46641
  • [HUN]FaTaL
    #38627
    És meddig tart kipróbálni? Fél percig? Lehúzod a vinyókat, bedugod a pendriveot, berakod a dvd-t és megnézed.
  • DarkSector
    #38626
    Jah frissitéseket nem tenném fel.
    Csak 1-2 10-20 megás programot.
  • DarkSector
    #38625
    Kicsi, lassu, értelmetlen.

    Nekem elég lenne tesztelni valamit. Ha lehetne ilyet, azt tudom hogy USB-ről lehet install de USB-re lenne jó.

    Live CD meg nem jó mert nem lehet drivert meg semmit feltenni.
  • [HUN]FaTaL
    #38624
    Próbáld meg. Ha látszik a hddk között a telepítőben, akkor lehet. De hogy kicsi lesz 3 nap múlva az szinte biztos.
  • DarkSector
    #38623
    Elég lenne de lehet egyeltalán, ha nem xp is megteszi...de 16-re rá kell hogy férjen.
  • [HUN]FaTaL
    #38622
    A telepítőt? Azt igen.

    A rendszert? Azt nem. Egyrészt kicsi másrészt rohadt lassú és még értelmetlen is.
  • V43 1105
    #38621
    Nem kevés 16 giga? Remélem nem arra akarod telepíteni .. :D
  • DarkSector
    #38620
    srácok

    USB 16GB-os pen-re rátudom tenni valamelyik win7 rendszert?
  • Rotyoka
    #38619
    Lehet hülyeséget kérdezek, de az megoldható hogy VGA, Alaplap, Hálókártya meg pár driver-t beintegráljak egy Windows 7 telepítő lemezbe?

    Ezt úgy gondolom, hogy egy sp1 es MSDN-es integrált isoba az SP1-en túl még beintegrálnám a drivereket is
  • bon
    #38618
    Nem a legjobb megoldás, de tiszta telepítsek közé tartozik, legjobb megoldás: telepítő lemez berak, be-boot-olsz a lemezről és a telepítővel törlöd a rendszert tartalamzó partíciót és újra letrehozod, majd indulhat is a tényleges telepítés.
  • Protosz
    #38616
    Format C, majd a telepítés.
    Igy megfelel:
  • bon
    #38615
    Átinstallálás mit jelent? Rátelepítettél a régi rendszerrel, vagy tiszta telepítést csináltál lemezről boot-olva. Amúgy meg töltsd le a BlueScreenView programot és talán bőbeszédűbb lesz a kékhalál mint eddig és írni fogja, hogy milyen dll okozza a hibát, ide is beszúrhatod a program képernyőmentését és hátha tudunk segíteni.
  • Protosz
    #38614
    Hello! olyan *le problem alakult ki nálam, hogy a A laptopomat átinstalláltam, WIN 7 home rendszerrel. Na már most mikor hibernálom a power gombbal, minden oké addig a pillanatig, amíg a hibernációból vissza akarom hivni, betöltődik a felhasználó menu majd egy kék halál és újra indul a rendszer.
    Valami ötlet tipp?
    Megjegyzés: Eddig mindig így raktam át[] ugyanazzal a WIN-nel, most meg ilyennel idegesít.
  • bon
    #38613
    Én telepíteném a hp oldalán fent lévő driver-eket, különösen a Szoftver HP gyorsindító gombokhoz nevűt
  • joshua
    #38612
    üdv.
    Felraktam egy Windows 7 Ultimate editiont egy HP Pavilion dv6-3016sl laptopra. Namármost... az F1-től az F12-ig semmilyen gomb nem működik. Ezt hogy lehetne visszacsinálni? Előre is köszönöm!
  • aate
    #38611
    Fel lehet. Az AF-lemezek és az operációs rendszer kompatibilitását fokozó frissítés a Windows 7 és a Windows Server 2008 R2 rendszerhez.
  • Ironman2
    #38610
    Hali Bon! Van egy ilyen frissités hogy:KB 982018.Ez mi lehet vajon? Fel lehet rá telepiteni?
  • xblades
    #38609
    rendben van köszönöm
  • Jim Morrison
    #38608
    akkor az nem valami környezet tudatos, fizethetsz utána adód
  • bon
    #38607
    Csinálja meg azt amit írtam.
  • bon
    #38606
    Enyém "fekete" mert WD Black winyó :)
  • xblades
    #38605
    50 Gb a partició, de a baj hogy oda el sem jut a telepités, mert amikor megjelik a kurzor leáll a dvd meghajtó és a kurzor melleti kis töltő kör is egy kis idejig pörög majd eltűnik.
  • Jim Morrison
    #38604
    az enyém direkt ilyen 'zöld' mivel mint már mondtam adattárolásra használom (+videók, stb) fölösleges, hogy folyamatosan menjen nekem.
  • bon
    #38603
    Nem tudom megmondani, nálam a winyó kapcsolgatása le van tilta, jobbnak tartom ha folyamatosan megy.
  • bon
    #38602
    40gb-os partíció méret alá nem célszerű menni. Amúgy meg várjon türelemmel, vagy tiltsa le a floppy meghajtót a bios-ban.
  • Jim Morrison
    #38601
    köszi ezt még megnézem, mert nem akarom megint újratenni. Egyébként végülis szerinted amiért a terrás vinyóm rendszer meg aktiiv folyamatosan pörög? mert az nem túl jó.
  • xblades
    #38600
    Hello

