46641
  • V43 1105
    #39758
    Halihó!

    Nem rég megjelent a FIFA 12 nevű játék, indításnál sajnos lefagy, a hiba oka az, hogy a bejelentkező nevemben van ékezet.. ezt megváltoztattam simára, tehát Á helyett A-t írtam, azonban a hiba továbbra is fenn áll. Hol és mit kellene átírnom e hiba kiküszöbölésére? A válaszokat előre is köszönöm.
  • Aquir
    #39757
    Ty
  • [HUN]FaTaL
    #39756
    A 64bites kihasználja a teljes utasításkészletet, így adott esetben gyorsabb lehet.

    Meg 3GBnál több memóriát is kaphat az a processz.
  • Aquir
    #39755
    Miben különbözik egy program 64 és 32bit-es változatának futása egy 64-es rendszeren?
  • MerlinW
    #39754
    Oké, oké, az állami intézményeket ne számítsuk cég kategóriába, az egy külön állatfaj:) Ismerem, tanítottam egyetemen, botrány ami ott van technikai és anyagi szempontból:)
  • lalakov
    #39753
    Köszi, de sosem volt kodec packom.
  • Chrisx
    #39752
    Ezek mind be vannak állítva a trim is működik. Az ssd 1 éves Corsair 2.1-es fw-el.
  • bajgunar
    #39751
    SSD vinyó??? Hány éves az, hogy 4 hónap múlva meg akar halni?
    Keresgélj utána hogy kell beállítani, meg a fimrware-jét frissíteni rendesen! Annak sztem semmi baja, csak nincs beállítva!
    SSD beüzemelése a gyakorlatban!
    Olvasd végig!
    Átfogó elemzés az SSD-k természetéről
  • bajgunar
    #39750
    Codec Pack -ot még ha fizetnek SE tegyél fel!!! Pont ilyen hibák végett!
    Semmi nem kell! Csak hangkari driver, vga driver.
    MPHomeCinema, CoreAVC, Haali Media, AC3, VobSub! Ésminden DivX-es filmet tökéletesen lejátszol, ha BDRIP, ha BRRip, ha 5.1-es akkor azt is, feliratokat is, akármit! BRRip-ből is tűéles képet ki lehet hozni egyéb szűrőkkel!
    BR lemezhez meg Total Media Theatre azt csókolom!
    CodecPack behülyíti teljesen a rendszeredet, és annyi szar felesleges regisry bejegyzést rak be, hogy a végén még eltávolítani sem tudod! De még cserélni sem! Indulnak feleslegesen, szívják a rendszered, sok memóriát eszik, és a vírusfertőzés sem kizárt!
    Zene lejátszáshoz meg szigorúan Foobar2000! *.mp3 meg kuka, csak Flac vagy waw!
  • Chrisx
    #39749
    Sziasztok!
    Az ssd-m 4 hónap múlva lejár az ssdlife szerint, ezért lehet hogy be kell szereznem egy újat. Van valami ingyenes szoftver amivel a mostani rendszert és mindent ami rajta van át tudnám klónozni az újra úgy, hogy ugyanúgy működjön minden mint a régin. Az új ssd típusa és mérete nem lesz ugyanaz, nem tudom ez mennyire számít.
  • Jakuza001
    #39748
    Az FFDshow is tudja ezt a funkciot. Elinditod a config paneljat az FFDshow Audio decoder configuration keresztul es van egy Volume menu baloldalt azt bepipalod es a beallitasaiban a normalize vagy regain volume funkciot hasznalhatod ott is.
  • lalakov
    #39747
    Köszönöm mindkettőtöknek.
    Nem, nincs fenn kodec pack, csak az FFdShow (amiből sikerült is leszednem 64 bites változatot Jakuza001 linkje alapján) és a feliratoknak a DivXG400. Én legjobban az alap Media Playert szeretem.
  • WinStar
    #39746
    hááát,Sound Blaster Audigy 2-sem van,és ajánlottak itt egy pack-ott....azt feltettem,aztán azóta csinálja ezt,pedig az win7-es kompatibilitású volt.
  • Jakuza001
    #39745
    Halk hang az altalaban inkabb nem codec hanem driver hiba, probalj ujabb drivert ki.
    Esetleg hasznalj olyan lejatszot amiben van olyan obcio hogy "Normalize" esetleg "Regain Volume"

    A Windows Media Clasic peldaul rendelkezik ilyen beallitasi opciokkal.
  • WinStar
    #39744
    Sziasztok.Olyan problémám lenne hogy filmezni akarok de a kép megy rendesen meg minden,de hang nincs...vagyis van,de iszonyatosan halk,alap codec pack van benne.Valami ötlet?Jah a másik fele hogyha felteszek egy új codec packot akkor is ezt csinálja.
  • Jakuza001
    #39743
    Azert tegyuk hozza, hogy a VMware es a VirtualBox sokkal kifinomultabb. (az elso fizetos)
    Igaz nem epul be a keretrendszerbe, de amennyivel tobbet tudnak, inkabb oket erdemes telepiteni.

    Ez mar neki szol:

    A 32bites szoftverek ugyanugy futtathatok 64 bites Windows 7-en, tehat nem feltetlenul szukseges utananezni 64bites szoftvereknek.

