46641
  • Seithennin
    #42452
    a pinelés az a rögzítés? mert magyar a winem:) am rögzítést benyomtam és újraindítás után újra kezdődik a probléma
  • [HUN]FaTaL
    #42451
    Pineld le a másikat és az elsőt töröld.
  • Seithennin
    #42450
    sziasztok! segítséget szeretnék kérni! a chrome böngészőt használom win 7 alatt. rögzítettem a tálcára de ennek ellenére ha elindítom a böngészőt megnyílik a tálcán egy újabb chrome és az az "aktív" abban nyílnak meg az ablakok. De a többi program amit rögzítettem a tálcán nem hoz elő egy "második" ablakot hanem ugyan abban az 1 ikonban dolgozik. megoldható h ne duplikálja magát a tálcán a chrome?:) köszi előre is!
  • Zoli007
    #42449
    Ha nincs admin joga, akkor el lehet állítani a hálózati beállításokat a másik fiókban.
  • Tomy Lee
    #42448
    Játékoknál elég sokat kapok dx11exe hibát.Dx9 nem ha ebbe futtatom.A gépem simán Dx11-es fut minden maxon de kidobál ilyen hibával.
    Mitől lehet ez?Windows-t is már újra telepítettem.
  • piamania
    #42447
    Na hát,akkor ezért biztos nem fognak fizetni....
    Csak úgy érdekességképp kérdeztem meg, mert szerintem vhogy biztos meglehet oldani, hogy csak az egyik fiók használja a netet, a másik nem.
  • bon
    #42446
    pl. Microsoft TMG serverrel meglehet oldalni, persze ez pénzbe kerül.
  • piamania
    #42445
    HEllo!
    A munkahelyemen most lettek lecserélve a számítógépek és Win7 került rájuk.
    Csak egy olyan kérdésem lenne, hogy adott egy gép az üzemben.Ezen a gépen két felhasználói fiók van.A műszakvezetőé az egyik fiók, és hogy tudja intézni a dolgokat rendesen, így kellene rá net is.Na már most azt mondták, hogy azt úgy nem lehet megoldani, hogy csak az egyik fiók használja a netet a gépen, a másik nem...Ez tényleg így van?Vagy csak nem akarják megcsinálni az informatikusok.Köszi szépen a választ.
    Jah hogy miért nem kap egy másik gépet, az hosszú és bonyolult téma.
  • lalakov
    #42444
    Köszönöm. :)
  • bon
    #42443
    Ablak legfelső sorában fájl, lemez, nézet, pirot, beállítások, súgó
  • lalakov
    #42442
    Tudom, hogy én vagyok a hülye, de merre van ez a Beállítás? A HD Sentinel programban?
  • bon
    #42441
    Beállítások\álltalon beállítások\lemez figyelés\alapértelemezett ikonok módosítása az intézőben
  • lalakov
    #42440
    Lassabban, kérlek. Visszarakom, addig okés. Hol kell kikapcsolni az egyéni ikonokat?
  • bon
    #42439
    pl. Visszarakod, majd kikcsolod az egyéni ikonokat és úgy távolítod el.
  • lalakov
    #42438
    Leszedtem a gépről a Hard Disk Sentinel Pro-t és a Sajátgépben ez a csúnya kép fogad: Sajátgép
    Hogy lehet visszaállítani az eredeti szimbólumokat?
    Köszönöm.
  • bon
    #42437
    Van saját szoftvere?
  • Bal0924
    #42436
    Hello

    Amit mondtam, 1 hete, hogy az egér bedugása(elöl) miatt volt kékhalál.
    Igaz.
    Bedugtam hátra és megint kékhalál lett.
    Ha betöltés után dugom rá az egeret, akkor nincs probléma.
    Az egér egy Icon7 Hybrid XQ200-as.

    Mit tölt be normálisan és mit nem tölt be csökkentett módban, hogy akkor nincsen kékhalál?
  • mousee
    #42435
    Nagykirály, köszöntem szépen a tippet, így működik nagyon patentül a cucc. Még hozzá is tudtam fűzni az exe-hez a .reg fájljaimat, meg egyéb marhaságokat. Még retard ikont is csaptam hozzá :D

    Köszi a helpet!
  • bon
    #42434
    Exe-be kell fordítani (léteznek rá programok) és az exe-nek kell admin jogot adni, hátha úgy jó lesz
  • mousee
    #42433
    Az oké, de ha admin jogú cucc hívja meg, akkor illene annak is adminként futnia... de ezek szerint mégsem. Van valami javaslat a dologra?
  • [HUN]FaTaL
    #42432
    Nekem inkább az a gyanúm, hogy a run as admin magára a batch filera ad admin jogot, nem pedig az abban lévő futtatott processre. Az admin módban indított cmd pedig mindenre.
  • mousee
    #42431
    Sziasztok windózerek :)

    Kérdésem volna. Írtam egy egyszerű batch file-t, ami felülírja a hosts file-t, másolgat ide-oda, és néhány .reg file-t is hozzáfűz a registry-hez. Természetesen a dolognak admin jogok kellenek, ez nem gond, meg is kapja őket...de...

