46641
  • Dj Tommy
    #41930
    Nekem is tudna valaki segíteni?
  • lalakov
    #41929
    Mégis működik, csak ki kellett húzni az IDE kábelt a szerkezetből, nem volt elég, hogy az IDE HDD-t lehúztam róla. Szóval
  • bornyito
    #41928
    Sziasztok!
    a problémám: egy buli alkalmával sikerült vmit elállítanom a gépemen (win 7, toshiba satellite) most a hang úgy szól mintha fel lenne gyorsítva, a beszéd olyan mint a hupikék törpikékben, de a tempó normális, de foggalmam sincs mit kéne visszaállítani..
    kösz ha van rám egy percetek!
  • lalakov
    #41927
    Nekem az az érték most is 0-án áll. És mintha miután AHCI-ra állítottam a BIOS-t feltett volna valamit, kiírta hogy az eszköz megfelelően működik, de mégsem, sőt rosszabb lett mint előtte volt.
  • josi
    #41926
    Ez segíthet neked
  • lalakov
    #41925
    IDE módban se látja a Sata HDD-t, pedig eddig látta. :( Most kipróbáltam és az IDE-s HDD-t látja így(USB2-n). ASUS P5KE-m van.
  • lalakov
    #41924
    Átkapcsoltam, most már USB2-n se látja. :(
  • lalakov
    #41923
    Én nem nyúltam hozzá. Mármint van külön ilyen kapcsoló az e-sata-hoz is? A HDD-k azon vannak. Ez a J-Micron eSATA/PATA Controller Mode akar lenni? Ez az alaplapom manualja szerint IDE-n van.
  • josi
    #41922
    ACHi bevkapcsolva a BIOS-ban?
  • lalakov
    #41921
    A boltnak írtam, ők azt mondják, hogy powered e-sata kell hozzá, de a gyártó honlapján az szerepel, hogy e-sata és be kell dugni a konnektorba. A bolt elhajtott kompatibilitásra hivatkozva, most írtam a gyártónak. :( Nem látja lemezkezelőben sem.
  • bon
    #41920
    Csatlakoztatás után mennie kellene esata-val is. Esetleg a lemezkezelőben nézd meg, hogy van e betűjele, bár ha usb-vel van akkor esata-val is lennie kellene.
  • lalakov
    #41919
    Az első kérdésem törölve.
  • lalakov
    #41918
    Szeretném megkérdezni, hogy USB-n csatlakoztatott külső HDD-t, hogyan lehet leválasztani?
    Illetve e-Sata-val is a géphez tudnám kötni(dokkoló), de úgy nem látja. Még sosem volt semmi sem így a géphez kötve, kell valahol valamit állítani hogy menjen?
  • Dj Tommy
    #41917
    64 bites Win 7-t használok és egy dologra nem tudok rájönni:
    Az miért van, ha csatlakoztatok bármilyen eszközt usb-n keresztül, akkor folyamatosan világit a töltés jelző a gépen és kb 15-20 másodperc míg előjön, hogy csatlakoztatva van az eszköz, leválasztás után is neki áll tölteni egy ideig.

    A másik kérdés, hogy aki 64 bites Win 7-t használ, annál mennyi memóriát eszik a rendszer bekapcsoláskor?
  • zord01
    #41916
    No végül más fórumon olvastam, hogy win7 kompatibilis unlockerrel érdemes megpróbálni. Leszedtem az unlocker1.9.1-et, és simán törölte.
    Köszi azért!

    Kellemes estét mindenkinek
  • zord01
    #41915
    Ez mindig nagyon necces játék. Én mindenképpen menteném a fontos cuccokat, mielőtt nekilátok az ilyesminek. Én már szívtam meg hasonló módon...
  • bon
    #41914
    Látni fogja
  • naaa
    #41913
    Köszönöm !!! :-)
  • cataflam02
    #41912
    Hali!!
    Egy kérdésem lenne ami nagyon fontos!
    Adott 1 terras winyo
    3 particióval.. a C partición most XP van erre kerülne a WIN7...
    viszont a másik 2 particiót nem formáznám le... az lenne a kérdésem hogy a telepítés után a WIN7 látni fogja azokat a particiokat ? és a rajtuk lévő adatokat ?
    A másik kérdés ha a win7 véletlen nem ismerné fel az XP-n létrehozott particiókat.. akkor újra tudom tenni az xp-t ? és látni fogja a régi particiókat ?

