46641
  • repvez
    #38907
    elvileg ez a BT donle-m,de az oldalon nem találok hozzá meghajtódrivert

    cambrige silicon radio chipes
  • bon
    #38906
    Monitor drivert rakd fel
  • Eftörsokk
    #38905
    üdv
    windows 7-et használtam jó ideig, aztán pár kellemetlen esemény hatására új windows-t kellett telepítenem, és xp-t raktam fel, viszont a monitor képfrissítési frekvenciái nem olyanok mint win7-en, pl 1600x1200-ban win7 alatt 80 Hz-n ment a monitor (régi fajta crt), xp-n meg 60 Hz-n, driver a legújabb, van ötlete valakinek hogy ez miért van így és mit lehet tenni ellene ?
  • elitehun
    #38904
    Értem, mert olvastam olyan kommenteket hogy előjött a feka hátteres cucc, de akkor gondolom vmi nem sikerült a loaderrel náluk
  • aate
    #38903
    Jó esetben igen .
  • elitehun
    #38902
    Újrateszem a win7-et és az a kérdésem hogy melyik frissitést nem szabad feltenni? (fekete háttér stb)
    Vagy mindegyiket fellehet miután elintéztem a loaderrel?
  • bon
    #38901
    Nem, mivel erre van tervezve, amúgy is ha rendszert is tartalmaz akkor nem kikapcsolható, forog a motor folyamatosan.
  • TopGun
    #38900
    Az ok. de folyamatosan megy amikor jatszok? nem teszi igy tonkre ido elott?
  • bon
    #38899
    Programot nem engeded ki a tűzfalon és akkor nem fogja elérni a netet. Netre menetelüket meg nem mindenek lehet megszüntetni, mert a programhoz nem tudsz hozzányúlni, ahol lehet tiltani a netre menetelt ott az option, setting internet vagy hasonló menüpontot kell keresni.
  • bon
    #38898
    Nem vagy teljes jogú Rendszergazda! Mappák ha a tulajdonodban lenne akkor nem figyelmeztetne. Meghajtón állítottad a jogosultságokat, vagy a mappákon?
  • bon
    #38897
    Zörögni? Az a dolga, hogy menjen.
  • otto1021
    #38896
    Hello! Remélem valaki tud segíteni...

    Win7 reinstall volt... (valamiért 64 bit alatt egy hét után belassulnak a böngészők) na mind1 szóval újra raktam a rendszert, ismét 64 bitre hátha megy.

    A probléma az adattároló particiómmal van (D:/). Egyfolytában lekoptat hogy nincs engedélyem... hozzáteszem az egész particiót a tulajdonomba vettem egy fórumon talált parancssorral... de nem jó még mindíg... a hajam már az égnek áll...

    NEm lehetne azt a particiót egyszerűen mindíg mindenkinek elérhetővé tenni?... úgyértem, hogy ne legyenek engedélyezettek meg minden ilyesmi..... valahogy ezt a biztonsági lószart kilőni nem lehetne? ...

    Így most némelyik mappát meg tudom nyitni másikat meg nem... ugyanígy a fileokkal is... Némelyik mappám előtt lakat van.. mint mikor a "megosztás senkivel" be van kapcsolva... de pl van lakatos amit tudok használni és van olyan amit nem... Megőrülök...

    Szóval röviden... D partición csak adatok vannak (kép,film,doc,stb). Azt szeretném, hogy az összes file elérhető legyen... olvasható írható módosítható sőt ha akarom jól meg is du*hassam. .. és nem utolsó sorban örülnék ha egyformák lennének a mappáim (amiket nem kis fáratsággal rendszereztem) és nem virítanának lakatok rajtuk.

    Amit próbáltam:
    -parancssorban tulajdonba venni takeown-al ---vagy hogy írják---
    -és persze a jobb klikk biztonság stb stb-t is megcsináltam a partición és ezzel együtt elméletileg az almappákon és fileokon is...

    Mindkettő eredménytelen... van ami megy van ami nem.

    Jah és ha még nem írtam volna én vagyok a rendszergazda... sőt igazából más nincs is... még vedék fiók sincs. Csak én!

    Segítségeteket előre is köszönöm!!!

  • TopGun
    #38895
    Koszi! megprobalom. Gondolod, hogy akkor nem fog zorogni allandoan a vinyo?
  • TopGun
    #38894
    Szia! 2GB
  • repvez
    #38893
    tud valaki abban segiteni, hogy mit és hogyan kéne telepiteni 32 bites w7-re ha felkiáltojeles a bluetooth vevő?
    egy sima noname átlátszo kék szinű USB-s BT vevőm van és nem mindig ismeri fel az eszközöket vagy csak egyirányba azt is ugy ha a számitogépröl küldök BT-n keresztül a mobilra, de viszsafele már nem megy.
    van valahol egy univerzális illesztőprogi amit a w7 is szeret?
  • Tetsuo
    #38892
    Azt hogyan lehet megoldani, hogy bizonyos telepitett programok NE erjek el az internetet es NE IS dobjanak fel soha ilyen keressel ablakot?


