46641
  • bon
    #39434
    Véletlenül nem valami buherált Windows 7-et telepítettél fel?
  • MaRee
    #39433
    Ja, és hogy még valami szar legyen, nem működik a hangkártya sem. Realtek ALC889A kártyához letöltöttem a legfrissebb windows 7 drivert, de meg sem hajlandó mukkanni. Maradtam volna XP-nél
  • MaRee
    #39432
    Nem igazán értem ezt, már megint nincs net a gépen. Egyszer jó, egyszer nem. Felraktam a legújabb drivert a hálókártyához, de még igy sem jó most..
  • Rash87
    #39431
    Az már meg.
  • bon
    #39430
    Directx frissítés megvolt már?
  • MaRee
    #39429
    Most kikapcsoltam a Windows tűzfalat, és láss csodát: működik
  • Rash87
    #39428
    Kössz,akk lehet ezért nem találtam sehol.
    Csak mikor Cod2 multizok,s leteszem asztalra,aztán vissza,2-3 alkalom után már nem megy vissza,hanem kidob directx hibával,s ezt javasolta :) S már idegesítő,de akk ez marad így.
  • bon
    #39427
    Nem megfelelő hálókártya driver is szóba jöhet mint hiba oka, szerezzél be egy frissebbet.
  • bon
    #39426
    A hiba jelentkezésekor az ipconfig /all parancs mit mutatt, ip-cím, átjáró stb rendben van? Eseményanpló nem ír semmit?
  • MaRee
    #39425
    Eddig semmi baja nem volt, évek óta ugyan az van. Ma felraktam az XP helyett a 7-et és semmi.
  • bon
    #39424
    Úgy rémlik, hogy nincs lehetőség az állítására.
  • Rash87
    #39423
    Ez a DirectX-es hardvergyorsító merre található win7nél? Ahol fel illetve le lehetett ezt venni.
  • MaRee
    #39422
    Valaki segitene Win 7 Ultimate-n a halozatot beallitani? Be van dugva a kabel a gepbe, a router es a modem is mukodik, van wifi a lakasaban most is masik geprol irok. Viszont a fő gép amibe a kábel be van dugva semmit nem csinál. Hiaba megyek bele hogy set up a new connection meg stb, nem mukodik, hiaba irom be a szolgaltato altal adott user/pass-t. Az elobb aramtalanitottam a modemet meg a routert, visszadugas utan egybol volt net. Most ujra inditottam a gepet, es barmit csinalok, az istennek se akar semmihez csatlakozni. Lehet az egesznek koze ahoz hogy nincs aktivalva?
  • bon
    #39421
    Mekkora a c: meghajtód? 40-50gb ajánlott, tehát ha nem ekkora célszerű lenne átméretezni valami partíció kezelő programmal.
  • ricsa008
    #39420
    Sziasztok egy játék telepítésénél kapok egy olyan hibát hogy nincs elég hely a C: meghajtón nincs valami regedit trükk hogy át lehessen állítani az alapértelmezett meghajtót a nagy particióra? mert nekem a C: a rendszer parti és azon télleg nem sok hely van
  • RoboKutya78
    #39419
    Egy furcsa kérdésem lenne:)
    Egy mappa ablakában a kereső sorban lehet e úgy keresni filokat hogy egyfajta filokat találjon meg. pl: az összes kép kiterjesztést hogyan lehet a legegyszerűbben kikeresni. Ne keljen egyenként kikeresnem a gif jpg jpeg tif és a többi ismert képfilet.
    a *.jpg,*.gif... megoldás jó lenne de, ha kifelejtem a *.tif filet az bent marad.
    remélem érthető a probléma:)
  • Tower Guard
    #39418
    Tudom, de nem értem, nem akar arra sem, valami bekattant a gépen :S
    Azért köszi!
  • bon
    #39417
    alt+enter a teljes képernyő
  • [HUN]FaTaL
    #39416
    ALT+Enter?
  • Csibusz
    #39415
    Ja igen, nem neked ment hanem így mindenkinek =), a másik, hogy akkor már veszek egy 2gb ramot... Csak kicsit várok rá akkor =)
  • Csibusz
    #39414
    Köszönöm itt is a segítséget =)
  • Tower Guard
    #39413
    Üdv!
    Kellene egy kis segítség!
    Sikerült valahogy azt megoldanom valamilyen gombnyomással hogy egy játékot
    (Medal of Honor 2010) mostmár nem jelenít meg teljes képernyőben a windows, hanem csak kicsiben.
    Na most akkor lesz csak nagy ha 1920x1080-as felbontásra állítom, de a fenti csík meg x megmarad ami zavaró nagyon játék közben pláne ha arra rákattintok és elhúzom az ablakot, másik meg hogy kisebb felbontásban szeretnék játszani.
    Próbáltam én itt a windows+fel-t meg az ikonnál jobb egér tuljdonságoban teljes képernyőre váltani de nem jött össze (utóbbinál a 1280x1024-ben teljesre váltottam az egér eltolódott vagy 10 cm-t így kezelhetetlen volt.

