46641
  • simon7108
    #40199
    tedd be az usb-t majd indítsd újra a gépet.majd nyomd meg az f8-at.ha nem tudod mikor kell akkor csak nyomkodd és majd behozza a boot menüt,itt válaszd ki azt,hoy usb-ről bootoljon be és menni fog
  • Divizio88
    #40198
    sikerult ki irjam usb re:) be tettem a minibe es el inditottam kozbe be kell mennyek valahova vagy?? mert nem tortent semmi ...:-s
  • josi
    #40197
    Másik gépen, letöltőd, kiírod, aztán beteszed a beteg gépbe, és kiválasztod hogy usb-én bootoljon..
  • josi
    #40196
    Másig gépen nem tudod letölteni, kiírni?
  • Divizio88
    #40195
    joo de nekem abszolut nem indul el a gep csak addig ahol a kodot keri...en ugy veszem ki ebbol a leirasbol hogy win-nek futnia kell, nem? hiaba teszem en be az usb ....:(
  • mester1987
    #40194
    én rátaláltam ;-)
  • josi
    #40193
    akkor így talán érthetőbb:)
  • kl24h
    #40192
    Rendszergazdai fiók nincs? Ha be lehetne lépni rendszergazdaként, akkor lehetne törölni a felhasználói fiók jelszavát. Ha pedig a felhasználói fióknak is rendszergazdai jóga van, akkor is van megoldás, legalábbis Windows XP esetén működik.
  • Divizio88
    #40191
    ok koszi:)! de nem nagyon megy az angol nem irod le par szoban mit csinaljak ezzel a programmal..:/ tudom huye vagyok de meg soha nem csinaltam ilyen dolgokat
  • josi
    #40190
    próbáld ezzel
  • bon
    #40189
    Újratelepítés természetesen megoldja a problémát, jelszó töröt nem javasolnék (google biztos kidob néhányat)
  • Divizio88
    #40188
    sziasztok! Veszhelyzett van, kerlek segitsetek!
    Az a gondom, hogy a baratnom el felejtette a mini laptopjan
    a win kodot. Windows 7 starter van neki telepitve..
    nem tudunk sehogy be lepni a gepbe...
    + hogy meg uj a gep, az elso win rajta. Ha ujat tennek
    meg oldana a problemam?? vagy nem lehet valahogy ki
    torolni a kodot?? elore is koszi :)
  • simon7108
    #40187
    épp ez a gond,hogy nem tudom letolteni mert egyszerűen nem megy.ugy akad az egér,hogy csak ugrál ha arrébb húzom,már egyáltalán nem megy folyamatosan.meg nem nyit meg semmit.most is már telfonról írok mert már a csökkentett mód sem megy...
  • DarkSector
    #40186
    #40167-esben lévő cuccot is lefuttathatod 1x.
  • bon
    #40185
    Winyó hiba kizárásához telepísd fel a hd sentinelt, ha hibátlannak írja akkor nem az lesz a gond.
  • simon7108
    #40184
    azon már túl vagyok...már akad össze vissza minden nem csak az egér.sokáig kapcsolódik be,lassan nyit meg mindent stb..
  • DarkSector
    #40183
    Azt hogy csak simán huzod az egeret és akad, nem hinném hogy HDD-nek köze lenne.
    Esetleg alaplap?
  • simon7108
    #40182
    én má nem tudom mi az anyám kínja van ezzel...újra telepítettem a windowst és még rosszabb lett mint volt...már csökkentett módban is akad.lehet tényleg hdd hiba lenne?így viszont,hogy tudom lementeni az adataim?van rajta vagy 200 gb adat ami kell nekem és lényegében pótolhatatlan:(

  • bon
    #40181
    1. vezérlőpult\a tálca és start menü\start menü füll\adatvédelem részénl kiveszed a pipákat.
    2. már megválasztolták
    3. használj inkább hotmail.t vagy gmail-t.
  • lck
    #40180
    2.: SuperWarez ( ejnye!!! ) > SuperGamez > SG
  • zord01
    #40179
    Sziasztok!