    De ha megteszed, akkor itt korbenezhetsz, hogy mibol milyen 64 bites verzio letezik.

    http://www.start64.com
  • bon
    #39742
    Windows 98 is futtatható, csak nem XP mode-ban, hanem Virtualpc-n. Amúgy mindenből a legújabb változatott kell beszerezni, de amúgy is célszerű frissítgeti őket még xp alatt is. Ha a kódekek esetében a kodec apckokra gonolsza zok meg feleslegesek, csak problémát okozhatnak, megfelelő media lejátszó kell és menni fog minden. pl. KMplayer.
  • Jakuza001
    #39741
    Utana olvastam es ahogy latom ehhez valami AMD AwayMode Driver szukseges.
  • lalakov
    #39740
    Ha nem lesz rá szükségem, akkor nem fogom feltenni. Van egy olyan játékom, ami Win98-ra lett írva, már XP-n is nehéz volt elindítani.

    Az XP-n(32)használt programokat (Total Commander, Winrar, Winamp és a videók nézéséhez használt kódekek) használhatom Win 7 (64) alatt vagy mindenből új verzió után kell nézzek?
  • Puhos
    #39739
    Lehet hogy bennem van a hiba de nem lelek sehol drivert!
  • bon
    #39738
    Kivétel a cég pl. az én esetemben egy Pest megyei iskola ahol több 10 milliós tartozást halmozott fel a fenntartónk és nincs pénz semmire. Nálunk pl. XP mode-ot több gépe is használjuk, egyiken egy ősrégi hp laserjet 1000-es usb-s nyomtatóhoz, ami legjobb tulajdonsága, hogy igénytelen a papírfajtára és méretére, míg más nyomtatok kényes így szeretjük. Másik gépünkön pedig dos-os számlázó programot futtatunk xp mode segítségével, mert a dolgozót nem bírom leszoktatni a dos használatáról.
  • bon
    #39737
    Szerintem nem ismeretlen eszköz: ACPI\AWY0001 Tehát ACPI driver kell.
  • Puhos
    #39736
    Köszi szépen, letöltöttem és fel is raktam de nem találok semmi különöset.
    Bon: 5 db ACPI van a Jakuza által linkelt programban!
  • Met
    #39735
    Nem a windowst hibáztatom, hogy nincs driver:)
    Csak rávilágítottam a tényre, hogy hasznos lehet az xp mode. pl. #39734
    Igen, nem tétel egy új scanner de mivel kb. 2 hetente egyszer kell és megoldható így is felesleges szerintem...
  • macleody
    #39734
    Ez viszont nekem jó hír, mert itt áll a scannerem mióta win 7-et használok. Eszembe sem jutott az xp mód.
  • MerlinW
    #39733
    Ez a melóhely hibája nem a Windows-é:) Céges keretek között filléres kiadás egy modern scanner beruházása:) Még az adóból is le tudják írni:)
  • Met
    #39732
    ez mondjuk nem igaz mert melóhelyi scannerhez nincs 7-es driver és csak xp mod-ból tudok scannelni
  • MerlinW
    #39731
    Sosem fogod használni az XP-mod-ot. Egyrészt mert minden XP-s cucc fut Win7-en, másrészt mert nincs 3D támogatása, illetve virtualPC lévén lassú:)
  • Jakuza001
    #39730
    Probald meg ezzel azonositani az ismeretlen eszkozt.

    http://www.zhangduo.com/unknowndeviceidentifier.html

  • Puhos
    #39729
    Felraktam a letöltött programot, de sajnos minden maradt a régiben!
  • Puhos
    #39728
    Találtam az ASRock oldalán egy AppCharger ver:1.0.4 drivert. Gondolom, hogy akkor ezt hiányolja. Egyébként mi ez a driver, illetve mihez kell?
  • bon
    #39727
    Nincs meg minden hardver, mert különben nem lenne ott az ACPI hardver hiányára felhívó figyelmeztetés. Mivel nem rétek az AMD-khez így nem tudok konkrét drivert javasolni, de az asrock vagy az amd oldalán lehet találni ACPI drivert. de pl. az alaplap gyártó oldalán az AppCharger nevű jó esélyel indul a jó driverek listályán.
  • Puhos
    #39726
    Illetve hardver megvan és működik rendesen!
  • Puhos
    #39725
    Köszi. Tényleg visszajött! Én úgy gondolom, hogy minden program megvan. Sajna a telepítés nem vezetett eredményre, egyik sem (alaplapi cd-t beraktam semmi, internetes keresésé semmi)!
  • Evin
    #39724
    Szerintem következő indításra vissza fog jönni.
    Everest vagy SIW programokkal megnézheted mi van a gépben, és melyik nincs az eszközkezelőben. Vagy driver keresővel kereshetsz hozzá drivert.
  • Puhos
    #39723
    Megoldottam, eltávolítottam a listából, mert az alaplap cd-én sem volt szoftver hozzá.
  • Puhos
    #39722
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene nekem. Az eszközkezelőben van egy ilyen, hogy "Egyéb eszközök: ismeretlen eszköz. Ezen belül ilyet ír ki: Tulajdonság: Hardverazonosító, alatta Érték: ACPI\AWY0001
    *AWY0001

    Ez mi lehet? Minden rendesen működik. A gépem adatai alul láthatóak!
    Köszönöm szépen.
  • Zomil
    #39721
    Gondolom csak 4hiba állhat fenn: vga hiba, táp, porci, alaplap, ebböl majd csal hétfön tudom kiszürni a vga-t mert majd szerzek vga kábelt és rádugom az alaplapra, h alaplapirol menjen, viszont a többit nem tudom kizárni mert nincsenek potalkatrészeim :S
    Nemtudom ez a hiba melyik meghibásodásánál jöhet elö.
  • Zomil
    #39720
    Csökkentett modban be se jön a kékhalál kép csak simán ujraindul miután betölti a fájlokat...
  • bon
    #39719
    Csökkentet módban se? Amúgy egy forumba táp problémát írtak erre a hibára.