46641
  • bon
    #39394
    Itt néz szét: link
  • bon
    #39393
    Egy driver frissítést megpróbálnék a hálókártya és az alaplap esetében.
  • WinStar
    #39392
    Sziasztok.olyan problémám van hogy van egy Audigy 2-s hangkártyám és nem megy rajta a hang :S
    Tudtok segíteni?A CD-n nincs Vista telepítő,csak XP-s :(
  • acidrain
    #39391
    Letöltöttem, egerésztem, de nem jutottam egyről a kettőre :/



  • bon
    #39390
    Nagyon nem természetes, töltsd le a Process explorer nevű programot az talán megmutatja, hogy mi fogja ténylegesen a gépet.
  • nynfas
    #39389
    Köszi, de ez az, hogy az egész gépen nincs meg a bluetooth, tehát nem ilyen egyszerű a helyzet, mert nem tudom az ikont behúzni. De közben meglett a megoldás, leírom ide, hátha valakit a google ide vet, ha hasonló problémával küzd :). START menü keresőjébe beírni: regedit. Ha megtalálja, meg kell nyitni, a HKEY_CURRENT_USER/Control Panelben kikeresni a Bluetooth mappát, majd a Notification Area Icon értékét 0-ról 1-re átírni, vagy úgy, ahogy van kitörölni. Ezek után újra kell indítani a gépet, és már a tálcán is van az ikon, lehet indítnai a bluetooth-t.
  • fsgh
    #39388
    Az átállítás nem működött, viszont találtam Sata Raid drivert a gigabyte oldalán, szal majd kipróbálom azzal is, de azt csak holnap mára elég volt...
  • acidrain
    #39387
    Sziasztok!

    A következő lenne a kérdésem:
    Win7 Ultimate 64 -nél normális az, hogy a processzort idle-ben 25%-on használja az svchost.exe?

    Ha ez nem normális jelenség, akkor mi a teendőm?

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • fsgh
    #39386
    Köszi! Megpróbálom.
  • bon
    #39385
    Leírtak alapján sata/raid vezérlő driver kell az alaplap gyártó oldaláról. De megoldás lehet még ha a gép bios-ba a sata vezérlőt ide módra állítod.
  • fsgh
    #39384
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Leszedtem egy Windows 7-et Iso fájlban amit ki is írtam dvd-re és el is kezdtem telepíteni(MSDNAA-ról van tehát legális szoftver, nekünk tanulóknák jár az egyetemen)

    A gond az h bootolok a dvd-ről minden megy is rányomok h install now és utána nem tudok tovább menni mert kiírja h No device drivers were found...

    Valakinek hasonló tapasztalata volt-e már? Esetleg megoldást tud rá valaki? Lehet hülyeséget kérdezek, már rég raktam ujra gépet...
  • morcosqtya
    #39383
    Üdv!


    Win7 64 Professional alatt: főleg játékoknál (konkrétan kettő: Mass Effect 2, Fallout 3) van egy problémám kb 1 óránként kifagy vagy kilép, arra hivatkozva, hogy a képernyőillesztő hibát észlelt, majd leállt aztán újraindult. Néha előfordul, hogy megakad a kép (Mass Effect 2 alatt inkább ez volt) mintha kifagyna, de nem fagy ki, tovább megy és aztán már semmi baj nincs vele. Fallout-ot kevésbé szereti, ott konkrétan crash-el.

    nVidia 280.26 driver volt fent, majd javaslatokra visszaváltottam 275.33-ra.
    Gigabyte GTX 560Ti SOC kártya, 8Gb RAM, 64 bites win7 Professional.
    Mi lehet a baj?
    Én nem hinném, hogy a kártyának fizikailag volna baja...

    Az az érdekes, hogy egyetlen egyszer játékon kívül is előfordult böngészés közben, hogy "újraindult" a képernyőillesztő..
    ??
  • bon
    #39382
    Nem kell helyreállító lemez, elég a telepítő lemez javítást használva visszaállítani a mentett rendszert.
  • Pharaoh
    #39381
    Hi!

    Ha csinálok a win saját backup progijával a rendszer lemezről biztonsági mentést, akkor kell rendszer helyreállító lemezt is csinálnom? Vagy elég egy esetleges rendszermeghajtó halál után feltelepíteni egy új win-t és a backupból visszahozni a rendszert?
  • sunlight
    #39380
    Simán belehúzod az ikont és ott marad.
  • nynfas
    #39379
    Sziasztok!
    Szeretnék kérni egy kis segítséget. Véletlenül kitöröltem a tálcáról a bluetooth ikont, és a nem tudom, hogy kell visszahelyezni, vagy máshol bekapcsolni a bluetooth kapcsolatot, hogy fájlokat tudjak áthelyezni telefonra vagy az asztali gépre... Nagyon megnehezíti az életemet ez a probléma, tud valaki segíteni, hogy mit csináljak, hogy újra a tálcára kerüljön az ikon? (A tálca Testreszabás menüjéből is eltűnt teljesen a bluetooth.) Köszönöm előre is, ha valaki segít :)!
  • Jim Morrison
    #39378
    Hali !
    Nekem miért nincs olyan a helyi menüben hogy open command prompt here?
    http://www.sevenforums.com/tutorials/47415-open-command-window-here-administrator.html
    ezt is megcsináltam, de semmi :/
  • bertino
    #39377
    ah, cmd-be systeminfo es megvan.
  • bertino
    #39376
    hol lehet megnezni, hogy a rendszer miota van feltelpitve a gepre ?

