46641
  • biomage
    #42492
    oké, utána bon ajánlata jön ha ez sem találja, mondjuk talált már 15 objektumokat.
  • bon
    #42491
    Emsisoft Emergency kit-et ajánlom
  • [HUN]FaTaL
    #42490
    Malwarebytes antimalware?
  • biomage
    #42489
    nem tudom hová menjek szal ide jöttem :)

    egy szar régi böngésző reklám vírust kaptam el, és se a spybot se a windows beépített vírus keresője nem találja meg :(, ebből valszeg nod32 lesz :(

    vagy ha elég a hijackthis, akkor bekopizom azt :)
  • bon
    #42488
    Az most nem fog menni, mert a fő gépemen már Windows 8 van, a Windows 7-es laptophoz meg holnap délután férek csak hozzá. Munkahelyen megnézhetem de az nem mérvadó, ott helyi frissítő servert használunk.
  • biomage
    #42487
    megtennél valamit? nézd meg hogy nálad és választható? :D

    próbálj keresni frissítést
  • bon
    #42486
    Nem ment fle az a frissítés? Letölteni és úgy telepíteni próbáltad?
  • biomage
    #42485
    kösz :D megvolt és lefárasztott de teljesen :D

    kép

    ötlet?
    próbáltam a törlés újra telepítést, de nem jött be
  • bon
    #42484
    Megérkeztek az e havi frissítések jó telepítést!
  • Tomy Lee
    #42483
    Lucida Console pt12
  • simonl #42482
    Sziasztok, meg tudná nekem nézni valaki, hogy a jegyzettömbnek mi az alap betűtípusa? Köszönöm szépen eéőre is.
  • Zoli007
    #42481
    Hacsak a TV-n nem Win7 fut, ez nem az a topik.
  • robidj
    #42480
    sziasztok érdeklődnék vga scart kábelt össze lehet kötni pc-tv sima tv scart dugó van rajta nem lcd tv milyen progi kell hozzá előre is köszi a választ !
  • [HUN]FaTaL
    #42479
    Lehet, simán nyomsz egy továbbot a partícióra.
  • Kheled
    #42478
    Üdv! Szeretném megkérdezni, hogy lehet-e Win7-et telepíteni egy merevlemezre anélkül, hogy formáznám azt (előzőleg nem volt rajt oprendszer, csak egyéb fájlok)? Nem szeretném elveszíteni az adatokat amik rajta vannak és másolással sem kívánok bajlódni.
  • Ironman2
    #42477
    Na ez megoldotta a problémámat:

    http://support.microsoft.com/kb/971058/hu
  • Bal0924
    #42476
    Van, de nem használom.

    Még mindig kékhalálozik..
    Mikor kikapcsolom a gépet, akkor a szünetmentes tápot is kiszoktam kapcsolni.
    Mikor először bekapcsolom, hiába hogy nincsen rádugva semmi, kékhalál, újra indítás után már megy rendesen a gép...
  • Ironman2
    #42475
    Hogyan tudom visszahozni a windows updatet,mert azt irja ki hogy nem lehet csatlakozni a kiszolgálóhoz,próbáljam ujraindítani a gépet,de akkor se jó.Szolgáltatásoknál is be van kapcsolva rendesen
  • 0Diaz0
    #42474
    Akkor az a gond. Köszi.
  • [HUN]FaTaL
    #42473
    Az ISOt kell valamilyen programmal (pl. win7-usb-dvd-download tool) rátenni, kicsomagolja az csak bootolható is lesz.
  • 0Diaz0
    #42472
    kicsomagoltan van kiirva lemezre is + pd-re másolva is.
  • Tomy Lee
    #42471
    Vagy nem boot-olható ez is lehet.Ez esetben faq-ban leírtak alapján kell végig pötyögni vagy a "Windows 7 USB/DVD Download Tool"-al.
  • [HUN]FaTaL
    #42470
    Avval biztosan nem bootolsz be.
  • 0Diaz0
    #42469
    ISO-ba kell? Mert kicsomagolt w7 van rajta.
  • 0Diaz0
    #42468
    Hát itt nemírja. Azt irja hogy Press DEL to setup, and TAB to display bios valami menü..
  • [HUN]FaTaL
    #42467
    Illetve a pendriveot a legtöbb lap HDDnek látja szóval a HDD sorrendnél told előre.
  • Tomy Lee
    #42466
    Flash boot kell azt hiszem default "F11" de kiírja mikor ujraindítod vagy "F8" xp-n nem emlékszem pontosan.Ott mikor megjelenik kiválasztod miről boot-oljon
  • [HUN]FaTaL
    #42465
    Vagy nem bootolható az ISO.
  • bon
    #42464
    Vaószínüleg, mert külön boot menüje van a gépnek pl: F8 vagy F12-es gomb, de a gép írni szokta az indulás közben, a kézikönyv is egész biztosan írja.
  • 0Diaz0
    #42463
    Sziasztok srácok ,kéne egy kis segitség.
    Xp van a gépen, és W7-et akarok rárakni. Boot menüben beállitom 1.ként a pendrive-t, 2.ként a lemezt(pendriven meg lemezen,ugyanaz a w7 van ), 3.ként a hdd-t amin az xp van. És hiába van kiválasztva hogy ne a hdd-ről bootoljon be, de onnan bootol be akkoris..
  • Blasta
    #42462
    koszonom szepen, kiprobalom
  • dvid95
    #42461
    Hi all
    Kérdés hogy tudom beállítani h minden amit csinálok (telepítés, felülírás stb.) rendszergazdaként történyjenn mert sokszor a fejemhez vágta már hogy ehez a müvelethez magassabb jogosultság szükséges. hogyan tudomm ezt megoldani. vagy eleve rendszergazdaként hogy tudok bejelentkezzni??
  • [HUN]FaTaL
    #42460
    NEM próbáltam, csak google dobta, de jó lehet, tégy egy próbát:

