46641
  • elitehun
    #41005
    Ezért duplán klikkel? :S És ha igen akkor gondolom ki kel cserélni a kapcsolót.
    De az nem lehet hogy vmi szoftveres gond van?
  • bon
    #41004
    Lehet, hogy döglődik a ball mikrokapcsoló az egérben.
  • elitehun
    #41003
    Mért van az hogyha klikkelek az egérrel (bal klikk) akkor néha ketőnek érzékeli? Pl ráklikkelek egy mappára egyszer és néha megnyitja, vagy ha van két ablak egymás mögött akkor bezárom a felsőt és a hátsót is bezárja mert úgy érzékeli mintha 2-szer klikkeltem volna. Ja am razer deathadder v2-m van Fingom sincs hogy hol kérdezzem ezért kérdem itt
  • TomBond
    #41002
    Köszi! Ezzel csak az a baj hogy nekem ott nem jelenik meg a Thunderbird (és hozzáadni sem tudom).
  • Met
    #41001
    Bins helyett van valami alternatíva?
    ObjectDock, RocketDock annyira nem vált be mert rálóg a "képre", ez meg azért volt jó mert csak egy ikon volt a tálcán.
  • Framsen
    #41000
    Ja és 15 percenként megszakítja a netet :S
  • Framsen
    #40999
    Futtatásba beírod msconfig, ott automatikus indítás fül, Tunderbird -et bejelölöd.
  • TomBond
    #40998
    Hogyan tudnám beállítani hogy egy program (Thunderbird) induljon a windows-al együtt?
  • Framsen
    #40997
    Sziasztok újra !

    Kipróbáltam a másik régebbi gépen ugyan azzal a személlyel, ugyanazzal a kamerával és nettel a dolgot.
    Simán ment, alig szívta el a netet, a bejövő kép is jó volt.
    Ezután visszajöttem ide, ahol eredetileg szeretném használni. Pár másodperc után ugyan az volt a gond, tök homályos kép és keservesen lassú net. Mi a hiba ?
  • Blum
    #40996
    Köszi szépen,10 percen volt.
  • zoltang
    #40995
    Ez sem rossz:
    Backup & Recovery 2012 Free Edition
  • Metwork
    #40994
    Igen, ami másolatot csinál egy partícióról hogy később ne újra telepíteni kelljen hanem csak visszamásolni.

    Nem szeretem a beépítettet :(

    MerlinW, köszi megnézem
  • MerlinW
    #40993
    Próbáld ki ezt.
  • bon
    #40992
    Gondolom nentő programra gonsolsz, mert a gshot maga egy konkrét termék, ami nem ingyenes. Amúgy a beépített biztonsági mentés és visszaállítás nevű program nem jó?
  • Metwork
    #40991
    Létezik jó ingyenes ghost program?
  • aate
    #40990
    Próbáld meg az energiagazdálkodást állítani :
  • TomBond
    #40989
    Tegyél fel egy levelező programot (mondjuk Mozilla Thunderbird-öt) és beállítod hogy tartsa meg az eredeti levelet a helyén. A levelező progi le tud "ülni" az óra mellé és rögtön jelez ha levél érkezik. Nekem is így van megoldva!
  • Blum
    #40988
    #40978-ra valaki?
  • MerlinW
    #40987
    Mindegyik levelezőszolgáltatásnak van automatikus CC funkciója. Állítsd be mindegyiknél, hogy küldjön másolatot a gmail-es címedre és így elég lesz csak azt figyelned. Ettől függetlenül természetesen látni fogod melyik címedre jött a levél.

    Ha pedig el akarod szeparálni a gmail-es fiókodat, akkor hozz létre egy újat direkt erre a célra és irányítsd a normál gmail-es leveleket is arra.
  • grebber
    #40986
    Tudna valaki olyan widgetet mondani ami arra szolgál hogy ha jön email-em kijelezze?
    Olyan kéne ami szinte az összeshez jó hotmail,freemail,gmail,t-online,stb persze ha létezik egyáltalán ilyen!
  • bon
    #40985
    Alacsony felbontásra tippelnék a homályos kép hibánál. A net lassúlás meg simán lehet rossz driver.
  • bon
    #40984
    Lehet vinyó hiba, de nem feltétlenül, simán meghibásodott a profil, de ez talán segíthet a helyreállításában: link
  • Klon
    #40983
    en, ha neked lennek kiprobalnek egy masik camerat.
    nem tudom miert, de en inkabb ezt erzem hibasnak, mint a wint.
    persze lehet, h nincs igazam :)
    esetleg meg azt thdom elkepzelni, h osszeakad valamivel...