    Van valami alsó határa a Win 7 telepítésének vinyó méret ügyileg?
    Mert eladtam a régi gépem a havernak (alaplap, proci, memoria, videókártya ezen rajta volt a win 7) csak a vinyó az ő régije ami egy Sata2-es 160 Gb samsung.
    És amikor telepiteni akarom a Win 7-et betölt egészen a win 7 kék hátérig megjenenik a kurzor és kész ennyi kék háttéren egy kurzor, de a telepítő ablak már nem jelenik meg.
  • bon
    #38599
    Ott engednie kellett volna, de kerülő megoldás: Paragon Particion Manager bootcd
  • bon
    #38598
    Várni kell, vagy itt írnak a dologról és kerülő megoldásról: link
  • Jim Morrison
    #38597
    igen :o telepitesnel advanced, es akkor ott lehet ugye.
  • tobias88
    #38596
    Frissítettem most a win7et, azóta a mscorsvw.exe (.net runtime optimization service) 25%on zabál (1magot leeszik). Ez normális?
  • bon
    #38595
    Windows 7 telepítővel akartad töröln?
  • Jim Morrison
    #38594
    neztem, nem tudtam torolni.
  • bon
    #38593
    Újratelepítésnél a 100mb-os rejtett partíciót is törölni kell, majd újra létrehozza ha akarja.
  • Jim Morrison
    #38592
    ezt a fost...
    Egyébként így van:
    C: -Windowst ide pakolom fel (rendszer)
    D: - Egy merevlemezen van a C-vel, csak ide rakom gyakran használt cuccokat
    100megás retesz - erre talán bon emlékszik, ezért anyáztam annyit mert kulon csinált ilyen partiiciot es most ures
    G: - Terás Winchester, adatok tárolására vettem, nem kéne semmi rendszer cuccosnak rajta lennie
  • biomage
    #38591
    az ismerősök bejelentkezése hangja volt
  • bon
    #38590
    Ez már csak legkönnyebben és biztonságosan csak egy partíció kezelő programmal és rendszer újratelepítéssel hozható létre.
  • bon
    #38589
    Nála az a gond, hogy nem a c:-n és nem is egy rejtett 100mb-os partíción van a Rendszer és aktív beállításai a gépnek. Tulajdonképpen ha kivenni a gépből a terrás winyóját, hiába van külön winyón maga a Windows, nem tudna elindulni.

    De ezt az is bizonyíthatja, ha elindítja a beépített mentő progit, majd kijelöli mentés helynek bármelyik partíciót és a tovább gombra kattint akkor előjön a mentendő partíció választó ablak és nála a c:-n kívül a terrásnak kell bejelölve lennie alapból és nem is szüntethető meg a kijelőlés.
  • bon
    #38588
    A rendszer és aktív mivolta miatt ide nem menthetsz, mert ez is visszakell állítani a rendszervisszaállíltás során (a beépített mentő progi is menteni szeretné és ezért nem ajánlja fel) Kimentés másik winyóra majd átmásolás az elöző indok miatt kétséges. Más mentő progival letudod menteni csak a C:-t, de jobb lenne a a rendszer és aktiv partíciót is menteni. Nálam pl. a 100mb-os rejtett partíció az ami nálad a terrás és menti is a progi a c:-vel együtt mindig.
    A winyó ki be kapcsolást meg nem tudom mennyiben befolyásolja egyáltalán engedi e kikapcsolni, mert Rendszer partíció.

  • Evin
    #38587
    Nem az a gond, hogy a C-t akarod lementeni, és a C-re akarod tenni a fájlt? Mert amelyiket lemented, arra nem mentheted a fájlt.