46641
  • bajgunar
    #39113
    Nyomathatod az R-Studio-t, vagy a GetDataBack-et!
    Nekem sikerült rstudioval törölt partícióról is visszanyerni mindent!
    Az ilyen ~700Mb nál már nagyobb cuccokkal nem boldogult, azok megsérültek, de az egyéb szöveges dok.ok,mp3,képek,stb. mind hibátlanul meglettek.
    Sok sikert!
  • gaspijoci
    #39112
    Sajnos ez sem használ!
  • [HUN]FaTaL
    #39111
    Getdatabackkel? Ugye nem ugyanarra a vinyóra mentetted mint amiről az adatokat helyreállítanád? Mert akkor baszhatod.

    Bár ha semmit nem nyit meg, akkor az a vinyó megsérült, hdsentinellel nézd meg a kondícióját.
  • bon
    #39110
    Akkro megsérültek a fájlok.
  • Atikah
    #39109
    Megcsináltam, csak éppen lófaszt nem ér az egész, nemtudom egyik fájlt se megnyitni..
  • [HUN]FaTaL
    #39108
    Rejtett fájlok megjelenítése be van kapcsolva?

    Nem lomtárba törölted?

    Ha nem lomtárban voltak és sehogy sem tudod előhozni, akkor keríts egy másik HDD-t és getdatabackkel mentsd le.
  • Jakuza001
    #39107
    Akkor a kapcsolat>beallitasok>tulajdonsag>megosztasnal azt is allitsd be, hogy mas felhasznalo is csatlakozhasson az internethez.
  • gaspijoci
    #39106
    sajnos úgy se jó
  • bon
    #39105
    Mindig az alapértelmezett kapcsolatot tárcsázza funkcióval se jó?
  • gaspijoci
    #39104
    Így van beállítva és mégsem csinálja.
  • Jakuza001
    #39103
    Biztos nem a lomtarba torolted? Mert ahogy nezem elegge teli van az a kuka.
  • Jakuza001
    #39102
    Internet Explorer>Tools>Internet Options>Connections> es a kapcsolatnal bekell allitani, hogy akkor tarcsazzon, amikor nincs kapcsolat.
  • gaspijoci
    #39101
    Hali!
    Eddíg windows indításkor automatikusan kapcsolódtam a netre. Ez valamiért megszünt. Csak külön kattintgatásokra indul a net. Hol kell beállítani hogy megint indításkor csatlakozzon?
  • rooney8
    #39100
    GetDataBack
    de lehet csak valamilyen beállításprobléma
  • Atikah
    #39099
    Ilyenkor mit lehet csinálni? Fontos adatok vannak rajta, szóval valahogy meg szeretném menteni őket.

  • bon
    #39098
    Intézőt is lehet Rendszergazda joggal indítani.
  • berczely
    #39097
    Nincs telepítve Total Commander, de ha abban ilyen egyszerű akkor csinálom azzal!
    Köszönöm a segítséged!
  • bon
    #39096
    Ahhoz, hogy teljes jogosultságod legyen a feladat elvégzéséhez a Total Commandert (ha azt használsz) jobb egérgomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval indítsd el és így már lesz jogod a fájlok módosításához.
  • berczely
    #39095
    Nem futtatni akarom csak átnevezni!
  • bon
    #39094
    Nem te vagy a egyedüli legnagyobb jogosultságú felhasználó a gépeden, hanem a Rendszergazda nevű felhasználó. Ezért kell pl. Total Commandert (de akár az intézőt is) hasznáva a programot jobb egérgomb futtatás Rendszergazdaként menüponttal indítani.
    De azt figyelembe kell veni, hogy a Rendszer a korábbi Windows-okhoz képest jobabn védi a rendszefájlokat.
  • berczely
    #39093
    Sziasztok!