    win 7 64 HP.

    thx.
  • Serpa
    #39375
    nem, de azért köszi.
  • lck
    #39374
    Regedit:

    HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\TrayNotify

    A jobb oldali ablakban töröljük a ki az IconStreams és PasteIconsStream kulcsokat. Indítsuk újra a gépet.
  • garferi
    #39373
    Telepítsd fel EZT, hátha megoldja.
  • garferi
    #39372
    Számítógép újraindítása nem segít? Ha nem akkor feladatkezelőben a folyamatok között meg kell keresni azt az EXE fájlt ami fut és azt az ikont odateszi. Ha megvan akkor a tulajdonságaiban nézd meg, hogy hol van, zárd be és töröld ki.
  • suba53
    #39371
    Sziasztok!

    Az értesítési területről hogyan tudok eltüntetni elárvult, befagyott ikonokat.

    A drivert, progit uninstalláltam, ami oda rakta, de az ikonja az értesítési területen bennragadt.
  • MerlinW
    #39370
    Erre használj batch fájlt.
  • scs17
    #39369
    Igazából tesztjelleggel akartam - most h RAM-ot bővítettem, valamint SSD-re váltottam - h mennyire bírja a párhuzamos programindításokat/futtatásokat.
  • bon
    #39368
    Erre én is kíváncsi lennék
  • Serpa
    #39367
    (chrome alatt viszont tudok youtube videókat nézni)
  • Freddycom
    #39366
    'aztán rájöttem hogy én vagyok a sérült. :)'

    Ezen már mióta vinnyogok. :DDDDD
  • Serpa
    #39365
    most direkt külön bejelöltem, hogy win7 és ie, de ugyanaz a helyzet.
    itt probálkozok ...
    Your system: Windows, English, MSIE
  • MauroN
    #39364
    Miért indítanál el 4 programot egyidőbe?
  • pasla09
    #39363
    Biztos,hogy véletlenül nem a non-IE változatot szedted le? Velem előfordult,elátkoztam az MS-ot,az IE-t,az Abobe-t...aztán rájöttem hogy én vagyok a sérült. :)
  • Serpa
    #39362
    Sziasztok!
    tudnátok segíteni?

    ie9-ben hiába telepítem a legújabb flash playert, a youtube-os videóknál mindig ezt írja ki:
    A videó megtekintéséhez frissítened kell az Adobe Flash Playert.
    Letöltés az Adobe webhelyéről.

    javascript engedélyezve van.
    probáltam többször eltávolítani az adobe eltávolítójával, majd telepíteni, de mindig ugyanaz a helyzet.
  • scs17
    #39361
    Hali!

    Windows 7-ben úgy vettem észre, h van vmi védelem beépítve, h egyszerre nem engedi több program indítását (szal ha kijelölök 4 parancsikont, és megnyomom az entert, nem indul el), ezt ki lehet valahogyan kapcsolni?

    Választ előre is köszi!
  • suba53
    #39360
    Sziasztok!

    Van egy érdekes problémám: Nem megy a gépemen a minialkalmazások közül a naptár.
    Nem ment a Win7 32 bites verziója alatt sem, és nem megy most a 64 bites alatt sem. Ha kirakom, csak egy narancssárga kocka jelenik meg, semmi több.

    Otthon másik gépen viszont megy, ami ugyanarról a telepítőről lett telepítve.

    Találkoztatok hasonlóval?
  • peterr80
    #39359
    Köszönöm a segítséget. Így már nem fog zaklatni, hogy vacak op rendszert raktam fel :). Mégegyszer Thx
  • bon
    #39358
    vezérlőpult\programok és szolgáltatások\Windows szolgáltaások be és kikapcsolása
  • peterr80
    #39357
    Sziasztok.

    Feltelepítettem az asszonynak egy win7 x 64 bit es rendszert, de nincsen rajta alapjáték. Be tudom valahonnan ezeket szerezni?

    Googleval nem mentem sokra.

    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Metwork
    #39356
    Nem tudom van e még rá gari
    Számla otthon megvan.
    Igazából nem létszükséglet mert 2 vinyó meg egy dvd író van csak a gépben.
  • bon
    #39355
    Én vinném gariztatni, vagy cserélném.