46641
  • Narusco
    #41286
    win7 :)
  • bon
    #41285
    Elsőnek, milyen oprendszert használsz?
  • Narusco
    #41284
    noss... nem találtam ennél jobb topikot a problémámnak.

    lan party lenne, és van egy gondom, vagyis volt a multkor, gondolom még most is ez lesz:
    -ha összecsatlakoztunk, látom a többiek gépét a listában, viszont ha játszani akarunk, nem látok egy szervert sem, és ők sem látnak, ha én csinálom.

    tudom ez olyan dolog hogy az én gépem, nekem kéne rájönni, de sehogy sem akar működni. szerintetek mit állítsak még át, meg hol próbáljam a hibát megkeresni? winreinstall nem opcio, nincs rá időm most.
  • Wreck86
    #41283
    Sziasztok!
    A következő a szitum: beállítottam egy régebbi játékra az öcsémnek a win98 kompatibilitást, mert csak azzal van a játékban zene. Viszont észrevettük, hogy multiban a pingje magyar szerverre fel le ugrál kb 15-100 között és kiszűrtem,hogy csak akkor ha a kompatibilitás winxp-nél korábbira kell állítani.
    Esetleg valami megoldást tudtuk, hogy stabil maradjon neki a ping, úgy hogy a kompatibilitás alkalmazva van?
  • DarkSector
    #41282
    Mint az őskorban...:D
  • tmp
    #41281
    igen, és még újraírható lemezt is tud törölni :)
  • bon
    #41280
    Nero-hoz képest gagyi a beépített író alkalmazás.
  • Flamer
    #41279
    atisok nem talakoznak hasonloval? #41270 ?
  • kl24h
    #41278
    DVD-re is lehetett írni?
  • tmp
    #41277
    én csak iso-kat írtam ki vele, de azt mindig hibátlanul kiírta
  • kl24h
    #41276
    Windows 7-ben mennyire lett bővebb a CD (esetleg DVD) írás a régi Windows XP CD író programja között (CD Writing Wizard)? Kérnék összehasonlítást pl. a NERO-val mint adatírás (lezárás, multisession kezelés, stb.) szempontjából.
  • bon
    #41275
    Törölni kell a dos-t, semmire se jó. Be boot-olsz (Windows alól nem lehet). A telepítővel töröltesz miden partíciót és a rendszernek csinálsz egy 40-50gb-os méretűt, a maradék helyett meg tetszés szerint felosztod.
  • [HUN]FaTaL
    #41274
    Jelszó nélküli gépre távoli asztal? Baromi vicces volna, ha tátongana a neten / lanon egy gép mindenféle védelem nélkül :D

    Újraindítás után nem kell a másik gépen belépni, a távoli asztal már akkor működik, amikor feljön a bejelentkezés ablak. (Ugyanúgy, mint ha pl. vnc-t futtatsz service módban)
  • DarkSector
    #41273
    NM.
  • Doom 4
    #41272
    Hali!
    Vettünk egy laptopot, (4 ggia memoria, i5-ös proci) amin alapból csak Free-DOS van. Fel szeretném rakni a win 7 ultimate 64 bit-es változatát, de amikor kiváalsztom hogy hova telepítse két lehetőség van:
    Lemez: 0 Partíció: 1: FD_BETA9SR2 | teljes méret(289.1 gb)/szabad(249.9 gb) | Rendszer
    Lemez: 0 Partíció: 2 ..............................| teljes méret(9 giga)/szabad( 9 giga) | Elsődleges

    A lenti lehetőségek közül: Frissítés,, Ilesztőprogram, Törlés, Formázás, Új(nem kattintható), Kiterjesztés(nem kattintható)

    És mind a kettőre azt írja nem lehet felrakni a Windowst, mert nem NTFS fájlrendszerű.

    Apám szerint ne töröljük le a DOS-t szoval kéne csinálni egy partíciót és felrakni rá a Windowst...
    Ez mennyire jó 5let? vagy mind1 lehet formázni a particiót?
  • marsu
    #41271
    kösz!
  • Flamer
    #41270
    Napló neve: System
    Forrás: amdkmdag
    Dátum: 2012.03.02. 1:31:31
    Eseményazonosító:62464
    Feladatkategória:(61)
    Szint: Információ
    Kulcsszavak: Klasszikus
    Felhasználó: n.a.
    Számítógép: *********
    Leírás:
    UVD Information

    a tobbszaz ilyen szarral mit lehet kezdeni?
    AMD External Events Utility <- ezt aszolgaltatast mar letiltottam honapokkal ezelot.. nem fut. megis telivan az esemenynaplo ilyen cuccokkal :\ napi 20legalabb jon. :|
  • Tomy Lee
    #41269
    ati 6870
  • tmp
    #41268
    milyen kártya van az intel mellett?
  • Tomy Lee
    #41267
    Hello!Nem tudja valaki Asrock bios-ba hol kell letiltani intel prociba ami van vga-t?

