46641
  • ALEXLONG
    #38384
    Sziasztok kellene egy kis .

    win7 re van e olyan program, vagy valami amivel letudom csekkolni hogy az nap vagy akár listázva napokra mikor menyit, hány órát ment a gépem. Esetleg milyen programokat nyitottak meg.... de az csak hab a tortán az a fontos hogy lássam a futott időd. 1000 köszönet
  • bon
    #38383
    Ja és 64bit-es flash player csak akkor kell (kellene ha lenne) ha 64bit-es böngészőt használnál, de szinte biztos, hogy 32bit-es változatott használsz.
  • bon
    #38382
    Még nincs 64bit-es flash player, csak beta az meg kerülendő.
  • simonl #38381
    Sziasztok,
    x64 -es rendszert használok és azon belül chrome böngészőt, kérdésem szükségem van e 64bit -es flash player -re vagy jó nekem a 32 bit es is.
    köszönöm a válaszokat
  • [HUN]FaTaL
    #38380
    Tudom, nekem sun marad :D
  • bon
    #38379
    Linux az más tészta, Windows 7 topicban Windows alatti telepítésre gondol az ember, ami vga drievr esetében valóban next, next típusú.
  • Laceee
    #38378
    .run kiterjesztéssel nem csinált semmit..., egyébként lehet röhögni, csak meg kell nézni a Linux topikokat, a NAGY segítőkészség csak úgy süt az emberekből...

    Ebből nekem nem csak a next next jön le...: http://www.gpugrid.net/forum_thread.php?id=266
  • Evin
    #38377
    Már Oracle az a Sun. :(
  • penge96
    #38376
    Marhára ez van nálam is...
  • tenkenorman
    #38375
    Hali. Újraraktam a windowst, és reseteltem a wifi routeremet, azóta időnként kb óránként úgy belassul az internet hogy percekig csak frissíteni próbálok de semmi... majd egyszer csak újra jó. nagyon idegesítő, játékoknál nem vettem észre ugrás szerű fagyásokat, és olyankor teamspeak is rendesen működik.
  • MerlinW
    #38374
    "vga driver felrakása egy vicc"
    Mármint, hogy letöltöd, kétszer kattintasz a binárison, majd next-next?:)
  • Laceee
    #38373
    Rosszul írtad ki a lemezt, vagy rosszul van beállítva a boot sorrend.
  • stukkos
    #38372
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Felszeretném telepíteni a Windows 7-et a gépemre és sehogy sem sikerül:S A Boot nem ismeri fel a lemezt:S Lazán továbbléptet a bootolásnál:S mi lehet a baj?
  • [HUN]FaTaL
    #38371
    Nincs fent alapból semelyik rendszeren. Profra, Ultimatere és Enterprisera lehet telepíteni.

    De ott az ingyenes VMWare player meg a sun virtualboxa is.
  • riki02
    #38370
    Valahol azt olvastam hogy az ultimate-en alapból fent van, /vagy talán azt hogy csak arra lehet telepíteni?
  • bon
    #38369
    Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Programok és szolgáltatások\szolgáltaások be és kikapcsolása, majd kiválasztod a játékokat és ha a rendszer engedi akkor feltelepül.
    Egyébként miért telepítettél fel egy munkára szánt Windows 7 változatott, ha kellenek játékok? Jobb megoldás lett volna a Home Premium-ot felrakni.
  • Torretto13
    #38368
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne hogy feltettem 1 W7 Pro verziót de ebben ugye nincsenek olyan játékok mint az Ultimate verzióban.
    Kérdésem a következő lenne;hogy hogy tudnám vagyis honnan tudnám rá telepíteni azokat a játékokat amelyek ugye nincsenek benn alapból az Ultimate-hez képest?Segítséget előre is köszi!!
  • bon
    #38367
    Alapból sehol, lekel tölteni a Microsoft oldaláról: link
    Ha feltelepült akkor meg beírod a start menübe, hogy xp mode és ott lesz a találatok között. XP módot nem minden Windows 7-re lehet telepíteni!
  • riki02
    #38366
    Kösz a segítséget. Ezt a gépen pontosan hol találom meg?
  • genory
    #38365
    Ok, köszönöm a segítséget!
  • bon
    #38364
    Valószínűleg megsérült a azoutlook.pst fájlod, próbáld meg javítani az itt lévő cikkel alapján, link1 link
    De még kérném, hogy további problémával az Ms Office topicba írják, mert a PST fájl sérülésnek nincs köze a Windows 7 témához.
  • bon
    #38363
    "A Windows XP Mode (korábban Virtual Windows XP) gyakorlatilag egy host alapú virtualizációs megoldás, amely a Virtual PC új verziójára épül. * Azonban, hogy az integráció teljes legyen a MED-V-hez hasonlóan nem szükséges a vendég operációs rendszer felületén keresztül kezelnünk az alkalmazásokat, azok valósan a Windows 7 asztalán jelennek meg mintha magán a hoston futnának. Hasonlíthatnánk akár a RemoteApp funkcióhoz is, persze szigorúan megjelenítési szempontból. A start menüben és akár az asztalon is ugyanúgy elkészülnek a parancsikonok és a hivatkozások.
    A vendég operációs rendszer egyébként egy teljes értékű Windows XP SP3."

