46641
  • Carlos
    #38464
    Köszönöm! Mi az az aero?
  • bon
    #38463
    Nem Windows 7 kompatibilis, ezért írja és kapcsolja ki az aero-t. be kell szerezni a program újabb kiadását ami már Windows 7 kompatibilis.
  • Carlos
    #38462
    Másik kérdés. Amikor mplayer-el (magyar fejlesztésű free lejátszó) elinditok egy filmet, akkor a windows dob egy ilyet:


    Ez miért van? Mi ez?
  • Carlos
    #38461
    Kicsit zavarónak érzem, hogy "kotyog" a vinyó.
    Köszönöm a választ!
  • bon
    #38460
    Teljesen természetes jelenség, pl. töredezettségmentesít, indexelést kikapcsolni meg felesleges. De bármi más program használhatja a winyót, attól hogy te nem használod (töltesz) még a rendszer igénybeveheti.
  • Carlos
    #38459
    Erre valaki?
    Van itthon egy másik gép is (laptop) annál is van ez a jelenség!
  • bon
    #38458
    GTA4-hez a tört patchet szerezted be? Rosszul meg nem lehet behelyezni egy memóriát, a bevágások miatt, max nem érintkezik jól és nem érzékeli, ott valami más probléma volt az alaplappal.
  • peterr80
    #38457
    Tegnap feltettem a Gta4 et és szimplán, pach nélkül elinitottam, de akadt. ( modjuk épp töltött a win update, nem tudom mennyire befolyásolta ) Letöltöttem az 1.09 es pachot vagy 1.07? mindegy mert most bejelentkezik a social club, bejelentkezek, megvizsgálja hogy eredeti-e a lemez aztán nem történik semmi. Viszont a black ops a pachek után viszonylag játszható majdnem minimum garfikán.

    Az jó! "k9n neo" mert most vettem használtan. :) az elöző az kicsit megpirul egy rosszúl behejezett memória miatt.
  • aate
    #38456
    A k9n neo v3 -ról nem sok jót hallottam ,lehet az a gyenge.
  • aate
    #38455
    Az én asztali gépem régebbi . GA-M55SLI-S4 athlon 64 3500+ / 2 GB memoria Nvidia GT 430 1GB.(WIn 7 32 Bit) Sem a black ops sem a GTA IV nem akad !
    Black ops full beállításon, GTA IV meg medium. Tehát sem a win 7 sem a gép nem kevés!
  • Carlos
    #38454
    Sziasztok.

    Win 7-re okosítottam és az lenne a kérdésem, hogy az miért van hogy másodpercenként villan egyet a vinyó ledje. Mintha töltenék valamit, de nem töltök. Csak áll a windows desktopon és 1 mp-enként villan egyet a led.

    (vinyó indexelés kikapcsolva)
  • bon
    #38453
    Office topic-ot itt találod: link Postafiók jelszó feltörése meg elég aggályos dolog, de ennyit tudok segíteni: google-be írd be; outlook 2010 password recovery
  • bon
    #38452
    64bit-es XP felejtős, a támogtása problémás. Én maradnék a Windows 7-nél és gép fejelsztésre sprólnék, mert őszintén szólva a vga-d az árkategóriája alapján már nem alkalmas játékra, jövőben meg pláne nem lesz az. Ati-hoz meg amd-hez nem rétek, de gyanús a procid se tűnik egy hú de erősnek a mai programok terén.
  • Örm
    #38451
    Hello!
    Tudom, hogy nem ide írnom, de nem találtam megfelelő topicot. Azt szeretném kérdezni, hogy Outlook 2010-nél a beállított email fiók jelszavát, hogy tudom megnézni? A telefonomon véletlenül töröltem az email fiókot és nem tudom újra beállítani. Köszönöm a segítséget!
  • peterr80
    #38450
    Akkor mit érdemes felrakni, ha leginkább játszanák a gépemen? Azt hittem hogy a 64 bites win7 rendszer majd gyorsabb lessz mint a 32es xp
    ráadásul a win 7 kapott pluszba 2Gb ot. 64 bites xp viszont úgytudom nincs magyarul.
  • bon
    #38449
    Vista-nak és Windows 7-nek is nagyobb az alap gépigénye mint az XP-nek.
  • peterr80
    #38448
    a procit elírtam

    amd athlon(tm) 64 x2 dual core 5200+ 2.69 MHz
  • peterr80
    #38447
    Nem mostani gép az biztos
    Alaplap k9n neo v3
    proci amd athlon x64 dual core 5200+ 2900Mhz 2*
    Memória 2db 1Gb kingston 800 MHz 1db 2Gb Szintén kingston 800 MHz
    Vidkari Ati R Hd 4650 1Gb

    Oké, elfogadom hogy kevés a gépem, De fejlesztem amennyire a tárcám és a lap engedi és akkor ugyanaz beszaggat mégjobban??

