46641
  • bon
    #42332
    jobb gomb az azstalon\személyre szabás megjelenő ablakban aszal ikonok módosítása menüpont
  • [HUN]FaTaL
    #42331
    Ezt valamelyik telepített alkalmazásod rakta oda.
  • precision
    #42330
    win.bill+pause párosítás nem jó? nem kell mindenhez feltétlenül ikon :)
  • biomage
    #42329
    kösz :D az volt


    más kérdés :)

    A win xpben betudtam állítani hogy az asztalon legyen rendszer ikon, per pill csak egy másolat van, hogy tudok olyan rendszer rakni az asztalra hogy a tulajdonság elinduljon alt enterrel, mint az xpben volt.
  • precision
    #42328
    ilyennel még én sem találkoztam soha
    pedig kipróbáltam már mindenféle win7 -et
  • VinylToy #42327
    Magyarul: Sajátgép - Rendezés - mappa és keresés beállításai - nézet - speciális beállítások - jelölőnégyzetek használata az elemek kijelöléséhez pipát vedd ki.
  • VinylToy #42326
    Ez talán segít!?
  • biomage
    #42325
    semmi nincs köztük ami ne lenne másnál is, kivéve egyet.

  • bon
    #42324
    Ez esetben valami program lesz a bűnős, miket raktál fel?
  • biomage
    #42323
    dvdröl ment a telepítés, és biztosíthatlak eredeti home premium
  • bon
    #42322
    A házi barkácsot úgy értettem, hogy szokott lenni a neten letölthető formában testreszabott Windows 7 telepítő na azokkal előfordulhat furcsaság.
  • biomage
    #42321
    nem tudom mi ez, hol tudnák utána járni?
    Házi bárkacs? alig van feltelepítve valami, biztos nincs rajta olyan ami buherálja a windowst, még csak 16 progit telepítettem fel.
  • bon
    #42320
    Csak jól értettem a szövegett. Iyennel még nem találkoztam, pedig rengeteg Windows 7-es gépet telepítettem fel.
    Szerintem te raktál fel valami testreszabó progit és az rakta ki, vagy a Windows 7 telepítőd házi barkács?
  • biomage
    #42319
    persze, szóval valszeg te sem vetted észre még :)

  • bon
    #42318
    Erről tudnál egy képernyő mentést csinálni, mert nem értem teljesen, hogy mire gondolsz.
  • biomage
    #42317
    eddig nem tűnt fel, de most igen, amikor az egér kurzor az asztalon lévő parancs fájlokhoz megy, látok egy bepipálható rész a tetején, ez mi és hogy tudom kikapcsolni? :D
  • Piloss
    #42316
    hátha
  • tommygear
    #42315
    hello
    mp4 fájlok miniatűrjei egyik napról a másikra nem jelennek meg a rendszerben, ez mitől lehet? semmi programot nem telepítettem fekl ami bekavarhatott, társítottam több lejátszóval, de egyiknél se jelentek meg a miniatűrök
  • piamania
    #42314
    Mostanában nem frissítettem semmi drivert...
    Kiváncsi leszek, hogy többször is elő fog-e fordulni az elkövetkezendő időben.Köszi azért.
  • biomage
    #42313
    én ara gondoltam hogy telepítés előtti pontra állítom, szal nincs semmi a registryben ;), de oké, amúgy van olyan programok amik ere vannak kitalálva, mindent megnéznek telepítés előtt és után és így lehet kicselezni a progit, mert csak azokat visszaállítja az előtte állapotra :)
  • bon
    #42312
    Ha volt driver frissítésed akkor lehetséges, hogy az lesz a bűnős.
  • piamania
    #42311
    Bocsi, vagyok, csak közben akadt más is.Remélem ez már jó lesz.kép
  • bon
    #42310
    Végül is igen, de csak a legfontosabbakat. A 30napos limit kijátszására meg azért se jó, mert az pl. rendszeridőhőz kötött, vagy netes aktiválás stb. Én már többszőr jártam úgy, visszaállítási ponttal, hogy használhatatlan volt, vissza se tudta állítani, ezért jobb megoldás a teljes rendszer mentése ott mindenről készül mentés.
  • biomage
    #42309
    azt hittem hogy ez betömöríti valahová a fontos fájlokat és a regisztrációs adatbázist
  • bon
    #42308
    A fájl elérésssel van gond, mert nem mutatt felhasználó specifikus helyre, de lehet jobban jász egyéb kép feltölőt oldallal.
  • piamania
    #42307
    Áhhh,hogy a francba kell képet ide belinkelni?Sg képfeltöltőjét használtam.
  • piamania
    #42304
    Hello!

