46641
  • Jabar
    #46120
    Ments le róla minden olyan adatot (fényképek, videók, munka, stb...) amit nem szeretnél elbukni, ami pótolhatatlan vagy nehéz pótolni és szerezz be egy új hdd-t.
    Ez azért szükséges mert bármelyik pillanatban beadhatja a kulcsot és akkor már nem fogsz tudni adatot visszanyerni róla.
  • marsu
    #46119
    Kicsit szájbarágósan kellene!! mi értelme van a biztonsági mentésnek??
  • darkSectorxxx #46118
    Ha helyes a diagnosztika, csoda hogy érzékeli még.
  • gergely1991
    #46117
    Biztonsági mentés kell mindenképpen, mert már nincs sok hátra neki.
  • marsu
    #46116
    Mi az ítélet?? kuka??
  • darkSectorxxx #46115
    Az kemény, 3 év használat után.
  • marsu
    #46114


    ezt írja?!
  • wollnerd #46113
    Nézd meg a lemezek állapotát pl. a HD Sentinel-nel!
  • marsu
    #46112


    Ezt írja ki, mit csináljak?? Előre is köszi
  • TokraFan
    #46111
    Szinte senkinek nem frissül...2016 Microsoft.
  • gergely1991
    #46110
    Már akinek frissül.....
  • TokraFan
    #46109
    A beépített frissítővel csak mazochistáknak!
  • Tetsuo
    #46108
    Mindjárt mondja, hogy megjöttek az újabb frissítések, boldog telepítést! :-D
  • TokraFan
    #46107
    Nem mintha elvenné a helyet a tonnányi "éppen futó" W7 témától. Napok óta semmi más bejegyzés nincs...Legalább valami hasznosról is szó van.
  • bon
    #46106
    Tisztára mintha böngésző válsztó topicban lennék, kérem fejezzétek be.
  • TokraFan
    #46105
    Erről mesélhetnél kicsit. Nem értem ezt a 'felhő böngésző" működést. A felhőtől fázok, nem bízom ezekben a rendszerekben, Mindent logolnak, minden privacy adatot mentenek egy külföldi szerverre innentől amolyan állandó megfigyelés érzésem van. Az sem növeli a bizalmamat, hogy a Maxthon -rendkívül hülye név egyébként-, tudtommal Kínai fejlesztés...!!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.07.07. 14:47:34
  • Tetsuo
    #46104
    Az a Cloud Browserrel egyben van, vagy az egy másik szoftver?
  • bajgunar
    #46103
    Én meg Maxthon -ra esküszök. Alapjáraton kenterbe veri az összes ie,firefox,chrone böngészőt. Mindenféle kieg, plugin nélkül is százszor többet tud. Gyorsabb, stabilabb, biztonságosabb, nem vírusporszívó és nem zabálja a gépet. Adblock.txt -t (hufilter.txt) bemásolva mindennemű reklám, előugró ablak, hirdetésmentes lesz.
  • TokraFan
    #46102
    Én még mindig ezt tartom legjobbnak, a Chrome felülete sajnos rettenetes (nem beszélve arról, hogy Google termék lévén alapból követ és logol mindent). A Firefoxot jelenleg is a Mozilla alapítvány fejleszti, és bár már nem a régi önmaga, jelenleg nem tudok jobbat. Az IE ipari hulladék kategória, a webfejlesztők rémálma. Amikor egy weblap már minden böngészővel tökéletes, ezzel a fos IE-vel szinte biztos, hogy valahol még mindig szétesik, vagy nem kezeli jól a kódot.
  • Tetsuo
    #46101
    A Firefox még mindig jobb, mint az IE, bár mára az is katasztrófa lett, a Google gondoskodott róla.
  • aru
    #46100
    Nálam tökéletesen működött az IE. Én a Firefoxot tartom kataszttrófának, mert viruskergető mellett is tele tudta szedni magát minden szarral, míg az IE ilyet nem produkált.

