46641
  • macleody
    #39878
    Ha van total commandered kijelölöd a fájlt, menüben fájl - hozzárendelés és ott kiválasztod a listában a semmit.
  • ajem kisa
    #39877
    Nemtudom akkor, próbáld meg a jegyzettömbhöz társítani!
    Ott legalább tudod módosítani is ha akarod!:)
  • elitehun
    #39876
    De nem akarom semmivel se társitani, nem tudom hogy eredetileg mivhez volt társitva de akkor a parancsikonja egy sima fehér lap volt aminek asszem a bal felső sarka be volt hajtva
  • ajem kisa
    #39875
    Jobb klikk az .srt-re és társítás->alapértelmezett program választása!
    Ott kiválasztod, hogy mivel akarod és bepipálod, hogy mindíg azzal nyissa meg!
  • elitehun
    #39874
    hello!
    Véletlenül társitottam egy srt fájlt valami hülyeséghez, és most az összes srt-nek a parancsikonja, egy ilyen parancsikon jel vagy nemtom hogy mondja. Ez eléggé zavaró, hogy tudnám visszacsinálni?
    Kösz előre is
  • ajem kisa
    #39873
    Nincsmit, azt nemtudom!:)
    Kombináld össze a beépített nagyítót a böngészős nagyítással!:)
  • zöldeshányás
    #39872
    Nagyon király, erre gondoltam, nagyon köszi.Még annyit hogy esetleg van é arra lehetőség hogy az össze fülön lévő oldal meg legyen nagyítva?(Vagy ezt már böngészőtopigban kérdezzem? :)
  • ajem kisa
    #39871
    Értem, ha a böngészőhöz akarsz nagyítani akkor ctrl+ ha kisebbre akkor ctrl-, eredetire meg ctrl 0! Operában meg van 1 csúszka jobb lent, de a bill.kombináció is megy vele!
    Ha ez sem felel meg, akkor nagyítót nemtudok!:D
    Azt valaki más biztos tud majd!
  • zöldeshányás
    #39870
    Köszi, de nekem olyan kéne amivel nem csak 100%-osan tudok nagítani, és lehetőleg görgővel vaqy gombnyomásra, mivel így kicsit idegesítő lenne egyfolytában rányomkodni.
  • ajem kisa
    #39869
    A W7-ben nekem van beépített, "nagyító" a neve, start->keresőbe beírod nagyító!:)
  • zöldeshányás
    #39868
    Hi.

    Tudnátok nekem olyan progit mondani amivel rá tudok zoom-olni a képernyőre?Ugyanis most tv-re van kötve a gép és néha nem láthatóak rendesen a betűk.
  • WinStar
    #39867
    és az XP-m eredeti :D
  • WinStar
    #39866
    nem igazán értem,feltelepítettem,egy kódot kaptam,bemásoltam...és nem történt semmi :S
  • Jakuza001
    #39865
    http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=17073
  • WinStar
    #39864
    ezt írja ki telepítésnél:
    This application requires the image mastering API V2.
    Please Install the image mastering API then run this installer again.
  • WinStar
    #39863
    köszi,megpróbálom :)
  • bon
    #39862
    Ha a telepítőt szeretnéd elkészíteni usb-s telepítőnek akkor tessék: link
  • WinStar
    #39861
    Tudtok adni egy olyan programot amivel rátudom tenni a Windows 7-et pendrive-ra?XP-ről raknám rá a pendrive-ra.Előre is köszönöm.
  • Rotyoka
    #39860
    Wáá rájöttem mi volt a gond.

    Anno csináltam egy VirtualBox os 20 gigás fix tárhely es virtuális gépet, csak utána volt egy fagyásom és azt írta törölte de közbe csak a program nem érzékelte de a hely ugyan úgy le volt foglalva.

    Ezt töröltem, áttettem a VB-t másik partícióra és máris csak 2% a töredezettség
  • bon
    #39859
    Szerintem ne haszáld a töredezetség mentesítő programod, mert van egy gyanúm, hogy hibásan érzékeli a töredezettséget. Tökéletesen elég a beépített töredezetség mentesítő. Ja és a virtuális gépet még véletlenül se a c:-n használd, mert feleslegesen lassítja csak a gépet. Külön partíción, sőt külön winyón célszerű használni.
  • Rotyoka
    #39858
    Hello!