    Ma kaptam egy kékhalált.Vki hozzáértő megmondaná,hogy mi okozta a problémát?Itt a kép.Köszi
  • bon
    #42303
    Ha a 30 napos időt akarod kitolni természetesen nem jó ilyenre. Amúgy is a rendszer visszaállítás inkább a rendszer saját magának védelmére szólgál. Ha egyéb dologra kell akkor rendszeről kell biztonsági másolatott csinálni pl. a beépített mentő progival. De az már sok helyett foglal.
  • biomage
    #42302
    a nagy partícióra állitatóm 1% ot az 3.46GB, ezért kérdezted menyi GB-ot állítsak, a 3% az már sok szerintem "10GB"

    Xpn? aszem 3 van rajta. Win 7-re azért nem állítottam mert nem gondoltam volna hogy kell, na mindegy, minden 4. hónapban készítek egy helyre állító pontot manuálisan :)

    tényleg ez a helyreállító pont jó ilyen shareware időre is? tudod 30 napig használható progiknál
  • bon
    #42301
    Egyébként XP-n nem használtad?
  • bon
    #42300
    Nálam a Winyó kapacításának 3%, van beállítva, szerintem bőven elég, túl sokszor úgy se csinál helyreállító pontott a Windows.
  • biomage
    #42299
    és hány GBot állítsak rá :)
  • bon
    #42298
    vezérlőpult\rendszer\rendszervédelem, ha jól emlékszem a nevére, bármely partícióra bekapcsolható.
  • biomage
    #42297
    már nem fontos, megtaláltam.

    Más
    Ez a helyre állítópont hol is van? és bármelyik partícióra tudom állítani?
  • biomage
    #42296
    csak sikerült feltelepítenem a windows7 et, per pill ez a 3. frissítésem az új windowsra :D újra inditással, érzem még lesz pár :), na mind1.

    Kérdés, hol tudom átállítani az ALT+tab kis menüjét kicsire? olyan win xp szerűre
  • bon
    #42295
    80-as kuka,és én venék egy új winyót, nem pedig a szintén régi 120-as winyóval próbálkoznék.
  • tenkenorman
    #42294
    hát az hogy nincs azért túlzás XD
  • precision
    #42293
    hát ha a 120 -asnak nincs semmi baja akkor természetesen tudsz rá partíciót csinálni és új windowst telepíteni rá
    ha azon nincs bad sector akkor nem lesz vele gond, nézesd át azt is azért a programmal
  • tenkenorman
    #42292
    na fasza. van egyébként most egy 80 és egy 120 gigás winyom, 80as a rendszer, 120as a többi. ha a 80asat elfelejteném simán és a 120asat particionálnám szét az valszeg megoldaná a problémát ugye?
  • precision
    #42291
    azt sajna cserélni kell
    biztos van valami program ami elkülöníti neked a bad sectorokat, hogy ne tudjon oda írni az oprendszer és a programok, de az is csak időleges megoldás
    ezek a bad sectorok idővel úgy is elszaparodnak és akkor annyi... szerintem még most mentsd ki a fontos adatokat arról a vinyóról és vegyél egy újat