46641
  • biomage
    #39354
    Mire jó ez a Intel Management Engine Interface?
  • Met
    #39353
    Úgy néz ki elszállt az alaplapon a sata részből valami mert csak azt vettem észre, hogy nem látszik az optikai meghajtó, átdugtam másik alljzatba ott látszott, vissza a régibe megint nem látszik. Ilyenkor BIOS-ban sem látszik.
    Ettől még használható maradt vagy még gondot fog okozni?
    Asus P5Q a lap.
  • Met
    #39352
    Kellene kis help.
    Felraktam egy Asus hangkártya drivert és azóta használhatatlan a gép, elindul csak néhány program ikonja nem jelenik meg az óra mellett, elindítom a firefoxot és nem történik semmi, a folyamatok között ott van de sehol máshol.
    Win7 Home Premium 64bit.
    Valahogy gatyába lehet rázni még a gépet?
    Helyreállító lemezem nincs.
    Próbáltam leszedni a hangkártya drivert de fél órája be kellett volna fejeződnie az uninstallnak de még mindig fut.
  • mukievil
    #39351
    Üdv!

    Megoldodott a ram problémám 8 gigabol csak 2.99-et ismert fel a rendszer!

    msconfig.exe / rendszerinditás / speciális /maximális memoria melletti pipát ki kellett venni

    Ha valakinek még ez lenne a gondja :)
  • bon
    #39350
    nem az lesza baj
  • [HUN]FaTaL
    #39349
    Én inkább a hardverre tippelnék.
  • Miley Cyrus
    #39348
    Na..felraktam minden update-t amit a win7 akart..volt köztük egy ilyen nvidia hardware valami..most megy. az lehetett a baj?xd
  • biomage
    #39347
    hát nem tudom, nekem meg a hivatalos gyártó drivere vált be
  • bon
    #39346
    Én inkább az nvidia oldalát javaslom, eddig mindig bevált, ja és természetesen csak véglges drivert.
  • bon
    #39345
    Mindkettő cáfolva, nvdia vga-m van és atomstabil, de más gépen is ez a helyzet amit használok.
  • biomage
    #39344
    biztos feltelelteted az összes windows frissítést? és a kártyád oldaláról szedted le a drivereket?
  • Miley Cyrus
    #39343
    de istenem, felraktam egy régebbit is-.-
    mi a f*sz van már komolyan? az nvidia tápol szrt, vagy a windows 7 egy király rendszer, hogy minden fos rajta?
  • bon
    #39342
    Nvidia driver probléma.
  • Miley Cyrus
    #39341
    Uraim. Ismét két kékhalál..:DXD cod4 közben jött az egyik, a másik meg gondolom restartnálxd mert dolgom volt és itt hagytam. mik ezek?:D


  • bon
    #39340
    Én is kaptam már ettől a forumtól jó néhány ajánlatott, de ajánlották már olcsóbban is (szerintem árfolyamfüggő), némi rizikó van benne.
  • [HUN]FaTaL
    #39339
    Legálisnak éppen nem nevezném, a developer kulcsok tudtommal (főleg accal) nem árusíthatók.

    Ennek ellenére az eredetiségvizsgálaton nyílván nem fog megbukni, mert maga a kulcs eredeti.
  • Solt
    #39338
    Köszi.
  • lck
    #39337
    Nem tudom Kérdezz rá ott.
  • Solt
    #39336
    A szavaidból azt veszem ki, hogy tudod melyik fórumról van szó! :) Köszönöm a választ, gondolkodom a dolgon...

    Még annyit, hogy ezekhez van valami korlátozás, vagy akárhányszor felhasználhatóak? ( Gondolom egy gépen )
  • lck
    #39335
    Létezik. De hogy 100%-ig legális e az nem biztos. Mindenesetre ott ahol ezt árulják - a fórumban még senki nem panaszkodott az eredetiség miatt. Persze garancia nincs hozzá.
  • Solt
    #39334
    Üdv Urak!

    Az alábbi e-mailt kaptam,

    "Üdv

    Szeretném figyelmedbe ajánlani, hogy MSDN hozzáférés az összes Microsoft-os szoftver letöltéséhez,
    termékverziónként 2-2 db termékkulccsal vásárolható 10.000 Ft-ért az alábbi címre (LIVE bejelentkezés szükséges) :
    http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/default.aspx

    Valamint külön Windows 7, Office 2010 stb. termékkulcsok is amik 3000ft/db áron kaphatók !!!"

    Rákérdeztem, hogy ezt mégis, hogy, és arra pedig ez jött,

    "Hello

    Teljesen legális egyedi termékkulcsok amivel online aktiválható a Windows v Office !

    Ha érdekel akkor banki fizetéseel vagy paypal-al lehet fizetni, aztán küldöm a kulcsot emailben !!!"

    Nekem ez elég lehúzás szagú... mi erről a véleményetek? Létezik ilyen?

