46641
  • Miley Cyrus
    #39033



    ez így jó?
  • bon
    #39032
    Blue screen view progival nézd meg a kékhalálról készült jelentéseket, vagy szúrd be ide a képét, ha tudunk segítünk.
  • Miley Cyrus
    #39029
    Csőkulcs arcok.:D

    Az lenne a kérdésem, hogy cod4 közben 2nap alatt 3 kékhalálom volt.Az lehet a rohadt meleg következtében is, mert tűzforróak ált a dolgok benne:S, vagy a win porblémája? vagy alap ram hiba?
  • simonl #39028
    Sziasztok, tudnátok abban segíteni, hogy mi a lepard osx op. rendszer alap betűtípusa?
    Azt szeretném beállítani a W7 aktív címsorában is...

    Előre is köszönöm a válaszokat
  • bon
    #39027
    Másik pendrive-ot próbálnék, de a dvd-re írás is jó megoldás.
  • ibrik
    #39026
    Jelenleg 32 bites win7-et használok, de most szeretnék 64 bitesre váltani.

    Elolvastam több helyen (többek között a topik FAQ-ban is) a win7 pendrive-os telepítési leírását.
    Próbáltam már a neten több helyen is megtalálható (mbrwizard-al kezdődő) "manuális" megoldást és az itt is leírt USB/DVD Download Tool-os megoldást is.

    Sajnos mindegyik módszerrel az eredmény: amikor pendrive-ról boot-ol a gép (tudna róla indulni), a pendrive-ra azt írja, hogy nem talál rajta rendszert.

    Megjegyzem a probléma okához az USB/DVD Download Tool-al jutottam el, amikor a folyamat végén kiírja, hogy bár végzett a munkával, létrehozta a telepítőt a pendrive-on, de azt, mint partíciót nem tudja aktívvá tenni.
    És ugye a 32 bites win7 alatt nem lehet lefuttatni a 64 bites win7 telepítőn található bootsect-et sem...

    Akkor most mi lenne a működő megoldás?

    (Vagy inkább hagyjam a fenébe és inkább a hagyományos módot válasszam, írjam ki lemezre? - ami szerintem pocsékolás...)
  • DarkSector
    #39025
    "SpeedUpMyPc" és a "PC Speed Up" progikon kívül van még hasonló cucc?
    Ha van és ingyenes az jó lenne.
    Ha nem ingyenes akkor a progi neve?
  • bon
    #39024
    Majd kiderül ha leteltek a korábban jelzett napok.
  • KondorKhan
    #39023
    #38942:
    én ezt nem értem, futtattam egy online aktiválást, és ezt írta ki:

    Üdvözli a Windows!
    Mivel a számítógépén telepített Windows eredeti, teljes mértékben élvezheti az általa kínált biztonságot, megbízhatóságot és védelmet.
  • Zoli007
    #39022
    Ne rögzítsd.
  • Chamelia
    #39021
    Okés, köszi!

    Ez mit akar jelenteni? "ne pineld le" :)
  • [HUN]FaTaL
    #39020
    Van millió leírás a neten, hogy hogy lehet visszaállítani a gyorsindítást, keress rá "quick launch windows 7", ezeket meg ne pineld le és kész.
  • Chamelia
    #39019
    Ja és ezt is hogy lehet megszüntetni, hogy ne ott az ikonnál "nyíljon meg" a program?

  • Chamelia
    #39018
    Nekem ilyen távol vannak egymástól a tálcán az ikonok.
    Mit lehet tenni, hogy közelebb legyenek? Home Premium-nál tök szorosan egymás mellett vannak, az Ultimate-ben meg így néznek ki:



