46641
  • r4pt0r
    #38988
    Lehet vásárolni pchez egy USBs cuccot ami felismeri a boxos joyt. Bár itthon elég kevés helyen látom.
  • penge96
    #38987
    Vegyél PC-hez egyet, egy 10-es, nekem is van, és fasza.
  • bon
    #38986
    Az itt lévő válasz alapján nem lehetséges: link
  • bon
    #38985
    KMPlayer, mást meg nem kell felrakni.
  • kabel15
    #38984
    Sziasztok! Most lett felrakva a gépemre a WIN7. Nem tudom hogy jó helyen járok e de a kérdésem az az lenne hogy van egy xbox360 wifi joy. Ahhoz van egy kábel aminek a vége USB re végződik. Xbox360 on ezzel lehet tölteni. A kérdés az lenne hogy én ezen keresztül tudom e csatlakoztatni a gépembe úgy hogy fel is ismerje? Szóval azon keresztül játszanék. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.
  • barmi
    #38983
    pl splash pro . Én ezt használom és bevált :-)
  • ntex
    #38982
    Milyen alternatívát javasolsz? Media Player Classicot próbáltam de hang nincs rajta, a kép meg gyorsan fut... Raktam fel FFDShow 64 bites codecet de utána is ugyanez volt... Egyéb ötlet? :)
  • bon
    #38981
    Preofessional és Enterpirse verzióknál is van nálam felhasználó váltás, de a verzióra én is kíváncsi lennék, hogy mi van felrakva neki, mert házirendből tiltható a felhasználó váltás, és házi barkács telepítővél így előfordulhat, hogy ki van kapcsolva valami érthetetlen okból.
  • biomage
    #38980
    Szerintem az mind1, az én Win 7 Homeon is van felhasználóváltás.

  • kirol
    #38979
    Milyen verzió van neked fent?
  • barmi
    #38978
    Nem tudom de nálam van felhaszn. váltás :



    mondjuk ez sokat nem segít a problémádon sajnos.
  • daxan
    #38977
    Sziasztok!

    Most telepítettem újra a számítógépet. Azonban 1 valamit nem értek. A start menüben nincs lehetőség felhasználóváltásra. Ez mitől lehet?
  • barmi
    #38976
    igazad van, csak az szúrt szemet hogy 32 bit alatt kb 10 %-al kevesebbet evett a rendszer.
  • barmi
    #38975
    értem. köszi! és a késleltetett indítást is sikerült krankón beállítanom bizonyos programokhoz! Köszi ezt is ! :-)
  • bon
    #38974
    Nem kell vele foglalkozni, ha kell felszabadítja a Rendszer, ezér tis gyors a Windows 7, mert előtöltés csinál a leggyakrabban használt programokból.
  • Zoli007
    #38973
    Mégis minek van a RAM, ha nem használod?
  • barmi
    #38972
    Sziasztok! Az oprendszer memóriaéhségét hogyan tudom csökkenteni egy kicsit? A 32 bites oprendszerem 32-40%-ot használt a 2 gigabájt memóriámból, a 64 bites rendszer viszont 45%ról indul és 55-60%-ig is felmegy.
  • Evin
    #38971
    Amíg a WMP nem kapja össze magát, mint pl az IE9, addig felejtsd el. Minden más nyamvadt lejátszó tud feliratot olvasni, vagy magában vagy ott a DirectVobsub.
  • Zoli007
    #38970
    Önmagában a WMP sosem tudott feliratokat megjeleníteni. De minek használod, mikor van 1000 más alternatíva?
  • ntex
    #38969
    Az megvan :) Mondom a TV saját playere simán lejátsza pendriveról felirattal, a win7 mediaplayere meg semmi...
  • bon
    #38968
    Videó fájlnév és felirat fájlneve legyen egyforma.
  • ntex
    #38967
    Mármint pendriveon van a film
  • ntex
    #38966
    Nem tudjátok miért nem játszik le a legújabb Media Player egy nyomorult feliratot bármelyik filmhez? Mi ezen olyan nehéz hogy le tudja játszani? :D Az LCD TV-be berakom a filmet felirattal, gond nélkül lejátsza a feliratot is. Media Playerbe elindítom a filmet, bekapcsolom hogy feliratozzon is és semmi. A film megy, felirat nuku... Mi a szar ez?
  • bon
    #38965
    Ha nincs ismeretlen eszköz akkor nem kell felrakni drivert. (bár én ezt a saját gépemnél rögötn meg is cáfoltam, mert én minidg felrakom a gyártó oldaláról elérhető legújabb drivereket)
    SSD vásárlást meg ajánlom, nálam már második éve teljesít szolgálatott, kondíciója jelenleg 47%-on van a HD sentinel szerint kb 10 naponta 1%-ot csökken. Jól érzi amgát rajta a Windows 7 és persze angyon gyors is.
  • [HUN]FaTaL
    #38964
    Total Commander, Ctrl+M
  • Bal0924
    #38963
    Hello!!

