46641
  • Atisz #45920
    A lomtár állandóan üres :)
  • Atisz #45919
    Köszönöm, egyes rendszerfile-ok valóban nem láthatóak, ezt meg fogom próbálni.
  • biomage
    #45918
    ha nem látszódik akkor indítsd a lomtárat az asztalon :)
    Az a könyvtár pont a lomtár.
  • wollnerd #45917
    Mert rejtett a mappa, ráadásul oprendszer védett mappa. Ezt a kettőt állíts a mappabeállításokban.
  • Atisz #45916
    Ajaj, ilyet nem is találok.
  • xotyi
    #45915
    Megoldódótt, Thome baszott el valamit, asszem pár panaszt kaptak aznap, 25 perc alatt kapcsoltak egy ügyintézőt aki nem volt túl nyugodt!:) Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat!:)
    Utoljára szerkesztette: xotyi, 2016.03.23. 15:17:30
  • biomage
    #45914
    akkor nem ott van :D

    következő: nézd meg a $Recycle.Bin könyvtárt :D
    a C főoldalán.
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2016.03.23. 13:13:06
  • howarju
    #45913
    Mondjuk, én a Cyberfox magyar változatát használom már hosszú ideje, teljes megelégedéssel. De régebben a Firefox ESR verzióját preferáltam, és az nagyon jó volt. Nem tudom , mi romolhatott el. Azért, ajánlanék Neked egy alapos kémprogram és vírusirtást.
  • Atisz #45912
    Az egész Windowsra 25.1 GB-ot ír.

    Amik nagyobbak, mint 1GB:
    assembly - 1.47 GB
    Microsoft.NET - 1.02 GB
    SoftwareDistribution - 1.08 GB
    System32 - 3.38 GB
    SysWOW64 - 1.25 GB
    winsxs - 14.4 GB
  • wollnerd #45911
    Vszeg nálam is így lett a Google Chrome-vel! :( a végén azt mondja például:
    "A webhely nem érhető el

    A(z) www.gamecopyworld.com túl hosszú ideje nem válaszol.
    ERR_CONNECTION_TIMED_OUT"
    A legfrissebb verzió van.
    Mi történhetett??? Fene érti ezt....
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.03.22. 21:26:41
  • bajgunar
    #45910
    Használj MAXTHON -t! S megszűnik mindenféle problémád. Géplassulás, vírus"porszívás", memóriaelfogyás. 100x gyorsabb, stabilabb, alapjáratom mindenféle kieg nélkül 100x többet tud, biztonságosabb, stb. stb. stb...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze sokan fikázzák... De az meg betudható annak, hogy azok a hozzá nem értő mezei userek, mivel ez nem azoknak készült. Azoknak ott a króm, firefox és egyéb hulladék.

    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2016.03.22. 21:15:27
  • Wreck86
    #45909
    Szia!
    Sajnos a Firefox a 41-es verzió óta valamit elrontott gyártói részről és nemzetközi szinten vannak problémák, van hogy oldalakat nem tölt be, van hogy Flash probléma miatt lassabban akadósan játszik le videókat stb.
    Ajánlották a 64 bites verziót is, többet eszik, de olyan 90%-ban jól megy, vagy Chrome.
  • xotyi
    #45908
    Letölt, kipróbál, ugyanaz, szolgáltató oldalról lehet vmi baki? Csak néhány oldallal csinálja ezt , van amelyiket villámgyorsan betölti van amelyiket meg sokára és szétesve valamelyiket meg sehogysem.
  • howarju
    #45907
    Hi!
    Használd a Firefox ESR verzióját! :-)
  • xotyi
    #45906
    Sziasztok, bocsi hogy ide írom de talán ítt válaszolak leggyorsabban, a story röviden annyi hogy tegnap még minden patent volt a böngészőmben(firefox) ma meg már nem tudja megnyitni egy jó pár oldalt csak "tölt" a Facebook,Twitch.tv még a nyavajás BF3 Battlelog sem jön be, eközben meg a youtube hasít mint az állat pedig adobe flas hibára gondoltam, frissítettem a firefoxot, lefuttattam 2 vírusírtót, CC Cleaner-ben töröltem minden felesleget és még firefox alol is töröltem az előzményeket sütiket stb stb. nincs több ötletem.:(
  • biomage
    #45905
    A Windows könyvtárba lépj be, és ott nézd meg melyik könyvtárban van több mint 1gb-nyi fájl.
  • Atisz #45904
    Lehet, hogy le kéne töltenem, bár még sosem használtam. Windows Xp-nél néhány GB különbséggel mindenről el tudott "számolni" a rendszer. 34 GB azért kicsit sok.
  • Atisz #45903
    Úgy érted a Windows-on kívül?

    2 db játék van fenn itt, amik együtt 33.1 GB-ot tesznek ki.
    A Windows 25.1-et.

