46641
  • DarkSector
    #40078
    Ha telepités közben kidobál hibával már kukába is dobhatod a lemezt.


    De bazzeg most nézem hogy neked nem a steam nem megy hanem a játék...omg.

    Mert a hibakódot nézegettem a neten és ez warez játékoknál szokott lenni.
    Akkor a játék szar amit letöltöttél nagy valószínűséggel.
    Akkor viszont valóban off/warez részlegre fog tartozni a megoldás.

    én meg azt hittem már a normál steam nem indul...:)
  • bon
    #40077
    Google-be keresgélve úgy nézem crack hiba, de mivel nincs köze a Windows 7-hez így szerintem próbálkozz a játék warez topic-jában, sőt inkább vásárold meg, éppen akciózzák a steam-en.
  • DarkSector
    #40076
    Ja mondjuk alaplap driver nem eszeveszett fontos énis rábíztam win7-re felismer mindent.
    De valami nem jó ezekszerint, ha steam sem megy fel akkor valami gáz van.
    Én mint írtam egy régebbi win7-et használok amibe nincsen belenyulkálva..
    Nemtudom a tiéd milyen.
  • IXEMGabeo
    #40075
    64 bites, Home Premium 2009-es változata. Lemezről pakoltam fel, mivel a 32 bitesnél állandóan kidobott valami 0x000017737231232312 mit tom én hibával miközben telepítettem...
  • IXEMGabeo
    #40074
    fent van már a VGA driver azzal kezdtem mindent. Alaplap driverről nem tudok, sosem kellett, anélkül is ment minden korábban is...
  • DarkSector
    #40073
    Pedig tutira valami nem jó, eddig ember nincs akinek ne menjen egy játék, pláne nem a steam...

    Milyen a win7-ed...pontos változatot írj majd le, egy az egyben a nevét, mármint a torrentes nevét. (privátba, ne ide)
  • IXEMGabeo
    #40072
    cracknél minden tartalmat bemásoltam, ahogy kell...

    5:0000065434-es hiba van, ha nem Steammel indítom...
  • IXEMGabeo
    #40071
    frissítéseket csinált a gép fel is pakoltam rá...
  • DarkSector
    #40070
    Ja még annyit hogy a drivereket, alaplap meg vga meg ilyesmit nehogy a hozzá kapott lemezekről tegyél fel...
    Netről az újakat inkább. :)
  • DarkSector
    #40069
    Ezért akarom tisztán látni a dolgokat hogy írja majd le nekünk mit tett meg előtte és akkor tudunk segíteni hol a baj, ebből viszont még nem. :)
  • bon
    #40068
    Lehetséges, hogy hiányoznak neki a felsorolt dolgok.
  • DarkSector
    #40067
    Még nem láttam olyan progit pláne játékot ami ne indult volna el Win7 alatt, pláne hogy van kompatibillitásbeállitás is ha nagyon muszáj a régi nagyon régi cuccokhoz..
  • DarkSector
    #40066
    Én arra gyanakszom hogy a win7 frissitések nincsenek megcsinálva, net.framework, c++ meg hasonlók.

    Mert ugye a rendszer nem ott indul hogy felteszem a lemezt, és minnya játék meg steam meg miegymás, hanem....

    win7
    win7 frissitések
    alaplap + vga driverek + dx

    majd ezután jöhet a játék...
  • bon
    #40065
    F12010-es változatott próbáltam a játékból, már az is gond nélkül ment, így a 2011-nek is mennie kell, a steam meg pláne megy, 64bit-es rendszer hiba kizárható. Driver vagy rossz crack-elés (crack) lehet a gond.
  • DarkSector
    #40064
    Valamint pontosabban milyen win7-et is tettél fel, mármint milyen változatot?
  • DarkSector
    #40063
    Figy én már kapásból azt kérdezném hogy win7 frissítések?
    Alapprogramok? dx meg ilyen nyalánkságok megvoltak?

    Mert nekem megy a steam.