    48 órás tekergőzés után talált az op. rendszer első körben 238 frissítést, majd utána leszedte a többit sorban. A W10 óta katasztrófa lett az MS szervere.
  • TokraFan
    #46099
    Mondasz valamit, az IE-nél nagyobb katasztrófa nem nagyon volt a böngésző történelemben...
  • gergely1991
    #46098
    Én a helyedben más böngézőt telepítettem volna ahelyett hogy ezzel "szenvedjek". :D
  • Zoli007
    #46097
    Persze hogy nem hiába, mert a világ összes ramja sem elég a böngészőknek manapság.
  • Tetsuo
    #46096
    Régen minden 32 bites volt, aztán valami lassaban, valami gyorsabban váltott, mert a 64 jobb. Eleve több memóriát használhat, ezenfelül - bár nem emlékszem miért - gyorsabb és "pontosabb" a 64 bites rendszer.
  • bon
    #46095
    Pedig van bőven progi ami így tesz és emlékeim szerint az IE11 pont ilyen volt régen.
  • Tetsuo
    #46094
    Na látod, még a szutyok Firefoxból is van 64 bites, nem hiába. ;-)
  • Zoli007
    #46093
    Miért? Ha valami nem zabál sok RAM-ot, mi okod van fordítani 64 bites verziót? Pl. official firefoxból sem annyira rég van 64 bites.
  • aru
    #46092
    Elvileg 64 bites az IE 11 ami települt, mert az is lett kiválasztva. Gugliztam egy kicsit elvileg van egy olyan megoldás, hogy régi 7-es javat kell telepíteni és abban a security szintet mediumra állítani (az új javaban már csak high szintek vannak) és működni fog.
    Valahol azt írják, hogy az IE beállításainál kell bepipálni 2 dolgot ami nekem nincs is benne...
    Utoljára szerkesztette: aru, 2016.06.26. 00:28:35
  • Tetsuo
    #46091
    Na igen, de egy 64 bites rendszerben lehetőleg ne használjon már semmit sem, ami 32 bites. ;-)
  • Zoli007
    #46090
    Nem az oprendszerhez kell a javát feltenni, hanem a böngészőhöz. Tehát 32 bites böngető, 32 bites java.
  • aru
    #46089
    Ismét adódott 2 kérdés sajnos. 64 bites op. rendszerhez 64 bites java-t tettem föl, ez a korábbi rendszeren jól működött a 11-es explorer alatt, de most nem megy. Hogyan lehet működésre bírni?
    A másik az update. Kicsit több, mint 1 napja keresgél a rendszer de nem talál semmit pedig korábban is ez lett telepítve és jó volt. Utánaolvastam és mások is ezzel küzdenek új telepítés esetén... Hogyan tudom leszedni a frissítéseket?
  • Atisz #46088
    Örülök, hogy megoldódott a probléma :)
  • aru
    #46087
    Végül a desktop és favorites mappa megadta magát s kimásoltam a cuccokat egy USB kulcsra. Köszönöm a segítséget mindenkinek most már mehet föl az új Win 7.

    Ja, W10 telepítővel nem lehetett kívülről frissíteni, a W7 telepítő meg nem akarta kijavítani a hibát.
    Utoljára szerkesztette: aru, 2016.06.23. 21:52:49
  • aru
    #46086
    Csökkentett módot próbáltam, de ahogy lenyomom az entert a DOSos menűben újraindul gép. A Favorites könyvtár nincs a felhasználói név alatt és a Desktop sem érhető el, pedig a felhasználói profil nem volt jelszavazva.
    Megpróbálom a W7 telepítőjéről bootolni hátha betölt, javítást W7-el nem hiszem, hogy megkockáztatom. A másik terv az lenne, hogy lemezről frissítem W10-re és akkor elvileg a felhasználó az adatokkal megmrad.
    Elég szar helyzet ez így még akkor is ha csak a könyvjelzők és pár doksi kell az asztalról.
  • Atisz #46085
    Mindenképp próbáld meg csökkentett módban, valamint próbálj meg CD-ről bootolni (gondolom BIOS azért még elérhető).
  • Krityu
    #46084
    F8 csökkentett mód? Régi driverek eltávolítása, új driverek telepítése.
    1. C:\Users\felhasználó\Favorites
    2. C:\Users\felhasználó\Desktop
    Igen ha frissítést csinálsz a régi Windows mappából csinál egy windows.old-ot.
    Rufus vagy MS Media Creation Tool segítségével.
  • aru
    #46083
    3 napja bedöglött a 8 éves HW-em ami a W7-et futtatta és összedobtam egy i5-öt. Indításnál nem tölt be az Op. rendszer ami részben logikus is, mert szinte minden HW új. A kérdések azok lennének, hogy:
    1) Windows Explorerbe volt egy csomó könvjelzőm azt miként tudnám lementeni a winyóról, ill. hol talűlom őket?
    2) Az asztalon volt pár dolog amire szükségem lenne, ezt miként tudnám lementeni?
    Megoldás lehet e az az adataim elérésére, hogy egy telepítővel frissítem W10-re vagy a W7 telepítővel lehet e "javíttatni"?
    Illetve az install DVD-ből (mivel IDE-s optikaim van és az új alaplapon már nincsilyen) miként tudok USB-kulcsot létrehozni egy másik gépen?
  • Tetsuo
    #46082
    Mint laikus mondom, ezt nem lehet "megnézni", csak friss virusírtóval ellenőrizni.
  • Atisz #46081
    Megnéztem a task managert és csak 2 van beütemezve: adobe acrobat és flash.