46641
  • penge96
    #39073
    A startgombot minek lecserélni? lol
  • Chamelia
    #39072
    Köszönöm szépen!
  • bajgunar
    #39071
    Windows 7 Start Button Changer
    És már csak a (asszem) .bmp file kell!
    Az meg található mindefelé. De tényleg deviantart a legjobb megoldás.
    Win 7 Start Button
    Explorer-t lelövöd, progival berakod a bmp-t, majd elindítod explorert!
    / - Feladatkezelő -> folyamatok, explorer ki, elindít progi, ikon csere, feldatkezelő -> új folyamat, beír explorer. Kb ennyi. /
    És már kész is az új Start gomb.
  • [HUN]FaTaL
    #39070
    Külső programmal lehet cserélni azt hiszem, deviantarton nézelődj.
  • Chamelia
    #39069
    A tálcán a START gomb 'ikonját' hogy lehet megváltoztatni? És mire lehet cserélni? JPG, ICO?
  • slylecz
    #39068
    Valaki találkozott már olyannal (jelen esetben acer 5710Z notebook), hogy XP és Vista esetében rendesen működik a HDD visszajelző LED, de a hetesnél folyamatosan világít. Már kikapcsoltam az indexelést, az automatikus töredezettségmentesítést, de még mindig ez a hibajelenség.

    ??????????
  • DarkSector
    #39067
    miért ne férne ki? ha fullscreen-re teszem kisablakból elvileg igazodnia kellene az éppen aktuális kerethez.
    Pláne hogy a fullscreen-nek a 1366x768 van beállitva. :P
  • bon
    #39066
    Nagyobbról kisebbre szeretnél áthúzni egy teljes képernyős programot, ami így nem fér ki a képernyőre, így nem meglepő, hogy visszaugrik a monitorra.
  • DarkSector
    #39065
    Nem...

    M: 1680x1050 TV: 1366x768
  • Klon
    #39064
    köszönöm!
  • bon
    #39063
    privát üzenet ment
  • bon
    #39062
    Kép megerősíti az itt lévő infókat: link nem végleges SP1 van a gépeden, és lefog járni a használhatósága 2011.08.31.-én.
  • Klon
    #39061
    ahha értem!
    lehet, h mégis inkább újraraknám, már ráférne.
    de kéne a segítség amit #39056-ban kérdezek...

    kössz!!
  • bon
    #39060
    Úgy éz ki megvan a magyarázat, ha jól értem ezt a hozzászolást:

    "You know why it's saying that is from your winver shot you're using a Service pack that's not the finalized RTM SP1. So it will expire.

    721 was I think the RC (Release Candidate) not the RTM.

    You need to get the final Service pack and install it. Uninstall the earlier SP1 before installing the final one. Then your winver will look like mine."

    nem végleges SP1 van fent, el kell távolítani az SP1-et és felrakni a véglegest.
  • Klon
    #39059
    tess: kép
  • Klon
    #39058
    dehogy hívom :D nem legál :)
  • bon
    #39057
    A start menübe írd már be, hogy winver és írd be ide a kapot pontos verziószámot.
  • Klon
    #39056
    ez most komoly? :D
    mi az, h előtelepített? még régen szedtem ncore-ról, akkortájt mindenki ezt használta.
    Meg tudnád mondani, akár priviben is, h melyik most a legújabb nem buherált ultimate x64?

    előre is köszi
  • bon
    #39055
    Úgy látom más is belütközött a problémába, a Microsoft ügyfélszolgálat felhívását is javasolták
  • bon
    #39054
    Ja és felhívnám az ügyfélszolgálatott, hogy mi a teendő ilyen esetben.
  • bon
    #39053
    2 nap múlva kiderül, de újratelepítés lesz belölle szerintem. Te vagy a második itt a topicban aki előtelepített orpendszernél (úgy látom a tied asus) előfordul ez a jelenség.
  • bon
    #39052
    Tv és a monitor felbontása azonos?
  • bon
    #39051
    Az a sima, ráadásul beépített.
  • Klon
    #39050
    szevasztok, segítséget kérnék...
    ilyenkor mi a teendő? :)
    KÉP
  • DarkSector
    #39049
    Van egy kis gondom, nvidia karival rányomattam monitor melllé a tv-met is, osztott képernyő, jobbra kiterjesztve.
    A monitor a főképernyő, de ha egy progit áthúzok jobbra a tv-re, kinagyitva fullscreenbe már visszaugrik a kép a monitorra.