    Előre is köszi!
  • zord01
    #41911
    sziasztok!

    Egy kérdés. Volt az asztalomon egy fájl, amit letöröltem. Egy ikon mégis ott maradt az asztalon. Egy sima fehér A4-es lap ábrázatú ikon, amit az istennek sem tudok törölni, mivel ha törölni akarom, azt írja ki, hogy a fájl nem található.
    Ezt csinálja a win intéző a TC és még spéci törlőprogik is.

    Mi a nyákot kell csinálni, hogy eltakarodjon a halálba?

    Előre is köszi!
  • bon
    #41910
    Nem, itt már máskép kell csinálni a rendszer indítás helyreállítását: link
  • naaa
    #41909
    Sziasztok

    a win7 nem ismeri fel a fixboot és fixmbr dos-os parancsokat?
  • bon
    #41908
    2300dn nyomtatót használtok usb-n? Nagy hiba, az N betű a nevében a network-ot jelöli, tehát hálózati nyomtató rákell kötni a hálózatra és probléma megolda. A D amúgy kétoldalas nyomtatási funkciót jelöl.
  • bon
    #41907
    Nem, eddig kb 80 gépre telepítttem és még mindre felment gond nélkül.
  • mikusmate
    #41906
    Hello. Két gépünk van, mindkettőre csatlakozik egy-egy nyomtató USB-n keresztül. Anyám gépe látja az én gépemhez kapcsolt nyomtatót (HP PSC 2175), de az én gépem nem látja az ő gépéhez kapcsolt nyomtatót (HP Laserjet 2300dn). Valami ötlet? Leellenőriztem, és mindkét gépen be van kapcsolva a nyomtatómegosztás, és a nyomtató tulajdonságaiban is be van pipálva a megosztás. A két gép között Otthoni hálózat van, anyum gépe Wifin, enyém kábellel csatlakozik a routerhez.
  • biomage
    #41905
    ez kapcsolódik az új frissítéshez?
  • bon
    #41904
    64bit-es lakalmazásoknál, gyorsabb, támogat akár 128mb memóriát, képes 2gb-nál nagyobb folyamatokat is futtatni.
  • zotya10002
    #41903
    Sziasztok!!!

    Ha a procim támogatja,és van 4 gb memoriám akkor jobban jártam a 64bites telepítésével?

    Mivel jobb ez mint a 32 bites!
  • bon
    #41902
    Töröld a silverlight-ot és kézzel telepísd fel, majd utánan frissítsd.
  • Örm
    #41901
    Köszi a választ! A hibaüzenet:670
  • bon
    #41900
    Mi a hibaüzenet? Érdemes még megnézni a windows könyvtárba található WindowsUpdate.log fájlt is.
  • Örm
    #41899
    Hello!
    A silverlight-hoz érkező frissítéseket nem tudom talaepíteni. Mindig hibát ír ki a frissítésnél. Ennek mi lehet az oka?
  • bon
    #41898
    Megérkeztek a havi Microsoft frissítések jó telepítést!
  • bon
    #41897
    Ez esetben próbáld meg a telefonos aktiválást.
  • sosemt
    #41896
    a laptop biosában van egy olyan sor hogy OEM KEY vagy valami hasonló, és az a kód megegyezik a laptop alján lévő product keyyel, de amikor beütöm és aktiválná kiírja hogy rossz meg kérjek telefonos segítséget vagy mit.
  • DarkSector
    #41895
    Megnéztem a mostani 80-as 40-42xxx-el másol a totalcommander szerint. Oda-vissza.
  • DarkSector
    #41894
    Értem, akkor probát teszek, a 80gb-os rendszert meg hagyom csak átdugom a kábeleket ebbe és megnézem. :)

    Köszönöm a választ.
  • bon
    #41893
    80-as még régebbi technológia
  • DarkSector
    #41892
    640 caviar black lenne. 2éves.

    Illetve elég csak a játékokat rátenni vagy jobb a rendszert is feltenni a caviar-ra.
  • bon
    #41891
    80gb-nél tuti gyorsabb lenne egy új pláne black winyó. De nagyon jelentős lavulást ssd-vel lehet csak elérni.
    Játéknál a betöltödés ideje rövidülhet meg.