  • Puhos
    #38891
    Az jól van beállítva.
  • elitehun
    #38890
    Egyszerűbb kézzel ;) Ezer hála!
  • [HUN]FaTaL
    #38889
    C:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox

    Ezt kimásolod és mindened megmarad. Vagy MozBackup de az is ezt csinálja. :)
  • sunlight
    #38888
    Ez egész Firefoxot is mentheted úgy ahogy van ezzel.
  • elitehun
    #38887
    Értem köszi. Lenne még egy kérdésem. Firefox alól a könyvjelzőket ki lehet valahogy menteni?
  • aate
    #38886
    Vista alatt volt ilyen probléma akkor a területi beállítások nem voltak jók.
  • Puhos
    #38885
    Lekapcsoltam a tűzfalat, de így sem változott semmi.
  • Puhos
    #38884
    A gépen a NIS2011-es van fenn, a tűzfalban semmilyen változtatást nem eszközöltem. Tegnap este még jó volt, ma viszont már nem megy.
  • bon
    #38883
    Erősen kétem, hogy összefüggés lenne a levelező program porthasználata és a minialkalmazások között, nincsenek kapcsolatban, a minialkalmazás meg inkább 80-as porton kommunikálhat. Tűzfal viszont blokkolhatja.
  • bon
    #38882
    AMD oldalán megtalálható autodetect is jó választás.
  • bon
    #38881
    Erősen ajánlott újraarakni, mert a régi driver-ek esetleg okozhatnak problémát. 4gb-hoz 64bit-es oprednszer kell telepíteni, mert hiába is látja a 32bit-es (memory remap funkció) de kihasználni nem képes.
  • Puhos
    #38880
    Arra jöttem rá, amelyik gadgetnek kell a netkapcsolat az nem működik. Viszont netem az van. Esetleg a levelezőprogram (Thunderbird) zavarhatja, mert szolgáltatót váltottam és új e-mail fiókot csináltam. Más a port amit használ! Ez okozhatja-e a lentebb említett problémát?
  • barmi
    #38879
    Én pl a HTC home -ot használom és frissül rendesen, semmi gond vele .

    Más :

    Bon : Az amd oldalán van az autodetect funkció mi a véleményed erről? AMD-től nekem csak csipszet és vga driver kell ha minden igaz.
    Vagy jobb ha manuálisan szedem le őket ? (nem használtam még ezt az autodetect cuccot)
  • Puhos
    #38878
    Sziasztok!

    Kérdésem lenne, hogy valaki használ-e minialkalmazások közül időjárás gadget-et és ha igen működik-e, mert nálam azt írja ki, hogy nem lehet kapcsolódni a szolgáltatáshoz. Bármelyik időjárás gadgetet próbáltam nem működik. A többi gadget: óra, cpu meter, norton, névnap, naptár, vga működik rendesen. Próbáltam kikapcsolni majd újra elindítani őket, de ettől sem javult meg. A gépet is újraindítottam, kártevő nincs a gépen
  • elitehun
    #38877
    Kicsit újitok a gépemen és veszek új lapot. A kérdés az hogy újra kell tegyem az op rendszert?
    És tudom hogy már tisztáztuk de a biztonság kedvéért, a 32bit-es látni fogja a 4 giga ramot?
  • bon
    #38876
    Nem kell hozzá program, még a telepítés előtt letöltöd a hardvereket ami a gépben van, alaplap, vga a legtöbb géphez más nem kell, úgy látom a te esetedben elég meglátogatni a www.amd.com-ot.
  • bon
    #38875
    Még egy minusz pont a házi barkács telepítőknek.
  • barmi
    #38874
    köszi! beszerzek egy normális msdn-t .
    olyan programot tudtok ajánlani ami felpakolja a
    meflelelő drájvereket és nem kell vele pöcsölnöm
    fél napot?
  • aate
    #38873
    Szerezz be egy normális telepítőt .
  • barmi
    #38872
    Az a bibi, hogy ez nem laptop hanem aztali gép ! (ki érti ezt) :D Viszont a verzió amit telepítettem egy úgynevezett lite cucc. Ez csak laptopra való vagy mi a ... ?
  • bon
    #38871
    Laptop esetén csak töltőről futtatható az élményindex.
  • barmi
    #38870
    öööö, helló mindenki!
    Tegnap lecseréltem a 32 bites winemet 64 bitre, minden okénak tűnik de
    az élményindex szolgáltatás nem futtatható mert azt írja, hogy új
    hardvert talált és hogy a teszt nem futtatható ameddig a gép telepről
    működik ! (???) Eszközkezelőben egy darab felkiáltójel vagy kérdőjel
    sincs, minden fel van telepítve. A már telepített drivereket le tudom
    ellenőrizni valamivel hogy passzol e a rendszerhez ?
    Feltettem a 3dmark vantage tesztet ami szépen le is futott és kb 600
    pontal többet is csinált mint 32 biten (ugyanaz a 32 bites vantage
    progi futott mindkét rendszeren).

  • bon
    #38869
    Még a korábbi íráésodban írta, hogy a hibakereső észlete a 2 az asztalablak-kezelő le van tiltva, ki javította? Futtasd le újra esetleg.
  • bon
    #38868
    Ez inkább beállítás hiba, mintha kilenének kapcoslva a kodec-ek. De amúgy is erpsen ajánlott kodec pack-ot nem telepíteni a gépre.