    Ne egy csont alap win7-re akard feltenni a steam-et.
  • IXEMGabeo
    #40062
    Steammel együtt sem indul el, na talán mégiscsak ráhibáztam erre a 64 bites rendszerre....53-as hibakódot ír ki
  • High end PC #40061
    Hello, a képen látható full üvegszerű ablakot hogy lehet csinálni? Ablakkeretet tudtam áttetszővé tenni, az egész ablakot nem
  • bon
    #40060
    Vagy simplán lassú. Amúgy honnét tudod, hogy a beépített nem 3 órán át csinálja összeségében (már ha a lassúság a fontos)?
  • mester1987
    #40059
    nem provokálásból, csak megjegyzésként: több, mint 2 óráig csinálja az Auslogics Disk Defrag, szóval biztos hatékonyabb, mint a beépített vagy egy pár optimalizálóhoz kiegészített töredezettségmentesítő nem?!
  • mester1987
    #40058
    köszi, az Auslogics félét tettem fel, arról csak úgyis jót hallottam eddig :)
  • MerlinW
    #40057
    Majdnem mind ugyanazt a technologiát használja, mint a Windows, csak plusz funkciókkal vannak ellátva. Ha nincs rájuk szükséged, akkor a beépített tökéletes. Egyébként alapból a feladatok között van, automatikusan defragmentál a Windows, amikor éppen nem csinálsz semmit, így ritkán kell vele foglalkozni. Nekem pl 3 és fél éve van fent ugyanaz a Windows és talán egyszer csináltam csak manuálisan, akkor is miért ne alapon, nem volt rá szükség.
  • MerlinW
    #40056
    Arra.
  • IXEMGabeo
    #40055


    kíváncsi voltam rá elindul-e valami game, tessék itt az első, amit kiszerettem volna próbálni, de kapásból megakadtam. A kérdés az, hogy miféle Steamre gondol ez? arra a bizonyos játék indító Steamre?
  • mester1987
    #40054
    sima Windows 7-es ami a Sajátgépben van
  • bon
    #40053
    Beépített töredezettségmentesítő jó választás.
  • Kori
    #40052
    Auslogics Disk Defrag
  • Odikeee
    #40051
    Köszi.
  • mester1987
    #40050
    vagy használjak csak arra kihegyezett progit? Mit ajánlasz?
  • mester1987
    #40049
    MerlinW:
    szerinted melyik a leghatékonyabb töredezettségmentesítő ezek közül:
    Windows Doctor, Advanced SystemCare vagy a Ccleaner?
  • Laci82
    #40048
    Sziasztok két gondom is lenne.
    Az egyik ,hogy nem tudom a teljesítmény indexet frissíteni,azt írja nem mérhető a processzor teljesítménye,a másik,hogy f1 2011-eztem és kijött egy ilyen ablak,hogy a teljesítmény csökkenését észlelte a windows módosítsa -e az aero felületet.
    Most tettem újra a wint,eddig ilyen gondjaim sosem voltak.
    Mi lehet a baj most?
  • [HUN]FaTaL
    #40047
  • Odikeee
    #40046
    Üdv!

    Valaki adna linket vagy torrentet win 7 SP-hez? A legújjabb kellene. Win 7 Ultimate-em van, 64 bites. Bocs ha ez nem warez. Jöhet PM ben is, nagyon megköszönném.
  • DarkSector
    #40045
    ártani nem árt az biztos. :)
  • zolee145
    #40044
    Nekem Vista 64-nél sem volt semmi bajom (sőt, win7 alatt eddig több a bosszantó apróság). Hiába nincs sok (kevés se) 64-es játék, mégis jó a játékoknak is a 64 bit, a ram miatt.
  • IXEMGabeo
    #40043
    értem...én is erre gondoltam, szóval elég. NOD32, Kaspersky ezek nagyon nem váltak be:S

  • DarkSector
    #40042
    Hát hogy őszinte legyek nem használok, bekapcsolva hagyom a microsoft Essentials-ocskát vagy mi, ez a windows7 saját cumoja azt ennyi...
  • IXEMGabeo
    #40041
    elég nekem a sajátgép is...melyik az ajánlott vírusírtó, amit pl használsz és szeretsz is, sőt amiről tudod, hogy a legmegbízhatóbb?
  • DarkSector
    #40040
    Már kapásból kezdhetsz egy Total Commander 8 beta x64 -val....:P
  • DarkSector
    #40039
    Nincsmit...

    Elég sok 64bites van és sok a magyar nyelvű hálisten...