    Másik kérdés meg az lenne,hogy SP1-et nem tudja befejezni a windows update,73,6 mb-ot nem teszi fel
  • lotsopa
    #41266
    Nem akarom megbántani marsu fórum társunkat de akinek DAEMON Tools kell, tehát valamilyen image fájt akar mountolni... az nem tudja beírni a legnépszerűbb keresőbe hogy "daemon tools"(opcionálisan download/letöltés), nagyon érdekes számomra. :) De természetesen van olyan dolog is amiről nekem van annyi tudásom mint marsunak erről, és lehet hogy rajtam is így mosolyognak egyesek.
    Amúgy akkor lenne is egy kérdésem. MSTSC paracsot beírva a CMD-be vagy a Win+R-el előhozott futtatás ablakba előjön a Távoli Asztal Kapcsolat ablak.
    Az érdekelne hogy meg lehet oldani hogy jelszóval nem rendelkező géphez is tudjak csatlakozni? Mert jelszóval ment, működik jól. Másik része meg hogy él a kapcsolat a két gép között, újra indítom a távoli gépet, ugye megszakad a kapcsolat de az a probléma hogy újra már nem tudom elérni mivel újraindult, tehát be kell lépni a windowsba a másik géppel. Ezt hogyan tudom megoldani?
  • DarkSector
    #41265
    azt a hülyeséget kell letölteni. :)
    mindjárt a második a legújabb verzió. :)
  • marsu
    #41264
    Kösz, megnézem!
  • marsu
    #41263
    Nem mondod?! Képzeld beírtam, és mindenféle hülyeséget talált!!
  • DarkSector
    #41262
    írd be a goggle-ba hátha az majd talál.
  • bon
    #41261
    Talán nézd meg a hivatalos oldaon: link
  • marsu
    #41260
    Sziasztok, megint kellene egy kis segítség Daemon Tools kellene, mert nem találok sehol!!
  • amdopteron
    #41259
    Hello valaki segítene ma vettem egy laptopot egy asus g53sx.et
    na már most kivetem belőle az egyik vinyot mert vettem egy ssd.t adata 120gb
    bele rakom telepíteném és azt írja
    "A windows nem tudott formázni egy particiót a(z)0 lemezen.A hiba telepítésre kijelölt partició előkészítése közben történt! Hibakód 0x80070057
  • Lolluki
    #41258
    Köszönöm
  • megas
    #41257
    Köszönöm szépen, ez segített!
  • bon
    #41256
    Futtasd le ezt: link
  • megas
    #41255
    Sziasztok.
    Segítséget szeretnék kérni. Történt ma, hogy a műveletközpont elkezdett reklamálni, hogy ki van kapcsolva a vírusirtóm, bementem az Avast-ba, és akárhogy próbáltam elindítani, sehogy se sikerült, megpróbáltam a műveletközponton keresztül elindítani, de EZ fogadott. Megnéztem a telepített progiknál, és nem találtam mint telepített program.
    Próbálkoztam még azzal, hogy "feltelepítem" mégegyszer, de ezeket írta ki:
    KÉP 1
    KÉP 2.
    Szerintetek mit tudok vele kezdeni? Köszi előre is a segítséget.
  • aate
    #41254
    Pl a minialkalmazás beállításánál átlátszóság engedélyezése elégé eltünteti az egér meg előhozza.
  • Lolluki
    #41253
    Kellene egy kis segítség Windows 7-el kapcsolatosan. Szeretném a minialkalmazásaimat olyanra tenni, hogy ha oda viszem az egeret akkor jelennek csak meg. Az megoldható-e? Pl: mutatok egy képet de ez nem a minialkalmazásokkal van hanem az ikonokkal de ilyenre gondoltam csatoltam:

    Nagyon fontos lenne kérlek segítsetek nekem..
  • kl24h
    #41252
    Lehet az is, hogy vírus, de közben mikor beindul a rendszer és bejön az ESET, akkor mér nem ismeri fel mert annyira profi. Ajánlom legalább a Kaspersky Rescue Disc 10 bootolható vírusellenőrzőt (részletek #41234), mert ez ha megtalálja, akkor sikeresen eltávolítja, mert Linuxban van írva.
  • DarkSector
    #41251
    Hát ezt mivel nem látom nem tudom milye homályosság amire gondolsz.
    De vírusról én még nem hallottam hogy ilyet okozott volna.
    De sok effect van ami "homályosít".

    Nem csak amiket leírtam. Post Processing is, ha mozogsz, fordulsz.
  • TheSosy
    #41250
    És az lehet,hogy egyszerre mindegyik játékban előjönnek,et egyikhet sem nyúltam hozzá.Pl.: Pes 2012,Omsi-der Omnibussimulator,Test Drive unlimited.Okozhatja ezeket valami vírus,mert én semelyikhez sem nyúltam hozzá.
  • DarkSector
    #41249
    Grafikai beállitásokban kell offolni játéktól függően.
  • TheSosy
    #41248
    És ezt az effektet meg lehet szüntetni valahogy?
  • DarkSector
    #41247
    Ez egy effekt, Motion Blur, HDR stb.
    Lehet erre gondolsz.