46641
  • Pharaoh
    #39314
    Hi!

    Tud abban vki segíteni, hogy az FFDshow miért nem akar működni Win7 alatt? Xp alatt tökéletes volt, de most ha pl feliratos filmet nézek nem jelenik meg a kis ikonjka az óra mellett és nincs is felirat.
  • Miley Cyrus
    #39313
    felratkam, aztán töröltem megint, és most jó:D
    kösz:D
  • aate
    #39312
    "Alapértelmezett meghajtó ikonok módosítása"
  • aate
    #39311
    Rakd fel újból a HD sentinelt és amikor telepíted a menüben megkérdi a meghajtó ikonokat megváltoztathatja?Azt a pipát kiveszed és újra törlöd a programot.
  • Miley Cyrus
    #39310
    hát nem csinálta vissza:D
  • [HUN]FaTaL
    #39309
    #39298
  • Miley Cyrus
    #39308
    Na, pogrem solved..:D
    VISZONT..felraktam ugye azt a hdd ellenörzőt, aztán töröltem, mert nem nagyon ekll, és megvan oldva minden..most viszont hogy tudom visszaállítani az ikonokat?



    erre gondolok..xd
  • bon
    #39307
    Biosba lászik a 8gb memória?
  • tmp
    #39306
    Sziasztok, adott egy 4magos i7-es gép, (8magnak jelöli a virtuális magok miatt). Virtualboxal hány magot adjak egy rendszernek? 2 magot olvasok mindenhol, de én úgy veszem észre hogyha 2 magot adok neki akkor ad 1 igazi és egy "virtuális" magot. Tapasztalata valakinek etéren? köszi
  • mukievil
    #39305
    Jah olvastam a faq-ot! De mivel laptoprol van szó, a bios beállítása kb a bootsorrend-re korlátozodik! Azon kivül még van 3 beállítás, d2d recovery, achi-ide, meg egyre nem emlékszem hirtelen!
  • [HUN]FaTaL
    #39304
    Szerintem less rá a vinyód állapotára hd sentinellel.
  • bojti
    #39303
    Próbáld ezt (idézet a FAQ -ból ):


    "4gb memória van a gépbe, 64bit-es operációs rendszert használok, de még se látja a gép az összes memóriát, mi a teendő?
    Be kell lépni a gép BIOS-ába és meg kell keresni a Memory remap funkciót, ha megvan akkor ki kell kapcsolni, vagy ha ki van kapcsolva akkor meg be kell."
  • biomage
    #39302
    feltelepítetted minden updateot? ha nem akkor csináld meg most.
  • Miley Cyrus
    #39301
    Ez most megint mitől van?:D 2napos win7ultimate32bitsp1

  • mukievil
    #39300
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségesm!

    Az a gondom, hogy a gépemben 8 giga memoria van telepítve, és azt irja a sajátgép, hogy csak 2,99 giga használható!

    Win 7 home premium 64 bit eredeti windowsom van core i7-es gép!

    Van valami ötletetek ?
  • Pretorian
    #39299
    Hááát, pedig Daemon tools-al sikerült.
  • [HUN]FaTaL
    #39298
    How to rebuild windows vista / 7 icon cache
  • Szabi1991
    #39297
    1napos a rendszer :D
    és nem használtam takarítós cuccokat, senem töröltem az ikonokat, az ikonok meg is vannak a helyükön mint ahogy a képen is látszik, azok is vannak ikonnak megadva, de nem látszanak :-/
  • bojti
    #39296
    Valami jó kis takarítóprogramot használtál mostanában ? Rendszervisszaállítást próbáld meg .
  • Szabi1991
    #39295
    hali, az mitől lehet hogy bizonyos programok ikonjai nem jelennek meg a startmenüben és a tálcán ?

    pl. Steam

    jobbra lent a kisikon látszik o.0
  • BIZ0906
    #39294
  • Chamelia
    #39293
    Nem szeretném cserélni, csak kellett a wav!
    Egyedi windows-om van egyedi hanggal és nagyon tetszik.
  • [HUN]FaTaL
    #39292
    Cserélni szeretnéd egyébként, vagy csak kell a wav? Mert a cseréhez van app, googlevel hamar meg lehet találni.
  • Chamelia
    #39291
    Ok, mindegy is már! A bejelentkezési hangot nagyon bőszen írogatták (még priviben is), gondoltam a rendszerindítási is ilyen formában van a gépen!