    FreeFileSync
  • Blasta
    #42459
    Legutóbb a SyncToy-t probaltam ki, ami ugyan mukodik, de csak mappákat tud sync-elni, ezért keresek mi mást helyette.
  • Blasta
    #42458
    Sziasztok!

    Tudom nem jo a topik, de fogalmam nincs hol tudnam ezt megkerdezni, hátha itt is tud vki segiteni.

    Keresek egy olyan megoldást W7 alá, amivel két, workgroup halozatba kotott PC-n automatikusan szinkronizálni tudok EGY azaz 1db file-t, ami mindkét gépen ugyan azon az elérési utvonalon találhato. Fontos, hogy csak file-t szeretnék sync-elni, mert az adott mappákban tobb mappa és sok egyéb file található akiket nem szeretnék sync-elni.

    Ha egy mód van rá, a felhoalapu megoldásokat kerulném, mert a file meglehetosen nagy és sok idobe kerul amig fel-le szinkronizálódna.

    Tudtok erre vmi egyszeru megoldást?

    Elore is koszi a segitséget!
  • kirol
    #42457
    Azért tűnik bonyolultnak, mert a fizikai lehetőségek miatt ez oldható meg.
    A modem és a PC az 1. emeleten van. WiFi-t nem használok, csak ritkán. A router a vastag falak miatt a földszinten vannak, meg az x-box -is.

    És nem is az, hogy lassú a net, hanem nem jön be az oldal időtúllépés miatt. Tudom, hogy torrent közben lassabb a net, de ha nincs a másik kábel a PC-ben, akkor semmi gond a torrentezés közbeni netezéssel, meg van c-fos -om is. :) Szóval más miatt lehet. Csak nem tudom miért.

    Mondjuk ritkán használom így, csak kíváncsi lennék az okra. :)
  • bon
    #42456
    Szerintem túlbonyolítod a dolgot, net menjen szépen a routerba, majd egy kábel a gépbe amin netezik, és a gép második hálókártyájából menjen a kánel az xbox-ba, így nem lesz netje.
    böngészés közbe meg ne törentezzél, vagy legalábbis a feltölést irányt korlátozzd le és egyből gyorsabb lesz a neted.
  • kirol
    #42455
    A következő ügyben kérném a tanácsotokat.
    A gépen alaplapján van 2 db Gbit LAN. Az egyikbe bemegy a LAN a modemből, innen megy a net a gépbe.

    A másik LAN dugaszból megy egy káben egy WiFi routerbe, de csak úgy, hogy switch-ként van rádugva a routerre, dehát a kábel NEM a megkülönböztetett dugóba megy, hanem sima egyenértékűbe pl. 5-ös (amiből 5 db van.)A routerből megy tovább egy LAN kábel a 4-esből és az megy X-box-ba.

    Mindez azért van, mert box-ra nem akarok véletlenül sem netet, csak FTP kapcsolatot létesítek a gép és az x-box között. Ez tökéletes is.

    Csak az a baj, hogy a PC-n így a net alig megy. Akadozik a böngésző alatt, de pl. u-torrent max-al tölt le és fel is.

    Mi az oka, hogy a böngésző meg szinte használhatatlan?
  • robidj
    #42454
    sziasztok !sony vegas 8 felraktam videót nem tudok berakni képet berakja de videót nem fényképezőm movba csinálja !
  • Agy Halott #42453
    Sziasztok,

    Egy olyan kerdesem lenne, hogy letezik-e olyan program amivel mas programokat lehet elforgatni a windows asztalon?
    A lenyeg nagyjabol az lenne, hogy van ket programom. Egyszerre kell hasznalnom am az egyiket el kellene forgatnom 180 fokkal (tetejere allitani).
    Lehetseges ez? Koszonom.