46641
  • TokraFan
    #46040
    'A Microsoft Update Catalog jelenleg csak az Internet Explorerrel használható...'

    Parádés...
  • bon
    #46039
    Én már próbáltam, és bevált.
  • bon
    #46038
    Mindenki ezzel szív.
  • TomBond
    #46037
    Megjött a segítség az Update problémára.
  • TokraFan
    #46036
    Annyi, hogy kalap sz*r az egész...
  • howarju
    #46035
    Hi!
    Futtasd a WindowsUpdateDiagnostic.diagcab - ot!
  • tommygear
    #46034
    windows update-el mivan? pár napja akartam frissíteni a rendszert, de képtelen volt letölteni a frissítéseket, ez volt 4-5 napja de még mindig meg se moccan 0%-ról...
  • Wreck86
    #46033
    Közben megjavult, frissítési gond lehetett.
  • TokraFan
    #46032
    Jaja, ez a merge hülyeség volt az első, amit kiirtottam a 7-ből...a gadget-ekkel es egyéb felesleges dolgokkal egyetemben...
  • Blackfoot
    #46031
    Megvan:) Tálcagombok: soha nincs összevonás. Végree!!!!! Így egymás mellett jelenik meg minden a tálcán.
  • Blackfoot
    #46030
    Sziasztok. Valahogy belehet állítani a tálcán azt hogy ha pl. két mappát megnyitok akkor úgy nyissa meg mint ahogy az xp ben volt? Egymás mellett!!! És nem egymáson. Ha az ember valamilyen grafikai dolgot csinál és megvan nyitva mondjuk 4 vagy 5 mappa ez nagyon idegesítő hogy többet kell kattintani mint kellene. És ráadásul nagyon zavaró. Nem lehet ezt valahogy megoldani? Regedit-ben vagy valami más módon? Remélem van itt valaki aki tud segíteni.
  • Wreck86
    #46029
    Sziasztok,
    Másnál is előfordult, hogy nem látom a frissítéseket?
    Írja, hogy 2 db van, de üres az ablak, ahol elvileg fel kéne sorolni, hogy mik vannak.
    Köszi!
  • TokraFan
    #46028
    A baj azzal van, hogy ott a beépített frissítő, csak éppen kínosan szarul működik.
  • bon
    #46027
    Miért baj, hogy megkérdi, hogy pl. mit akarsz megtartani a régi rendszerből? Vagy pl., hogy keressen e frissítés a telepítés előtt?
  • TokraFan
    #46026
    Android: Klikkelsz és frissít, IOS: Klikkelsz és frisssít: Linux: klikkelsz és frissít
    Windows: Iso-t töltök, indítok, beállítok mit is kell és mit nem, baszakodok, installálok. MS2016 Ennyi.
  • gergely1991
    #46025
    Elmélet nélkül nincs összeesküvés.....
  • Tetsuo
    #46024
    Nem gyanítanál összeesküvést. Elmélet nélkül. ;-)
  • Carmang
    #46023
    Én csak azt szeretném mondani, hogy tegnapelőtt pepecselés nélkül megtalálta a frissítéseket a Windowsom. Egy munkatársamnak szintén.
    Az előző havinál viszont valami háromnegyed órát keresgélt. Szóval nem gyanítanék összeesküvés elméletet.
  • gergely1991
    #46022
    Az energiatakarékosági beállításoknál kellene körülnézned.
  • bon
    #46021
    Mi a fene a mókólás a leírtakban? Letölteni meg azért kell, hogy ne kelljen megvárni amíg lejön, a bekorlátozott sebességgel. Na meg ha van ISO azt később s lehet használni pl. tiszta telepítésnél, mert alapból lehet már tisztán is telepíteni, nem kötelező frissíteni.
  • TokraFan
    #46020
    Értem én azt, de most őszintén, 2016-ban ez egy normális rendszernek nevezhető, hogy a usernek ISO-kat kell töltögetni, indítgatni és mókolni az egésszel, ha frissíteni akar?
  • TokraFan
    #46019
    Céges, mivel itthon dolgozom és a cég mennyiségi licencel vásárolt százas nagyságrendben!
    Melleselg lopott lehetne bármelyik verzió, ennek mi köze ehhez?
  • suba53
    #46018
    Sziasztok!
    Van egy problémám. A Win7 policy-ból kényszeríti a képernyő zárolást 10 perc inaktivitás után, de a futó programot látni kéne folyamatosan úgy is ha nem történik semmi aktivitás.
    A policy group policy, szerkeszteni nem lehet.
    Van olyan progi ami a háttérben futva imitál valamiféle egér mozgást, billentyű használatot, amivel a zárolás elkerülhető?