    De én nem értek hozzá, azért is kérdeztem!
  • [HUN]FaTaL
    #39290
    Ha sehol nem lenne, az igen érdekes lenne mivel nem tudná honnan betölteni a ramba és lejátszani.
  • [HUN]FaTaL
    #39289
    "Mondod ezt 11 órával később :)

    Te kerested, nem én és más dolgom is van.

    Ezekszerint el sem olvastad a cikket, ugyanis egy dllben van.
  • Chamelia
    #39288
    Bocsánat hölgyem, nem tudtam hogy ilyen sértődős!
    Ennek ellenére igaz volt.
  • Chamelia
    #39287
    Mondod ezt 11 órával később :) Ja és nem fikáztam, csak nem szeretem a szerencsétlenkedést és azt, ha valaki nem tud olvasni és ennek következtében rossz információt ad. Bocs, én így élem az életem.

    Érdekes, mert priviben 22 percen belül megkaptam a választ, úgy látszik a kérdésemmel nem volt semmi baj. De lehet az Ő gépére máshogy esik a fény :)

    Mellesleg a kérdésemre a válasz ezek szerint(ed): sehol
    Na idáig én is eljutottam a hsz-om előtt, ezért kértem segítséget.
  • BIZ0906
    #39286
    Még nem is lett volna baj amit írtál hanem ahogyan írtad. De ennyit erről.
  • [HUN]FaTaL
    #39285
    Mondjuk a fikázás helyett ennyi idő alatt 20x is megtalálhattad volna.

    Link

    Assign helyett extract.
  • Chamelia
    #39284
    Gyakorlatilag írd be kérlek szépen és meglátjuk mit találsz.
    Ha megvan, megköszönöm és mindenki örül!
  • Chamelia
    #39283
    Hát ha ennyiből nem érted meg, hogy mit szerettem volna, akkor mindegy is.

    Bocs, tényleg ne vedd magadra, de szerinted mégis a Media itt mire utalt?
    Ha windows topicba írok és hangot keresek és megírom, hogy a Media-ban nincs benne, akkor szerinted ebbe a kérdésbe még mit kellett volna beleírnom annak, aki magát kicsit is win7 hozzáértőnek tartja vagy legalább annyira kompetensnek, hogy válaszoljon egy kérdésre?
  • Chamelia
    #39282
    Tényleg nem bántásból, de mégis miért kéne megköszönni olyan választ, amit nem kértem? Feltettem egy kérdést és még elolvasni sem tudod!

    A rendszerindítási hang NEM UGYANAZ, mint a bejelentkezési hang.

    Mindegy, a válasz azóta megvan.
  • bon
    #39281
    Nem, dvd-rom-os vagy pendrive-os telepítési lehetőség van.
  • Pretorian
    #39280
    Sziasztok.

    Win 7 van fent, 32 bites, magyar. Újra akarom húzni, de nincs DVD-rom a gépben, az most tökmindegy miért, beszart.
    Viszont fent van a Win 7 DVD a D: meghajtón.
    Két partícióm van, a C: -n van a Windows, a másikon minden egyéb.
    Meg lehet oldani azt valahogy, hogy flash drive és DVD-rom nélkül installálom a Win 7-et valahogy a C: -re, a D: -n lévő "DVD" -ről?
    Nem találtam sok idevonatkozó információt a neten...
  • bon
    #39279
    Nem írtam hülységet, mert ott lehet ki/be kapcsolgatni, te pedig nem írtad, hogy a hang fájl helyét keresed, én meg simán reagálhattam volna rá azt is a te stíusodban, hogy keresd meg, még eldugva sincs. Gyakolatilag keresőbe bírod, hogy *.wav és máris megvan.
  • [HUN]FaTaL
    #39278
    Legalább a kérdést fogalmaznád meg rendesen...
  • biomage
    #39277
    jót irt -.-
    vezérlőpult\hang\ hangok fül
  • BIZ0906
    #39276
    Erre gondoltál te értelem? C:\Windows\Media\Windows Logon Sound.wav
  • Chamelia
    #39275
    Legalább a kérdést olvastad volna el rendesen...