    Tehát egy virtuális gép amit nem szükséges elidítani, hanem rögtön a start menüből inditható az alkalmazás ami valójában egy virtuális xp-n futt.
  • riki02
    #38362
    Megvan.. De ott is csak a kérdés látom és teljesen le mentem de nem találtam semmit.
  • genory
    #38361
    Hi!

    Nekem az outlookom szarakodik. Elindítom és ezt a hibaüzenetet írja és nemtom miért! " Az alapértelmezett elektronikus levelezési mappák nem nyithatók meg. A program hibákat észlelt a következő fájlban c:\User\nevem\Appdata\Local\Microsoft\Outlook\outlook.pst
  • riki02
    #38360
    ?
  • bon
    #38359
    FAQ 14-es pont.
  • riki02
    #38358
    Valaki tudja hogy mi az a Windows XP Mode? És mire jó? Mert én sehol nem találok ilyet..
  • PunkZoli
    #38357
    ki tudom kapcsolni regisztriből az egér egyik gombjának funkcióját? azaz szeretném, hogy működjön, csak a hüvelykujj gomb visszaléptető funkcióját akarom megszüntetni, hogy böngészés közben ne kelljen ki kattintanom a foxból, ha beszélni akarok mumblen. (jobb hüvelykujjal beszélek, így a legcélszerűbb)
    És nem teszek fel semmilyen full felesleges progit az egérhez, hogy átkonfiguráljam(nyilván az is a regisztrit használná e célból, csak egy csomó felesleges szart is beállítana).
  • pasla09
    #38356
    Az IE9 asztalra rögzített ikonjára jobb gombbal kattintva,miért nincs sem a "Rögzített",sem a "Gyakori" lista?
    Már ürítettem (külföldi fórumokon javasolta szerint)a c:\Users\felhaszalonev\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent\AutomaticDestinations mappát,de nem lett jó így sem.
    Valami ötlet? Előre is köszönöm.
  • bon
    #38355
    Telepítsd újra a játékot abba a könyvtárba ahová a patch települni szeretne, úgyanis hiába másoltad tá oda a programot attól még a registry bejegyzések még a régi helyre mutatnak és a patch meg azt figyelheti.
    Javasolnám még, hogy a játék patchelés problémával a topicjában érdeklődjél, mert ott nagyobb a valószínűsége, hogy tudnak válaszolni, na meg ez már nem Windows 7 téma. De javasolni tudnám még pl. a Steam-es megvásárlását a játéknak, mert ott már a pacthelt változatott kapod meg.
  • bon
    #38354
    Ez esetben inkább akksi hiba, zárlatos cellával. Próbáld meg kivett akksival, tápról járatva stabil e a gép. amúgy az Eseménynaplóban a Rendszernaplónál a piros felkiáltójeles hibákat nézd, de szinte biztos, hogy ha táp/akksi harvder hiba akkor a leállás okáról nem lesz bejegyzés.
  • macleody
    #38353
    Hőmérsékleteket se ártana megnézni, túlmelegedéstől is újraindulhat a gép.
  • balcsi70
    #38352
    Eseménynaplón belül mit nézzek? Amúgy Laptop a gép (mármint a táphibával kapcsolatosan).
  • simon007
    #38351
    1.3 patch lenne az első,
    DE c/prg files(86)/Ubisoft/Crytek/ mappába bontaná ki a patchet,, de telepítéskor csak
    C/prg files(86)/Far Cry
    mappát telepített a gép magától.
    Kézzel létrehotam az útvonalat, átmásoltam bele mindent ,de így sem patcheli .
    További segítséget tudnátok, hogyan kellene "patch-elni"?
  • bon
    #38350
    Táp gyanús a gép.
  • Zoli007
    #38349
    Keresőbe beírod, hogy eseménynapló.
  • aate
    #38348
    Ez erősen táp gyanú.
  • balcsi70
    #38347
    Sziasztok.Olyat csinál az egyik gépünk hogy fogja magát és kikapcsol.Nem sűrűn de most már vagy 4-5 szőr megcsinálta.Itt a Win7-ben hol találom a naplót amibe bekerül a hiba? Szeretném megnézni.
  • penge96
    #38346
    AZ összeset tedd fel
  • bon
    #38345
    Ez alapján kell az összes frissítése, mer nem tartalmazza a legújabb a korábban kiadott frissítéséeket.