46641
  • WinStar
    #39798
    nem,csak a monitor melletti két hangszoró,meg van egy kis 2.1-esem is,mert az 5.1-sbe nincs jack csatlakozó hogy fülest bedughassak oda,ezért olyankor a kis 2.1-est használom.De ez sose befolyásolta a dolgot.Amióta feltettem az angol Win7-et azóta van ez,az elöző rendszeremen működött az 5.1-es csatorna
  • bon
    #39797
    Nem természetes, hogy csak szetereóban jó, nálam is alapból 5.1-re van állítva a Windows, de mégis jó minden féle hang. Én esetleg driver gondra tippelnék. A vezérlőpult\hang\beállítások gomb a hangszóron 5.1-re tesztelve szól mindegyik csatorna?
  • WinStar
    #39796
    5.1-esnél nem :S
  • [HUN]FaTaL
    #39795
    Hmm, akkor nem tudom. És a tesztnél az összes csatorna szól?
  • WinStar
    #39794
    aha,stereo-ba működik a dolog.Köszönöm.
  • WinStar
    #39793
    de van egy 5.1-es hangfalrendszerem hozzá,miért állítsam stereo-ra?
  • [HUN]FaTaL
    #39792
    Valószínűleg a windowsban (vagy realtek driverben) 5.1re van állítva a hangkártya, stereo a hangcuccod és a beszéd a középső csatornán jönne. Állítsd stereora a hangkártyád.
  • Jakuza001
    #39791
    Altalaban minden hangkartya driver rendelkezik ilyennel, sot maga a windows 7 is. Az alaplapinal peldaul (Realtek ) duplakatt a hangszoro ikonjara, majd beallitani a Speaker fulon hany hangszoros a rendszer, majd teszt.

    A windows 7-nel startmenuben a Sound parancs es ott a configure.

  • WinStar
    #39790
    tehát minden hang hallatszik,csak a beszéd nem...és am. amit írtál azt hol tudom megcsinálni?
  • Jakuza001
    #39789
    Ertem mar, valamelyik csatornat nem hallod a film alatt.
    Probald a hangszoro setupban beallitani a teszt resszel.
  • Jakuza001
    #39788
    Valamilyen voip programrol van szo, vagy valamilyen game kommunikacios szoftverrol ?
  • zolika217336
    #39787
    igen látja..
  • WinStar
    #39786
    azt hogy tudom megoldani hogy filmezés közben megy a zene meg minden,de az emberek beszélgetését nem hallom :S
  • bon
    #39785
    Nálam jelenleg két matrica díszeleg a munkahelyi gép oldalán, otthoninál, meg nem kell matricát nyomnon, mert nincs az oprendszerhez, csak licenszigazolás
  • bon
    #39784
    Mostanik is tudják, én leszoktam fényképezni a matricákat.
  • TomBond
    #39783
    Én sem ragasztgatom fel a matricát a gépre mert nálam egy ház több oprendszert is átvészel.
  • GPx8
    #39782
    Hát igen, de a régebbi(?) matricák tudtak olyat, hogy a notebook alján egyszerűen elmosódtak.
  • bon
    #39781
    Pont fordítva lenne a legjobb, mert lemezt könnyebb letölteni. Ha meglesz rá kell ragasztani a gépre, amúgy is már rajta kellene lennie.
  • GPx8
    #39780
    Most az a helyzet, hogy a lemez megvan, de a matrica egyelőre nincs...
  • Jakuza001
    #39779
    Esetleg a Secret Disk ?
  • bon
    #39778
    Matrica sincs meg a gépre ragasztva? Hívd fel az ügyfélszolgáaltott, vagy a viszointeladót és tudtommal újra lehet kérni a telepítőlemezt és a matricát is. Gondolom nem ingyen.
  • GPx8
    #39777
    Sziasztok!
    Ha elveszik a telepítő (sajnos a aktiváló kulccsal együtt) és újra kell telepíteni, akkor mit lehet tenni?
    (Meg van a számla a viszonteladótól).
  • tmp
    #39776
    sziasztok! Olyan programot vagy valami beállítást keresek, amivel egy általam kiválasztott felhasználó nem férhet hozzá egyáltalán a merevlemezhez (csak netezni tud mondjuk).