    Feltettem nemrég a VirtualBox-ot, és azóta a C-n ilyen 50%-os töredezettséget ír a töredezettség mentesítő (ellenben a lemez állapotához meg GOOD-ot ír :) )

    Töredezettség mentesítem is, de amikor elér a virtualbox-hoz, ott csak dolgozik és nem csinál igazából semmit (3 óra alatt nem jutott el 97%-ról 98%-ra.). Hagyjam figyelmen kívül, és nyomjam ki a töredezettség mentesítést amikor 97%-hoz és a bizonyos file-hoz ér, vagy van rá valami megoldás?

  • bon
    #39857
    Indítani kell előtte egy parancssort, start menübe beírod, hogy cmd
  • kazsmer
    #39856
    Helló BON!

    Én beírom a startmenübe hogy systeminfo+ENTER. Feldob egy ablakot, lefut és utána eltűnik az ablak. Tehát nem tudom elolvasni mert eltűnik. Ez a hiba csak nálam lehet?
  • kirol
    #39855
    De király! Köszönöm! :)
  • bon
    #39854
    Egy parancssorba beirod, hogy systeminfo és a megjelenő lista elején.
  • kirol
    #39853
    Azt hol látom, hogy mikor telepítettem fel legutóbb a windows-t?
  • Dency
    #39852
    Tess
  • WhiteTusk
    #39851
    Sziasztok! Szeretném aktiválni a tört windows 7-emet! Tudnátok nekem segíteni hol találok hozzá valami jó magyar leírást! remélem hogy itt nincs mindenkinek eredeti windows-a! :D
  • shevy
    #39850
    sziasztok, az ikonokról hogy tudom eltűntetni azt a rendszergazdás jelet? kék-sárga pajzs, és letakarja a fél ikont
  • ajem kisa
    #39849
    Egyszerübb nem is lehetett volna! pff:)!
  • ajem kisa
    #39848
    Hello!
    Segítséget szeretnék kérni, a hangbeállítással lenne a bajom, remélem tud valaki segíteni, mert másodszor rakom ujra emiatt a rendszert, és ötletem nincs, hogy mi a megoldás, az amd hivatalos fórumban olvastam pár dolgot, de az a realtec hdmi driver semmit nemoldott meg!
    Előzmény, aztán most ez!
    Előre is köszi!
  • bon
    #39847
    Codec apck helyett inkább kmplayer vagy vlc player.
  • ozgid
    #39846
    Valamiféle codec packot kell feltenni? Tudtok ajánalni? Vagy nem is kell... (1080p-t szeretnék nézni)
  • biomage
    #39845
    Az ismerősömnek a windowsa a következett csinálja :)
    20 percig nem csinált semmit és a windows kiírja hogy a hálózat megszakad ha nem nyom maradás gombot.
    Valami ötlet?

    Windows 7 Ultimate 32bitese van.
  • bon
    #39844
    1. nem fog elindulni
    2. menni fog csak hibásan
    3. ha a rendszerbe is belepiszkál, legrosszabb esetben fagyni fog a Windows 7 vagy el se indul többet.

    Kerülendő a nem komaptibilis program, keresni kell újabb kompatibils változatott vagy javításokat patcheket hozzá.
  • ozgid
    #39843
    Egy olyan progit teszek fel ami nem kompatibilis, mi történik?
  • [HUN]FaTaL
    #39842
    Egyféle van, MS oldaláról.
  • ozgid
    #39841
    Directx-et milyet és honnan tegyek fel?
    Windows 7 - Ultimate - Service Pack 1 (x64)
  • bon
    #39840
    x64=64bit, 63bit nincs, ez szerintem jó lesz neked: link
  • ozgid
    #39839
    Sziasztok!
    Teljesen amatőr vagyok programok terén, lenne pár kérdésem.
    Feltelepítettem egy Microsoft Windows 7 - Ultimate - Service Pack 1 (x64)-et. Az x64 az 32 vagy 63 bit-et jelent? Az alaplapon gyári telepítő lemezén nincs kompatibilis driver. Gigabyte GA-G33M-A2L típusú az alaplapom. Honnan tudok drivert leszedni, mert a Gigabite honlapon nézelődtem, de nem találtam semmit. Tudnátok linket ajánlani? Előre is köszönöm!