    ja, meg azt nem irtad, h miota csinalja ezt. elso perctol kezdve? vagy csak nem reg?
    meg lehetne probalni egy rendszervisszaallitast arra az idopontra amikor meg jo volt...
  • Framsen
    #40982
    A legújabb driver van fenn, az egyel régebbi meg asszem nem is jó Win7 hez.
  • Klon
    #40981
    csak tipp:
    cam driver cserevel probalkoztal?
  • Framsen
    #40980
    Sziasztok egy csomó ezzel foglalkozó fórum ki van halva, szóval megkérdem itt, végül is Windows 7 em van :)

    Miért ennyire homályos a bejövő webcamera képe? És a net is teljesen belassul.

    Normál állapotban a sebességteszt:
    DOWNLOAD: 5.99 Mb/s
    UPLOAD: 0.54 Mb/s

    Webcamerázás közben:
    DOWNLOAD: 0.72 Mb/s
    UPLOAD: 0.23 Mb/s

    Teljesen homályos a bejövő kép, alig lehet látni rajta valamit, pedig alacsony felbontással kapom meg. Mit tudok tenni ? Az én képemet jól látják. Annál akivel kamerázok ott nincs semmi baj, jó a net.
  • Hzsolesz
    #40979
    Az addig rendben is lenne, hogy létrehozok egy új user-t, de az össszes program és fájl az eltűnt felhasználó alatt van. A fájlokat még csak-csak átmásolom, de a programokat tehetem újra.
    Mi szokta ezt okozni? Döglődik a vinyó talán?
  • Blum
    #40978
    Üdv!

    Olyan problémám van tegnap este óta,hogy a Windows 7 magától kijelentkezik,ha itt hagyom a gépet pár percre.
    Ilyenkor persze becsukja az összes programomat,szakad a net..stb. Szóval rohadt mód zavaró.
    Mit állíthattam át véletlenül? Vagy mit kéne MOST átállítanom?
  • bon
    #40977
    nincs
  • koj
    #40976
    még ez jutott eszembe
  • koj
    #40975
    Van olyan parancs amit ha beírnék parancssorba megoldaná a problémát?
  • bon
    #40974
    Nem okozhatja. Csinálj egy másik profilt az már jó lesz.
  • Hzsolesz
    #40973
    Kiszedtem a meghajtót a laptopból, de ugyanaz az eredmény!Mi okozhatja ezt?
  • Hzsolesz
    #40972
    Sziasztok!

    A következő üzenetet kaptam:"A bejelentkezés egy ideiglenes profil használatával történt!A profil módosításai a kijelentkezéskor el fognak veszni."
    Okozhatja ezt a DVD meghajtó meghibásodása?
  • CroftManor
    #40971
    Már megoldódott közben köszi, kerestem a neten egy .lnk kiterjesztést és megoldotta a problémát.
  • sunlight
    #40970
    Rendszer visszaállítás egy korábbi időpontra nem segít?
  • CroftManor
    #40969
    Nagy segítségre lenne szükségem!
    Egy újraírható DVDről átmásoltam egy txt fájlt, de miután kivettem a DVDt..nem ismerte fel. Jobb gomb társítással kiválasztottam a Jegyzettömböt, de ezek után az összes eddigi ikon a gépen Jegyzettömb ikonná vált! És hiába kattintok bármelyikre, mindig a jegyzettömb jelenik meg! A gáz az egészben hogy nem az én gépemen történt ez és jó lenne minél hamarabb visszaállítani ezt! Kérlek segítsetek, ha tudtok!
  • MerlinW
    #40968
    Öreg hiba. Legközelebb, ha memóriát veszel un. kit-et vegyél. (2x2GB/4x1GB vagy 6 memóriaslot-os alaplap esetében trikit-et 3x2GB). Gyorsabb lesz a rendszer.
  • koj
    #40967
    Próbáltam most xp-t telepíteni, de annál is hibák vannak. A végén pedig mindig kijön a nagy kék ablak a memória dumával. A memtestet nem tudtam kipróbálni, mert nem engedi kiírni meg úgyis mindegy azt mondtátok nem javít ki semmit. Igazából nem tudom hogy most mi van.Most mit csináljak, vigyem vissza oda ahol csináltattam mert minden alkatrészére 4 év garancia van, vagy van valami program erre? Mert igazából azt se tudom miért nem jó, és 2 napja meg még újra tudtam tenni a win-t.
  • koj
    #40966
    1x 4