    (régebben még win7 beta alatt volt Guest mode (nem a vendégfiók) ahol be lehetett állítani hogy mihez férhessen hozzá, de ezt az RTM-ből kiszedték).
  • xxdani
    #39775
    Amint megkérdeztem kipróbáltam azon egyszerű variációt, hogy a képernyőfelbontásnál simán kézzel az egyik fölé húztam a másikat és sikerült. Néha nem kell bonyolult dolgokra gondolni.
  • xxdani
    #39774
    Helló!
    Van egy laptop pluszba még rákötve egy monitor. A második monitor kiterjesztett monitor és így ugye a másodlagos jobboldalon van. Meglehet azt oldani, hogy felül legyen?
  • bon
    #39773
    A megosztott mappák védelmét a felhasználók hozzáadásával tudod megtenni, Mindenki nevű felhasználóval értelem szerűen mindenki hozzáfér. Ha adott felhasználót állítasz be akkor csak az a felhasználó fér hozzá és ha jelszóval védett a fiókja akkor csak a jelszó birtokában fér hozzá.
    Megosztást létrehozni mappán jobb gomb megosztás ezzel funkcióval történik.
  • WinStar
    #39772
    köszi már talált megoldást rá :)
    De az alaplapit letöltöm,és köszi a segítséged.
  • motogprossy
    #39771
    Sziasztok. Win7 ultimate van a gépemen. Olyat hogy lehet csinálni, hogy megosztok 1 mappát hálózaton, ahoz az egész hálózat hozzáférhet.
    Megosztok egy másik mappát, de ahoz csak bizonyos hálózati felhasználók férhessenek hozzá??
    Jelen esetben egy androidos telefonról lenne szó. Az is jó lenne, ha bizonyos megosztott mappáknak hozzáférési jelszót lehetne adni, de sehol nem találok ilyen funkciót benne.

    Várom a válaszokat.
    Előre is köszönöm.
  • Jakuza001
    #39770
    MSI P6N-SLI-V2 -n Realtek ALC888 chip van.
    Innen leszedheted a High Definition Audio Codecs menupont alol a legfrisebb drivert az alaplapi hangkartyadhoz, talan az segithet.

    Az Audigy 2 sajnos nincs jol ellatva driver teren win7-re, ha a gyari nem menne esetleg probald ki, a KX project driveret ami egy unofficial driver.
  • bon
    #39769
    A winyót látja?
  • zolika217336
    #39768
    Üdv kb. 3. Windows 7.-et töltöttem le és próbáltam telepíteni... mikor rákérdezz a lemez particionálásra akkor jobb alsó sarokban nem írja ki a driver option kis fület ..(ezért is hiába indítom újra meg bootolom be utána beadja a windows 7- alap hátterét és ennyi...
    Dvd lemezt is kiírtam már udf adat , dvd kép adat formátumban de semmi...
    Vki tudna nekem segíteni...?
  • WinStar
    #39767
    jó,ha adsz rá pénzt akkor azonnal megyek és veszek+fizesd ki a vonat jegyemet pestig vagy a szállítási díjat.Nekem tökéletes ez a hangkártya,és megakarom/szeretném oldani hogy működjön rendesen.
  • bon
    #39766
    Én inkább vennék egy új hangkártyát.
  • WinStar
    #39765
    jah és azt elfelejtettem hogy néha berecseg a hang,utána meg újból jó lesz.
  • WinStar
    #39764
    Sziasztok.olyan problémával fordulok hozzátok(ismét) hogy az Audigy 2-semhez ajánlottatok egy support pack 3.6-ost,nos azt feltelepítettem,de az 5.1-es hangfalrendszeremen csak 1 hangszoró működik így(tuti hogy nem a mélynyomóval és a többivel szól)mert ha átálítom alaplapira akkor az 5.1 működik,a 2.1 nem....tudtok erre valami megoldást?Valami HD Audio alaplapi kártyám van.Gondolom ehez leginkább az alaplapom neve kéne: MSI P6N-SLI-V2
  • majonur
    #39763
    Ok! Megoldodott.
  • majonur
    #39762
    Sziasztok!
    Az lenne a problemam, hogy hiaba allitom be a kepernyo kikapcsolasat pl. 10 perc re, nem tortenik semmi. Vajon mi lehet a hiba?
  • lck
    #39761
    A "nagykönyv" szerint felesleges.
    De pl. nálam 2 Gigánál valahogy mégis jobban muzsikál. De lehet csak placebo.
  • K Ace
    #39760
    Sziasztok. 3gb ramnál érdemesebb 64-bitet használni?
  • [HUN]FaTaL
    #39759
    Attól, hogy a nevedet megváltoztatod, még a mappa neve nem változik. Vagy helyezd át a dokumentumok mappádat máshova (google segít hogyan) vagy csinálj egy másik fiókot.