46641
  • kl24h
    #40119
    Az ilyen randomszerű fájlnevek inkább vírusra utalnak.
    Ennek a témának nem itt a helye, mert erre van külön topik (VÍRUS), ez pedig a Windows 7 topik!!!
  • mester1987
    #40118
    sztem töröld, amúgy fejből így láthatatlanba így nemtom
  • Grove4
    #40117
    12gn6id2.exe, trójai vírusnak észleli.
  • mester1987
    #40116
    hogy mit moncc?
  • Grove4
    #40114
    Sziasztok. Ezt találtam a pendriveomon, ez tényleg egy vírus, vagy téves riasztás?
  • mester1987
    #40113
    már párszor töröltem, de biztos sikerül valahogy idővel megtalálni a forrást
  • kl24h
    #40112
    Ha újból megjelenik, akkor van egy speciálisabb, amit még nem detektáltál.
    Ez a speciálisabb írja vissza és ameddig az nincs megtalálva, addig mindig ott lesz az svchost.exe a /Temp/ mappába.
  • mester1987
    #40111
    rendben, a Malware megtalálja és minden rendszerindítás után törli is...csak mindig visszajön, de majd megnézem a többit is ha másnem, köszi szépen!
  • kl24h
    #40110
    Pl. a CounterSpy Anti-spyware a Sunbelt-től, de akkor hamár itt tartunk, akkor mehetne a Vipre Antivirus Home Premium.
  • kl24h
    #40109
    Még lenne egy pár, amit tudnék ajánlani:
    Malwarebyte's Antimalware (free)
    Hitman Pro 3.5
    Kaspersky Virus Removal Tool
    IObit Malware Fighter Free
    Emsisoft: MalAware
    Microsoft Safety Scanner

    Ha profi vírusod van, akkor van más megoldás is, amivel garantáltan el lehet távolítani.
  • mester1987
    #40108
    és azt ki is tisztítja?
  • mester1987
    #40107
    uhh mindenki mást használ, nem tudtok egy olyat ami a leghatékonyabb spyware-re a régiektől a mostaniakig és magát vírust is keres?
  • bon
    #40106
    Temp-ben természetesen nem lehet scvhost.exe
  • bon
    #40105
    Csökkentett módban kell megpróbálni eltávolítani, meg ajánlom kártvő írtásra az Emsisoft Emergency Kit-jét. Virusvédelemre én meg a Symantec Endpoint Protection-t használom.
  • mester1987
    #40104
    így van, szerintem is :)
  • kl24h
    #40103
    Nálam Windows XP SP3 van (SP2-ről frissítve SP3-ra), de csak 4 helyen szerepel az svchost.exe (mérete 14.0 KB vagy 14.336 bytes):
    c:\WINDOWS\$NtServicePackUninstall$\svchost.exe
    c:\WINDOWS\ServicePackFiles\i386\svchost.exe
    c:\WINDOWS\system32\dllcache\svchost.exe
    c:\WINDOWS\system32\svchost.exe

    Tehát ha bárhol máshol is szerepel, akkor csak vírus lehet (Windows XP esetében). Windows 7-nél nem tudom, de valószínűleg ott is csak a Windows System mappában kell legyen csak, pontosan nem tudom, mert még nem dolgoztam Windows 7-el.
  • mester1987
    #40102
    akkor szerinted?
  • mester1987
    #40101
    jó de ez a Temp-ben van
  • bon
    #40100
    svchost.exe nem csak vírus lehet, a rendszer fontos részét képező fájl, több példányba is futtni szokott a memóriában, nálam jelenleg 11 példányban futt.
  • mester1987
    #40099
    Ha a memóriában talál vírust a Nod, akkor nem törli ki, viszont eddig a Malwarebytes kitörölte véglegesen, viszont újraindításkor, megint visszakerül az svchost.exe a Temp mappába, de már megtisztítottam a Microsoftos Essential-lal is és még díjnyertes PC Tools-al is és mindig jelez :D :D
    Tudtok valamit erre?


    Ja és egyáltalán érdemes használni a Nod-ot, vagy van oylan ami jobb, tudom mindegyik más, de mégis...Nagy köszönet előre is
  • mester1987
    #40098
    igaz, ja
  • DarkSector
    #40097
    haligali.

    win7-nél alaphelyzetben hol tudnám azt beállítani hogy itt halljam magamat vissza a saját gépemen mikor beszélek a mikrofonba?

