46641
  • DarkSector
    #40159
    NM, természetessen a dvd iró váltás legyen az utolsó amit kipróbálsz, mert az pénzbe kerül.
    Amit ajánlani tudok ez mellé hogy havertól kérj kölcsön egy frisebb írót és prószáld ki.

    Remélem menni fog. Sok sikert.
  • eddie
    #40158
    Azért Neked is köszönöm!
  • eddie
    #40157
    Köszi a választ!
    Az íróm egyébként Pioneer és sata-s.Xp-n neroval írok, hetesen cd burnerrel.Kipróbálom amiket ajánlottál.
    Mégegyszer köszi!
  • mester1987
    #40156
    nagyon köszönöm a fáradtságot...
  • bon
    #40155
    Én a Home Premium-ot javasolnám. Itt már a home basic is benne van a listában: link
  • mester1987
    #40154
    kössz a tippet márcsak az kell mi a különbség a basic és premium között...de meglesz
  • exodus2
    #40153
    A buherálást felejtsd el, rakj fel egy home basicet vagy home premiumot. Nekem 1magos (2szál) p4es (7éves) 1gb rammal fut az ultimate, netezésre, és játékra is használom, persze nem mai játékkokkal, de ez nem az os hibája.
  • mester1987
    #40152
    ajajj, akkor melléfaragtunk
  • bon
    #40151
    Barkácsolt felejtős, megbízhatót még nem láttam, sokaknak jöttek elő problémák itt a topicban. Minden féle képpen technet, msdn-ről származó ajánlott.
  • mester1987
    #40150
    persze, persze...visszaolvasok majd, nem lesz gond :)
  • DarkSector
    #40149
    Oks 64bites téma a #40029-től indul nézd meg, még1x nem fogom kibeszélni ha nem haragszol...:D

    Annyit még1x megismétlek hogy nem kell semmit próbálni, amióta létezik win7 azóta a 64bit a sztender.
    Ezt a 64bites fóbiát is megdumáltuk, majd olvasd el.
  • mester1987
    #40148
    bár visszatérve annyira nem vagyok tapasztalt a szoftveres gyorsításban legyen az hivatalos mondjuk programmal vagy buhera, de ha nincs akkor nincs mit tenni :)
  • mester1987
    #40147
    majd azért körülnézek valami barkácsolt megbízható verziót esetleg 64 bitbe akár
  • mester1987
    #40146
    simán :)
  • bon
    #40145
    Változatok összehasonlítása: link
  • DarkSector
    #40144
    Az a baj hogy ha értenék is hozzá nem lenne elég 1 hét leirni és elmagyarázni.
    Szerintem ezt messze felejtsd el.

    Ha nem akarsz gépet fejleszteni tedd fel a win7 Home Premiumot (egy normál audio-visual-is mai házi felhasználónak ez még mindent tartalmaz), Ilyen technikai dolgokba, hogy melyik futó alkalmazást tiltsd le, egy tiny win7-et is akkor ennyi erővel feltehetsz, mert miire mindent letiltasz UGYANOTT leszel mintha egy olyan win7-et raknál fel bő 30perc alatt amiből kapásból kiszedték ezeket a számodra felesleges dolgokat.

    Gondolom érted mit mondtam most...:D
  • DarkSector
    #40143
    Na akkor az hivatalos. Ja azokban nem voltam biztos a Tiny ami tutkora barkács.
  • mester1987
    #40142
    kérdés, hogy automatikus indításon kívül mik azok amitket le lehet tiltani és jelentését is jó lenne majd tudnom
  • bon
    #40141
    Enterprise az hivatalos, cégeknek szánt mennyiségi licensz keretében.
  • DarkSector
    #40140
    Pontossan.
  • DarkSector
    #40139
    Egy oprendszer akkor gyorsabb ha a géped erősebb vagy ha heréled az oprendszert (úgymondván letiltasz szolgáltatásokat)