    Köszönöm
  • TopGun
    #39017
    Koszi, azt megnezem.
  • bon
    #39016
    Pedig ott van a helye. Esetleg nézd meg az msconfig-ot és vedd ki a pipát az automatikus indítása elől.
  • TopGun
    #39015
    Az a baj, hogy ott nekem nem jelenik meg a VPN, csak a sajat szelessavu halozati kapcsolatom.
  • bon
    #39014
    Gond nélkül elfogadja.
  • bon
    #39013
    hálózati és megosztási központ\adapterbeállítások módosítása
  • barmi
    #39012
    Ok, megvan a kulcs. Ez egy 32 bites w7 ultimate-hez tartozik viszont én 64 bites rendszert szeretnék felpakolni arra a gépre. el fogja fogadni az x64 ultimate azt a kulcsot szerintetek? Vagy erre semmi esély ?
  • TopGun
    #39011
    Sziasztok! A segitsegeteket kerem, adott egy VPN kapcsolat a gepemen, de mar nincs szuksegem ra, hogy lehet eltuntetni a rendszerbol? mert minden indulaskor csatlakozni akar a nethez.
  • Pupuci
    #39010
    Üdv!
    Volna nekem egyproblémám, ami nem olyan nagy meg lehet, hogy csak nekem a "bogaram" :)
    Szóval nem lehetne azt valahogy megoldani, hogy ha megnyitok egy mappát vagy akármit ne a "Details" legyen alapértelmezett hanem mondjuk a "Large Icons"? Lényegében azért nem nagy probléma mert ha egyszer beállítom akkor legközelebb már úgy jelenik meg ahogyan be lett állítva, szóval amitszeretnék az csak egyfajta kényelmi vagy lustasági funkció volna ;)

  • aate
    #39009
    PL: Keyfinder Vagy everest megmutatja.
  • barmi
    #39008
    Hol tudom megnézni a w7 termékkulcsát ha a gépre ragasztott matrica már nem olvasható és más lehetőségem sincs csak a rendszerből tudnám kinyerni ha lehet olyat .? ! Lehet?
  • dashed_
    #39007
    Mennie kell, egybol nekem se akarta athuzni de mukodik.. Probalj mast ele rakni, vagy talcat feljebb huzni es ala rakni elosszor majd ele,stb.
    Regen igy hasznaltam, most probakepp megneztem es mukodik.
  • bon
    #39006
    Nálam ez nem mükődik, természetesen ez volt az első amit kipróbáltam.
  • bon
    #39005
    Mi a pontos verziója a Windows-nak? start menübe írd be, hogy winver és kifogja írni.
  • dashed_
    #39004
    Vagy meg is?
    zarolast leszedni a talcarol es bal szelre valamit az ikonok ele huzni. Pl language bar-t

  • bon
    #39003
    Én arra leszek kíváncsi, hogy ha a határidő lejárt és újradobod office nélkül akkor mit fog produkálni.
  • bon
    #39002
    sehogy
  • gereee93
    #39001
    Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy a tálcán a programokat, hogyan tudom középre illeszteni?
    Ez lehet idióta kérdés, csak hát érdekel engem.
  • KondorKhan
    #39000
    szerintem valami azzal az office-al lesz, amíg fel nem telepítettem, semmi gond nem volt. Azt meg nem fogom megmondani a TechSupportnak, hogy kalóz szoftvert használtam...
  • bon
    #38999
    Attól még lehet telepíteni külön lemezről is, én az előtelepített oprendszert törölni szoktam amúgy is, mert a sok feleseges hozzá adott programok miatt lassabb szokto lenni a rendszer mint a tiszta telepítés.

    De miért nem hívod fel a lenovo ügyfélszolgálatott, hátha tudnak valami hasznosat mondani?
  • KondorKhan
    #38998
    csakhogy a Lenovo a notebookjaihoz beépített backup rendszert biztosít, hogy minden esetben eredeti windows lehessen benne
  • bon
    #38997
    Nem hiszem, de szerintem újratelepítés lesz belölle egy másik végleges telepítőkészlettel.
  • KondorKhan
    #38996
    az nem lehet, hogy: az office viszont nem volt eredeti. lehetséges, hogy arra lehúzott valami updatet ami miatt a windows sem hiszi annak?
  • KondorKhan
    #38995
    de az nem lehet! már egy éve zavartalanul megy, eredeti, a számítógéphez adták!
  • bon
    #38994
    Van egy rossz hírem, a kép alapján nem végleges változata van fent a Windows 7-nek, hanem valami korai teszt kiadás (Pre-release) és annak fog lejárni a használhatósága.
  • KondorKhan
    #38993
    Na, visszatért a problémám: #38941 -tól #38955



    Uploaded with ImageShack.us
  • DarkSector
    #38989
    Microsoft Xbox 360™ Wireless Gaming Receiver

    Külföldön nézz körbe először mert ott nagyon olcsó.

    Kegyetlenjól és pofon egyszerűen müködik.

    Bedugod felteszed a drivert, és onnantól kezdve mint ha x360-on lennél, van ezen is egy kis gomb amivel bekeresi a joy frekvenciáját.
    És utána játékban automatikusan megy nem is kell a játékoknál a Settings-ben aemmit állitgatni.