    Hogy lehet átnevezni több fájlt Win7 alatt
    pl.:
    555 - agoston.jpg
    236 - janos.jpg
    456 - gi.jpg

    a számokat eltüntetni előlük anélkül, hogy egyesével ne keljen?
  • manutd3
    #38962
    Akkor végülis elég ha chipset driver és Vga driver fent van jelen esetbe ha nem is jelez semmilyen ismeretlen eszközt ugye ? :)
    Köszi a segítséget. Egy kérdésem lenne még SSD vásárlásban gondolkodom csak azt mondják hogy hamar elromlanak erről van valakinek tapasztalata, megéri erre költeni egyáltalán ?
  • zyndar
    #38961
    450W-os Chieftec. Eddig (kb. 1,5 évig) nem volt ilyen gond. Azért is zárnám ki a túlmelegedést, mert legutóbb bekapcsolás után 2 perccel fagyott meg, 2 videót kezdtem el tölteni egy sportoldalon.
  • bon
    #38960
    Én első körben melegedésre tippelnék,szerintem nem szofteres gond lesz, hanem hardveres. Mekkora a tápod?
  • bon
    #38959
    100mb/s csak addig lehet amíg a gyorsító tárba (memóriába) tolja a cuccot, a 30mb/s meg amikor írja az adatokat. Hangkártya driver telepítése felesleges pláne ha működik.

    Mac oprendszerhez nem értek, van a családban mac-es gép, de az "célhardver" fotózással foglalkozik és csak fotó szerkesztésre használja, minden másra ott a Windows-os gépe de szerintem jobban jársz a Windows 7-el (csúnya is lenne ha Windows-os topicban mac-et javasolnék), gépedet kihasználja a rendszer, már csak a programok nem annyira. Amúgy winyón belül vagy winyóról winyóra másolása közben lassul be? Ha winyón belül akkor nem csoda, hogy másolás közben lassú a film indítása.
  • zyndar
    #38958
    Erre van esetleg ötlet?
    Feszültség ingadozásra tudok gondolni, miután jobban utánaolvastam a jelenségnek. Egy komolyabb táp gondolom megoldás lehetne a problémára. Vagy butaságokat beszélek? :)
  • manutd3
    #38957
    Nincs ismeretlen hardver ! Akkor a sound és egy driver telepítése fölösleges jól gondolom ?
    samsung hd502hj 500 gb-s vinyóm van. Érdekes amikor elkezd másolni elején 100 mb/s és a végére lelassúl akár 30 mb/s ez normális ? Miközben másol folyamatosan lassul a sebesség ez az ami érdekes számomra..
    Mellesleg i7 920 procihoz macOS rendszer hogy működne érdemes lenne megpróbálni ?
  • bon
    #38956
    Procihoz nincs is driver, amúgy ha a vezérlőpult\Rendszer\eszközkezelőben van ismeretlen hardver azt minden féle képpen fel kell telepíteni.
  • bon
    #38955
    Folyamatosan figyelmeztető buborékoakt fog feldobálni ha valmai nem stimmel, tehát ki fog derülni, hogy van e gond. Max újralesz aktiválva pl. telefonos ügyfélszolgálaton keresztül.
  • KondorKhan
    #38954
    azt írja aktiválva van, lehet, hogy csak átmeneti elmebaj volt? ha mégse akkor gondolom a következő napokban eldől :D
    minden esetre kösz a segítséget :D
  • manutd3
    #38953
    merevlemezzel minden oké!
    Alaplapi driver hát chipseté van csak fent tegyem fel audio,lan stb.?
    Proci driver fontos hogy fent legyen ?
  • bon
    #38952
    slmgr /ato parancsot próbáltad már vagy a slmgr/xpr parancsot?
  • KondorKhan
    #38951
    Nos, igen, lent jelent meg a jobb alsó sarokban buborék formájában, rákattintottam és kijött egy külön ablak. nem nézett ki vírusnak. Nem hiszem, hogy az lenne, az ESET Smart Security 4 eddig 100%-osan védett.

    Azt se hiszem, hogy driver probléma lenne, nem nyúltam a géphez ilyen szinten mióta megvettem, max a grafikus kártya driverét frissítettem. A Hard Disk Sentinel meg mindent rendben talált.
  • bon
    #38950
    Nálam már ez furcsának számítana "Ma pedig semmiből semmi, azt írta, hogy van rá 10 napom, hogy backupoljam a gépem, és telepítsek fel egy új windowst" ilyen Windows üzenetet még nem láttam milyen módon jelent meg, a tálca jobb alsó sarkában buborék formájában?
    Ha nincs aktiválva a Windows akkor is fog műkődni, csak erősen korlátozva, ezért is furcsa az üzenet, szerintem valami vírus, vagy hasonló kártevő lehet.
  • bon
    #38949
    Nagyon nem normális, winyó gondra tippelnék, nézd meg a HDSentinel-el. Alaplapi driver-ek fent vannak?