46641
  • DarkSector
    #41890
    üdv.
    rendszer betöltése és működése szerintetek a mostani sata2 80gb samsung vinyómhoz képest ha betennék egy Caviar Black-et akkor ott tapasztalnék némi javulást?

    Illetve ha netán játszom, akkor számít ez valamit?
  • bon
    #41889
    Biosban én még nem láttam sohase a Windows telepítő kódját. Biztos, hogy jó számot írsz be? Product key: sort kell bírni
  • sosemt
    #41888
    sziasztok, a laptopomat windows 7-el vettem, de a sok gyári franc miatt újratettem és amikor beírtam a gép alján található számot azt írta hibás. Talán nem jó kódot írok be? nincs hozzá más kód, a biosban is azt a kódot írja ki mint ami a matricán szerepel a gép alján. (ugyan azt a windows verziót tettem fel (home premium))
  • zotya10002
    #41887
    Kerek 8-percet kellett várnom és elindult a telepítés!!

    Köszönöm szépen a segítséget !

  • [HUN]FaTaL
    #41886
    Az is megállt volna, ha bootolva rakod.
  • zotya10002
    #41885
    Azt windows alól raktam!

    Mert ugye 64bitest így nem lehet.
  • exodus2
    #41884
    És a 32bites nem állt meg telepítésnél? Vagy azt windows alól raktad?
  • zotya10002
    #41883
    Okés!

    Már várom hogy hazaérjek és kipróbáljam!

    Tegnap egész napom ezzel csesztem el .-(

    Aztán végül feltettem a 32 bitet,de most törlés lesz:-)

    Köszi
  • [HUN]FaTaL
    #41882
    Tiltsd le a floppyt a biosban. Nem áll az meg csak marha lassan megy tovább (~20-30 perc). Ilyen tempóban kb 3 óra lesz a telepítés, a biosban gyorsabb tiltani a floppyt :D
  • bon
    #41881
    Gyakorlatilag is, én pl. telepítőkészletett se kértem a tisztaszoftvertől (felesleges) és gond nélkül aktiválódott az msdn-ről származó telepítővel. A Professional verzió a lényeg ja és persze rögtön sp1-el integrált változatott kell beszerezni.
  • exodus2
    #41880
    A tisztaszoftveres professional verzió szokott lenni, ha 64bitesben olyat szedsz le, akkor a tisztaszoftveres kód működni fog vele. Elméletileg. Egy próbát megér.
  • zotya10002
    #41879
    Én ezt próbálom majd : Microsoft Windows 7 - Ultimate - Service Pack 1 (x64) - DVD (Hungarian)
  • mikusmate
    #41878
    Sziasztok, újítottam a gépemet, és szeretnék feltenni egy 64 bites Windowst, hogy lássa a 8 giga ram-ot. Nekem csak a Tisztaszoftveres 32 bites van sajnos, úgyhogy azt hiszem a virágbolti verzióhoz fordulok (tudom... ejnye, ejnye). Azt szeretném kérdezni - akár privátban is jöhet válasz - hogy melyik verziót érdemes beszereznem?
  • zotya10002
    #41877
    Rendben!!

    Remélem igazad lesz! Köszi
  • lck
    #41876
    Mikor megáll az egész és azt hiszed lefagyott, akkor várj még 15 percet.
  • zotya10002
    #41875
    Okés!

    Melóba vok .-))

    Hazaérek megnézem!

    De mi után várjak 15-31 percet?
  • exodus2
    #41874
    Akkor is kapcsold ki biosban. Floppy vagy drive a: stb kapcsold ki. Vagy várj olyan 15-30 percet, általában annyi elég.
  • zotya10002
    #41873
    Nincs flopy!!

    Csak megáll és kész!