    Kb. 34 GB van ami egyszerűen "nincs meg", ennyi a különbség a felhasznált és a látható között.
  • Tetsuo
    #45902
    :-D
  • bon
    #45901
    EU Tuti tiltakozna ellen.
  • Tetsuo
    #45900
    Az is milyen gáz, hogy a Windows "rejtett mappák mutatása" nem működik jól és egy külső programot kell használni, csakúgy mint egy csomó esetben. Egyáltalán hogyan nem integráltak még egy minimum TC szintű fájlkezelőt a Winbe? :-O
  • bon
    #45899
    Biztos nem látszódig minden rejtett mappa, ezért kell Total Commander-ben nézni.
  • biomage
    #45898
    ne foglalkozz a többivel, a document és a Program Files könyvtár normális mérete kb 7GB

    Na most hogy lecsekoltad a windows könyvtárát, lépj be és egyesével nézd meg melyiknek van több mint 1gb mérete, és írd meg ide.
  • howarju
    #45897
    Hi!
    https://www.microsoft.com/hu-HU/download/confirmation.aspx?id=3132
  • Atisz #45896
    25 GB a Windows könyvtár. A hiba ott van, hogy mindent kijelölök (system properties) és az összméret 30 GB-tal nagyobb, mint az egyes könyvtárak méreteinek az összege.
  • biomage
    #45895
    Nekem nincs bajom a mérettel :D, 20gb szabad helyem van a C n, nekem a töredezettséggel van a baj.
    heti 1x muszáj vagy minden nagyon lassan töltődne be, alig töltök le valamit, azt is más partícióra.
    Az egyetlen ami napi frissítése van az a Microsoft Security Essentials.
  • wollnerd #45894
    Érdemes a hiberfil.sys fájlra és a pagefile.sys fájlra figyelni! Ezek nagy méretűek lehetnek. Ha nem használod (mostanában már) a hibernálást, vagy/és nem kell a hibrid alvás sem, az ezek kikapcsolásával törlődhet a köv. reboot-kor ez a hiberfil.sys fájl is. A kikapcsolása
    A pagefile.sys csökkentését itt állíthatod (csak NE kapcsold ki!) nyugottan, főleg ha sok RAM-od van, >=8 gb....
    A rendszerfájlok megjelenítését pedig A mappabeállítások ablakban, nézet fülön: link
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.03.14. 15:36:36
  • biomage
    #45893
    Nekem is volt hasonló problémám, hogy az 50gb C meghajtón alig volt 5gb szabad hely, és a legnagyobb könyvtár a windows volt,
    Ha a windows könyvtáradban van több mint 20gb akkor írd meg ide melyik könyvtárnak van több mint 1gb-nyi fájlja.


    gergely1991 : nincs automatikusra állítva a windows update, csak az MSE-nél, az meg alig tölt le pár MBtot naponta.
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2016.03.14. 12:49:03
  • gergely1991
    #45892
    A sok-sok telepítés miatt(lehet akár ápdét' is).
  • Atisz #45891
    Igen, nekem is csak 75 MB-ot ír ki. Megpróbálom még1x, de ha ez sem jön be tényleg tanácstalan vagyok hová tűnt 20 GB...
  • Tetsuo
    #45890
    A "C" meghajtón jobbklikk, "Properties-re" klikkelve feljön a kis ablak, ott a "General" fülön a "Disc clean up" gombra kattintva előjövő "Disc clean up" ablakon a "Clean up system files" gombra is rá illik kattintani, ahol ugyancsak kitörölhetsz több gigát.
    Amit a Windows kiír, hogy mivel mennyi helyet spórolhatsz, az nem minden esetben fedi a valóságot. Valahol (talán a back up) néhány száz megát ír, de 7-8 giga lett belőle. ;-)
  • biomage
    #45889
    Olyan problémám van hogy,egész héten be van kacsolva a gép, és egy hét után töredezettség mentesítést kell csinálnom, mert ki tudja miért az egész c partíció töredezetté válik.
    Egy sima alap program 20mpig olvas amire tudok bármit is csinálni vele, például egy weblapot fél percig tölt be.
    Töredezettség mentesítés után minden jó, és van a C meghajtón vagy 20gb szabad hely.

    Szeretném megtudni az okát ennek a hibának.
  • Atisz #45888
    Elvileg igen. Nem használok total commandert.
  • bon
    #45887
    Rendszer fájlok is láthatóak? pl. Total commander-ben külön kapcsolhatok a mutatásuk ki/be.
  • Atisz #45886
    10 GB van beállítva rendszer visszaállításra, de akkor még mindig hiányzik 20 GB (ami elég sok).
  • Atisz #45885
    Nos, végignéztem minden a meghajtón (a temp könyvtárban egyébként csak 75 MB-nyi törölhető cucc volt) és láthatóvá tettem a rejtett file-okat is.
    Most kijelöltem mindent és az a gond, hogy kb. 30 GB hellyel nem tud "elszámolni a meghajtó". Ez vajon mitől lehet?
  • TomBond
    #45884
    Megcsináltam. Azt írja nem ismeri fel a problémát.
  • TomBond
    #45883
    Köszönöm a segítséget. Hogyan kell ezt megcsinálni?
  • howarju
    #45882
    Szia TomBond!
    Ajánlom a WindowsUpdateDiagnostic.diagcab futtatását.
    Ha hibát talál, kijavítja, és utána letölti a frissítéseket.
  • Atisz #45881
    Köszönöm, akkor a temp könyvtárakon belül rendet fogok vágni.