    Előre is köszönöm.
  • bon
    #46017
    Ha az Enterprise céges akkor ok, ha otthoni felhasználásra részvétem a lopott rendszerért. Plusz a felesleges funkciókért.
  • bon
    #46016
    Frissítés:
    Letöltöd az iso-t, elindítod, nem engeded frissítéseket letölteni, kiválasztod, hogy mit hagyjon meg a korábbi rendszerből. ennyi az egész, nem kell várakozni a letöltésre meg hasonlókra.
  • bon
    #46015
    Ami már marad is.
  • Tetsuo
    #46014
    Nem, nem csak arról van szó. A topikot visszaolvasva is láthatod, hogy egy csomó probléma van a telepítésekkel.
  • TokraFan
    #46013
    Nálam ez a probléma nem áll fenn, két okból:
    1. Enterprise-t használok
    2. Képtelenség frissíteni, annyira szar az egész. Legutóbb mikor megpróbáltam -az auto frissítés természetesen ki van kapcsolva-, akkor 2óráig, ismétlem, 2óráig tartott, mire egyáltalán azt megszülte, mit kéne frissíteni. Elindítani már nem mertem, nincs erre két napom...MS lehúzhatja magát a WC-n, ilyen ócska rendszerrel. Biztos nincs elég pénzük rendes szerverparkra...
  • howarju
    #46012
    Hi! :-)
    Egyedül a KB3035583-as frissítést nem kell engedélyezni, ill. le kell tiltani, és akkor nem jön az "erőszakos" Win 10! :-)
  • bon
    #46011
    Ez elég nagy baromság volt kijelenteni, mert nem így van.
  • Tetsuo
    #46010
    Egészségedre. Eddig pont arról volt szó, hogy senki se frissítsen, mert a Win 10 jön erőszakolni... majd frissítünk, ha már nem lesz ingyenes az upgrade. ;-)
  • bon
    #46009
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #46008
    USB 3,0-ról telepítés a vezérlőn múlik, estek többségében nekem nem ment, de pl. az Asus Z97-A/USB 3.1 alaplap usb 3.0-ás intel vezérlőjével simán, de pl a rajta lévő 3.1-es ASMEdia vezérlővel már nem települt fel a rendszer.
  • Wreck86
    #46007
    Igazából az nem baj, amit elérni szeretnék 60-80 gb rendszernek, progiknak + maradék egyébre.
    Hátha sikerül összevonni.
  • gergely1991
    #46006
    A legrosszabb esetben kezdhetsz megint windowst telepíteni(ha C-t is babrálni akarod).
  • Wreck86
    #46005
    Hm, köszi, amúgy most eszembe jutott, hogy a kis partícióra felment a windows,de ugye maradta a másik pár,amit nem sikerült egyesíteni.
    Mi van akkor ha EASEUS Partition Master-rel a windowson belül próbálom 1 naggyá, majd 2 kicsivé szétszedni a merevlemezt, mint partíciók?
  • gergely1991
    #46004
    Ha a BIOS fogalmával tisztában vagy akkor már nincs új információ(csupán annyi hogy a működése hasonló, csak ez a újabb változat grafikus UI egérrel, meg többet tud az elődjeinél).

    Ez a fránya windows. :)
    Tartok attól ha telepítőben lévő rescue/helyreállítói dolgok közül kiprobálnád a particiónáló segédprogramot,lehet nem is mennél előre.
    Ha valaki mégse ajánlaná(még rajtam kívűl) azt hogy a helyreállítóból próbálj particiónálni akkor próbálj meg "külsőleg" ezzel.
  • gergely1991
    #46003
    Azt a bármilyen adathordozó eszközt amiről bootolna azt a USB 2.0-ás portba tenném.Hogy miért?
    Lehet hogy a windows a 3.0-ás portot nem ismerné fel, a 2.0-t pedig biztosan.Ezzel időt spórolna a vacakolás helyett.
  • Wreck86
    #46002
    UEFI előtt?
    Nekem sajnos ez nem mond semmit.
    Mire gondolsz?
  • Tetsuo
    #46001
    Ennyi problémáról még nem hallottam UEFI előtt...