46641
  • Atisz #46201
    Nekem is "megy" az update órák óta. GOndolom bosszú azért, mert kevesen álltak át WIn10-re :/
  • howarju
    #46200
    Hi!
    Nekem ez már segített: WindowsUpdateDiagnostic.diagcab
  • lalakov
    #46199
    A múlt hónapban, az még jó volt.

    bon: Kb. mennyi idővel kell számolni? Tegnap kikapcsoltam, mert tök feleslegesen 25%-on pörgeti a procit és 57 fok körül tartja, ami miatt megy a ventije, ami elég hangos. De ha ez a normális, akkor visszakapcsolom. :( Gond ha az ember csak két-három havonta frissít mondjuk?
  • bon
    #46198
    türelem, a megoldás. Hónapok óta ilyen sajnos. Esetleg csinálni kell otthonra egy WSUS szervert :) :) :)
  • bon
    #46197
    De sok felesleges pénzed van...
  • TokraFan
    #46196
    Régen nekem is. Mikor frissítettél utoljára? Nálam azóta van ez, mióta kijött a 10-es. Nyilván így akarnak kényszeríteni az átállásra, de előbb kell ehhez felkelniük reggel. :-)
  • TokraFan
    #46195
    Sok szempontból jobban jársz, csak ott meg a hardver irreális áron van.
  • Tetsuo
    #46194
    Én újraraknék két rendszert, de a Microsoftnak köszönhetően nem teszem. Valószínűleg Apple lesz a következő konfig.
  • lalakov
    #46193
    Én még sosem találkoztam ilyennel, eddig mindig simán lejöttek.
  • TokraFan
    #46192
    Nem, csak a jelenlegit gondoltam frissíteni, de az utánad kommentelő tapasztalata alapján azt hiszem, mégis kihagyom. Úgy tűnik, mégis maradt minden a régiben és órákig szarakodik 3-4 állomány frissítésével ami 5 perc kéne legyen egy 120-as neten.
  • lalakov
    #46191
    Nem segít. :(
  • gergely1991
    #46190
    reboot?
  • lalakov
    #46189
    Már két órája megy a frissítések letöltése felirat, de még semmit sem szedett le. Ilyenkor mit lehet tenni?
  • Tetsuo
    #46188
    Egy egész install lesz?
  • TokraFan
    #46187
    Na, akkor teszek majd egy próbát én is a hétvégén. Hátha működik végre...
  • bon
    #46186
    Pontosan
  • Laczyi
    #46185
    Nálam ma, pikk-pakk megtalálta és telepítette a frissítéseket, mint a régi szép időkben (mikor még nem volt win10)
  • TokraFan
    #46184
    Az automatikus frissítést évek óta nem használom, minden friss w7 installnál azonnal tiltom! Ugyanis, korábban nem egyszer jártam már úgy, hogy a leg hülyébb pillanatban kezdett frissíteni, mondjuk egy render közben és elszsarta a munkámat. A másik kiváló megoldása, amikor shutdown után órákig baszakodik, én meg vagy megvárom és nem alszom, vagy úgy hagyom éjszakára. Csak manuálisan frissítek, amikor ÉN eldöntöm, ne az OS döntse ezt el helyettem. POntosabban, csak akkor hagynám rá a döntést, ha rendesen működne, de jelenleg órákon át piszmog már pusztán azzal is,hogy megtalálja a frissítendő állományokat.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2016.09.14. 18:33:51
  • Carmang
    #46183
    Miért akarsz "rányomni"? Hagyd, hogy automatikusan telepítse. Ha nem ma, akkor holnap, vagy holnapután.
  • Tetsuo
    #46182
    Laptopoknak meg eleve nem tesz jót a 48 órás műszak...
  • TokraFan
    #46181
    Még mindig szar a frissítő? Nem merek rányomni, nincs 2 napom erre.
  • bon
    #46180
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést!
  • mcmoha
    #46179
    Nem értek hozzá de nem az operációs rendszertől függ. (Smart TV-hez valószínűleg nem kell az a box.)
  • Klon
    #46178
    Tudtok arra megoldast, hogy win7es PC monitor kepet Smart tv-n lassam?
    Kabellel ok, de en Wifi-n szeretnem.
    Googliztam sokat, de erdemleges talalatot nem kaptam...
  • KaBuTo666
    #46177
    Legutolsó esetben az lesz. Köszönöm a választ.
  • KaBuTo666
    #46176
    Munkahelyen van így már nem tudom megnézni, de hétfőn ránézek, köszönöm a választ!
  • bon
    #46175
    Irány a cég support-ja.
  • kl24h
    #46174
    Azt hiszem, hogy az Internet Beállításoknál kell keresd a megoldást. Az ilyen ActiveX vezérlők és a beépülő modulokat ott kikapcsolhatod, hogy ne kérdezzen.
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2016.09.09. 20:18:39
  • KaBuTo666
    #46173
    Sajnos azzal is visszaugrik az ablak. :(
  • kl24h
    #46172
    Ha "Igen"-re klikkelve nem megy, "Nem"-re klikkelve sem megy, akkor egyetlen megoldásod maradt, hogy kiXeled!
  • KaBuTo666
    #46171
    Szeretném aktiválni az egyik szoftvert, de a kis ablakban jobb oldalt alul ha a Tovább gombra megyek, kidobja ezt a windows üzenetet, és hiába kattintok igenre vagy nemre, újra kidobja és nem enged tovább. Megszüntettem az internet kapcsolatot, szintén csinálja. Restart se segített.
    Hogy tudnám kilőni hogy ne tegye fel ezt az ablakot kérdésnek?
    Választ köszönöm előre is.