    Volna három problemám, bár csak az egyik teljesen idevágó.

    1. Win 7-em van, és ha a startmenüben egy ikon fölé viszem az egeret, az automatikusan kilistázza a korábban megnyitott fájlokat.

    No most ez a sok XXX-es film miatt kissé kínos. Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?

    2 Az SG.hu minek a rövidítése. Tudom hogy valami Gate, de már nem emlékszem milyen Gate.

    3. Aki ért a freemail spam beállításokhoz, kérem írjon rám priviben, mert megőrülök.

    Előre is köszönöm, és bocsi, ha nagyon láma voltam.

    Sziasztok, szép napot!
  • bon
    #40178
    Ez esetben más miatt akad és lasú a gép, pl. proci órajele vissza van fogva pl. melegedés maitt, vagy winyó hiba is lehet. Winyó állapota megtekinthető hd sentinel progival.
  • simon7108
    #40177
    megnéztem és nem ugrik így sem 10% fölé.
    néha felmegy 5%-ra, de semmi több.
  • bon
    #40176
    Alapból csak a te felhaszálód folyamatai látszódnak és nem pedig a Rendszergazda nevűét
  • simon7108
    #40175
    nem.
    de azt kiírja,hogy mennyit használja a CPU-t anélkül is nem?
    mind1 megnézem.
    remélem jó lesz mert nincs kedvem újra rakni a windowst...
  • bon
    #40174
    Összes felhasználó folyamatát nézted?
  • simon7108
    #40173
    ez volt az első.
    igaz,hogy elég nehézkes volt megnyitni mert sokáig tartott de sikerült.
    viszont nem terhelte semmi sem...
    0 és 1% között ugrált.
  • bon
    #40172
    Beragadt program vagy vírus is lehet, feladatkazelőben nézd meg, hogy mi terheli a géped.
  • Evin
    #40171
    Feladatkezelő
    Talán az egyik program 100%-ra lefogja a procit.
  • simon7108
    #40170
    üdv.
    van egy kis gondom a géppel.
    ha simán elindítom akkor akad az egér össze vissza és mindent marha lassan nyit meg.először az egérre gyanakodtam,de nem.elindítottam csökkentett módban és úgy jó minden.most is onnan írok.
    valaki nem tudja mi lehet a gond?
    még 1x.az egér ha húzom állandóan meg áll néhány mp-re és aztán tovább megy.a programok is marha lassan nyílnak meg...
  • DarkSector
    #40169
    Neked is nemrég súgták mi? :)
  • lck
    #40168
    Köszi ! Használjuk-használjuk már jó ideje. :)
  • mester1987
    #40167
    Auslogics BoostSpeed
  • mester1987
    #40166
    Találtam most egy jó testreszabható Windows 7et támogató pucoló progit és részletesen testreszabhatjuk az internet-sebesség optimalizálását, a registry-t, windows gyorsításoakt és sok-sok mást is,
    reméljük másnak is hasznos lesz az Auslogics BootSpeed
  • V43 1105
    #40165
    Jobb klikk kis hangszóróra -> Lejátszóeszközök -> Kommunikáció és ott legalsó cucchoz kis pöttyöt, alkalmaz.
  • Essencia
    #40164
    Sziasztok, egy olyan problémám lenne a Win7-el, hogy a játékok hangját automatikusan leveszi, ha valaki beszél TS3-an..., mielőtt mondjátok igen megcsináltam azt hogy ne tegyen semmit ha TS3-t érzékeli. És az a vicc hogy be van állitva 25 hangerőre leveszi 10-re és teszi vissza 25 re. Majd pedig leveszi 0-ra és úgy marad.
    Válaszotokat előre is köszönöm!
  • DarkSector
    #40163
    Ez a része nem ide tartozik.
  • zotja22
    #40162
    tudsz adni?
  • Zoli007
    #40161
    Nem. Kulccsal kell.
  • zotja22
    #40160
    hali win 7 32 bites MSDN tipust is loaderrel kell aktiválni?