    Az egér mozog igen.
  • exodus2
    #41872
    Pontosíts kicsit, mit jelent hogy leáll? Nem megy tovább? Egér mozog? Legtöbb esetben a biosban ki kell minden floppy meghajtóra vonatkozó beállítást kapcsolni, még ha nincs floppyd akkor is.
  • zotya10002
    #41871
    Sziasztok!!

    Win 7 32 bit van a gépemen.

    Telepíteni szeretném a win -7 64 bitet de nem sikerül!

    Ki van írva dvd-re meg bootolná is a dvd -rom csak mikor eljut odáig,hogy a win képét beadja+az egér mutatót leáll :-((

    Miért nem jó?Sehogy sem sikerül!


    Választ előre is köszönöm!
  • TomBond
    #41870
    Mozilla Thuderbird
  • bon
    #41869
    Linket itt ne várjál (max privátban), google a barátod. Amúgy miért pont Enterpirse kell? Menyniségi licenszes változat.
  • mekxa
    #41868
    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.
    Szükségem lenne Windows 7 Enterprise x32 / x86/ magyar!. ehhez kellene letöltési link ha tudtok adni azt nagyon nagyon megköszönném.

    üdv: mekxa
  • bon
    #41867
    Melyik levelezőprogramról van szó? Mert a Windows 7-ben nincs levelező program integrálva.
  • TomBond
    #41866
    Miért indul el a levelezőprogramom kétszer? Ugyanakkor úgy viselkedik mint ha csak egy lenne! Ha az egyiket bezárom bezáródik a másik is.
  • bon
    #41863
    A boot hiba miatt gondolok winyóra, a kép szétesés meg valóban vga hiba lenne, de kettő egyszerre kicsit furcsa számomra.
  • naaa
    #41862
    köszi....feltéve, ha be bootol, mert mostanában azt sem csinálja :-)
  • bon
    #41861
    Winyó problémára utál az üzenet. HD Sentinel-el nézd meg az állapotát.
  • naaa
    #41860
    videokártyára tippelek, de nem biztos
    telepítettem újra is gépet, de ez a hiba újra visszatér
  • naaa
    #41859
    semmit sem piszkáltam...megy a gép és darabokra hullik a kép és ez a hiba üzenet jön
  • bon
    #41858
    Partíciókat nem piszkáltad véletlenül?
  • naaa
    #41857
    Sziasztok!
    ez mitől lehet?

    Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key

    help
  • Neogan
    #41856
    Nos úgy tűnik sikerült megoldani, ezzel a programmal: http://support.microsoft.com/mats/Program_Install_and_Uninstall

    Köszi a helpet!
  • Neogan
    #41855
    Gondolom ezt akartad linkelni, mert a tiéd XP-re vonatkozik és nincs letölthető alkalmazás: link

    És igen, próbáltam sajnos ez sem hozott eredményt. :/
  • bon
    #41854
    Itt lévő fixIt alkalamzást próbáltad már? link
  • Neogan
    #41853
    Igen, sajnos semmi különbség, akkor jön a hibaüzenet, mikor elkezdené telepíteni. Ha downloaderrel csinálom, akkor letölti és szintén, mikor kezdené telepíteni, feldobja az üzenetet.
  • bon
    #41852
    Simán rátelepítéssel próbálkoztál, offline telepítőkészlettel a java oldaláról leötltve?
  • Neogan
    #41851
    Hali!
    Segítség kellene. Még a napokban jelzett a Java szoftver hogy kijött egy új frissítés, gondoltam hagyom, hogy update-eljen, de leállt egy hibaüzenettel ("Could not access network location :."). Azóta próbáltam letörölni és újra feldobni, de ahányszor elindul az installer, a hibaüzenet is feljön.

    Ha jól sejtem a registryben kellene turkálni, rákerestem a hibaüzenet számára (1606), de egyik érintett érték átírása sem járt sikerrel. Mi lehet a gond?

    Köszi előre is!
  • lalakov
    #41850
    Köszönöm.
  • exodus2
    #41849
    Igen, Options- preferences - File types