46641
  • hekhubá
    #39678
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezini,hogy a gépemen a windows 7 64bit van feltelepítve, és ezek a cuccok vannak bent: Gigabyte 880GA-UD3H alaplap, AMD Phenom II X4 3,6Ghz processzor, Kingston hyprex DDR3 8GB 1333Mhz RAM, Corsair 700W táp, ÉS HOGY JÓL MŰKŐDNE-E EGY SAPPHIRE ATI HD6950 2GB FLEX EDITION VIDEÓKÁRTYÁVAL?
    eLŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZT.
  • bon
    #39677
    Túl gyors nem lesz, de egy próbát megér. A telepítés előtt érdemes lefuttatni az itt található prgoramot, hogy egyáltalán kompatibilis e a Windows 7-el a gép: link
  • WinStar
    #39676
    P4 1 magos 2.80 GHZ-s és 1 GB RAM van benne.
  • lck
    #39675
    Igen. Láttam már 768-on is, azon is elcammogott. De a proc. ne P3-as legyen.
  • WinStar
    #39674
    Azt szeretném megkérdezni hogy akinek 1 GB RAM van a gépében,arra a gépre érdemes-e tenni Win7-et?
  • bon
    #39673
    ok
  • WinStar
    #39672
    oké,még egy problémám van,hogy most ideiglenesen XP-t használok,és az a program amit adtál azt nemtudom telepíteni,meg semmi se...valamit kiír....aztán csak annyi van hogy finish.Leírom holnap a problémámat,csak most még van 1-2 dolog amit el kell intéznem :)
  • bon
    #39671
    Telepítés után igen.
  • bon
    #39670
    Boot során megnyomod az pl. F12 gombot (ki szokta írni, hogy mit kell megnyomni) majd a megjelenő menüből kitudod választani, hogy winyóról, pendrive-ról, dvd-rom-ról stb. szeretnél boot-olni. Az itt lévőhőz hasonlóra kell gondolni: link
  • WinStar
    #39669
    még 1 kérdés.Ha Pendrive-ra rakom rá akkor utána a pendrive-ról törölhetem a Windows 7-et nem?
  • WinStar
    #39668
    külön boot menű?Azt hol s hogyan tudnám elérni?Bios meg egyéb dolgokba nem igazán vagyok járatás.
    Esetleg alaplap alapján eltudod magyarázni? :)
  • bon
    #39667
    Nem boot-ol be? Ez esetbe rosszul lett kiírva, vagy külön boot menüt használva kell bebootolni pl. F12-es gomb, de gépe válogatja, hogy mivel lehet előhozni a boot menüt.
  • [HUN]FaTaL
    #39666
    BIOSban álítsd be, hogy a dvdről bootoljon.
  • WinStar
    #39665
    scak azt nem értem hogy miért újratelepítésnél csinálja ezt...próbáltam úgy is hogy a DVD az elsődleges és úgy újratenni,de a a DVD meg nem inditja el,hanem tovább megy a rendszer töltésre,és a DVD-m pedig új :S
  • WinStar
    #39664
    rendben,értettem!!Megpróbálom.Köszi.
  • bon
    #39663
    Igen, de a rajta lévő dolgokat előtte törli.
  • WinStar
    #39662
    DVD-t kiválasztom,és rányomja a Pendrive-ra?
  • bon
    #39661
    pl. imgburn alkalamzással lehet létrehozni iso-t. Amúgy sok esetbe a lassú (max 4x) sebességgel történő lemez írás is szokot segíteni a hibátlan telepítő lemez létrehozásában.
  • [HUN]FaTaL
    #39660
    DVD-t is kiválaszthatsz, nem kell isot.
  • WinStar
    #39659
    ahha,és akkor úgy működni fog?Mindenesetre kipróbálom,köszi.Csak nincs meg az iso fájl,és azt se tudom hogy kell létrehozni iso-t a DVD-ből :D
  • [HUN]FaTaL
    #39658
    Mi olyan bonyolult? Ki kell választani a pendriveot, be kell tallózni az isot meg kell nyomni 2db nextet, nem kell hozzá doktori.
  • WinStar
    #39657
    és ezzel mit csináljak?Hogy csináljam?Nincs leírás?
  • bon
    #39656
    Itt lévő program segítségével: link
  • WinStar
    #39655
    USB-s telepítésről?Azt hogy tudom megoldani?
  • bon
    #39654
    Én próbálkoznék másik telepítővel vagy USB-ről telepítéssel, mert a hibakód alapján hibás telepítő lemezt írtak több forumon is.
  • WinStar
    #39653
    nem,Most XP megy a gépemen,de ott meg net beállítási problémám van :S Win7-en meg bezzeg ment :S
    De nekem mindenféleképpen Win7 kéne.
  • bon
    #39652
    Másik telepítő lemezt próbáltál már?
  • WinStar
    #39651
    nem sata-sra akarom telepíteni.
  • wander01
    #39650
    ja, és ha sata a vinyód akkor a bios-ban állitsd át ide (vagy ata, bios-a válogatja) mode-ba vagy ide compatibility-re.
  • wander01
    #39649
    buzuld meg a memoriákat. vegyél ki egyet, ha ugyis rossz akkor a másikat. ha ugyis rossz akkor cseréld meg, és fujkodd ki a foglalatokat. ha ugyis rossz akkor kérj havertol egy memoria modult ami nála müködik.
  • WinStar
    #39648
    köszi,de nincs bedugva semmi,bill.,egér,mikrofon,hangfalak és ennyi.
  • macleody
    #39647
    Azt írják csak egy memória modult hagyj a gépben és úgy próbáld meg telepíteni, és húzz ki mindent ami csatlakoztatva van a géphez. Joy, kormány, pendrive, akármi. Egy próbát megér. Feltéve ha több van benne.
  • WinStar
    #39646
    sziasztok.Segítsetek.Win7 telepítéskor ezt írja ki: 0x80070570 Ez mi?Eredeti win7 ultimate.....
  • bcrics
    #39645
    Értem, akkor marad a szervíz, köszönöm.
  • bon
    #39644
    Nincs rá lehetőség, ki kell szerelned.
  • bcrics
    #39643
    Hello, Win7-ben hogyan tudok Ramot letiltani?
    Noteszgépben van, és elég rossz helyre lett berakva, billentyűzet alá, elég körülményes kivennem, de mivel a ram betegeskedik szeretném letiltani hogy ne legyen használatban.
    Ha van erre lehetőség az fain lenne..
  • MerlinW
    #39642
    Miért ne lenne jogom? Én vettem, saját pénzből csak maradt egy felesleges példány. De tudod, mit? jelentsd, ha neked ettől áll fel, bánom is én.
  • [HUN]FaTaL
    #39641
    Nyugodtan jelentheted, van joga eladni.

    Szánalmas, gondolom végigjelentgetted az egész topicot aki beírta hogy crackelt win7et használ.
  • BIZ0906
    #39640
    Csak nehogy beragadjon a nyelved
  • biomage
    #39639
    Ha nincs jogod eladni ilyen terméket akkor ez a post wareznak minősül!
    És jelentem a moderátornak, bocsika.