46641
  • bon
    #41606
    Magyarított, vagy gyárilag magyar?
  • bon
    #41605
    Én biztos felraknám, mert ha nem is biztonsági frissítés, akkor is javításo. Olyan nem létezik, hogy biztonsági frissítést lehet csak felrakni, mert ülönben szaggatni kezd a gép.
  • Laci82
    #41604
    Szóval arra kezdek rájönni ha security updateket telepítek nincs akadozás a játékoknál.
    A többi update feltétlen fontos erről a listáról,mivel ezek ugyebár nem biztonsági frissítések???
  • gabofej
    #41603
    frissíteni akartam és ez fogadott kép
    eredeti win 7 home premium sp1 64 bit
    tudtok segíteni, mi ez egyáltalán?
  • lalakov
    #41602
    Kikapcsoltam a Windows Update-nél a Microsoft programok frissítését, visszakapcsolnám, de már nem látom azt a lehetőséget.
  • bon
    #41601
    Emelt szintű parancssorba írd be ezt: sfc /scannow talán megoldja a problémát.
  • 0Diaz0
    #41600
    Vmi olyat írt hogy "Függvénytár hiányában a program leáll "..
  • [HUN]FaTaL
    #41599
    Mi van? Függvénytár = dll fájl, többnyire. Szóval ha hiányol egy dll-t akkor talán telepítsd fel, amit hiányol. :D
  • 0Diaz0
    #41598
    Skacok! A függvénytárat hogyan kell regisztrálni? Mert a telepitők hiányolják..
  • zord01
    #41597
    Persze fent van. Mondhatnám úgy is, hogy minden egyéb tényező változatlansága mellett, a vidkari csere után nem mennek a játékok. (Hangsúlyozom, azóta már több win7 reinstall is volt, többek között rögtön kártyacser után).

    De mindegy, ezt nem fogja senki távolról megfejteni. Valami nem szimpi a játéknak, pont. Venni kell egy új (régi) gépet, sztem azon fog menni.
  • sg95
    #41596
    igem a Biosban
  • [HUN]FaTaL
    #41595
    BIOSban memory remap featuret tedd az ellenkezőjére. Ha így sem jó, akkor passz.

    Ugye BIOSban tiltottad az integralt vgat és nem windowsban?
  • sg95
    #41594
    igen
  • [HUN]FaTaL
    #41593
    64 bit?
  • sg95
    #41592
    Miért van az a hiába tiltottam le az integrált videókártyát így azt irja hogy 4096 MB Ram-ból csak 3583 MB használható mert a többi Hardverek számára van fentartva azt irja a rendszer ez miért van így?
  • [HUN]FaTaL
    #41591
    DX9-et ugye felraktad?
  • zord01
    #41590
    Ja persze nem csak a generals nem megy, az empire at war se nagyon műxik, meg (megddöbbentő módon) a gears of war sem, pedig az azért nem olyan nagyon régi.
    Sztem ezek javarészt hardver gondok, vagy a hardever és a win 7 együttműködése nem korrekt.
  • zord01
    #41589
    Nekem spec a generals nem indul. 2 fajta is van, eredeti mindkettő. Az egyik sima generals, a másik firs decade kiadás. Régen ment, még win7 alatt is, vidkari csere óta nem megy, de vagy 2-3 komplett win7 reinstall után sem indul. (Pontosabban elindul, de 2-3 mp után kifagy, még a menü előtt).
    Ugyan ez van, ha XP SP2 vagy 98 kompatibilitási módban indítom.

    Szóval ez nem annyir Win7 hiba, mint hardver inkompatibilitás. Pusztán csak arra voltam kíváncsi, hogy a win 7 hogy kezeli a drivereket.

    És amúgy az nem megoldás, ha csinálok új felhasználói profilt, és oda installálom a drivert?
    Tehát a hardverkörnyezet, felhasználói fióktól független, vagy nem?

    Amúgy szerintem az lesz a vége, hogy veszek 30-kért egy használt lenovo core2duo konfigot xp-vel.
  • Doom 4
    #41588
    Hali!

    Van egy itthoni hálózatunk, amit valahogy megcsniáltam anno. De újra kellet rakni ezt a (fő) gépet és most nem tudom újra megcsinálni...

    Van egy asztali Win7 (ez a fő), egy asztali XP, és két laptop ami wifin csatlakozik. Na most az már megvan, hogy xp-és és az asztali win 7 látja egymást működik minden. Viszont a laptopok nem látják a nagy gépet...