    Ha jobb katt, futtatás adminként-al indítom el, akkor nem csinál semmit. Viszont ha admin jogú command promt-ból indítom el, akkor hibátlanul lefut. Van valami javaslat, hogy mi lehet a dolog nyitja? Létezik hogy a "run as admin" kevesebb joggal bír, mint az adminos command promtp? Valahogy nekem ez nem világos :)

    32 bites win7 enterprise az OS.
  • gio1969
    #42430
    Egyelőre megoldódott a dolog. Reseteltem a routert, kitöröltem minden hálózatot, és újból felraktam minden drivert.
  • bon
    #42429
    Én beruháznék a router-ar.
  • gio1969
    #42428
    Sziasztok.
    64 bites home premiumom van. Alaplapcsere utáni újratelepítettem a rendszert, és azóta hálózati gondjaim vannak, minden újraindítás után "elfelejti" a rendszer az internetszolgáltatótól kapott belépési adatokat (név, jelszó), ezért minden egyes alkalommal törölnöm kell az előző hálózati kapcsolatot, és újat kell létrehoznom.
    Ez mitől lehet ?
    Idáig nem volt ezzel probléma, nem kellett bekapcsolás után újracsatlakoznom...
    Kipróbáltam egy xp-s laptoppal is, annál csatlakozott rendesen minden reboot után.
  • [HUN]FaTaL
    #42427
    Pont azért tiltsd le, mert attól lassul be a telepítő (Vista óta), hogy miért az rejtély.
  • 5m0k3sh0w
    #42426
    nincs benne floppy
  • [HUN]FaTaL
    #42425
    Tiltsd a floppyt a biosban.
  • bon
    #42424
    Ha vaan floppy meghajtó a gépben tiltsd le, ha tuningolva van a cpu akkor állítsd vissza alapra.
  • 5m0k3sh0w
    #42423

    formáznám le a gépet és telepíteném fel a windowst, de szarakszik valami. betettem a dvd-t, kiválasztottam boot menübe hogy dvdről bootoljon, meg is csinálja, kiírja hogy windows loading files, aztán amikor bejön a windows hátteres rész, akkor csak annyi. ott van a háttér, a kurzor, de semmi más. vártam fél órát de nem történik semmi. nem tölt a gép. mi lehet a baj? a dvdvel semmi baj, tegnap a másik gépre is ezt telepítettem. ez még az a rész előtt van ahol lehetne formázni a vinyót
  • robidj
    #42422
    sziasztok megoldódott a fifa 12 probléma köszi!
  • bon
    #42421
    Ott valami más gond lesz, mert a 2012-es fifa kompatibils a Windows 7-el. Inkább Directx frissítést vagyí Visual C++ telepítést prübálnék meg. De megnézném a Windows eseménynaplóját is.
  • xxdani
    #42420
    próbáld átállítani a kompatibilitást xp sp3-ra
  • fifinet
    #42419
    Sziasztok!Az én problémámra amit lentebb kértem nem tud valaki megoldást.Köszi előre is
  • Puhos
    #42418
    Hali!

    Miből gondolod, hogy ez Win7 problémára utal? A játék, vírus, és egyéb szoftver is okozhat ilyen gondot!
  • robidj
    #42417
    sziasztok egykis segítségre lenne szükségem nem megy a fifa 12 játék win7 64 bit rendszerem!beadja játék indítása rányomok villan 1-et és ennyi!
  • SimaSuna #42416
    öcsém bekaphatja már de tényleg :)
  • bon
    #42415
    google a barátod, hivatalos oldal ingyen nem érhető el. Ha laptophoz adott előtelepített oprendszer akkor a gyártók is biztosítani szoktak telepítő lemezt, de nem ingyen.
  • Met
    #42414
    veszel egy ssd-t, átklónozod rá a win-t, kiveszed elviszed magaddal (vagy eldugod) öcséd meg bekaphatja :)
  • Helidor
    #42413
    Hello!
    Van eredeti kulcsom(regisztráció is hozzá) csak lemez nincs.Hol tudom letölteni ami nem trial Win7-et?64bit kellene!