rakd fel az újat. Addig is ha van a nvidia mappában régebbi driver mappa azt töröld ki.Jöjj rá melyik program fut amikor lefagy.
  • riki02
    #38323
    *hibaüzenettel
  • riki02
    #38322
    Szeret engem bosszantani az a win7
    Ez mostanában már rendszeresnek mondható (kb 5-6 másodpercre elsötétül a kép majd utána vissza ezzel a hibaüzenet):

  • aate
    #38321
    Uxtheme patcher
    deviantart itt keresgélj.

    téma telepítése >
    témák
    témák 2
  • Soldiers
    #38320
    és ezeket honnan tudnám legbiztinságosabban letölteni és ha megvan feltelepítettem és aztán?
  • [HUN]FaTaL
    #38319
    Kell az uxtheme patcher, aztán deviantart :)
  • Soldiers
    #38318
    Hali

    Srácok van olyan oldal ahol WIndows 7-re lehet letölteni témákat?
    Tudom vannak ha asztalon jobb klikk- személyre szabás de ott nincsennek olyan jók
  • [HUN]FaTaL
    #38317
    "Sajátgépben nem látszik az eszköz. 5letem sincs.

    Eszközkezelőben felkiáltójeles volt az eszköz. Eltávolítottam, felismeri aszongya nem tudja letölteni az illesztőprogramot. FÁKKK. Lehet tényleg beszart volna. :)"

    Ez nagyon halottnak tűnik ez alapján.
  • [HUN]FaTaL
    #38316
    NTFSre formázd, mert csak arra lehet telepítőt tenni.
  • KranaZoli #38315
    Azzal is próbáltam. A pendrive az jó, mert formázás után felismeri, ill. szedtem le vmi "MiniTool Partition Wizard Home Edition" alkalmazást, amivel lehetett törölni a partíciót is, létrehozok újat, de baxxik látni mind1ik Boot USB-t kreáló szoftvernek. Az MS féle azt írja nincs elég hely (3,74GB - azt, hogy a többi nem tudom :), a másik meg úgy érzékelni, hogy nincs USB eszközben a gépben. Szerintem vmi a partícióval lehet. Passz!

    Pedig most már WinXP lemezkezelője is látja korrektül, meg is formázza mondjuk FAT32-re. Win7 lemezkezelője is látja.







    Sajátgépben nem látszik az eszköz. 5letem sincs.

    Eszközkezelőben felkiáltójeles volt az eszköz. Eltávolítottam, felismeri aszongya nem tudja letölteni az illesztőprogramot. FÁKKK. Lehet tényleg beszart volna. :)

  • [HUN]FaTaL
    #38314
    Használd az MS féle Windows 7 USB DVD Download Toolt. :)

    De simán lehet, hogy épp most szart be a pendriveod.
  • KranaZoli #38313
    Sziasztok!

    Nem Windows7-el van problémám, csak vmit nem értek a lemezkezelésében.
    Van egy olyan alkalmazás, hogy A Bootable USB alkalmazás. Már régebben használtam is. Most szintén szükségem lenne rá.

    Mivel nem volt ISO fájlom, így DVD-ről készítettem egy Windows7 USB pendriver-ot (4GB-os) Azonban GRUB Loader error 17-et ír ki és nem indul el.

    Mondom sebaj, újra. De most meg az van, hogy nem látja az USB-s eszközt az alkalmazás. Csak formázni tudom az USB-t, kötetet(partíciót) törölni nem. De hiába formázom meg, 1xerűen nem látja. Semelyik verzió sem, se Béta, se Official.

    Ma direkt behoztam melóhelyre, hogy legyen már egy 3. gépen is, de dettó ugyanaz. Mi lehet a probléma és hogyan lehetne ezt orvosolni?!

    Windows7 lemezkezelőjével már formáztam az összes típusra, de semmi eredmény.

  • Extreme1
    #38312
    hello !
    gyors kérdésem lenn. bluetooth-os billentyűzetet akarok használni de mikor párosítom driverkeresés és telepítés után nem működik. másik billentyűzetem usb-s ( logitech ) és fent van mellé a setpoint. a billentyűzettel és a bluetooth ketyerével nincs probléma másoknál működik win7 alatt.
    valakinek van ötlete mit tudnék tenni ? újratelepítés is megfordult a fejemben de nincs hova kimenteni az adataim.
    előre is köszi a segítséget !
    üdv. extreme
  • aate
    #38311
    A Windows 7 nyelvi csomag telepítése > hivatalos frissítés.
  • bon
    #38310
    Mint írtam korábban: "Nyelvi csomag csak Enterprise és Ultimate változathoz érhető el" hivatalosan. Amúgy jól írtad, frissítésnél kiválsztod, letölti és felrakja, majd a vezérlőpult/terület és nyelvnél átkell állítani
  • nesto
    #38309
    ha már honosításnál tartunk:
    angol nyelvű windows 7-ből hogy kell magyar nyelvűt varázsolni? sok helyen van videó, hogy a frissítések között csak kikell választani, hogy hungarian language pack, de nekem a listában nincs ilyen..
  • aate
    #38308
    Ha belevágsz :Fontos! A nyelv erősen összefügg a megfelelő verzióval és szervíz csomaggal. Tehát figyelj arra hogy jót tölts le!
  • naaa
    #38307
    Köszönöm
  • aate
    #38306
    Igazad van, de nálam mindkét laptop ,,belakott volt"és nem voltak meg a telepítő programok. Anno én sem akartam vacakolni sokat vele.
  • bon
    #38305
    De ha jól emlékszem itt már volt olyan hozzászoló akinek a házi barkács okozott valami problémát, még ha nem is volt jelentős. Újratelepítés meg nem egy nagy dolog manapság csak előkell készülni. Én a héten már kedvtelésből telepítettem újra egy Vista-s laptopot Windows 7-re a munkahelyemen, gyorsan megvolt.