    Volt már hasolnó problémám a Gta4 el. Vistán és win7 en frissítve is csak egy lassított felvétel volt. Xp én viszont játszható volt, majdnem akadásmentes, persze mind a két esetben viszavett videofelbontásnál.
  • [HUN]FaTaL
    #38446
    "Gondolom még egy windows 7-et nem lehet beaktiválni ugyanazon az alaplapon?"

    De, azt nyugodtan lehet.
  • Laci82
    #38445
    Értem.
    Viszont van egy olyan gond is ,hogy a régi cuccot szeretném eladni.
    Gondolom még egy windows 7-et nem lehet beaktiválni ugyanazon az alaplapon?
  • bon
    #38444
    Hivatalosan megkellene újra venni, de műkődni szokott az aktiválás telefonon (esetleg ügyfélszolgálaton) keresztül, ha kérdik bedöglött a régi és ezt kaptad helyette.
  • Laci82
    #38443
    Sziasztok.
    Lehet ,hogy sikerül gépet cserélnem,de van egy win7-es oem verzióm ami aktiválva van rajta.
    A lap is máshol lett véve és a windows is.
    Feltétlen meg kell vennem a windowst megint ha lapot cserélek?
  • Jim Morrison
    #38442
    ok megprobalom.
    zord01: remelem az enyem nem adja fel :/
  • barmi
    #38441
    wehehe, nem a win7 sz@r hanem a géped sajnos ... (vagy úgy is lehetne fogalmazni, hogy kevés) :O
  • bon
    #38440
    XP memória támogatása:


    Limit on X86(32bit) Limit on X64(64bit)
    4 GB 128 GB


    Amúgy a lassúlás oka az is lehet (csak tipp), hogy XP alatt dirctx9-el míg windows 7 alatt directx10-el megy a játék.

    De milyen géped is van?
  • penge96
    #38439
    1. A Win 7 nem szar.
    2. Nem, nem te csináltál rosszul valamit, hanem a játék készítői hogy elkövették ezt a merényletet ellenünk. A Black Ops még konzolon is szaggatott és bugos volt, ez elmond mindent szerintem. Patcheld fel a játékot, azzal jobb lesz bár... még nekem is szaggatott, pedig azért elég jó vasam van... de inkább játszal mással, komolyan, nem éri meg az idegeskedést
  • peterr80
    #38438
    Sziasztok!
    Hogy lehet az, hogy egy játék, történetesen a black ops xp 32bit sp3 on 2 gb rammal alig, míg win7 sp1 64bit 4 Gb rammal elég rendesen akad. Ennyire szar a win7? Vagy csak rosszúl csináltam valamit????
    Mit érdemes felrakni ha az ember leginkább játszana a gépén?
    Azt hallottam, hogy az xp csak 2 db memóriakártyát tud kezelni. Igaz ez?

    Válaszoljatok légyszives mert +14000ezer forintér nem akarok rosszabb gépet :(
  • bon
    #38437
    HD Sentinel programmal lehet megnézni, valamennyi hdd és ssd adatait.
  • prezson
    #38436
    hogyan és hol lehet megnéz ni, hogy az ssd-m hány százalékon áll, milyen állapotban van?
  • DarkSector
    #38435
    köszönöm mindenkinek.
  • tatish
    #38434
  • zord01
    #38433
    Jim Morrison:

    2 ismerősöm is járt így Razer egérrel (copperhead és lachesis). Számukra ez volt a vég kezdete, az egérke egyre töddször produkálta a hibajelenséget, és egyre hosszabb ideig alukáltak. Aztán már csak húzdkidugdbe-re indult újra, aztán arra sem.
    Valóban hardveres hibának tűnik.
    Javaslom cseréld le G500-ra. Én is G5öt cseréltem G500-ra és imádom. Meg kellett szoknom, de azóta dúl a szerelem...
  • aate
    #38432
    Próbáld ki ezt: BB FlashBack Pro 3gyors és processzortakarékos képfelvevő, amellyel a monitoron, vagy annak részletén zajló folyamatokat rögzíthetjük filmbe hanggal, vagy anélkül. A szoftver gyors frame rate-t, magas képminőséget (HD), alacsony processzor igényt, webkamera támogatást ajánl a könnyű kezelés mellett Flash (SWF), FLV (Flash videó), valamint AVI támogatással.
  • bon
    #38431
    Én úgy gondolnám, hogy a legtöbb videó szerkesztő program képes rá ahol van mód rögzítésre, mert forrásként kiválasztható a kamera mint hardver, pl. Adobe Premies, Canopus Edius.
  • tatish
    #38430
    sok sikert
  • DarkSector
    #38429
    Még nem thx.
    Azt hittem van jobb külsős progi.
  • DarkSector
    #38428
    THX
  • tatish
    #38427
    Azért egy próbát csak megér...
  • bon
    #38426
    Microsoft Movie Maker-t próbáltad?
  • bon
    #38425
    1024x768 elég messze van a HD-től és ő HD-ben szeretne rögzíteni.