46641
  • Jim Morrison
    #39998
    Remélem nem baj hogy itt teszem fel a kérdéest:
    Lett egy 32GB-os pendrive om és szeretném rendesen tartani, nem mindent összevissza. PortableAppos cuccmuccot nem szeretnék, de valami hasonló kis progi jól jönne, meg nem lenne rossz ha valahogyan biztonságosabbá tudnám tenni, pl kóddal védett könyvtár meg ilyenek. Tud valaki valami jó kis progikat amik flash driveon jól jönnek?
  • bon
    #39997
    Elérhetők az e havi frissítések.
  • lalakov
    #39996
    Megtaláltam, köszönöm.
  • lalakov
    #39995
    Nem rossz, már csak a felirat színének beállítását kéne megtalálnom.
  • bon
    #39994
    Én KMPlayer-t használok minden gépen, kinézetbe teljesen más mint a Media player, de bevált program.
  • lalakov
    #39993
    Vagyis az avi-kon nem lesz felirat? Ez aztán az előrelépés.
    Esetleg tudnál ajánlani egy hasonló kinézetű lejátszót? Az MP classic fagy amikor áthúzom a tv-re a képet, a BS Player pedig nem jön be.
  • bon
    #39992
    Ha jól értelmezem a leírást akkor a felirat kezelés csak dvd és WMV kiterjesztésű fájl esetében mükődik így az esetek többségében használt avi-kat ez nem érinti.
  • lalakov
    #39991
    Illetve a win 7-re vonatkozó leírás szerint csak be kell kapcsolni a Dalszövegek és feliratok elemet, de hiába.
  • lalakov
    #39990
    Az első pontot már beállítottam, a 2. pontban szereplő "Most játszott fül" az merre van?
  • Jakuza001
    #39989
    http://windows.microsoft.com/hu-HU/windows-vista/Show-captions-or-subtitles-in-Windows-Media-Player
  • Jakuza001
    #39988
    A virtualis gep CDjebe be lehet tolteni a CD imaget is es onnan bootolva latni kellene a telepitolemezt.
  • lalakov
    #39987
    A beépített Media Playeren nem lehet valahogy előcsalogatni a feliratokat?
  • peterr80
    #39986
    Köszönöm a tanácsot, de megoldódott a problémám ennek kis programnak köszönhetöen. : EasyBCD

    Viszont ismét a segítségeteket szeretném kérni.

    Az asszony gépére szerettem volna felrakni a 98-at a meglévő win7 mellé, de rájöttem hogy ez lehetetlen, mert a 98 csak a FAT16-32 öt ismeri. ( lehet rosszul tudom )

    Mindenesetre arra gondoltam. talán ez a virtuális pc dolog megoldaná ezt a problémát.
    Mi a véleményetek? És ha megoldható, akkor hogy kezdjek hozzá. ?

    Már leaszedtem a 98se-t de telepitésnél azt irja ki hogy a 98 telepitöje nem található. Csináltam boot lemezt is usbre amit nem is látot hiába álitottam be esödlegesnek a biosban.

