46641
  • bon
    #40725
    Indexel, töredezetségmentesít ez így természetes.
  • Balyy
    #40724
    Következő a helyzet:
    Felraktam a win-t egy új vinyóra, mert a másik ami a gépben van, haldoklik. A win a rossz vinyóra rárakott vmi 100 mb-ot, ami nélkül nem indul el. Újra telepítés nélkül áthelyezhető ez a 100 mb? Várom az ötleteket.
  • kl24h
    #40723
    Milyen antivírus van feltelepítve?
  • tmp
    #40722
    Nah nekem most olyan érdekességet csinál, hogy amikor elmegyek mondjuk ebédelni, mire visszajövök hallom hogy zúg az egész gép (tehát valamit dolgozik a proci) ahogy meglököm az egeret villan egyet (mint hertz állításkor) és abbahagyja. Mi dolgozhat ilyenkor? 3napos windows, nem hiszem hogy defragmentál.
  • tmp
    #40721
    Nekem akkor csinálja ezt, ha nem a hivatalos drivert teszem fel hanem a windows húzza le hozzá (pl a memóriakártyaolvasóval nekem ez volt)
  • barmi
    #40720
    Aham. Köszi! Én is erre gyanakodtam de ettől függetlenül általában remegő kézzel választottam le az iylen eszközöket !
  • bon
    #40719
    Találtam egy hivatalos hp dokumentumot, ahol azt írták, hogy ha nincs a leválasztható usb eszközök listájában akkor nem is kell leválasztani mert nem igényli.
  • bon
    #40718
    A régi és új fényképező usb kapcsolat beállításait nézném meg az eszközökön, pl. mass storage-nek van e beállítva.
  • barmi
    #40717
    Sziasztok! Kellemes ünnepeket !

    Valaki el tudná magyarázni, hogy miért nem mutatja az usb-vel való csatlakoztatás után néhány hardver kapcsolatát jobb oldalon alul az óránál ? van egy régebbi fényképezőm azt pl mutatja hogy csalakoztatva van ha összedugom viszont van egy újabb gépem is és azt nem . Vagy a telómat sem mutatja és így nem is tudom biztonságosan eltávolítani az eszközt. Az értesítési terület ikonjainál be van téve a pipa a mindig jelenjen meg az összes ikon és értesítés a tálcán ! szóval nem értem a dolgot . Valaki esetleg ?
  • bon
    #40716
    Már azon is túlvagyok, eredmény mindig úgyanaz. Egyenlőre letiltottam a problémás frissítéseket, úgyis firefox-ot használ a gép tulajdonsosa. Újratelepíteni nem fogom a rendszert csak a hiba miatt. Most éppen kémprogram keresőtfuttatok, hátha talál valamit. Majd ha legközelebb hazahozzák a gépet angliából akkor talán újretelepítem.
  • tmp
    #40715
    Esetleg ha kézileg próbálod feltenni az IE9-et?

    http://windows.microsoft.com/hu-HU/internet-explorer/products/ie/home
  • bon
    #40714
    Van nálam egy laptop, a kb261844-es számú frisítést nem bírja felrakni a hibakód az eseménynaplóban 0x80071a2d.
    a frisstést a kötelező újraindítás után a konfiguirálsánál nem fejeződik be. Úgyanez igaz az IE9 telepítőjére is, de úgy láttam, a kettő között összefüggés, mintha feltétele lenne az ie9 telepítésének a a kb 261844-es fentléte.
    próbálkoztam már vírusírtó tűzfal kikapcsolásával (mcafee), biztosnágos indítási mód bekapcsolásával, sfc /scannow parancs futtatásával, fixit használatával, de eggyik se segített. Minden más frissítés gond nélkül feltelepült.

    Valakinek van ötlete?
  • adamq01
    #40713
    Próbáltam már.
  • tmp
    #40712
    Esetleg ha törlöd a rögzítést és újra megpróbálod?
  • Yoru Wa Akeru
    #40711
    Miért van az, hogy van amikor megjeleníti a japán írást, és van amikor meg csak négyzetek vannak? Amikor újból indítom a windowst akkor általában megoldódik a probléma, de jó lenne ha mindig megjelenítené.
  • adamq01
    #40710
    Hello!!!
    Miért van az, h a tálcán rögzítettem egy "zenék" mappát, amikor rákattintottam jobb egérgombbal akkor egyből tudtam menni a "zenék"-re. Meg volt egykét előzmény is. Most meg csak dokumentumokat ajánlja fel lehetőségnek. Tulajdonképp így semmi értelme. Hogy lehet vissza csinálni, h megint jó legyen?
  • finizlik
    #40709
    Érdemes mivel hibákat javítottak
  • riki02
    #40708
    OFF:

    Ha SP1-el telepítek egy Office 2010- et az miben jobb? ...ha jobb. Érdemes-e? (így kb. 1 Gigával több)

    és bocsánat az off-ért
  • djlaczo
    #40707
    "Windows Live ID Sign-in Assistant Setup Wizard ended prematurely because of an error. Your system has not been modified. To install this program at a later time, run Setup Wizard again."