    KÉP
    Utoljára szerkesztette: KaBuTo666, 2016.09.09. 18:27:36
  • bcrics
    #46170
    Hello, win 10 utan win 7 települt a gépre, es egyszerűen nem lehet kikapcsolni.
    Magától ujraindul mindig, csak a táp kikapcsolasa segit.
    Viszont ha ezek után ujra akarod inditani a rendszert van hogy fél óráig csak próbálkozik az ujraindulassal, de nem jon össze neki.

    Most ilyenkor mi ment tönkre?
  • Klon
    #46169
    Koszi, jo otlet, igy meg nem probaltam!
  • wollnerd #46167
    Gondolom a Lemezkezelővel próbálod visszaállítani a betűjeleket... Vagy hogyan? (Link, itt a betűjelek váltása rész.)
    Sztem próbáld akkor a Lemezkezelővel egy még nem foglalt betűjelre módosítani a pendrive-ot, aztán jöjjön a többi, amíg még a pendrive bent van...
    Itt egy másik részletesebb leírás angolul amivel egy statikus betűjelet társíthatunk az adathordozókhoz. Lényegében ugyanaz, amit fent mondtam. Működnie kéne: http://www.howtogeek.com/96298/assign-a-static-drive-letter-to-a-usb-drive-in-windows-7/
    Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2016.08.30. 15:57:34
  • Klon
    #46166
    Ja es persze nem all vissza, ha kiveszem a pendrive-ot... :(
  • Klon
    #46165
    Hali
    Segitsetek legyszi!
    Mit kell csinalni, hogy egy pendrive
    ne barmolja szet a meghajto betujeleket?
    Mindig "D" meghajtonak allitja be, es a tobbit eltolja egy betuvel.
    Vissza tudom allitani, de mar nagyon idegesit, h folyton elb.ssza :(
    Van erre valami megoldas? Gondolok itt olyanra, hogy valami masik, nem hasznalt betujelet kapja, mondjuk "Z" vagy akarmi.
    Koszi
  • marsu
    #46164
    rendben kipróbálom, köszönöm!!
  • bon
    #46163
    Na akkor a hosszabbító a baj, használd rövid kábellel, mert az usb nem szereti a hosszú kábelt 3.0 és újabb meg pláne..
  • marsu
    #46162
    Nem cseréltem le, csak néha néha lementem a dolgokat. a gyári kábelt beledugtam egy hosszabító kábelbe ami a gép hátuljába van dugva, mert elől nincs lehetőség.
  • bon
    #46161
    Én biztos nem cseréltem volna le egy belső hdd-t külsőre, jobb a belső. pláne ha nem szempont a hordozhatóság. Amúgy eszközkezelőben fel van telepítve minden driver? Az usb port amivel próbálkozol gondolom kék színű belülről. Az usb kábel hossza rövid remélhetőleg és nem cserélted valami hosszabbra.