    Remélem érted a lényeget, nincs olyan hogy gyorsitok vagy lassítok egy win7-et, hanem ami szolgáltatások/programok futnak azokkal tudsz játszadozni.
    PL virusirtót ki-be kapcsolod azzal nyersz illetve vesztesz.
    Amúgy full megegyezik az Ultimate elvileg ugyanazon a gépen sokkal lasabb lenne természetessen, hiszen több erőforrást igényel.
  • bon
    #40138
    SSD, memória vásrálás ennél jobb nincs
  • mester1987
    #40137
    vajon az gyorsabb is?!
  • DarkSector
    #40136
    Microfos oldalán megnézheted, de a Home Premium-ig lemehetsz, abban még van Window Media Center, a többit ugyse használnád, amivel több egy Premium vagy Ultimate.
  • mester1987
    #40135
    azért köszi majd ha látok valahol utánalesek mivel különböztetik meg
  • DarkSector
    #40134
    Az a leggépzabálóbb.

    Csak barkácsolt (legalábbis ezeket csak warezba láttam):
    Tiny, Home Basic, Enterprise

    Eredeti:
    Starter - Home Premium - Professional - Ultimate és mindegyiknek van N-es változata is.

    Én nemhivatalossan és hivatalossan ezeket ismerem, de hogy melyik megnevezések közt van átmenet nem tudom...
  • mester1987
    #40133
    annyira nem vagyok képbe ezekkel...jelenleg Ultimate-t használok, nameg a frissítéseket hozzá amiket ajánlott a Kedves Microsoft
  • DarkSector
    #40132
    Ha minnél kisebb erőforrású win7-et raksz fel, pl vannak tiny win7-ek, persze nem hivatalos.
  • mester1987
    #40131
    anélkül!
  • DarkSector
    #40130
    Fejlesz gépet.
  • mester1987
    #40129
    Sikerült a vírusírtás, most eddig úgy néz ki, viszont
    bon te nem tudsz sima Windows gyorsítót,
    például a betöltés gyorsítására és a programok hamarabbi elindulására futattására alkalmas megbízható progit?
  • nesto
    #40128
    köszi
  • bon
    #40127
    Természetesen más Windows-okon is használható az eszköz nem csak Windows 7-en. segíthet ez a cikk: link
  • nesto
    #40126
    Azokkal a windows 7 változatokkal, amelyek nem tartalmaznak BitLocker-t (pl.: Starter, Home Premium) nem is lehet beolvasni olyan eszközt, ami BitLocker-rel lett levédve jelszóval?
  • DarkSector
    #40125
    tört verzióknál igenis van amibe belenyulkálnak azok igenis több hibát tartalmaznak mint egy nem moddolt...
  • MerlinW
    #40124
    Nem tudjuk milyen meghajtód van, kell-e hozzá saját driver (ha kell frissítsd), nem tudjuk milyen író programot hasznász, stb.
    - Ajánlom az Ashampoo Burning Studio-t. Nero-t feljtsd el.
    - CD kép írásához használd az ingyenes és kicsi Imgburn-t
    - Ha még IDE csatlakozós az íród, akkor célszerű SATA-sra cserélni.
  • MerlinW
    #40123
    "Biztos valami tört szar win7."
    Mintha bármiben is különbözne a tört Win és a nem tört. Ha nem tudod a választ kérlek ne "segíts".
  • DarkSector
    #40122
    Nem a win7 a gond ez biztos.

    Ilyen életemben nem volt még, pedig sok lemezt megirtam már. Biztos valami tört szar win7.
    Vagy a DVD íród lehet régi, és win7-el nem kompatibillis.
    De azt lecserélheted 5-6ezer ftból.
  • eddie
    #40121
    Sziasztok!
    A gépemre windows 7 ill. xp sp3 is van feltelepítve.Az xp-től már szeretnék megvállni, de egy valami miatt nem tudok.
    Az ok pedig az, hogy hetesen hibásan ír minden dvd-t az íróm, xp-n viszont hiba nélkül megírja.Pontosabban a hetesen írt, csak asztali lejátszón használhatatlan, számítógépen az is jó.
    Valaki tud esetleg segíteni.Előre is köszönöm!
  • bon
    #40120
    Egyértelműen vírus, de kérném, hogy nem témába vágó hozzászólásod a megfelelő helyen folytasd.