    Szóval help!
  • lalakov
    #39985
    Köszönöm, de nem szeretem a határokat.
    A másikat már használom, hát mindegy ez van.
    Köszönöm a segítségedet.
  • bon
    #39984
    Indítópultnak ott van a tálcára rögzítés ott csak a képernyő mérete szab határt.
    Vonallal elválasztott start menü meg annyi, hogy jobb gomb a program ikonján és rögzítés a start menübe, ilyenkor a start menü felső részére kerülnek elkülőnítve az alkalmazások.
  • lalakov
    #39983
    Köszönöm.
    Hát akkor ez nem igazán váltja ki az Indítópultot.
    Ezt a "a start menübe (felső sor vonallal elválasztva)" hogyan lehet megcsinálni?
  • bon
    #39982
    Max 10db látszódik a start menü "főoldalán" ott is a leggyakrabban használtak, max rögzíteni lehet a start menübe (felső sor vonallal elválasztva) de ott is korlátozott a számuk.
  • lalakov
    #39981
    Elkezdtem bepakolni az Asztalon lévő parancsikonokat a Start menübe, de egy idő után, amikor már annyi van benn, hogy kitölti a képet, az újabbak nem látszanak. Ezt a rész testre lehet szabni, hogy görgetni lehessen vagy két sorban látszódjanak?
  • bon
    #39980
    Engem nem rak le a tálcára és semmit se állítottam, legújabb messneger van fent.
  • Balázs 17
    #39979
    program rögzítése a tálcán
  • somi0209
    #39978
    nem lehet valahogyan az asztalra vagy a tálcára tenni ikont ahhoz,hogy egy kattintással a net-re lehessen kapcsolódni mint XP alatt?
  • somi0209
    #39977
    asztali minialkalmazás bejelentkezésnél előfordul,hogy nem jelenik meg.Tudja valaki,hogy mi lehet ennek az oka?
  • Balázs 17
    #39976
    hi
    belehet azt állítani valahogy, ha pl játszok és mondjuk msn-en valaki rám ír vagy bármi folyamat bejön ne rakjon le tálcára a windows?:S
  • WinStar
    #39975
    Köszi,de sajna nem megy sehogy :(
  • bon
    #39974
    Jobb gomb az indító exe-n (fájlon) tulajdonságok kompatibilítás fül és kipipálod, majd ok és dupla kattal indítod a játékot, sőt lehet, hogy jobb megoldás jobb egérgomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval indítani.
  • lalakov
    #39973
    Basszus, kösz.
  • [HUN]FaTaL
    #39972
    Azért van lakat mert az nem egy mappa már, csak egy link a kompatibilitás miatt. Usersben nézelődj :)
  • lalakov
    #39971
    A C-n a Documentum Settingsen miért van lakat? Azaz hogyan tudom leszedni, hogy beléphessek?
  • WinStar
    #39970
    asztal-összeállítás letiltását hogy tudom megcsinálni?Ez nekem iszonyatosan új :O
  • zotja22
    #39969
    mindig az aktuális program fagy le.
  • zutyu
    #39968
    Sziasztok. Olyan problémám lenne, hogy van egy két évvel ezelőtt vásárolt netbookom. Akkor már eleve rátelepített XP-vel vettem(tehát van a netbook alján egy serials szám) Úgy esett hogy új op.rendszer kellett rá és rá tettem egy Win7-et. Itt kezdődik a probléma. (nem OEM a Win7), ezért próbálkoztam új serila számot adni, hogy OEM legyen, de hivatkozik a BIOS licenszre.error kód: 0xC004F063. Meg lehet oldani valahogy, hogy ezt ne viszgála felül. Milyen megoldás tudtok ajánlani (a bolti vásárláson és az XP-n kívül) ?? Meg lehet ezt valahogy oldani?
  • bon
    #39967
    GTA SA-ra, Vista-t javasolnak kompatibiltás beállítására meg a szintén kompatibilítás fülön található asztal-összeállítás letiltása opciót engedélyezését.
  • bon
    #39966
    Feladatkezelőt érdemes figyelni, hogy fogja e valami a gépet a hiba jelentkezésének idején.
  • zotja22
    #39965
    hali sziasztok. win 7 x64 sp1 van fennt nekem. Kb 20 percenként lefagy 25-30 másodpercre.

    2 giga ram. Amd athlon II p360 proci- 320 giga winc.

    Azóta már újra raktam de folyamatosan ezt csinálja és idegesítő..
    Filmek közben is leáll. Egy notebookrol beszélünk Packard bell- Zsir uj

    Mi lehet a problem?

    Ja és játék közben nem fagy le! Érdekes
  • lalakov
    #39964
    Ó, tényleg, csak nem néztem végig a listát. Köszi.
  • bon
    #39963
    Már miért ne műkődne, bejön egy képernyő és elindítod a feladatkezelőt.
  • lalakov
    #39962
    Köszönöm.

    Hogyan lehet kilőni a futó programokat? Itt a ctrl+alt+del nem működik.
  • WinStar
    #39961
    azóta már megcsináltam,de semmi,ugyanazt csinálja :S :(
  • bon
    #39960
    jobb gomb az indító exe-n, majd tulajdonságok és kompatibilítás füllön kiválasztod a kompatibilításis üzemmódnál pl. az xp-t.
  • WinStar
    #39959
    oké,az utolsót hogy kell?Mert patch-ek felvannak rá telepítve.