    Tudnátok segíteni, hogy csináljam?
  • xxxpaulxxx
    #41587
    De eddig magyarra volt állítva és mégis pontot írt:/
  • [HUN]FaTaL
    #41586
    A numerikus billentyűzeten vessző van, nem pont.

    Pontot angol kiosztással ír.

    Ennek pedig az a baromi egyszerű oka van, hogy az angol-szász nyelvekben tizedespont van, a magyarban pedig tizedesvessző.
  • xxxpaulxxx
    #41585
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, amit pár napja vettem észre, hogy a numerikus billentyűzeten levő . lenyomásakor a gépem egy ,-t produkál... nem tudom mi és hol állítódhatott el, már mindenhol néztem, tudtok erre valami megoldást?
  • [HUN]FaTaL
    #41584
    Persze hát a win7 kitalálja a komplett xp-s registryt meg mindent, mert gondolatolvasó.
  • 0Diaz0
    #41583
    Jólvan.. nemtudtam.. mostmár tudom eztis..
  • exodus2
    #41582
    Nem csak a win7 érzékeny rá...Pff.
  • 0Diaz0
    #41581
    Ráhibáztál..
    Nemtudtam hogy a win7 erre is érzékeny.. dáájóóó.
  • exodus2
    #41580
    Meg sem merem kérdezni, hogy ugye feltelepítetted a win7re a játékot, és nem a xp-re telepítettet próbáltad elindítani?
  • Puhos
    #41579
    Milyen játékok nem mennek?
  • 0Diaz0
    #41578
    *Indulnak..

    2. Mióta lelett cserélve az XP ,azóta fosott be az összes.. f'ck this shit.
  • exodus2
    #41577
    Inkább azon filózzatok miért nem indultak el azok a játékok. És utána meglesz a megoldás.
  • zord01
    #41576
    Na csak azért, mert naponta cserélgetni őket nem túl lélekemelő.
    (Bocsi a dupla HSZ-ért)
  • zord01
    #41575
    És hogy oldod meg?
  • 0Diaz0
    #41574
    Minden oprendszernél ígyvan.. uninstall,berakod az új vidikarit, és felrakod a driverét..

    Am nekemis ez a gondom.. JÓPÁR játék nem indul el rajta.. de megoldom vhogy :)
  • zord01
    #41573
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség!

    Mióta megvan az új ATI videókarim, néhány régebbi játék nem megy a gépemen. Azt találtam ki, hogy veszek egy régebbi chipsettes Nvidia videókártyát is.

    A kérdésem az, hogy ha kiveszem a mostanit, és berakom az új kártyát, akkor elég csak simán feltelepítenem az Nvidia Drivert, vagy előbb töröljem le az Ati-t.

    Ergo a kérdés lényege, hogy Win 7 tud egyszerre kezelni két különálló grafikus drivert, vagy ezt felejtsem el, és renistall, meg install?

    Előre is köszi
  • Rane19
    #41572
    utána néztem :D valamit elcsesztek az ati driverbe azért fut midnen inditáskor:P
  • DarkSector
    #41571
    Régen volt Driver Magic progi, manapság nem tudom mi a trendi, vagy ennek egy új verziója vagy hasonló nevű cucc.
  • balcsi70
    #41570
    Sziasztok. Laptopnak a Hangkártya driverét hogyan tudom kimenteni,mert szeretném kicserélni,és ha véletlenül nem jó amit most rárakok akkor tudjam visszarakni a mostanit ugyanis:az van hogy a Laptop hangszórója nem elég hangos,vagyis ha maximumra felhúzom a hangerőt akkor sem olyan mint fénykorában." Írtá(tok)k régebben hogy pucoljam ki ha esetleg el van tömődve.Nem volt semmi ott de még a hangszórókat is kicseréltem,rendeltem hozzá tök ugyan olyant be is szereltem de a hangja nem igazán erősödött feljebb.A segítséget előre is köszöntem. Win7 van a gépen. Üdv.
  • Rane19
    #41569
    Sziasztok a minap újra pakoltam a gépemet! De indításkor elkezd futni a command prompt és szörnyen be lassul az indítás... vírus lenne ?:P
    Előre kösz:P
  • bon
    #41568
    Még egy dolgot találtam:
    1.Click Start button, type msconfig in the Search programs and files box, and then click msconfig in the Programs list.
    2.In the System Configuration window, click Advanced options on the Boot tab.
    3.Click to clear the Maximum memory check box, and then click OK.
    4.Restart the computer.
  • sg95
    #41567
    okés rendben akkor várom a válaszod köszönöm szépen a segitségedet előre is!