    Kérem valaki segítsen!
    Előre is köszönöm
  • [HUN]FaTaL
    #39412
    Másképp működik a memóriakezelése, mint az XPnek. Cachel, ha kell szabad ram majd felszabadít.
  • bon
    #39411
    XP-nek nincs értelem manapság. Memória használattal meg nem foglalkozzál, ha kell felszabadítja a lefoglalt memóriát a Windows 7.
  • bon
    #39410
    2gb-nál nincs értelme 64bit-nek, nem jönnek ki a hasznai, pl. gyorsabb 64bit-es programok esetén, 2gb-nál nagyobb memóriát is lefoglalhatnak maguknak a programok.
  • Evin
    #39409
    Csak memória miatt nem. Kivéve, ha van olyan program, mint most a Crysis2 SDK vagy /HD textúracsomag, amiből csak 64bites van, és használnál.
    Egyébként most tényleg relatíve elég olcsók a ddr3-ak.
  • xxdani
    #39408
    Én a helyedben vennék még két giga ramot (3ezer forint kb) és akkor nem kéne tovább gondolkozni :))
  • Csibusz
    #39407
    Ezt az XP-s böszmeséget vegyétek figyelmen kívül:) A lényeg, hogy csak a ram miatt érdemes 64re váltani?
  • Csibusz
    #39406
    Vagy érdemes feltolnom egy win XP-t?:D Gondolom ez egy nagyon hülye kérdés volt... Csak mert ugye mostani gépem van:
    X4 630
    GTX 260
    2 gb ram DDR3

    Csak ez a szerencsétlen win7 annyi memot zabál, hogy nem igaz:)
  • Csibusz
    #39405
    Sziasztok, most kerül sor a rendszer újratelepítésére és lenne egy olyan kérdésem, hogy kell e nekem X64 win7 ha csak 2gb ddr3 ramom van, vagyis a kérdés az lenne, hogy a memóriakezelésen kívül van-e még valami extra tudása a x86 szemben?
  • biomage
    #39404
    mit is csinál ez az új frissítés?
  • acidrain
    #39403
    A Realtek High Definition audio controller volt a ludas.
  • biomage
    #39402
    kösz :)
  • macleody
    #39401
    Próbáld ki ezt.
  • bon
    #39400
    vézérlőpult\egér\az egérmutató beállításai füll\Ugrás részt kapcsold ki.
  • biomage
    #39399
    Hali

    Amikor egy olyan ablak jön elő amin ok és mégsem van például a kijelentkezés olyan, az egér ráugrik az OKra, ezt hogy tudom kikapcsolni?
  • acidrain
    #39398
    Frissítettem az alaplap, és a hálókártya driverét, mindkettőt a gyártó honlapjáról szedtem le, de sajnos a helyzet változatlan.
  • WinStar
    #39397
    hát lehet nekem is lassan azt kéne....de nincs most erre keret :(
  • bon
    #39396
    Én már rég megszabadultam az audigy kártáymtól, inkább vettmee gy x-fi-t, nincs gond vele, de tuti lesz itt msá aki betudja linkelni a kxporject-es drivert ami elvileg mükődni fog. De én nem szeretem a kinlódást így az első gond után cseréltme még Vista idejében. Most meg már bemutatták az új kártyákat és megfordult a fejembe a jelnelegi cseréje is.
  • WinStar
    #39395
    Audigy 2-t kiválasztottam,s onnan töltöttem le az elsőt...és nincs hang :S :(