    Erre a hibára tudna valaki nekem megoldással elöállni ?
    Mert igy nem tudom egyáltalán használni GFWl-ot, több ilyen játékom van. És igy nem tudom ezeket használni...
  • bon
    #40706
    Mi a pontos típusa?
  • bon
    #40705
    FAQ-ban leírt usb telepítőt megcsinálod a szabad helyre meg femásolhatod a programokat szerintem. Telepítőbe is integrálhatók az egyéb programok több féle módszerral pl. WAIK-al, vagy sysprep-el (sysprep-nél már nagyon kevés lesz a 6gb)
  • poruljartal
    #40704
    lehetséges az, hogy mondjuk egy 6 gigás pendrivera felteszem a 4 giga körüli win7et bootolható fajtában, és lesz még hely a programoknak is külön?
    lehet particionálni így a pendriveot? wint installozósba szeretném
  • DjDano
    #40703
    Van egy rakás driver verzió 1.0 - 5.0-ig, végig is próbálgattam, de csak egy működik (3.0) Windows 7-el, legalábbis olyan szinten, hogy legalább észleli a vezeték nélküli hálózatot. XP-n az 1.0-s verzió volt fenn, az eszköz telepítőlemezén is az van, de nem támogatja a Windows7-t. Az eszköz 2006-os gyátású.

  • riki02
    #40702
    Így sem jó.
  • Jim Morrison
    #40701
    Hali ! Fontos és égető problémám van:
    Gépben kicseréltem az alaplapot/procit + ramokat és mikor újra összedugtam, biosba be tudok lépni meg minden, de bootnál kiírja, hogy BOOTMGR is missing. Próbáltam win7 telepítővel, de akkor is ezt dobja ki. Tudtommal csak az előlapi paneleket nem kötöttem még be. Most mit csináljak?
    szerk: bocsi, megoldva.
  • Wreck86
    #40700
    Hali!
    Java-t win7, 64 biten, firefox alatt csak manuálisan lehet frissíteni?
    Esetleg nincs automatikus frissülés?
  • ropi88
    #40699
    ráklikkelek a szülőojjektumra majd alkalmaz, erre bumm... a hozzáférés megtagadva
  • bon
    #40698
    Jobb gomb a mappán tulajdonságok biztonság füll speciális gomb tulajdonosnál te vagy feltüntetve? Az engedélyek füllön a az szülőobjektuom öröklés bevan kapcsolva?
  • bon
    #40697
    Ír valami hibát legalább az Eseménynaplóban?
  • ropi88
    #40696
    ez megvan, de a zenék akkor sem indulnak... csak akkor ha mindegyiken megcsinálom ugyanezt egyesével.
  • bon
    #40695
    Lehet, hogy mégse jó a driver, a gyártó oldaláln nicsn véletlenül több változat is úgyanazhoz az eszközhöz pl. rev A és rev B néven?
  • bon
    #40694
    Jobb gomb a mappán tulajdonságok biztonság füll és a felhasználódnak beállítasz teljes jogosultságot.
  • bon
    #40693
    Próbáld ki úgy, hogy belépsz a c:\program files\microsoft office\office14\ könyvtárig, majd beírod: cscript ospp.vbs /act
  • DjDano
    #40692
    Adott egy Win7 desktop gép ami egy Belkin Wireless G USB adapterrel csatlakozna az internethez, sikeresen feltelepítettem a drivert, megtalálja a vezeték nélküli hálózatot (D-link), viszont kapcsolódni nem tudok rá sehogyan...

    Vajon miért nem?
  • ropi88
    #40691
    hali!

    miért van az, hogy ha megakarom nyitni a "zenék" nevű mappát, akkor azt írja, hogy a hozzáférés letiltva? rákatt a rendszergazda jogosulságra akkor beenged, a mappán belül ha rámegyek egy zenére akkor idő nélkül rakja be a winamp-ba, ezekután törölni sem tudom (miután bezártam a winamp-ot). egyesével lehet neki jogosultságot adni, hogy elinduljon a zene de úgy meg nagyon sokáig tartana... nincs erre vmi gyorsabb mód? előre is köszi!
  • riki02
    #40690
    Ez fogad és nincs semmi változás. Link
  • bon
    #40689
    Start menübe beírod, hogy cmd, majd a megjelneő találaton jobb egérbomb futtatás Rendszergazdaként.
  • riki02
    #40688
    Emelt szintű parancssor?
  • bon
    #40687
    Kicsit eltévedtél, ez Office probléma. Amúgy meg elképzelhető, hogy eddig működött, de az is lehetséges, hogy a szokásos 120naponta történő újraaktiválás nem jött össze, pl. nem érte el az aktiváló szervert, vagy csak a cég hálózatában aktiválható mint pl. a Tisztaszoftveres Windows 7. Emelt szintű parancssort használva próbáld ki ezt a parancsot: cscript „c:\program files\microsoft office\office14\ospp.vbs” /act
  • riki02
    #40686
    Először is mindenkinek Kellemes Karácsony Ünnepeket!

    Másodszor ez az ablak fogad, pedig már a teljes verzió van meg. Mit tehetek? A licensz egy olyan barátomtól származik akinek egy nagyvállalati cégén közel száz comp. ketyeg és ő intézte. Kb. fél éve tökéletesen működött de most mégis valamiért ez fogad. Link