46641
  • robidj
    #41526
    nem
  • exodus2
    #41525
    Mert van 1-2 frissítés ami szükséges ahhoz hogy az SP1es frissítést fel tud rakni. Tehát először azokat próbáld meg, és utána az SP1et. Más frissítést nem mutat az update?
  • robidj
    #41524
    sziasztok miért nem tudom a frissítést felrakni ezt Windows 7 Service Pack 1 szervizcsomag x64-alapú rendszerekhez (KB976932)

    Telepítés dátuma: ‎2012.‎03.‎27. 10:57

    Telepítés állapota: Sikertelen

    A hiba részletei: Kód: 800F0A08

    Frissítés típusa: Fontos

    A Windows 7 Service Pack 1 ajánlott frissítések és javítások csomagja a Windows rendszerhez, amely egyetlen telepíthető frissítésként érhető el. A szervizcsomaggal biztonságosabbá és megbízhatóbbá tehető a számítógép. A telepítés általában 30 percet vesz igénybe, és körülbelül a telepítés felénél újra kell indítani a számítógépet.

    További információk:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=206783

    Súgó és támogatás:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=206784
  • bon
    #41523
    Minden féle képpen fel kellen rakni a frissítéseket, mert nagyon sok hibát javít, próbáld meg egyenként, elsőnek sp1-et.
  • Laci82
    #41522
    Most ,hogy nem akadozik a benchmark és lefuttattam a windows updatet ezeket a frissítéseket találja.
    Ez igazából egyik sem driver.

  • federer880402
    #41521
    Az az érdekes, hogy a húgom gépe megfelelően működik, nem lassú, hamar feláll a rendszer, csak a pityegés. A gép egy Albacomp laptop, megnéztem az oldalát, de semmit sem találtam (http://www.albacomp.hu/albacomp_notebook) BIOS-t holnap megnézem Google-n. Nem tudom, de lehet elállíthatott valami felhasználói dolgot? Csipogás úgy van, hogy ha belépek, a bejelentkező képernyőn kezdi, 2 LED (2lakatban nagy A és I van jelölve, jobbról a 2. és 3 LED-ek, a géppel szemben) együtt villog, kb 1 ms villogás, 1 ms szünet ciklusokkal. Holnap írok!
  • bon
    #41520
    Ha gyári akkor jó a telepítő. Az update nem akar és telepít is valamilyen hardverhez drivert? Ha igen ne enged neki. 4-es keretrendszer meg nem kikerülhető, sok minden hazsnálja.
  • Laci82
    #41519
    Eredeti a Windowsom igaz nem sp1-es,ami az updatel együtt települ sp1 az nem jó ?
    És ha nem az update akkor mi a görcs?
    .net framework 4?
    Ezek után a telepítések után kezdett el akadozni a Heaven Benchmark amivel teszteltem,most hogy leszedtem az updateket simán megy akadás nélkül.
  • bon
    #41518
    Hivatalos Windows 7 telepítőt használj, abból is sp1-el integráltat.
  • bon
    #41517
    Egyik se, sp1 pláne nem, nagyon sok égpre telepítettme már Windows 1-et, gyárialg integrált sp1-el + összes frissítésel és még sehol se volt ilyen gond.
  • Laci82
    #41516
    Szia.
    Írtam tegnap ,hogy valami akasztja a rendszerem.
    Kezd körvonalazódni,hogy mi az ,valamelyik update zavar be.
    Lehet esetleg a Service Pack 1?
    Vagy van tudomásod ilyenről,hogy melyik update okozhat ilyen gondot?
  • bon
    #41515
    1. Töltsd lea bluescreen view-er programot és oaz már több infót fog adni.

    2. Csipogás üteme száma a lényeg, mert az jelölheti a hibát. Bios típusa alapján a google-ben rálehet keresni. A led villogására meg a gép gyártójának oldaláln lehet leírást találni.
  • bon
    #41514
    Milyen Változat van feltelepítve a Windows 7-ből, esetleg barkácsolt változat?
  • WhiteTusk
    #41513
    Sziasztok! Hogy tudom kikapcsolni a parental controlt? Rendszergazdai fiókom van! Nincsen a felhasználói fiókoknál olyan hogy szülői felügyelet beállítása! Mégis blokkolja valamiért több játékot is amit installálni szeretnék! Remélem hogy tudtok segíteni!
  • Puhos
    #41512
    Szia. Töltsd le a BSOD progit és meg tudod nézni, hogy mi okozza a kék halált.
  • federer880402
    #41511
    Sziasztok!

    2 problémám is van, sajnos.

    1. A laptopomon lévő Windows Vista Home Premium x86-om kék halálokat kap még csökentett módban is, 2 fajta hibaüzenetet ír ki. A Windows SP1. Csináltam már mindent, amit olvastam, a parancssoroktól kezdve a vírusírtók megfelelő futtatásáig bezárólag. Na szóval kikpacsoltam az automatikus újraindítást és lefényképeztem a kék halál típusaimat.