    Ezt meg lehetne oldani hogy ott maradjon a tv oldalán?
  • DarkSector
    #39048
    Sima Media Player megy rendessen...
  • PunkZoli
    #39047
    igen időben
    egyik ismerősömnél mikor telepítettem dvdről nagyon sokat tölt bizonyos helyeken, lehet nem szereti a dvd-t amire ki van írva, vagy csak lassú a szerkezet
  • [HUN]FaTaL
    #39046
    Mármint mire gondolsz? Időben? Nem gyorsabb, mint a dvd, legalábbis nem sokkal az egészen biztos.


    Én pendriveról telepítek, mert egyáltalán nem használok már DVD-t.
  • PunkZoli
    #39045
    mellesleg megéri pendriveról telepíteni win7et? usb2es
  • [HUN]FaTaL
    #39044
    Ugyanaz jön ki ott, mint a boltokban, csak előbb. Tehát csak SP-k után. :)
  • PunkZoli
    #39043
    ok kösz, valami "w" dologra emlékeztem én is

    az, hogy integrált frissítés gondolom ugyanaz, mintha később szedné le, az egy csomag frissítés csak az msdn után ugye?! msdn csak a service pakkoknál jön ki nem? vagy vannak más milestone-ok a havi adagok után is?
  • [HUN]FaTaL
    #39042
    "vagy 10 percig áll és szenved a frissítés. Hogyan lehet meggyorsítani az installálást?"

    Sehogy, ilyen. Ha utólag frissítesz, akkor is ilyen, optimalizál elvileg.

    "továbbá ismertek olyan programot amibe betárazva pár progit azokat automatikusan beavatkozás nélkül felteszi?"

    Nincs ilyen. CMD fájl + silent módban telepítés. Viszont volt valami program (WFI? Nem emlékszem a rövidítésre), amivel lehetett menüt csinálni és beállíthattad milyen Checkboxnál milyen cmd / exe fájl fusson le.

    unattended.msfn.org-on nézelődj.
  • PunkZoli
    #39041
    ninite volt nem nlite ,sry (már ha valakit érdekel)
  • PunkZoli
    #39040
    szevasztok

    Szedtem le egy msdn win7 64 est sp1 el, és most szeretném az azóta kijött frissítéseket is leszedni külön, hogy ne kelljen neten tökölni vele...
    tudtok adni egy linket ezekről ill. hogy mi a vihar miatt lassul be az installálás a net frameworknél? vagy 10 percig áll és szenved a frissítés. Hogyan lehet meggyorsítani az installálást?

    továbbá ismertek olyan programot amibe betárazva pár progit azokat automatikusan beavatkozás nélkül felteszi? Mint régen a blade, meg egyéb buher xp-k, ahol kiválaszthattad miket tegyen fel, go és pakolgatott. Az lenne a legjobb, ha dvdre lemezképben kivéshető lenne és onnan menne minden. nliteot ismerem, de ott nincs minden, ami nekem kell.

    kösz
  • DarkSector
    #39039
    ujratettem a cuccot és semmi
    :S
  • bon
    #39038
    Pörgetés gomb, adott filme szokot vonatkozni a funkciója, nem hiszem, hogy összefüggés lenne, én törölném a codec pact-ot, mert a leírt jelenség ha jól emlékszem codec hibára utal (de amúgy is felesges a codec pack).
  • DarkSector
    #39037
    k-lite
    eddig jo volt
    asszem rányomtam egszer egy filmnél erre: és azota nem jo.

  • bon
    #39036
    Codec pack van fent a gépen?
  • DarkSector
    #39035
    srácok miért lehet az hogy egy jóideje, bizonyos avis filmeknél elkezd a Media Player Classic automatikussan gyorsabban lejátszani a filmeket és recsegő, sercegő hangokat ad ki...:D
  • bajgunar
    #39034
    Win7 x64-re tedd fel ezt!
    KB974431
    VGA driver frissítés, DX frissítés!
    dxgmms1.sys
    usbport.sys blue screen
    Ha ekkor is, marad a Memtest86. Vagy a 86+.