    Mert haverom panaszkodik egyfolytában hogy nem hall.
    és le tudnám ellenőrizni a mikrofont.
  • [HUN]FaTaL
    #40096
    Persze.
  • bon
    #40095
    fellehet
  • Met
    #40094
    Tényleg, SP1-es wint fel lehet tenni nem SP1-es kóddal?
    Munkahelyi gépet kellene újratelepíteni de az még az alap verzió
  • [HUN]FaTaL
    #40093
    Mert a product idnak semmi köze a serialhoz (illetve gondolom abból generálja, úgyhogy ez így nem pontos).

    Nyugodtan letölthetsz egy isot (figyelj rá hogy ne buherált legyen, hanem msdnből származó) és utána felrakhatod a laptop hátoldalán lévő kóddal.
  • joeypapa
    #40092
    Bevallom,miután nem találtam a laptop elején a matricát gondoltam kihagyták,de most megnéztem és a hátoldalán van.Ez stimm idáig,de ami a matricán szerepel kód eltér a számítógép tulajdonságaiban jelzett azonosító számtól.
  • Met
    #40091
    Elvileg rajta kellene lennie a laptopon a matricának a win7 kulccsal.
    Ahogy Bon is írta, ha van a laptopon helyreállító rész akkor nem kell mást tenned csak elindítani, az legyalulja a vinyót, újraindul és ott a friss win.
    Ha nincs ilyen akkor letöltöd a telepítő lemezt és telepíted a matricán lévő kulccsal.
    Ha nincs matrica akkor jó eséllyel nem jogtiszta a windows-od :)
  • joeypapa
    #40090
    Igen,erre én is gonodltam,hogykiírom a szériaszámot csak nem vagyok benne biztos,hogy nem fogja rá azt dobni,hogy ez másé és,hogy tegyem eredetivé a windows-t.Minden esetre megvárok még pár választ,és ha ez így eredeti marad akkor így csinálom majd!
    Nagyon szépen köszönöm Bon!!!:)
  • bon
    #40089
    Ha előtelepíve volt akkor a helyreállító mód segítségével, a gép kézikönyve biztos írja, hogy milyen gomb megnyomásával indítható, de a boot során is szokta írni.
    De én pl jobban szeretem, hogy törlök minden partíciót a gépről és egy telepítő lemez segítségével (pl. netről beszerezhető) csinálok egy tiszta telepítést, a gép alján lévő sorozatszám segítségével és aktiválom.
  • joeypapa
    #40088
    Sziasztok!
    Nekem mint nem hozzáértőnek lenne egy kérdésem,remélem valaki majd tud segíteni:)szóval a kérdés:hogyan telepítsem újra a Windows-t,hogy eredeti maradjon?Nem letölteni szeretném valahonnan és serialt keresgélni hozzá mert egy laptopról lenne szó,amihez járt Windows 7 alapbol(legalábbis fel volt telepítve)de driver CD-t nem kaptam hozzá.
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • ViniSoundz
    #40087
    Béta Ati driver volt fent, de már lecseréltem. Azóta is csinálja. Ha kikapcsol a monitor, mert nem nyúltam hozzá 10 perce, és utána visszaülök a gép elé, olyankor mindig ez a baja, nincs aero és aztán a témáknál újra rá kell kattannom a előzőleg nem mentett témára, hogy bekapcsoljon az aero.
  • momoxp
    #40086
    Úgy gondolom, ha az itt leítak alapján csinálod menni fog rendesen, Bár sztem vmi Videókártya driver-el lesz problémád!
    LINK
  • ViniSoundz
    #40085
    Sziasztok,

    nem tudjátok, hogy miért kapcsol ki az aero automatikusan? Hol lehet ezt módosítani? Valamint néha kiírja, hogy a windows lassú működést észlelt. Nemrég raktam újra a rendszert és azóta van ez a két problémám. Gúglival még nem találtam rá választ.
  • High end PC #40084
    Akkor nem tudjátok hogy lehet full átlátszó ablakokat csinálni?
  • Met
    #40083
    Ez az Supernatural-os Impala?:D
  • DarkSector
    #40082
    nm
  • IXEMGabeo
    #40081
    majd megveszem, ha lesz zsé...köszönöm mindenesetre
  • IXEMGabeo
    #40080
    rendben...majd mással próbálkozom...
  • IXEMGabeo
    #40079
    jó a steam mondom...csak azon belül 53-as hibakódot írt ki az F1 2011-nél...azzal van a gáz