    STOP: 0x000000E3 (0x85A2BFC8, 0x91A83D78, 0x845D40E0, 0x00000003)

    STOP: 0x0000007F (0x00000008, 0x864910C0, 0x00000000, 0x00000000

    Hibaüzenet fájlra nincsen.

    A vezérlőpultom pedig lefagy, akkor nem, ha parancssorral indítom. MEg ha pl. megnyitom az Eszközkezelőt, akkor sem fagy...Csak ha a Vezérlőpultra megyek rá a listából.

    2. Húgom gépe bekapcsolástól számítva csipogó hangokat hallatt, mint az EKG

    A 2 lakat jel feletti ledek a csippanások alatt ütemesen vilannak fel zölden. A user zárolva van, de nincs jelszavasítva. Simán be lehet lépni, de idegesítően csipog akkor is...

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • WhiteTusk
    #41510
    Sziasztok! Két kérdésem lenne remélem tudtok segíteni! :) Az egyik az hogy a Start gombra kattintva nem jelenik meg nekem alul a kereső miért van ez? A másik pedig hogy a parrental control miatt nem tudok játszani a Total War-al! De nekem olyan nincsen meg ott ahol lennie kéne! :( remélem tudtok segíteni!
  • littleNorbi
    #41509
    Köszi! Sikerült!
  • bon
    #41508
    Saját tulajdonba vétel a felhasználóddal.
  • littleNorbi
    #41507
    Helló!
    Előző rendszeremen egy mappának "Mindenki"-nek csak olvasás & végrehajtás NTFS jogokat adtam. Azóta új 7esem van, és nem tudom megváltoztatni a jogokat. Erre van valamiféle megoldás?
  • Sickness
    #41506
    ;) :D
    Kösz
  • exodus2
    #41505
    Vezérlőpult - Hálózati és megosztási központ - adapterbeállítások módosítása - ott törlöd a PPPOE kapcsolatot (ha van) és esetleg tilthatod a sima hálókártyát.
  • Sickness
    #41504
    hali
    Barátnőmnek a laptopja wifire van beállítva náluk, de én rádugtam a t-home-os netemet, és most szegény nem tudja vissza varázsolni rá a wifis netet. Merre és mit kell beállítania?
  • Laci82
    #41503
    Újraraktam a Wint.
    Az Heaven benchmarkkal próbálkozom mert amikor akadtak a játékok az is akadt miközben az fps értékek 45-60 fps között mozogtak.
    Amelyik program után el kezd akadozni a benchmark ,az lesz a ludas.
  • bon
    #41502
    Directx frissítés megpróbálnék.
  • Laci82
    #41501
    Nincs codec pack egy divx van csak ennyi.
    Akadozni az NBA 2K12 néha megakad,Ac Revelationsnál is le-le esik az fps és akkor akad,fifa 12 akad....ezeknek simán futnia kéne ezen a gépen szerintem.
  • bon
    #41500
    Ha codec pack-ot használsz az okozhatja és még felesleges is.
  • exodus2
    #41499
    Akkor kicsit bővebben fejtsd ki hogy mikor akad?
  • Laci82
    #41498
    Igen rendesen,a legfrissebbek.
  • exodus2
    #41497
    Driverek rendesen fel vannak rakva? Gyártó oldaláról?
  • Laci82
    #41496
    Akkor nem tudok rájönni mi akaszthatja gépet.
    Daemon tools,nod 32,spybot search&destroy,divx codec......?
  • bon
    #41495
    Flash-hez flash player kell, Silverlight-hoz Silverlight, egyik se helyettesíti a másikat. Flash player-el meg nem szokot gond lenni, pedig jó pár gépen használom.
  • exodus2
    #41494
    Csak a tiédet:)
  • Laci82
    #41493
    De a flasplayer akaszthatja a rendszert?
  • exodus2
    #41492
    De ha flash van az oldalon akkor az kell hozzá. Silverlight megint más dolog. Tehát van flash, és van silverlight, egyik a másikat nem helyettesíti.
  • Laci82
    #41491
    Sziasztok.
    Internet explorer 9-et használok ,fel van telepítve a silverlight mert nem akarok flash playert használni,van egy gyanúm,hogy viszafogja a rendszert sok játék akad,ha leszedem a flash playert nincs probléma.
    De ez a hülye IE egyes oldalaknál nyíg ,hogy tegyem fel a flash playert,amit én nem karok,ezt hogy tudom kilőni?
  • zord01
    #41490
    köszi
  • bon
    #41489
    Ha F8-as menüben nincs rá lehetőség akkor a telepítő lemezzel.
  • Ironman2
    #41488
    Hogy kell előhozni win7-ben a mamóriavizsgálatot,mikor bebootol a rendszer?
  • exodus2
    #41487
    Ha ico-ban van akkor cserélgetheted. Ha ip kiterjesztés akkor pedig iconpackager progi kell hozzá. Iconpackager-rel is cserélheted egyenként.