    Hogyan tudom átnevezni a C meghajtón található fájlokat? Annyira idegesít hogy én vagyok az egyedüli felhasználója a laptopomnak és nem tudok akár mit módosítani a rendszeren! Téma módosítást akarok végrehajtani viszont ehhez egy fájlt le kell hogy cseréljek a Windows mappában és nincs hozzá jogosultságom!
  • bon
    #39092
    Külön program csinálja.
  • Cucu02
    #39091
    Sziasztok!
    Nem rég meghalt a gépem és alaplapot kellett cserélnem.. Összedobtam a gépet feldobtam rá egy alap win7 rendszert és ettől a perctől kezdve valamiért minden teljes órába felolvassa az időt angolul a gépem.. Már kezd az agyamra menni főleg mikor füles van rajtam akkor elég hangos.. Hogy lehet ezt kikapcsolni? vagy egy program csinálja amiről nem tudok?

    Help pls!
  • bon
    #39090
    Szerintem gond nélkül garizzák, de azért a swap fájlt elraknám külön meghajtóra.
  • zord01
    #39089
    Sziasztok!

    Nemrég megjött az új SSD és úgy döntöttem, hogy a lapozófájlt nem helyezem át HDD-re, és nem is kapcsolom ki.
    Emiatt viszont érezhetően jobban használódik az SSD. Úgy számolom 2,5 év lesz így az élettartama. 3 év gari van rá.

    Szerintetek, ha 2,5 év múlva visszavisztem, hogy ez itten meghalt, kicserélik, vagy elhajtanak mekkába, mondván, hogy ez nem garis probléma??

    Előre is köszi a helpet!
  • DarkSector
    #39088
    jah.
  • bon
    #39087
    Már a Windows 7 is kezeli.
  • DarkSector
    #39086
    jah értem mert hallottam hogy kezeli majd a windows 8.
  • bon
    #39085
    Virtual Hard Disc, gyakorlatilag egy komlett virtuális számítógép.
  • dashed_
    #39084
    Microsoftrol letolott erintetlen telepitot is talalsz torrenten..

    ***.MSDN vegzodesut keress. Ezek mind msdn-rol szarmazo erintetlen telepitok.
  • Brinn
    #39083
    Csá!

    Vettem egy laptopot W7 HP-val, de volt egy kis gond a winyóval és kicserélték, így a W7 installer szépen eltűnt mert a kedves cseh barátaink azt már nem rakták vissza. Most pedig szükségem lenne egy eredeti W7-re, honnan tudom letölteni? A mikrofos oldaláról csak akkor lehet ha megveszed, torrentben annyira nem bízom. Van valakinek tippje?
  • DarkSector
    #39082
    A VHD mire jó?
    Virtual Hard Disc?

    Mint egy patrició? vagy mint a Daemon Tools?
  • Rage47
    #39081
    2 van benne gyárilag, nem teljesen pontos a leírás úgy látszik
    köszi.
  • bon
    #39080
    Igen, de 1gb memória nem túl sok. 2 vagy több jobb lenne.
  • Rage47
    #39079
    hali, ilyen laptopra érdemes felrakni a win7-et szerintetek?
    http://reviews.cnet.com/laptops/lenovo-3000-n200-core/4507-3121_7-32462796.html
  • bon
    #39078
    Milyen Realtek-et?
  • atila4
    #39077
    Mi lehet a baj?
  • atila4
    #39076
    Sziasztok!

    Akarom felrakni a realteket és error code-val abahagyja a telepítést

    error code -0001
  • JoeFromHun
    #39075
    Szia!

    Hugom gépnél is előjött ez a probléma .. csak nincs itthon most nyaral .. de parázik,hogy adataival lesz e valami.
    Lehet e ezt tudni,hogy adatokkal lesz e valami?
    Köszi előre is!

    ---
    Joe
  • Chamelia
    #39074
    Azért remélem te is érzed a #73 és a #71 válasz közti óriási különbséget!
    Kérdeztem valamit, kaptam egy hasznos segítséget/választ.

    Ha csak ennyire futja tőled, akkor inkább tartsd meg magadnak.

    De, hogy örülj: mert nekem úgy tetszik...