    Előre is köszi...
  • Puhos
    #39333
    Köszi a segítséget, sikerült. További szép napot!
  • Evin
    #39332
    Vagy vannak Uninstall progik (Total Uninstalle vagy hasonló névvel), amik szerintem törölni tudják az ilyen halott bejegyzéseket.
  • Evin
    #39331
    Regeditből kell törölni: Start menübe beírod, hogy regedit.
    Ott keresés, és beírod a program nevét, ami a telepített programok között szerepel. Ha talál egy olyan bejegyzést, ami egy Uninstall nevű mappa alatt van, azt törölheted.
    Sajnos most konkrét elérést nem tudok adni, Win7 hiányában.
  • Puhos
    #39330
    Sziasztok!


    A telepített programok listájában szerepel egy program, amit nem tudok onnan törölni. A gépen már nincs a program csak a listában. Ha ráklikkelek, hogy törölje, ezt írja ki: nem elégséges a joga, forduljon a rendszergazdához. Másik fiók nincs a gépen csak az enyém. Hogy tudnám ezt a programot a listából mégis törölni. A jogosultságot már módosítottam, de nem sikerült így sem. Köszi!
  • bon
    #39329
    1. USB hosszabító okozhat problémát.

    2. alaplapi driverek hiányoznak, pl. AHCI vezérlő

  • [HUN]FaTaL
    #39328
    #2: Raid vezérlő, ne foglalkozz vele, adott esetben le is tilthatod.
  • Miley Cyrus
    #39327
    talán az erőforrások beállításai(?) ott az energiagazdálkodási lehetőségeknél vagy ilyesmi..de laptopon van rengeteg ilyen spórolós opció. nézegesd végig
  • Miley Cyrus
    #39326
    ismét énxd bocs..:D de már én is fejbe lövöm magam:D

    Szóval ISMÉT 2 probléma:D

    1# Az egér néha kifagy, mármint nem tudom. nem érzékeli az usb port. ha átdugom másikba, akkor jó, de ha onnan is, akkor jön a 3. és ha az is, akkor resi.. szóval van az alaplapon 2x2 és elöl 2..nem tudom mi a baja. a T-Home-tól kapott USB hosszabbítóval van bekötve, mert a kábele kb 50cm..-.- ez lehet a baj? mert régen izélt a windows, hogy gyorsabb működésre is képes blabla..xd

    a másik;

    2#

    ez. ez mi?:D
  • balcsi70
    #39325
    Sziasztok.Nos kipróbáltam az Fn+F7 Fn+F8(fényerő)-as billentyű kombinációt de nem reagál rá.(vagyis csak ezek nem reagálnak) Pl:Fn+F5 Fn+F6(hangerő) ez megy simán. Nem értem mi lehet. Ha aksiról megy ha hálózatról egyikre se reagál. Hm. Szerintetek?
  • slylecz
    #39324
    Most próbáltam egy olyat, hogy csak 1 mappát osztottam meg azon a meghajtón , megadtam neki, hogy mindenki láthassa (engedély szintje: Társtulajdonos) és így már tudtam írni olvasni. De a meghajtónak hiába adom be, hogy "mindenki" teljes jogosultsággal, akkor sem működik.
    ?????????????
  • bon
    #39323
    A felhasználódnak legyen rendben a megosztási jogosultásága és ne a rendszergazda nevűnek, mert igen nagy valószínűséggel nem te vagy a Rendszergazda nevű
  • slylecz
    #39322
    Ha a jogosultság alatt a rendszergazdait érted, akkor igen.
    És igen, meg van osztva egy komplett meghajtó, amit látok is csak nem enged csatlakozni ezzel a szöveggel: A hozzáférés le van tiltva!
    A tűzfalat pedig kikapcsoltam és ugyanez a szitu.
  • bon
    #39321
    Megosztás jogosultsága rendben van?
  • Evin
    #39320
    És meg is van osztva valami?
    Windows tűzfal (kikapcsolva,fájlmegosztás pipa)?
  • slylecz
    #39319
    Pedig be van kapcsolva...
    Más ötlet?
  • Evin
    #39318
    Valószínűleg nincs bekapcsolva a fájl- és nyomtatómegosztás.
  • slylecz
    #39317
    Sziasztok!

    Routeren keresztül van hálózatban 2 gép. Windows 7 vs Windows Vista. A Vista-s géppel meg tudom nyitni a 7-es gép megosztott hálózati meghajtóit, de ezt visszafelé már nem. Azt írja ki, hogy: A hozzáférés le van tiltva!
    Pedig nincs jelszó beállítva, már az AVG tűzfalat is kikapcsoltam, de nem...
    Mi a gáz?!
  • mukievil
    #39316
    Ma este megnézem melo utána! De gondolom látja, ha a windows is látja , hogy 8 van , csak 3 használható!
  • bon
    #39315
    Felesleges kodec, kmplayer, vlc player de még biztos tudnék sorolni néhány egyéb programot ami mindenféle kiegészítő telepítése nélkül is támogatja a feliratott.